Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Waleczna Rebelka kontra szkółka

HeroAndrzej (PL1)HeroAndrzej (PL1) PL1 Posty: 71
edytowano 15.11.2017 w Wiadomości sojusznicze
Rozumiem że wojna z LL to dla Rebelki jako sojuszu za mało, że zaczyna latać po szkółkach innych koalek? Wcześniej przed wojną również z naszej szkółki drapnięto naszemu odpoczywającemu tam graczowi prawie 1000 honoru.
http://scr.hu/54st/vewj9
Drugi atak
http://scr.hu/54st/sobiq
A tutaj bojownik walczący za szkółkami.
http://scr.hu/54st/gc1ra

Post edited by HeroAndrzej (PL1) on
HeroAndrzej @ pl 1
============
V Like Vendetta
Niesmiertelni
Bestie Nocy
Łowcy Mroku
Leśni Łowcy

Komentarz

• Płacz na forum bo czarek zabrał Ci z multików honor.. ale to musi być ból ;)) hahaha 
  • a Ty wiesz że z multika? 
  • przecież ten sojusz to same multiki wystarczy rzucic okiem na ich moc - co Ty głupa strugasz??
  • inferno8 ogladajac twoje wlosci widze ze jest w tobie moc jak na prawdziwego gracza przystalo wiec nie wypowiadaj slow których znaczenia nie znasz
    wieslaw9616 @ pl 1
  • HeroAndrzej (PL1)HeroAndrzej (PL1) PL1 Posty: 71
    edytowano 16.11.2017
    adas2 (PL1) powiedział(a):
    Płacz na forum bo czarek zabrał Ci z multików honor.. ale to musi być ból ;)) hahaha 
    Czy gdziekolwiek napisałem, że to mnie zabrano? Czytaj ze zrozumieniem treść postu a później się wypowiadaj. Wyraźnie napisałem, że to z naszej szkółki a będąc koroną pisze w imieniu innych. To tylko informacja o fakcie a nie żalenie się. Żenada z tym poziomem nauczania teraz... prosty, krótki tekst w ojczystym języku stanowi problem...
    Ja przynajmniej piszę z własnego konta a nie chowam się za multikiem na poziomie niżej szkółki.
    HeroAndrzej @ pl 1
    ============
    V Like Vendetta
    Niesmiertelni
    Bestie Nocy
    Łowcy Mroku
    Leśni Łowcy
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 16.11.2017
    od pierwszego dnia wojny ll i ich akademie atakują nasze edeny. W atakach przewodzi markaro i gracze z kings age, oraz królestwa polan, które ukradło z edenu posterunek. Pomimo licznych próśb z naszej strony dyplomacja ll nie chce wygaszac sojuszy z opisem rebeliantów i edenów, chociaż nie biorą udziału w wojnie. Nasza dyplomatka takie sojusze wygasza. Więc nie rozumie płaczu i wylewania żalów na forum. Skoro szkółka lub eden ll lub jakiegokolwiek sojuszu biorącego udział w wojnie jest atakowany miejcie pretensje do swoich opiekunów. A co do konta przedstawionego na screenie to w chili wysyłania ataku było z opisem kings age. Dopiero później zostało przeniesione pod leśnych łowców. Więc skoro się wypowiadasz w imieniu innych to najpierw się zapoznaj z faktami. Bo albo Ciebie wprowadzono w błąd, albo sam wprowadzasz w błąd innych.
    Post edited by marello (PL1) on
    marello @ pl 1
  • przestan sciemniac bo młode bestie nigdy nie były pod LL i to ja byłem i jestem ich opiekunem
    wieslaw9616 @ pl 1
  • HeroAndrzej (PL1)HeroAndrzej (PL1) PL1 Posty: 71
    edytowano 16.11.2017
    marello (PL1) powiedział(a):
    od pierwszego dnia wojny ll i ich akademie atakują nasze edeny. W atakach przewodzi markaro i gracze z kings age, oraz królestwa polan, które ukradło z edenu posterunek. Pomimo licznych próśb z naszej strony dyplomacja ll nie chce wygaszac sojuszy z opisem rebeliantów i edenów, chociaż nie biorą udziału w wojnie. Nasza dyplomatka takie sojusze wygasza. Więc nie rozumie płaczu i wylewania żalów na forum. Skoro szkółka lub eden ll lub jakiegokolwiek sojuszu biorącego udział w wojnie jest atakowany miejcie pretensje do swoich opiekunów. A co do konta przedstawionego na screenie to w chili wysyłania ataku było z opisem kings age. Dopiero później zostało przeniesione pod leśnych łowców. Więc skoro się wypowiadasz w imieniu innych to najpierw się zapoznaj z faktami. Bo albo Ciebie wprowadzono w błąd, albo sam wprowadzasz w błąd innych.
