Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zapowiedź wydarzenia - koniec listopada 2017 - DYSKUSJA

Witam,

W tym miejscu otwieram dyskusje na temat nowej aktualizacji, z TEGO miejsca.

Pozdrawiam, Jan
«1

Komentarz

• Brave515 (PL1)Brave515 (PL1) PL1 Posty: 41
    podoba mi się propozycja, że zabawki nieużywane w przegranym ataku wracają na zamek - jest to spora oszczędność

szkoda, że ten nowy dow nie będzie tak samo szybki jak czarodziejka, co powoduje, że dla mnie będzie raczej bezużyteczny 
  • janek skąd ty czerpiesz wzory tych nowych wojaków w tym wydarzeniu masakra jak dla dzieci w podstawówce. Masakra
  • Oprócz sprzedaży nieużywanych dekorek za co Wam cześć i chwała , super jakby była możliwość ich przemieszczania między zamkami ....byłaby to pełnia szczęścia...
    f41be98fa8ed478eb90922db41aead49.0.gif
  • To wydarzenie znowu dla graczy z poziomem legendarnym 300 +, czy ci słabsi wreszcie też będą mogli zdobyć jakieś nagrody ?. Jest szansa, że się kiedyś doczekamy podziału poziomów legendarnych ?.
  • damian56 (PL1)damian56 (PL1) PL1 Posty: 8
    czyli też można sprzedac tron nekromanty skarby podziemia itp czy dalej parki ogrody i z ewentu samu i nomada
  • C-Objective (PL1)C-Objective (PL1) PL1 Posty: 145
    O co chodzi z nieudanym atakiem? Jak przegram jedną jednostką to oddadzą mi wszystkie narzędzia?
    Dawny bywalec w Dark Union, wcześniej też aktywny gracz, po tym zostały jedynie wspomnienia...
    Teraz jestem tak aktywny, że nie chcą mnie ze słupiarni wypuścić.
  • Mnie się podoba. Fajny wątek świąteczny, a Piaskowa vel Dyniowy vel Świąteczny - fajny dowódca (chociaż faktycznie nie rozumiem o co chodzi z tą chwałą... rozumiem, coś trzeba było zmienić, ale żeby akurat chwałę do dowódcy NPC...) 

Ale pytanie z innej beczki apropo dekorek  - czy jest jakakolwiek szansa, że będzie można na jakimś etapie przenosić dekoracje między zamkami (nie chodzi o posterunki, tylko zamki główne w krainach)? 
    Bo mi te Pagody Ogrodowe strasznie feng shui zaburzają na szczytach :P 
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    LadyMadonna (PL1) powiedział(a):
    .......

Ale pytanie z innej beczki apropo dekorek  - czy jest jakakolwiek szansa, że będzie można na jakimś etapie przenosić dekoracje między zamkami (nie chodzi o posterunki, tylko zamki główne w krainach)? 
    Bo mi te Pagody Ogrodowe strasznie feng shui zaburzają na szczytach :P 
    Niestety nie będzie można przenosić  i niekorzystna aura dalej będzie na szczytach panowała, dlatego proponuję obrócić je na północ    ;)

Czubajka
  • AniaT (PL1)AniaT (PL1) PL1 Posty: 11
    Nieeeee...  no  bez  sensu  ten  zwrot  zabawek  po  przegranym  ataku....  Zaatakowałeś,  przegrałeś - ponosisz  tego  wszelkie  konsekwencje  i  tyle...  Proponowane przez Was  rozwiązanie  premiuje  bezmyślnych  graczy,  którzy  byle jak składają ataki..
     A   może  zabawki  obronne  też  będą  zwracane???  
    Zróbcie  lepiej  inną  grę  dla  "sprawnych (umysłowo) inaczej"  a  tu  pozwólcie  grać  i  premiujcie  dobrych graczy,  umiejących  korzystać  z  zawartości  swojej czaszki.
  • edytowano 17.11.2017

AniaT

taka sytuacja... ustawiłaś atak bardzo starannie, żadnych bezmyślnych ustawień, ale akurat traf chciał, że na Twój atak broniącemu postawili bunkier koledzy z soja. Wybijasz niewiele,. tracisz wszystkie zabawki i bluźnisz na rywala, że gdyby nie bunkier to byś weszła z każdej stronie w niego, a tak będziesz miała pocieszenie w postaci części uratowanych zabawek.

