Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Listopad - aktualizacja

168

Komentarz

• robert28031 (PL1)robert28031 (PL1) PL1 Posty: 122
    witam mam pytanie odnosnie misji krolewskich jest tam napisane ze jezeli nie jestem w stanie w czasie ukonczyc tej misji /chodzi o pierwsza misje / moge sprobowac ukonczyc ja natychmiast placac rublami na dole pokazuje mi ze musze zaplacic 400k rubli I kwota ta jest tylko wylacznie do tej pierwszej misji czy tez 400k rubli jest za wszystkie 9 misji krolewskich?
    robert28031 @ pl 1
  • Tak za wszystkie.
    W momencie kiedy zrobisz pierwsze z dzisiaj to opłata spadnie do 350k i tak dalej
    ale drodzy twórcy gry znowu daliście coś czego nie da się skończyć :) choćby się bardzo chciało :) 
    7 i 9 misja związana z zemstą chana.
    Czas trwania misji jeszcze 14,6 dni.
    A teraz sobie sprawdźcie w kalendarzu kiedy są nomadzi z zemstą chana. 
    Przechodzicie samych siebie, brawo. 
    Barristan Selmy @ pl 1
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Masz rację Barristan... I co na to nasz kochany skład Moderatorski? Azaliż to celowe działanie czy też zwykła, zeschnięta u kogoś komórka mózgowa?
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Barristan Selmy (PL1) powiedział(a):
    Tak za wszystkie.
    W momencie kiedy zrobisz pierwsze z dzisiaj to opłata spadnie do 350k i tak dalej
    ale drodzy twórcy gry znowu daliście coś czego nie da się skończyć :) choćby się bardzo chciało :) 
    Ty się nie martw , przecież nikt nie napisał że misje bedą odpalać się codzienni , moze czasem bedzie trzeba poczekać pare dni na następną ;)  a jeżeli ja wymyśliłem to w 3 sekundy to napewno to rozwiążą 
    Lepi @ pl 1
  • Lepi (PL1) powiedział(a):
    Tak za wszystkie.
    Ty się nie martw , przecież nikt nie napisał że misje bedą odpalać się codzienni , moze czasem bedzie trzeba poczekać pare dni na następną ;)  a jeżeli ja wymyśliłem to w 3 sekundy to napewno to rozwiążą 
    Nie wiem, czy wszyscy mają te same misje ale w moich, które pokazały się wczoraj jest tak jak u Barristana. 
    Łańcuch 9 misji do wykonania w 15 dni. Pierwsza misja była do wykonania w 1 dzień, druga jest  na 2 dni, dalsze na tę chwilę nie wiadomo.  Wiadomo natomiast, że wszystkie 9 są przewidziane na 15 dni. Wystarczy teraz spojrzeć do kalendarza wydarzeń i zobaczyć, kiedy jest najbliższa zemsta chana - jeżeli niema w tym kalendarzu błędu to, zemsta będzie tydzień po zakończeniu aktualnego łańcucha misji królewskich. No to jak mamy rozumieć to, że w zadaniach są wymagane ataki na Chana, którego w tym czasie nie będzie? 

Chciałbym wiedzieć, czy w związku z tym wątkiem będzie jakaś interwencja w GGS? Wierzę jeszcze, że tu jest jakiś błąd ludzki, który można naprawić zanim nadejdzie dzień 7 i 9 misji (z tego co kojarzę, to kalendarz wydarzeń został zmieniony bo w pierwotnej wersji była przewidziana zemsta Chana wcześniej). Jeżeli nie ma błędu i to jest celowe działanie w celu wyciągnięcia od graczy rubinów to też chciałbym to wiedzieć bo bym sobie odpuścił dalszy udział w tej zabawie.

• Faktyucznie Bedziecie blokować wielokonta
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Tak za wszystkie.

Nomadzi z  Zemstą Chana będzie  od 09-13 listopada

Czubajka
  • Nadchodzące wydarzenia, czyli grafik wydarzeń na listopad 2017:

Inwazja Samuraja (1-5 listopad)

Wojna Królestw (5-9 listopad)

Inwazja Nomada bez Zemsta chana !!! (9-13  listopad)

Wojna Krwawych Kruków (13 -17 listopad)

Inwazja Samuraja (17 -21 listopad)

Wojna Królestw (21-24 listopad)

Inwazja Nomada i Zemsta chana (24 -27 listopad)  

Wojna Krwawych Kruków (27-1 grudnia)

Bitwa o Berimond (28-1 grudnia)

• zdecydujcie sie :smile:
  • Witam

Pamiętam jak niedawno czytałem ogłoszenie o aktualizacji to napisano, że zamiast ucznia kowalskiego wyposażenie będzie za rubiny. Oczywiście w zrównoważonej cenie.
    Jeśli kilkadziesiąt tysięcy rubinów za wyposażenie to powinniśmy dostawać znacznie więcej rubinów.
    Jestem ciekawy ile graczy kupi coś w tym sklepie. Lepiej obniżcie ceny, albo róbcie jakieś okresowe promocje  na to wyposażenie. Jeśli tak dalej pójdzie to zbankrutujecie.  :/ 
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    KWIDZYN27 (PL1) powiedział(a):
    zdecydujcie sie :smile:
    Za każdym razem  podkreślamy , że grafik wydarzeń może ulec zmianie i podobnie jest teraz.

Czubajka
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 02.11.2017
    KWIDZYN27 (PL1) powiedział(a):
    zdecydujcie sie :smile:
    Być może termin uległ korekcie po zgłoszeniach od graczy...
    Porównaj daty ogłoszenia i informacji jaką otrzymałeś od Czubajki.
    Zapewne ogłoszenie zostanie skorygowane jeśli przedstawiony przez moderatora forum nowy termin "uprawomocni się" ;)

Najpierw wiercicie dziurę w brzuchu, a gdy ktoś coś odpowie robicie sobie "podśmiechujki"...
  • tak Banowac slupy i wtedy zaczniemy grac .
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Tak przy okazji 
    wytłumaczy mi ktoś politykę ukrywania rankingu/ilości punktów w konkursach szlacheckich przy tak niewyszukanych nagrodach za 1 miejsce ? 

Barristan Selmy @ pl 1
  • :) Myślę podobnie, tylko podałeś przykład z grubszego eventu gdzie nagrody są w miarę odpowiednie do wysiłku jaki trzeba włożyć. 
    Natomiast w szlacheckim nagroda za 1 miejsce nie jest zbyt wyszukana i takie ukrywanie jest wg mnie nieco na wyrost, tym bardziej, że w jednym szlacheckim wszystko widać, a w innym np. dzisiejszym prawie wszystko zakryte - albo niech gge pójdzie krok dalej i ukryje aktualnie zajmowane miejsce :)

ps. jeszcze w ramach wbijania szpileczek supportowi/gge to https://sjp.pl/zwycięzca - tak odnośnie badania lokalizacja... :)
    Barristan Selmy @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    misja 2 ma czas realizacji 48h czyli dwa dni jak zrobiłeś ją w jeden dzień to w drugi dzień siedzisz i się nudzisz.
  • śmiech3 (PL1)śmiech3 (PL1) PL1 Posty: 5
    Mam pytanie ?????
    Wydaje mi się ze  Nomad  9-13.11   musi  być z zemstą chana a nie jak podano ten na koniec listopada bo inaczej  nie jest możliwe ukończenie wprowadzonych  misji królewskich  czas  do 16.11   :))   misja 7/9  i  9/9  .....................chyba ze  to   mission impossible :DD
    pozdrawiam  smiech3 

Sign In to comment.