Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Listopad - aktualizacja

148

Komentarz

• sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Jeśli chodzi o misje królewskie to powiem tak, mądry zarabia, głupi nie zarabia. Tyle w temacie. Gdyby było tak, że 100% zaangażowania daje możliwość ich zrobienia na styk a coś by brakło to coś na średnią kasę może i dokupiłbym - ale takie jawne pokazanie graczom, że ma się ich w de.. to proszę bardzo zawór z kasą sami u mnie zakręciliście.
  • matrix600 (PL1)matrix600 (PL1) Posty: 51
    edytowano 25.10.2017
    Barristan Selmy (PL1) powiedział(a):

Kolejny idiotyzm.

W poleceniu misji "ZWERBOWAĆ"

https://sjp.pwn.pl/slowniki/werbunek.html - powinienem pewnie w szwabskim poszukać, tam pewnie brzmi inaczej, ale skoro grę dedykujecie na cały świat to powinniście się przystosować lokalnie.

Do czego zmierzam.... nie zalicza woja z akwy czy nomadów, które mają siłę ataku ponad 125. Dlaczego ? Skoro ich pozyskanie to też forma werbunku, ich żołd to akwa lub tabliczki. Niczym to się nie różni od monet wydawanych w koszarach na zamkach.

Naprawdę w Waszych kwaterach bojowych nikt nie myśli ? czy boją się myśleć ? bo jakiś tamtejszy oberfuhrer uderzy batem po łapskach ?

TO JEST **** DRAMAT

i cyk kolejny ban :D 

ale serio se jaja z ludzi robicie

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira
  • Nacjonalista (PL1)Nacjonalista (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 25.10.2017
    Przed nomadami zużyłem większość 30 i 10 minutek, oszczędzając pominięcia 5h i 24h. Teraz mam jeszcze ok 150 pominięc 5h i po ok 20 szt. pominięć 10 i 30 min. Aniw d.. ani w oko. Bo przecież nie bede gasił 90 min nomada pominięciami 5h bo szkoda (tym bardziej że ma ich być teraz dużo mniej) a małych czyli 30min nie mam :/ bez sensu.
     Ogólnie po raz kolejny przyłącze się do krytyków wszekich kolejnych zmian.
    Sam mam firmę i wiem że twórcy chcą wycisnąć kasy ile się da, ale wolałbym 1mln graczy w tym nawet kombinatorów, z których 20% kupiło by częściej lub rzadziej rubiny, niż 100 tys, które niedługo zostanie i nie będzie nic kupować, bo po co skoro nie ma z kim konkurować.

Wiem co mówie. 2-3 lata temu prawie co miesiąc kupowałem małe, ale jednak doładowania rubelków (20-30zł) żeby gonić tych co mają po 15-20 słupków albo programy ulepszające albo po prostu dużo czasu, było się z kim ganiać. Teraz już z półtora roku nic, może raz kupiłem, bo po co jak na 64 osoby w sojuszu aktywnie gra 4-5. Szkoda. Sugestia do twórców: lepiej czerpać zyski łyżeczką latami, niż łychą ale przez rok.
    Nacjonalista @ pl 1
  • Niezły kabaret w tych misjach muszę przyznać. Nie wiem kto tam tworzy te misje ale raczej kontaktu z grą nie miał. 
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    edytowano 25.10.2017
    druga misja -  w 75 minut zwerbować 1760 woja. no ok. 1760 na 8 zamków to 220 na zamek 75 minut to 4500 sekund. 4500/220 sztuk to daje 20,4 sekundy. Janie, jakie wojo się tak szybko werbuje? Czy może ten geniusz który to wyliczył patrzył ile dawniej ludzie wyciągali z robo? Naprawdę. SŁABE to! lEPIEJ ****TE CZASY I NAPISZCIE TYLE RUBINÓW NA STÓŁ TYLE DOSTANIECIE. To już nawet nie jest pomyłka, to jest perfidne zagranie poniżej pasa. BUBEL!

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira
  • No przecież Sam jest napisane ile wyłożyć musisz? Nie ma? 