Zmiana na plus (oczywiście nielicznych plusów) - zmniejszy to koszty ataków, na które pewnie większość narzekała.

Co do miesięcznego

znowu to samo, tylko w innym opakowaniu, nuuuuda.

Barristan Selmy @ pl 1
    @Barristan Selmy (PL1)
    Racja ale to uratuje i bezmyślnych i geniuszy :)
    @AniaT (PL1)
    W sumie to też masz rację, teraz obrona będzie znacznie cięższa...
    Dawny bywalec w Dark Union, wcześniej też aktywny gracz, po tym zostały jedynie wspomnienia...
  • @Jan M a kiedy będą zwiększone magazyny z żywnością ?
  • AniaT (PL1)AniaT (PL1) PL1 Posty: 11
    Nie  bluźnię na rywala jeśli postawił bunkier.  Chwała mu za to, że potrafi się bronić...  A  jeśli  zabawki będą  wracały  to  cóż  za  sens  stawiać  bunkier -  za  kolejnym  razem  nie  będzie  zabawek  obronnych  podczas  gdy  atakujący  będzie  miał  nadal  swoje  zabawki  ofensywne. Po co w ogóle  bronić,  bo  atakującemu  nie  wyczerpią  się  zabawki  a  u  mnie  zostaną  gołe  mury....  I  gdzie  tu  ten  słynny  BALANS  w  grze  którym  GGS  tłumaczy np. ograniczenie dostępności czasówek... ?????? 
    @Equilibriium (PL1)
    Racja, pojemność ich jest dość mała :/ Sam miałem ze 100k i zostało mi 20k...
    @AniaT (PL1)
    To teraz niezniszczalne zabawki u obrońców :>
    I mamy balans.

Fight broken with broken
  • kiedy wejdzie ? wydarzenie ? 27 ?
  • Tak siedzę i się zastanawiam czy zobaczymy jeszcze kiedyś wybrzeże mieczowe / podziemia...
  • robert28031 (PL1)robert28031 (PL1) PL1 Posty: 122
    nie wiem czy tu to pisac ale jak zabraliscie te czasowki 24 I 5 godzinne I powiedzieliscie ze beda czasowki indywidualne to co teraz daliscie to wcale nie jest zrownowazone z tamtymi ok. dopiero na 90lev trzeba je uzywac ale tego I tak nie starcza wiec co za rubelki trz latac I znowu nic dla nas tylko wasza kieszen rosnie no moze jedynie ze dekorki bedzie mozna sprzedac to dla graczy cos zrobiliscie uwazam ze ostatnie wszystkie wasze posuniecia sluza zwiekszeniu kaski w waszych kieszeniech nic dla graczy przykre:(
    robert28031 @ pl 1
  • Adi1975 (PL1)Adi1975 (PL1) PL1 Posty: 15
    Fajnie jak byście poprawili usuwanie ekwipunku z wyposażenia , bo klikanie po 300 razy żeby wyczyścić magazyn jest trochę czasochłonne . Można by na przykład kasować w każdej zakładce wszystkie ubranka w jednym kolorze jednym kliknięciem a nie  jak teraz każde z osobna.
  • marcin369 (PL1)marcin369 (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 19.11.2017
    AniaT ma rację. W tej chwili już ilość zdobywanych w eventach zabawek ofensywnych jest wielokrotnie większa niż zabawek defensywnych. Teraz, gdy zabawki ofensywne będą wracać po nieudanym ataku ta dysproporcja zwiększa się jeszcze bardziej i trzeba będzie sporo defensywnych dokupywać - moim zdaniem to jest cel tej zmiany
Sign In to comment.