Strona główna Polish Wydarzenia na forum

ZAPROPONUJ ZMIANĘ

1810

Komentarz

• Ja bardzo bym chciał aby, gdy ustawiam atak, to żeby pokazywało mi jakie są zabawki na murach wroga tak samo jak pokazane są jednostki, a nie żeby były tylko na raporcie ze zwiadu. 
    "Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa." 
                                                                                                                 Jiddu Krishnamurti
  • Wyobraź sobie taką sytuację: Jest event na samurajów, bijesz ich i wszystko idzie dobrze. W zamku żywności na dwa dni, masz zamiar zalogować się następnego dnia. Logujesz się i widzisz: Niedobory żywności. Straciłeś 300 woja. Co się stało? Sojusz zdobył nagrodę, oczywiście wojsko, które wszystko zżarło. :/
    Dzisiaj coś takiego mi się stało. Poszło w błoto 200 żołnierzy gwardii królewskiej ( w szpitalu oczywiście tylko jednostki specjalne, wyleczyć można tylko za rubiny w takiej ilości, że trzeba kupić)     :/
    Dlatego proponuję, aby nagrody, zdobyte przez gracza (lub jego sojusz), gdy gracz był nieobecny, odbierał dopiero po zalogowaniu.
  • Borin Hood (PL1) powiedział(a):
    Wyobraź sobie taką sytuację: Jest event na samurajów, bijesz ich i wszystko idzie dobrze. W zamku żywności na dwa dni, masz zamiar zalogować się następnego dnia. Logujesz się i widzisz: Niedobory żywności. Straciłeś 300 woja. Co się stało? Sojusz zdobył nagrodę, oczywiście wojsko, które wszystko zżarło. :/
    Dzisiaj coś takiego mi się stało. Poszło w błoto 200 żołnierzy gwardii królewskiej ( w szpitalu oczywiście tylko jednostki specjalne, wyleczyć można tylko za rubiny w takiej ilości, że trzeba kupić)     :/
    Dlatego proponuję, aby nagrody, zdobyte przez gracza (lub jego sojusz), gdy gracz był nieobecny, odbierał dopiero po zalogowaniu.
    katastrofa nie tobie jednemu w ten sposób uciekli mi tysiące uciekało . kilkanaście razy po 1000 rycków idzie do doła ano trzeba sie co dzień logować ja już trzymam strike za logowanie od 4 miesięcy . Poproś sojusz żeby na te i na te godzine ci wysłali ludzie to nie prezenty czy zabawki że można je odebrać kiedy ci sie podoba . 
    pozdrawiam kroenen
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Chciałbym zaproponować zmianę w podglądzie trąbek.

Obecnie w sytuacji ponad 100 ataków system staje się bardzo nieczytelny i utrudnia właściwe wspieranie sojuszników.

Tabela powinna mieć zdecydowanie większy wymiar i co najmniej 20 pozycji w przeglądzie.

Proponuję także aby zawierała następujące informacje:
    Nazwa gracza atakującego - lokalizację z której atakuje wraz z koordynatami wyjściowymi ataku, sojusz atakujacego z oznaczeniem czy jest prowadzona z danym sojuszem wojna 

Nazwa punktu docelowego z koordynatami nazwa gracza i nazwa postu/zamku

Oraz : podgląd składu ataku , czas dotarcia  a przed jego odkryciem wielkość składu i ilość zabawek (tak jak teraz) oraz sojusz gracza atakowanego w którym się znajduje - to do dyskusji bo mozliwość zmiany sojuszu a potem robienie historii z ataku ( jako przyczynek kolejnej wojny) jest częścią tej gry od dawna 

Ważna w mojej ocenie była by także stabilizacja suwaka aby nowo pojawiające się i wchodzące ataki nie powodowały latania całej treści 

Myślę że takie rozwiazanie mimo duzej ilości pracy przy nim będzie krokiem w dobrą stronę w rozwoju empire

pozdrawiam 
    Jarek
    Lepi @ pl 1
  • JanMar (PL1)JanMar (PL1) PL1 Posty: 17
    Proponowane zmiany - 
    1. Wprowadzenie możliwości przesyłania dekorek pomiędzy zamkami.
    2. Wprowadzenie obostrzeń na skakanie pomiędzy sojuszami tj. jak ktoś np przechodzi do innego soja to niech przez 96h nie może dorabiać wyników dla nowego soja co pozwoli pokazać który sojusz jest naprawdę najlepszy a nie tworzy się fikcje że powstaje zbieranina ewentowców co się podmieniają i ściemniają że to niby są najlepsi.

