Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Listopad - aktualizacja

28

Komentarz

• Danielo5Player (PL1)Danielo5Player (PL1) PL1 Posty: 38
    edytowano 19.10.2017
    Serdeczne gratulacje dla GGS :) Kolejny ,,strzał w piętę".Najpierw grosiki,później okrojenie rubelków z wież a teraz okrojenie czasówek na mniejsze (żeby ponoć zrównoważyć rozwój kont) a które i tak finalnie pojawią się pewnie w jakiejś ofercie do kupienia za co?No oczywiście za rubiny:)Brawo no po prostu majstersztyk :) Jeszcze troszkę i na mapie nikt nie zostanie.....I wtedy dopiero zacznie się analizowanie tematów i zwracanie uwagi na opinię graczy przez GGS co poszło nie tak i dlaczego zostało ,,2 graczy na krzyż" na mapie......Ehhhh szkoda już słów na to co się teraz dzieje w tej grze.Jak już kiedyś pisałem pod którymś tematem gra stacza się na dno i raczej nic nie wskazuje na to,że będzie się miała od tego dna odbić.
    ,,Zauważycie również, stopniowe podniesienie jakości tych wydarzeń, ponieważ będziemy wymieniać 5-cio godzinne  pominięcia na 1-dno godzinne. Gracze będą mogli pozyskać dużo więcej 5-cio godzinnych i 24-cztero godzinnych pominięć czasu przy zakupie rubinów."I gdzie tu gracz ma zauważyć cytuje ,,stopniowe podniesienie jakości tych wydarzeń" skoro jeśli  nie kupi rubinów to nie będzie miał czasówek,a skoro nie będzie miał czasówek to nie będzie w stanie w miarę płynnie i efektywnie robić wydarzenia????I jeszcze sprawa zmiany czasówek z 5-cio godzinnych na 1-dno godzinne.Jednym słowem po prostu MASAKRA.Jak już pisałem wszystko sprowadza się do zakupu rubinów....Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla GGS *******************..... tą gre.

EDIT:// Edycja wulgaryzmu / Jakub
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 19.10.2017
    Danielo5Player (PL1) powiedział(a):

....skoro jeśli  nie kupi rubinów to nie będzie miał czasówek,a skoro nie będzie miał czasówek to nie będzie w stanie w miarę płynnie i efektywnie robić wydarzenia????I jeszcze sprawa zmiany czasówek z 5-cio godzinnych na 1-dno godzinne.Jednym słowem po prostu MASAKRA.Jak już pisałem wszystko sprowadza się do zakupu rubinów....Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla GGS *******************..... tą gre.

Będzie miał czasówki na "w miarę płynne i efektywne robienie wydarzenia" każdy aktywny gracz...
    Wciąż będzie zdobywał 1h i 30min., a czas gaszenia obozów (oprócz Chana) zostanie zmniejszony czterokrotnie. Do tego powiększenie magazynu na te właśnie czasówki, zwiększenie ich ilości w nagrodach indywidualnych.
    Cóż, Ci którzy sępili na sojuszu będą oczywiście stratni, bo właśnie z nagród sojuszowych zostaną wycofane.

Co do rubinów, tak, trudno się nie zgodzić, ale w kontekście Twojej emocjonalnej wypowiedzi akuratnie one nie mają znaczenia. 5h i 24 nie będą potrzebne do eventów namiotowych (no może na Chana pójdzie nieco więcej godzinnych, ale zrekompensuje to miejmy nadzieję ich zwiększona ilość i krótszy czas gaszenia maksowych obozów).

Oczywiście zobaczymy o ile więcej "krótkich minutek" będzie wypadać z książki indywidualnej w rzeczywistości.

Czasami warto popatrzeć na coś z góry, w szerszym kontekście niż wybierać tylko to co złe i interpretować na jeszcze gorsze...