    Nie ściemniaj i nie pisz głupot wyssanych z palca. Wysłałem do Hagino skriny i historię szkółki. Łącznie z opisem szkółki w chwili ataku Twego kolegi. Szkółka nigdy nie była pod Kings Age. Od ponad dwu lat jest naszą szkółką i nigdy nie zmieniała opiekuna. Założyła szkółkę nasza koleżanka z sojuszu i od zawsze ta szkółka była pod nami - od czasu jak nazywaliśmy się Bestie Nocy (stąd nazwa szkółki) później Łowcy Mroku i teraz jako Leśni Łowcy. A kolega puściwszy atak KŁAMIE mówiąc ze szkółka była pod LL. Proponuję wizytę u okulisty.
    Zanim coś napiszesz najpierw pogadaj z własnym dyplomatą, który dostał całą dokumentację i nie siej kłamliwej propagandy na forum. Kolega co puścił atak zachował się jak padlinożerca i nawet nie przeprosił.
    Wypadałoby najlepiej nie rozmawiać tylko od razu załatwiać sprawę inaczej Ale dałem słowo Waszej dyplomatce i u mnie ono coś znaczy w odróżnieniu od kilku graczy z Twojego sojuszu, którzy nie potrafią przyznać się do błedu.
    Podsumuję - KŁAMIESZ. Szkółka młode bestie od zawsze była, jest i będzie szkółką pod nami i nigdy nie podlegała pod Kings Age. A opiekunowie od zawsze się nie zmieniali.
    HeroAndrzej @ pl 1
    ============
    V Like Vendetta
    Niesmiertelni
    Bestie Nocy
    Łowcy Mroku
    Leśni Łowcy
    przepraszam zwracam honor. Faktycznie było jak mówisz i to mi się pomyliło. Strona przeciwna przenosi konta między sojuszami będącymi w różnych koalicjach i można się przez to pogubić
    marello @ pl 1
  • marello (PL1) powiedział(a):
    przepraszam zwracam honor. Faktycznie było jak mówisz i to mi się pomyliło. Strona przeciwna przenosi konta między sojuszami będącymi w różnych koalicjach i można się przez to pogubić
    Dziękuje i przepraszam za wzburzenie ;)
    HeroAndrzej @ pl 1
    ============
    V Like Vendetta
    Niesmiertelni
    Bestie Nocy
    Łowcy Mroku
    Leśni Łowcy
  • haszka (PL1)haszka (PL1) PL1 Posty: 141
    Witam
    marello chyba siejesz propagandę, zamiast pisać prawdę. Odpaliliście cztery moje szkółki, ja Wam żadnego edenu ani szkółki nie odpalałam. Polecieli ci "najmocniejsi " do szkółki po honor iwioski, zwłaszcza z kamieniem i drewnem po co???????:P) i do tej pory nie są szkółki wygaszone. Sprawdź czy macie jeszcze dyplomatę, bo może ktoś inny powinien się tym zająć.  A jeśli sobie życzyśż, to odpowiednie screeny rapków mam. Ja lubię mieć screeny ;p
    Betica1User @ pl 1
    edytowano 17.11.2017
    Betica1User (PL1) powiedział(a):
    Witam
    marello chyba siejesz propagandę, zamiast pisać prawdę. Odpaliliście cztery moje szkółki, ja Wam żadnego edenu ani szkółki nie odpalałam. Polecieli ci "najmocniejsi " do szkółki po honor iwioski, zwłaszcza z kamieniem i drewnem po co???????:P) i do tej pory nie są szkółki wygaszone. Sprawdź czy macie jeszcze dyplomatę, bo może ktoś inny powinien się tym zająć.  A jeśli sobie życzyśż, to odpowiednie screeny rapków mam. Ja lubię mieć screeny ;p
    Łamiąc zasady ustalone przez graczy dla czego oczekujecie, że my ich będziemy przestrzegać? Spytaj się swoich opiekunów kto pierwszy poodpalał i atakował edeny i szkółki. Od początku wojny nasza dyplomatka nie może się doprosić o ich wygaszenie. Braliśmy udział w wielu wojnach i raczej nie było do nas zastrzeżeń, bo my szanujemy swoich przeciwników.  
    W tym przypadku tylko dostosowaliśmy się do reguł narzuconych przez Waszą stronę.
    Ps. mamy dyplomatę i pewnie by tu odpisała, ale została zbanowana na forum za pisanie prawdy, która szczypie w oczy administratorów
    Post edited by marello (PL1) on
    marello @ pl 1
  • haszka (PL1)haszka (PL1) PL1 Posty: 141
    Rozbawiłeś mnie, chyba Ci kupię aureolkę ;p