Niech każdy sojusz pokaże na co go stać sam a nie z pomocą całej koalicji.
  • gabip4 (PL1)gabip4 (PL1) PL1 Posty: 71
    1 zwiększenie ilości zakładek zamiast 20 np 30 

Więcej fortec można będzie dodać 
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    edytowano 31.08.2017

1 - zwiekszenie  ilosci  Arkuszy  do moze 10 ?

2 - zwiekszenie  poziomow  Cytadeli  do moze 10  ?

3 - zwiekszenie poziomow  Stajni  -  szybkosci   aby gra byla bardziej dynamiczna ,

4 - zwiekszenie poziomow Piekarni z 40% do 80%  ?  (piekarnie sa na takim samympoziomie co kilka lat temu a ilosc wojska w np,  ataku wzrosla 3 krotnie i ciezko utrzymac odpowiednia ilosc wojska

5 - plac musztry obnizyc cene leveli oraz dodac kolejne  aby wojsko robilo sie z szybkosci slimakowej  :) 
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Proponuje w czasie Eventow miesiecznych zeby Boster co sie odpali i sa przerwy miedzy zakonczeniem a rospoczeńczem sie nowego Eventu zeby BOOSTER stał w miejscu nie lecial czas dalej tak ze w czsie aktualizacji
  • W tych czasach event to nie event, tylko codzienność. Chciałbym jakiś nowy event, nowe nagrody, nowe jednostki, coś z evektem wow.
  • 1. Dodanie nowych jednostek byłoby dobrym pomysłem
    2. Zwiększyć obóz z dowódcami
  • witam mam coś do kruków i obcych długo sie czeka az atak dojdzie denerwujące ustawienia obronne i mało defa zawsze mają prosze to zmienic pozdro
  • Deff w zamkach obcych i kruków, no tak.. stałe 500 woja, proponuję zwiększenie tej liczby do przynajmniej 700-800 (lminimalna ilość, oczywiście)
  • stała ilosc wojska w zamkach u mnie to około 500 ale wiesniakow :pensive:
    jakby było 500 woja to super wynik :)
    ...
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Wiem że może na to już za późno ale chciałbym się odnieść do Berimordu

Ostatnie topki pokazały ze wydarzenie które dawało mniej więcej wyrównane szanse trochę się popsuło.
    Mianowicie chodzi mi o ustawki na dumach berimordu - daje to możliwość wbicia jednym atakiem 20, 50 albo nawet 100k.

Zastanawiam się czy to powinno tak wyglądać ponieważ odbieramy " słabszym" graczom ale wariatom ( w pozytywie) szanse na sukces w wydarzeniu - do kruków trzeba mieć wcześniej pochowane flagi i masę osiągnięć - tu można to było nadrobić zapałem i kasą teraz można mieć 100k przewagi 3 min przed końcem i przegrać. Na pewno ma to znaczący wpływ na zakupy bosterów. 

Pytam czy tak to miało wyglądać w założeniach twórców gry czy jest to sprawnie wykorzystywany bug o którym teraz wie znacznie więcej osób dzięki temu wpisowi
    Lepi @ pl 1
  • Zwrot pieniędzy, rubli i piórek za wycofanie armi. To powinno być od początku, bo już ledwo co mam te piórka, bo na sztormie wiecznie gdy wysyłamm wojsko, jakiegoś ktosia co ma 20 wysp, bierze instynk cebuli i bierze więcej niż korzysta, a ja nie moge zdobyć żadnych surowców, dlatego proszę też o limit wysp na archipelagu do 5 wysp.
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 05.09.2017
    JanMar (PL1) powiedział(a):
    Proponowane zmiany - 
    1. Wprowadzenie możliwości przesyłania dekorek pomiędzy zamkami.

Jak najbardziej za.
    Wymiana dekorów między własnymi zamkami krain.
    To nie pozwoli na "handel" obiektami z dekorami, a pozwoli, zdobywać nowe, lepsze dekory i wstawiać je na dowolny zamek, a dotychczasowe delegować na zamki, gdzie mamy nieco słabsze, słabsze zaś magazynować lub sprzedawać...
Ta dyskusja została zamknięta.