Jak nie patrz:

http://prntscr.com/h1tode

Trzy lata ostrego farmienia wież i Cię będzie stać 
  • sam_gnus (PL1) powiedział(a):
    druga misja -  w 75 minut zwerbować 1760 woja. no ok. 1760 na 8 zamków to 220 na zamek 75 minut to 4500 sekund. 4500/220 sztuk to daje 20,4 sekundy. Janie, jakie wojo się tak szybko werbuje? Czy może ten geniusz który to wyliczył patrzył ile dawniej ludzie wyciągali z robo? Naprawdę. SŁABE to! lEPIEJ WYPIEPRZCIE TE CZASY I NAPISZCIE TYLE RUBINÓW NA STÓŁ TYLE DOSTANIECIE. To już nawet nie jest pomyłka, to jest perfidne zagranie poniżej pasa. BUBEL!

Napisali 400tys rubelków i nagrody twoje xDDDD
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 72
    żeby to "werbowanie" sie udało to trzeba za rubinki podwajac werbunek

http://prntscr.com/h1trem

ehhhh ta pazernosc...

jak nie urok to przemarsz wojsk.
  • Nie mogę doczekać się kolejnej misji

• edytowano 25.10.2017

Sytuacja się rozwija. U mnie pojawiły się skrzynki do kupienia za 6.500 rubla jak się wybierze demonów to dostanie się ich 63 szt. Można 30 razy skorzystać z oferty to jest 1890 woja, zbieg okoliczności oczywiście, że wypełni się akurat zadanie z misji (skończył się czas na pierwszą, ale rozpoczęła się druga akurat).

5 baniek łupów w godzinę ciężko, ale jest to do zrobienia - wieże też się zaliczają.

Podsumowując - 510 zł. trzeba wydać na wojo ze skrzynek, później jeszcze wydać te 12,1k rubla na zakończenie zadań z 1 misji i nagrody Wasze.

Coś czuje, że sporo rubinowców się skusi, GGE policzy zyski i aktualka już udana z ich punktu widzenia.

Barristan Selmy @ pl 1

Sytuacja się rozwija. U mnie pojawiły się skrzynki do kupienia za 6.500 rubla jak się wybierze demonów to dostanie się ich 63 szt. Można 30 razy skorzystać z oferty to jest 1890 woja, zbieg okoliczności oczywiście, że wypełni się akurat zadanie z misji (skończył się czas na pierwszą, ale rozpoczęła się druga akurat).

5 baniek łupów w godzinę ciężko, ale jest to do zrobienia - wieże też się zaliczają.

Podsumowując - 510 zł. trzeba wydać na wojo ze skrzynek, później jeszcze wydać te 12,1k rubla na zakończenie zadań z 1 misji i nagrody Wasze.

Coś czuje, że sporo rubinowców się skusi, GGE policzy zyski i aktualka już udana z ich punktu widzenia.

pod warunkiem ze kupno woja w premce zalicza sie do "werbowania"
    konia z rzędem temu kto przetestuje ;)
  • beejbe (PL1) powiedział(a):

skoro kupione za tabliczki i akwe jednostki sie nie naliczaja
    BA! mi nawet nie naliczyło tych co dostałem z nagród nomada (200 demonów weteranów)
    to pewno i rublowych nie

no cóżchcesz dekork to wywalic trza 400kilo bo i tak nie zrobisz

no GGS logika mocna serio - brawo wy, tylko wy tak umiecie klientów do siebie zrazic :D 
    edytowano 25.10.2017
    matrix600 (PL1) powiedział(a):
    beejbe (PL1) powiedział(a):

skoro kupione za tabliczki i akwe jednostki sie nie naliczaja
    BA! mi nawet nie naliczyło tych co dostałem z nagród nomada (200 demonów weteranów)
    to pewno i rublowych nie

no cóżchcesz dekork to wywalic trza 400kilo bo i tak nie zrobisz

no GGS logika mocna serio - brawo wy, tylko wy tak umiecie klientów do siebie zrazic :D 
    400k jest jak na leniwca nic ci sie nie chce robic a chcesz dekorke
    jesli konkretnego zadania nie zaliczysz to mniejsze ruble płacisz ;)

