Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Listopad - aktualizacja

17

Komentarz

• jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Już ten temat był poruszany i w podanym wykazie wydarzeń po prostu się ktoś pomylił. Nomad 9-13.11 będzie z chanem.
  • jaki będzie następny dowódca po tym iv długo terminowym ?
  • Do Jana M.

gratulujemy zwyciezcą------narzednik, zkim? z czym? liczba pojedyncza.....ŹLE AŻ WSTYD !!!
    powinno być
    Gratulujemy zwycięzcom-------celownik, komu ? czemu? liczba mnoga.

• Widocznie zamiast do szkoły to chodził na wagary.
  • Alanek lepiej się nie wypowiadaj na temat czyjegoś wykształcenia. Rozmawiałem z nim nie raz na tsie i wiem, że ma więcej klas skończonych.
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Witam

PlayerMaciej2 i ALANEQQ to jest miejsce w którym omawiamy problemy  ostatniej aktualizacji .
    Proszę trzymać się tematu, a jak chcecie sobie popisać dla samego faktu pisania zapraszam do działu Na luzie.

Czubajka
  • Czubajka powiedział(a):
    Witam

PlayerMaciej2 i ALANEQQ to jest miejsce w którym omawiamy problemy  ostatniej aktualizacji .
    Proszę trzymać się tematu, a jak chcecie sobie popisać dla samego faktu pisania zapraszam do działu Na luzie.

Czubajka
    Poprawcie te dwa byki w temacie o wynikach ankiet, przecież to jest kpina z języka polskiego.
    Na każdym szanowanym forum wymagania dotyczące moderatorów są podobne - przede wszystkim znajomość ojczystego języka w jakim prowadzone jest forum.... Krew zalewa widząc takie rzeczy. Ogarnijcie się. Pewnie było kopiuj-wklej z translatora.
    Barristan Selmy @ pl 1
  • PlayerMaciej2 (PL1)PlayerMaciej2 (PL1) PL1 Posty: 443
    edytowano 04.11.2017
    Czubajka ja tylko zwróciłem alankowi uwagę, żeby nie wypowiadał się na temat czyjegoś wykształcenia, bo to jest nie kulturalne i tyle, więc nie wiem o co ci chodzi.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    MoczYmordA (PL1) powiedział(a):
    Do Jana M.

gratulujemy zwyciezcą------narzednik, zkim? z czym? liczba pojedyncza.....ŹLE AŻ WSTYD !!!
    powinno być
    Gratulujemy zwycięzcom-------celownik, komu ? czemu? liczba mnoga.

Dziękuje za tę uwagę. Czasem dostaje gotowy tekst, którego nie cenzurowałem a szkoda, nowe doświadczenie, jak mawiał jeden pan dość smutnej historii świata - "ufaj ale sprawdzaj"  :)  :)

A propos, poleganiu na sobie, kolejny wpis umieść z własnego profilu, bo rozumiem, ze wszystkie które używasz, a jeśli zbanuje wszystkie które używasz, nie będzie żalu prawda ? Toż to "ŹLE AŻ WSTYD" nie mieć odwagi pisać od siebie ... :)

Jan

• Powinni przywrócić 10 minut czasu darmowego ukończenia budowy. Jak mają problem z szybkością rozwoju zamków to niech usunął expa za wszystkie eventy.
    Zanim zdechniesz kundlu i wyssę z ciebie duszę
    Dołożę wszelkich starań żebyś cierpiał jak najdłużej
    Jestem duchem twoich ofiar, jestem piekielną karmą
    Jestem twym najgorszym wrogiem, możesz mówić na mnie ARIOCH
  • Brawo GGE, brawo Wy.

Jak zwykle coś Wam nie wyszło.

Misja czasowa, splądruj dowolny cel - ten dowolny cel to tym razem zamki obcych etc. :)

Brawo, brawo, brawo.

Zrobicie coś raz, a porządnie czy ciągła prowizorka to coś co Was cechuje na co dzień ?

Barristan Selmy @ pl 1
  • Barristan Selmy (PL1) powiedział(a):

Brawo GGE, brawo Wy.

Jak zwykle coś Wam nie wyszło.

Misja czasowa, splądruj dowolny cel - ten dowolny cel to tym razem zamki obcych etc. :)

Brawo, brawo, brawo.

Zrobicie coś raz, a porządnie czy ciągła prowizorka to coś co Was cechuje na co dzień ?

nie zalicza także rekrutacji zbrojnego weterana, który ma 138 siły obrony - wymagane zgodnie z opisem 132 ....
  • Adaam (PL1)Adaam (PL1) PL1 Posty: 40
    To jak będzie z tym  plądrowaniem dowolnego celu w misji czasowej??Czekamy na wyjaśnienie...
    ziutek1234 @ pl 1
    czemu zbrojny nie jest zaliczany??? przecież to uniwersalny żołnierz do ataku jak i obrony.
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 07.11.2017
    Barristan Selmy (PL1) powiedział(a):

ziutek1234 (PL1) powiedział(a):
    To jak będzie z tym  plądrowaniem dowolnego celu w misji czasowej??Czekamy na wyjaśnienie...
    Odpowiedź nie miała paść czasami tutaj:
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/343091/informacje-o-obecnie-trwajacej-misji-krolewskiej
    ?

Wygląda na to, że bugi z misjami na plądrowanie są bardziej poważne i będzie potrzeba więcej poprawek...

zanim GGE przystąpi do działań to się czas misji skończy.
  • No dobra, znowu kolejna zmiana z misjach czasowych, rollercoaster niemal :)
    Aczkolwiek tym razem należy się pochwała. Zmniejszenie ilości misji, teraz 8, było 9. Zabrali tą m.in. z leczeniem woja, także czasochłonną i żmudną. Także to na plus dla GGE. 
    Barristan Selmy @ pl 1
  • szkoda że nie ma jakiegoś ogłoszenia w sprawie tych misji
    te co są wydają się nieświeże mocno
  • Barristan Selmy (PL1) powiedział(a):
    No dobra, znowu kolejna zmiana z misjach czasowych, rollercoaster niemal :)
    Aczkolwiek tym razem należy się pochwała. Zmniejszenie ilości misji, teraz 8, było 9. Zabrali tą m.in. z leczeniem woja, także czasochłonną i żmudną. Także to na plus dla GGE. 

To cofamy plus i pochwałę dla GGE i w zamian malutki plusik, bo jednak misja z robieniem chwały mniej narzędziożerna niż obrona zamku przed atakami chana.
    Barristan Selmy @ pl 1
  • PlayerMaciej2 (PL1)PlayerMaciej2 (PL1) PL1 Posty: 443
    edytowano 09.11.2017
    Czego na plus, bo nie potrafisz zrobić oddajcie 9 misje, bo za nią były nagrody. Dla mnie na minus, że ja zabrali i powiedzcie co jest w 7 misji, bo nie mogę tego rokminić.
    Post edited by PlayerMaciej2 (PL1) on
Sign In to comment.