• Rado I (PL1)Rado I (PL1) PL1 Posty: 46
    Czyli rozumiem że mogę się pożegnać z 5 i 24 godzinnymi klepsydrami. (co będę miał w magazynie na moment aktualizacji to będzie koniec)
    Dalsze budowanie zostanie ograniczone - surki będą się marnować bo jak dojdę do 20 poziomu budynków produkcyjnych to na architekcie będę mógł zbudować góra dwie budowle jak będę miał dużo godzinówek.
    Jak można było atakować sułtanów i smoki z wiosek to mogłem zarobić ruble - i siedziałem dłużej. Teraz już nie poluje bo moje szanse zdobycia rubli i kasy na nich ograniczone zostały o 70%
    Wysyp nowych łatwo dostępnych ubrań kasztelanów i dowódców sprawił że kompletowane przez 3 lata ubrania z ciernistych , mieczowych czy sztormu stają się mało wartościowymi śmieciami
    Krótko mówiąc nowy system będzie zniechęcał graczy do aktywności - zrywami po parę godzin w tygodniu dużo się nie ugra.

Rubinów nie kupuje , ich źródła są kolejno ograniczane. Gram w to 4 lata (w jednym spokojnym sojuszu nie należącym do czołówki)  i ledwo przekroczyłem 500 legendarny (angażując w grę 3-10 godzin dziennie) - pokażcie mi gracza który osiągnie mój poziom w tym samym czasie bez pozbywania się kilkuset złotych miesięcznie na nowych wspaniałych warunkach.
    „ Nie sztuka zginąć za sprawę, sztuka za nią walczyć i dla niej przeżyć ”
  • To jest tak zwany powolny koniec empire bo aby szybciej do czegoś dojść to bedzię trzeba kupować rubiny ...
  • Tieru (PL1)Tieru (PL1) Posty: 624
    Hahaha, cieszę się, że jestem już tylko na forum, a nie muszę bardziej cierpieć w grze dzięki tym aktualizacjom :smiley:

5500564b47f9fpng
    SUPPORT
    Wideo Poradniki dot. gry GG Empire
    Zlecenia na sygnatury/avatara
    Zanim zapytasz... UŻYJ Wyszukiwarki! Znajdziesz w niej wszystko!

• Tieru (PL1) powiedział(a):
    Hahaha, cieszę się, że jestem już tylko na forum, a nie muszę bardziej cierpieć w grze dzięki tym aktualizacjom :smiley:

A nie brakuje Ci prezentów od "oglądaczy" ? ;)
  • gabip4 (PL1)gabip4 (PL1) PL1 Posty: 71
    kazdy teraz wie ze ta gra predzej upadnie ...
    Dzieki tym aktualizacja rubinowcy kiedys sie obudza i przestana matnowac w kase i bedzedzie mogli na pocalowac w pupe ;)
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Widziałbym w tej aktualizacji, w części skróceń pozytywy gdyby łącznie z nią przyszły jeszcze następujące zmiany:
    1. W temacie kary ze przegrany atak - przecież nawet na boisku piłkarskim trwają dyskusje, czy gdy bramkarz sfauluje w polu karnym drużyna powinna być podwójnie ukarana, raz karny, a dwa czerwoną kartką dla bramkarza  - W empire mamy na razie 3 kary - wybicie wojska, strata surowców, radykalne zmniejszenie produkcji surowców poprzez zapalenie się - teraz dołożona zostanie czwartą kara - właściwie brak bez-rubinowej możliwości szybkiego ugaszenia zamku. WNIOSEK WEDLE MNIE JEST JEDEN - zamki nie powinny się zapalać od przegranego ataku - 2 kary są wystarczające -  a niech nawet taki atak czyści magazyny do powiedzmy 10 000 każdej surki i finito.
    2. W temacie rozbudowy - proszę nie zapominać o tym, że przed wejściem legendarnych i skróceń możliwe było dojście do maksymalnego poziomu rozbudowy w grze w jakieś 6-7 miesięcy dość aktywnej gry. Dziś jest to nierealne, mówimy dziś raczej o dwóch latach co najmniej. Bez skróceń 24 -godzinnych ten termin się wydłuża a to znacząco redukuje pozostawanie w grze nowych graczy  - CZY KORZYSTNY JEST DLA TWÓRCÓW GRY ODPŁYW NOWYCH GRACZY?????
    WNIOSEK WEDLE MNIE JEST JEDEN - DORZUCIĆ DO NAGRÓD INDYWIDUALNYCH SPECJALNY RODZAJ "DOBÓWKI" NP O KOLORZE CZERWINYM - KTÓREGO NIE MOZNA WYKORZYSTAĆ DO SKRÓCENIA ATAKU, ALE DO SKRÓĆENIA BUDOWY JUŻ TAK!