P.S. teraz nawet ponowne otwarcie wątku o wojnie LL i rebelki nie odwroci naszej uwagi od tej "aktualki"
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 25.10.2017

P.S. teraz nawet ponowne otwarcie wątku o wojnie LL i rebelki nie odwroci naszej uwagi od tej "aktualki"
    Nie było moim zamiarem odciąganie Cie od tematu wojny acz wiem, że lubisz go czytać :) Spisuje wszystkie uwagi, proszę bez tych wulgaryzmów bo juz mamy sporo edycji jak widzicie, spokojnie muszę przekazać co piszecie dalej. Ale .... Kasiu .. wiesz jak dużo osób kupuje rubiny ? Wrzucanie wiec wszystkich do jednego worka to za dużo. Taka kwota, to jak mówię ... dla leniwych a Ci aktywni nie poniosą takich kosztów. Ja myślę, że każdy prędzej czy później kupuje wirtualną walutę premium i te zadanie wykona. Ale jak wcześniej, wszystkie uwagi zbieram ale proszę, bez wulgaryzmów....

Jan
    Post edited by Jan M on
    Janie Ty mi tu nie "Kasiuj" tylko od razu daj mi maksymalna ilośc punktów karnych czy co tam na forum dajecie, na poczet kolejnych aktualek

czekam na aktualke ktora przy logowaniu na gre bedzie nas przekierowywała na nasze konta ale bankowe ;)
  • Equilibriium (PL1)Equilibriium (PL1) PL1 Posty: 131
    edytowano 25.10.2017
    Jan M powiedział(a):

Nie było moim zamiarem odciąganie Cie od tematu wojny acz wiem, że lubisz go czytać :) Spisuje wszystkie uwagi, proszę bez tych wulgaryzmów bo juz mamy sporo edycji jak widzicie, spokojnie muszę przekazać co piszecie dalej. Ale .... Kasiu .. wiesz jak dużo osób kupuje rubiny ? Wrzucanie wiec wszystkich do jednego worka to za dużo. Taka kwota, to jak mówię ... dla leniwych a Ci aktywni nie poniosą takich kosztów. Ja myślę, że każdy prędzej czy później kupuje wirtualną walutę premium i te zadanie wykona. Ale jak wcześniej, wszystkie uwagi zbieram ale proszę, bez wulgaryzmów....

Jan

Sądząc po twojej wypowiedzi "aktywni nie ponoszą kosztów" to powiedz mi jak niby zrobić taki werbunek w tak krótkim czasie skoro tak mówisz :)
    Post edited by Jan M on
  • Oj Jan M. nawet jeśli każdy w końcu kupi ruble, to nie taką ilość, a jedynie w konkretnym celu - typu premka do nomadów/samurajów/chwały kiedy chce się atakować topkę. I nie będzie to ten moment w który toczy się wspaniała czasowa misja. 
    Nawet super aktywny zawodnik nie zwerbuje woja w takich czasach jak w zadaniach. Już Sam Wam to przeliczył. Matematyka nie oszukuje. 

matrix600 - nie wiem nie testowałem nie zamierzam w kwestii woja ze skrzynek - ale na logikę a'la GGE - klient płaci to klientowi dodajemy do zadania kupione wojsko :)
    Barristan Selmy @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    gdzie macie wykaz tych misji czasowych??? bo nigdzie nie widzę
  • Były około godziny 15, a że czasowe to już się skończyły. 
    Barristan Selmy @ pl 1
  • Dwa pytania: 

1. Bitwa o Berimond (28-1 listopad)
    Rozumiem że chodzi o 28 listopada - 1 grudnia?
    Czy od 28 października - 1 listopada?

2. Czy każdorazowa potrzeba zalogowania się, wyboru serwera i przeniesienie na stronę główną przy próbie dodania komentarza to sposób na ograniczenie osób biorących udział w dyskusji do tych "najbardziej zdeterminowanych"? ;] 
Sign In to comment.