Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Kradzież konta

Witam

Nie wiem cz to dobry dział, ale myślę, że można zaliczyć go do pytań.
Wczoraj gracz marek641 pisał do mnie ciągle, że mam mu dać dostęp do konta i on sprawi, że potem gra będzie dla mnie przyjemna i pełno innych rzeczy.
Byłem nierozsądny i dałem mu hasło na chwilę, a potem już nie mogłem wejść.
Nie wiedziałem, że tak szybko można zmienić hasło i wymaga to potwierdzenia.
Napisałem do supportu, ale jeszcze nikt nie odpisał.
Liczę na wsparcie i szybką pomoc.

Pozdrawiam

Komentarz

• CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Witaj,

Tyle razy upomina się by nikomu nie podawać haseł do swojego konta na grze. Szukanie łatwych okazji zawsze wychodzi  odwrotnie.
    Jedynie co możesz w tej chwili zrobić to  poprosić o wysłanie wiadomości umożliwiającej zmianę hasła ,należy podać adres email na który zostało założone konto. Wtedy będzie można zmienić hasło i  proponuję już nikomu go nie ujawniać

Czubajka

.
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    a w czym problem odzyskać hasło? wystarczy kliknąć podczas logowania "nie pamiętasz hasła?" i dalej według instrukcji. 15s i mamy odzyskane konto. po co zawracać gitarę supportowi?
    Z drugiej strony, po co korona sojuszu .Weterans Team. z 77lvl legendarnym miałaby kraść konto gracza z lvl6? bezsens.
  • jak napisał kolega wyżej - jesli sam to konto zakładałeś, to przez emaila nie bedziesz miał problemu go odzyskac
    a skoro logujesz sie na forum, to zapewne tez tego maila posiadasz :)
  • nikodem88 (PL1)nikodem88 (PL1) Posty: 7
    edytowano 22.11.2017
    DarkRobo (PL1) powiedział(a):
    Witam

Nie wiem cz to dobry dział, ale myślę, że można zaliczyć go do pytań.
    Wczoraj gracz marek641 pisał do mnie ciągle, że mam mu dać dostęp do konta i on sprawi, że potem gra będzie dla mnie przyjemna i pełno innych rzeczy.
    Byłem nierozsądny i dałem mu hasło na chwilę, a potem już nie mogłem wejść.
    Nie wiedziałem, że tak szybko można zmienić hasło i wymaga to potwierdzenia.
    Napisałem do supportu, ale jeszcze nikt nie odpisał.
    Liczę na wsparcie i szybką pomoc.

Pozdrawiam
    Powiem ci że to jakiś kutafon musiał być bez krzty  szacunku , honoru powinniśmy sobie pomagać a nie kraść , ja też miałem tak że mówiłem że nie mam wolnego kasztana żeby przejąć posterunek,to poprosiłem gościa z którym pisałem  i sądziłem że równy gość , ale jak już wziął to uciekł do innego soja a ja ni miałem żadnego dowodu potem że to on  i teraz stwierdzam że ufać to tylko sobi można , tak samo w sprawi konta , a jak wiesz kto to , to  na pohybel ******* 

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Czubajka.
    Post edited by Czubajka on
  • Masz rację Nikodem.
    Jedyną osobą, której można ufać to my sami.
  • To nie jest moje konto.
    Moim kontem jest robcio102, a to mam tylko do czasu odzyskania tamtego.
    Użyłem opcji "zapomniałem hasło".
    Jednak nie dostałem potwierdzenia na email.
    Ciągle piszę do supporta w tej sprawie.

Sign In to comment.