Takie dwa rozwiązania czynią tą aktualizację tym, na czym twórcom gry najbardziej zależy - bo zobaczyli, ze zbyt łatwo gracze wchodzą w posiadanie 7 poziomu elementu budowli do żarcia - czyli do większej operatywności na chanie tylko dla tych, którzy sięgną do portfela.
    I o ile się z tym potrafię zgodzić o tyle o tyle mówię tak.
    Dajcie coś dam gdy bierzecie coś dla siebie - ale nie zamianę jednego w drugie z planową dla nas stratą jak w dwóch poruszonych tematach - wy dostajecie kasę to dajcie nam grać na korzystnych również dla nas warunkach.
    Pamiętajcie - NIESMACZNY JOGURT WYLATUJE Z PÓŁKI - NIEEFEKTYWNY PROSZEK DO PRANIA PRZESTAJE BYĆ KUPOWANY!
    Pozdrawiam
    Piotr
  • ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS!!! Na prośbę wielu z WAS ograniczamy możliwość korzystania z "minutek" bo chcemy żebyście mieli lepiej. Wyrównujemy szanse!!! Ale jak kupisz rubinków za 1000,- pln to masz wszystko od ręki. Propaganda jak za Gierka. Krzyknijcie jeszcze: STOIMY TUŻ NAD PRZEPAŚCIĄ!!! ZRÓBMY TEN KROK DO PRZODU!!!!!     A tak serio, to kolejne wyciąganie ręki po kasę, które w moim odczuciu przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego. 

• Karol1990 (PL1)Karol1990 (PL1) PL1 Posty: 37
    To tak jak by w pracy w ramach motywacji szef kazał pracować swoim ludziom dłużej za mniejsza stawkę, kabaret.
    Najpierw były grosiki, później rubiny z baronów, teraz czasówki, za kilka miesięcy za logowanie do gry będzie trzeba zapłacić 

• Ciężko się nie zgodzić z Samem. 
    Jak zwykle lepsze przyspieszacie po zakupie rubinów, jakież to oczywiste... każda zmiana aby zarobić $$$, a zarobią, bo topowe soje nie pozwolą sobie na odpuszczanie kolejnych eventów. 

Jeszcze jedno - Kiedy do jasnej .... KALENDARZ na LISTOPAD ??? :)

pozdrawiam
    Barristan Selmy @ pl 1
  • fifrak3 (PL1)fifrak3 (PL1) Posty: 79
    edytowano 21.10.2017

cieszcie się ze rubiny wogule można zdobyć bez wydawanego hajsu tak jak to jest w napszykład ************** xdd o:)

• witam,
    chcialem sie wypowiedziec o tych pominieciach czasu
    jezeli skraczacie pominiecie  czsowkami na nomadach i samurajch mysle ze uwzgledniliscie rowniez  przy tym waszym pomysle pominiecie wiez na krainach i zieleni??
    czy sie myle
    druga sprawa

czy tylko serwer PL bedzie mial zabrane 5h i 24h czy wsystkie serwer???
    jezeli nie wiec Pamietajcie ze tego serwer PL tak tego nie zostawi
    a sprawdzimy inne serwery po tej aktualce 
    zeby tak nie bylo ze jak zwykle PL serwer jest poszkodowany zprze PL suport bo Polakowi dac paalec to reke wezmie zawsze malo mu bedize
    a w tym wypadku chodzi O GGS
    Pozdrawiam wsz znakomity zespol GSS zycze pełno sukcesow w zapychaniu kieszeni
  • gabip4 (PL1)gabip4 (PL1) PL1 Posty: 71
    edytowano 22.10.2017
    *** :D

