Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Usprawnienie atakowania

Witam,
chciałbym przedstawić propozycję ulepszenia atakowania.

Moim zdaniem usuwanie jednostek,maszynek oraz ich usuwanie z flanki jest strasznie upierdliwe oraz czasochłonne.
Zmianą dobrą by było gdyby interfejs ataku został unowocześniony oraz jednostka którą chcemy usunąć z danej flanki, była na samej górze oraz była by opcja zobaczenia informacji o niej.
Dziękuję i życzę miłego dnia.

Komentarz

• Powinien być guzik dodany żeby usunąć wojska z wszystkich fal bo to bez sens jak wsadze nie tego dowódce wypełnie i chce zmienić dowódców a na tym 2 jest mnie jwojsk i musze po kolei zmienjszać ilość wojsk a najczęściej wychodze z interfejsu ataku a to też zajmuje troche czasu w tej grze nawet ułamki sekund się licza :tired_face:
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Witam,
    Magnut (INT1) powiedział(a):
    Witam,
    chciałbym przedstawić propozycję ulepszenia atakowania.

Moim zdaniem usuwanie jednostek,maszynek oraz ich usuwanie z flanki jest strasznie upierdliwe oraz czasochłonne.
    Zmianą dobrą by było gdyby interfejs ataku został unowocześniony oraz jednostka którą chcemy usunąć z danej flanki, była na samej górze oraz była by opcja zobaczenia informacji o niej.
    Dziękuję i życzę miłego dnia.
    Nie rozumiem do końca na jak jednostka którą chcę usunąć ma znaleźć się na górze, bo niby skąd będzie wiadomo o którą jednostkę mi chodzi?
    Czy ktoś czyta w moich myślach?

PiteR EndurO (PL1) powiedział(a):
    Powinien być guzik dodany żeby usunąć wojska z wszystkich fal bo to bez sens jak wsadze nie tego dowódce wypełnie i chce zmienić dowódców a na tym 2 jest mnie jwojsk i musze po kolei zmienjszać ilość wojsk a najczęściej wychodze z interfejsu ataku a to też zajmuje troche czasu w tej grze nawet ułamki sekund się licza :tired_face:

Kolejny guzik do usuwania .... bo tracimy cenne sekundy ....
    A może trochę więcej zabawy i dystansu do gry.
    Nie chodzi o ludzkie życie :smile::)

Czubajka

• Niektórzy powinni zostać krawcami zamiast grać w Empire, same guziki im w głowie...
  • Czubajka powiedział(a):

Nie rozumiem do końca na jak jednostka którą chcę usunąć ma znaleźć się na górze, bo niby skąd będzie wiadomo o którą jednostkę mi chodzi?
    Czy ktoś czyta w moich myślach?
    Czego można tu nie rozumieć. Jednostka która jest na flance, którą chcemy usunąc z fali lub zmniejszyć jej iloś była na samej górze, a nie marnować czas na jej szukanie w tonie innych jednostek.

Kolejny guzik do usuwania .... bo tracimy cenne sekundy ....
    A może trochę więcej zabawy i dystansu do gry.
    Nie chodzi o ludzkie życie :smile::)

Nie każdy ma czas na długą grę i wysyła szybko jakiś atak, żeby zdobyć jedzonko, by wojsko nie padło...

• PiteR EndurO (PL1) powiedział(a):
    Powinien być guzik dodany żeby usunąć wojska z wszystkich fal bo to bez sens jak wsadze nie tego dowódce wypełnie i chce zmienić dowódców a na tym 2 jest mnie jwojsk i musze po kolei zmienjszać ilość wojsk a najczęściej wychodze z interfejsu ataku a to też zajmuje troche czasu w tej grze nawet ułamki sekund się licza :tired_face:
    Właśnie o tym mówie...
Sign In to comment.