Betica1User @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620

Ps. mamy dyplomatę i pewnie by tu odpisała, ale została zbanowana na forum za pisanie prawdy, która szczypie w oczy administratorów
    .... za złamanie regulaminu forum i nie tylko forum, przypomnę. Ale za kolejne tego typu pomówienie, bo to też określają zasady forum, i te uszczypliwe uwagi pod adresem administracji bez pokrycia, no też się doczekasz tego samego co wspomniana przez Ciebie osoba...
    Pisz co tylko Ci się przyśni, o grze o życiu i wzlotach i upadkach i co tam lubisz. Ale proszę ostatni raz, jeśli uznajesz, że niewinność jest powodem blokady, to proszę wnieść od tego zażalenie. Ale publiczne , fałszowanie , zakłamywanie historii czy faktów ... radze zostaw dla swoich kompanów. Zaklinanie rzeczywistości o blokadach, w każdym wpisie, mało mnie i bawi i nie zostanie bez odpowiedzi. Bardzo dziękuje i liczę tym razem na zmianę ...  :)

Jan
    edytowano 18.11.2017
    dzięki za ostrzeżenie janie M :))) zażalenie o którym piszesz zostało już wysłane.

A co do wypowiedzi betici to najlepiej niech spyta się znanej wszystkim osoby dla czego są atakowane ich edeny. 

marello @ pl 1
    dzięki za ostrzeżenie janie M :))) zażalenie o którym piszesz zostało już wysłane.
    Jak się domyślasz, wiem. Gratuluje inwencji. Ale .... no czytałem lepsze ... Jak na forum, brak argumentów, same pomówienia.... ale radość u mnie z czytania tego, nie mniejsza niż blokady które zakładam. A bany które na grze poleciały i polecą ... nie są chyba podyktowane tymi argumentami które podnosisz/cie w tym zgłoszeniu ? No jak nie, to mi zdecydowanie ulżyło i mnie uspokoiłeś .. :)

Spokojnej, Jan

edytowano 18.11.2017
    Mówię o blokadach na forum, a Ty o blokadach na grze. Mozna to dosyć dwuznacznie zrozumieć. W tej chwili sam nie wiem czy straszysz banem na forum, czy na grze?
    marello @ pl 1
    Mówię o blokadach na forum, a Ty o blokadach na grze. Mozna to dosyć dwuznacznie zrozumieć. W tej chwili sam nie wiem czy straszysz banem na forum, czy na grze?
    No ja myślę, że w zgłoszeniu na mnie, byleś równie uczciwy jak tutaj, czyli napisałeś na ile kont się logujesz niezgodnie z regulaminem, na ilu kontach gracie w tym wypadku, na ile sojuszy wręcz, ile razy złamałeś lub chcecie złamać nawet prawo karne i usiłujecie ujawniać , bo stale mam potwierdzone dane, dane osób trzecich ... mógłbym wymieniać i punktować, ale ani Ty ani ja nie będziemy tu sędzia i katem. Ja osobiście przygotowałem się z argumentami które mi niektórzy Twoi koledzy dostarczają co dziennie, do tego wpisu włącznie, no tak to tu wygląda. Ty piszesz co wymyślisz na mnie. No a ja pisze co wiem i mam o Tobie, taka drobna różnica, miedzy pomówieniem a faktami.
    Zdecydowanie też będę walczył z fałszywymi oskarżeniami i kolejnymi wpisami z słowem na "straszysz" ...
    Jeśli nie rozumiesz co pisze, to ja rozumiem, dlaczego nagminnie łamiesz zasady gry/forum i proszę się nie dziwić, że coraz więcej osób, idąc tylko drogą pomówień i co gorsza źle pojmowanych własnych emocji, mogą się spodziewać blokady, przynajmniej do czasu, jak trwa ta burza.

Temat zamykam, nie jest już ani na temat, ani nie wyjaśnia intencji autora w którym kolejny gracz dopuścił się spamu.

Jan
Ta dyskusja została zamknięta.