Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Apel graczy serwera PL1 do GGS

1710

Komentarz

 • B4rdock (PL1)B4rdock (PL1) PL1 Posty: 2
  Titans popiera apel
  B4rdock @ WWW 5
 • Jako korona sojuszu Generacja44 oświadczam, że wszystkie sugestie zawarte w apelu do twórców gry pokrywają się z opiniami członków naszego sojuszu.
 • Jako korona sojuszu ~~Forteca~~ w imieniu wszystkich graczy popieramy apel do GGS 
 • Witam :)
  W imieniu Kapłanów Śmierci chciałam potwierdzić, że opinie graczy w naszym sojuszu są zgodne ze sugestiami zawartymi w apelu do twórców gry GGE. Mamy nadzieję , że nasz apel nie pozostanie bez odzewu, a twórcy gry wezmą pod uwagę nasze postulaty. Liczymy na pozytywne ustosunkowanie się do naszych propozycji.
  Pozdrawiam. 
  AnetaD73 @ pl 1
 • Jako werbownik szkółki sojuszu Dunkelheit Popieram apel w 100%
 • Support zapraszam do zobaczenia mapy serwera PL1 ile osób popiera ten apel ile flag a ile wiadomości !
 • Jan MJan M Posty: 2,620
  Dobry wieczór,

  Na wstępie, bardzo przepraszam, Ze ze swej strony tak późno dopisuje się do tematu. Chciałbym Wam wyjaśnić, że tekst Waszego apelu do GGS, został przetłumaczony na język angielski i przekazany na ręce developera w poniedziałek o godz 9.30

  Przepraszam raz jaszcze , za opóźnienie w tej informacji.

  Bylem przed momentem na spotkaniu przedstawicieli graczy PL1 i zrobię co w mojej mocy by spotkanie przedstawicieli graczy, odbyło się tez w formie bezpośredniej, za pomocą chatu, na wybranym do tego spotkania komunikatorze.

  Do końca tego tygodnia, mam obiecane, oficjalne pisemne stanowisko GGS w sprawie tego protestu.

  Pozdrawiam, Jan
 • Julenka1 (PL1) powiedział(a):
  Propozycje dotyczące rozgraniczenia graczy na danych poziomach legendarnych były poruszane w innych wątkach i tam warto je kontynuować, skorzystaj proszę z przeglądarki, aby je wyszukać.
  i co z tego że były poruszane? skoro cały zespół ma gdzies niesprawiedliwości na mapie to trzeba na to zwracac uwage jak najczęściej i przy każdej okazji, mali tez powinni miec szanse w swoim zakresie

  a nawiązując do tematu, spoko apel
 • p.f-85 (PL1)p.f-85 (PL1) PL1 Posty: 19
  Jako przedstawiciel sojuszu "Tygrysy" z serwera gry,pl całkowicie popieram zawarte w apelu sugestie, które są zgodne z opiniami członków naszego sojuszu
 • GechoM (PL1)GechoM (PL1) PL1 Posty: 17
  Sojusz atakiren w pełni popiera Apel Graczy do GGS
 • Szkoda że gracze z serwera gry.pl nie mogą  być aktywnymi  użytkownikami forum . Więcej przedstawicieli tego serwera poparłoby apel. 
 • Anuula (PL1) powiedział(a):
  Szkoda że gracze z serwera gry.pl nie mogą  być aktywnymi  użytkownikami forum . Więcej przedstawicieli tego serwera poparłoby apel. 
  Anuula jeżeli nie macie możliwości tutaj poparcia, możecie to zrobić w inny sposób, wywieście czarne flagi tak jak my :)
  Luiza_5 @ pl 1
 • antoni99 (PL1)antoni99 (PL1) PL1 Posty: 10
  W imieniu sojuszu Liga Cieni jak i zarówno pełnionego przeze mnie stanowiska dyplomaty koalicyjnego "Zjednoczonych" popieram całkowicie Apel!!!
  antoni99
 • antoni99 (PL1)antoni99 (PL1) PL1 Posty: 10
  Przy okazji zauważę, że w wojnie o Berimobd na początku nagród mamy sporo tarcz Berimondu, ale potem już nie. To błąd, bo tarcza bardzo się przydaje, solidna osłona, a ponadto wydatnie zwiększa zdobyte punkty rycerskości. Dobrze byłoby tę nagrodę powtórzyć.w sporej llości.
  Bardzo dawno nie było wojny o miasta królewskie, a to z kolei cenne źródło surowców. No i dawno nie było inwazji Berimondu. A inwazja graczom bardzo się opłaca i zachęca do gry.
 • Jako przedstawiciel sojuszu MINIONKI z serwera NK.pl popieramy apel do twórców gry. Czas zrobić coś dla graczy a nie tylko zabierać.Zachęcać a nie zniechęcać do dalszej gry.
 • Aronidas (PL1)Aronidas (PL1) PL1 Posty: 1
  Biali Dragoni.
  Popieram powyższą inicjatywę...
  Jeżeli gra jest dla ludzi to warto posłuchać ich głosu. (miło by było, gdyby wypracować jednolitą formę dla gry na dłuższy okres (bo trochę przypominać zaczyna Dziennik Ustaw).Pozdrawiam.
Sign In to comment.