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira
    Post edited by BM_Keira on
  • Ma_ruda (PL1)Ma_ruda (PL1) PL1 Posty: 11
    Osiągnęłam 70 poziom i okazuje się, że gra stała się dużo dużo trudniejsza. Mam o wiele trudniej niż gracze, którzy osiągnęli ok 100 poziomu legendarnego, mają podniesioną salę i obniżone koszty wysyłania ataków, szybszych dowódców, krótsze powroty itp itd
    Rubinów wpada co kot napłakał, a smoka to odkąd gram nie udało mi się upolować. Albo się pali jak go znajduję na mapie albo mi się atak odbija, bo ktoś z wyższego poziomu wpadł do niego przede mną.
    Spróćcie czas oczekiwania!
    Chcę sobie pograć z przyjemnością, a odechciewa się.

Ciśnie się na usta stwierdzenie, że
    DOBRZE TO JUŻ BYŁO
    (teraz będzie już tylko drogo)

• po kilku wcześniej wymienionych udogodnieniach jakie nam zabrano teraz zabrane będą pominięcia 5h i 24h
    i tu rodzi się pytanie jak mam dalej budować swój zamek na poziomach legendarnych jak w zasadzie każdy budynek wymaga ponad 15h czasu budowy a leveli budynków bywa nawet 500 jak sali legend czyli budując bez czasówek samo wyciagnięcie  sali zajmie mi 1,5 roku bo godzinne i trzydziestominutowe czasówki pójdą na ganianie norda i samuraja żeby złapac jakiegoś dowódce albo kasztelana z miesięcznego 
    na dzien dzisiejszy szanse graczy nierubinowych zostaly wyrównane ale do zera wzgledem graczy kupujacych rubiny 
    na dzień dzisiejszy motywacja do dalszej gry spadła praktycznie do zera pozdrawiam wszystkie tęgie umysły które opracowują takie wspaniałe aktualki wyrównujące szanse w grze:)
    kalif @ pl 1
  • skaner35 (PL1)skaner35 (PL1) Posty: 1
    edytowano 22.10.2017
    ***** wszystko ja się dziwię z są j*** ****  jeszcze i kupują ruble a wy  zabierzecie wszystko ani gram rubli nie kupie.. oddajcie co zabraliście  ! ! 

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira
    Post edited by BM_Keira on
    edytowano 22.10.2017
    skaner35 (PL1) powiedział(a):
     oddajcie co zabraliście  ! ! 
    A czy jeżeli zabrałem głos w dyskusji, to czy muszę i ew. komu muszę go oddać?
  • Ma_ruda (PL1)Ma_ruda (PL1) PL1 Posty: 11
    Grzelas (PL1) powiedział(a):
    skaner35 (PL1) powiedział(a):
     oddajcie co zabraliście  ! ! 
    A czy jeżeli zabrałem głos w dyskusji, to czy muszę i ew. komu muszę go oddać?
    Nie głos oddać, a zabrane przywileje
    Komu? Wszystkim graczom Empire

Grzelas zabrał głos 7 razy w tej dyskusji, wypunktujmy mu co ma nam oddać w ramach rekompensaty.

1. czasówki 5h i 24h na budowę i rozbudowę

edytowano 22.10.2017
    Ma_ruda (PL1) powiedział(a):
    Nie głos oddać, a zabrane przywileje
    Komu? Wszystkim graczom Empire

Grzelas zabrał głos 7 razy w tej dyskusji, wypunktujmy mu co ma nam oddać w ramach rekompensaty.
    Które dokładnie przywileje, komu i w jaki sposób odebrałem, abym musiał je "Wam" oddawać?
    Ma_ruda (PL1) powiedział(a):
    1. czasówki 5h i 24h na budowę i rozbudowę

A tak, mam w domu całą szafę czasówek, kilka trzymam na wszelki wypadek w lodówce, bo lubię świeże...
    Zawsze możesz też poszperać na moim zamku - może coś znajdziesz - powodzenia...

Sign In to comment.