Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Jaką nagrodę chciałbyś wygrać podczas kolejnego wydarzenia długoterminowego ??

Jan MJan M Posty: 2,620
Drodzy wojownicy,

Potrzebuję Twojej pomocy, aby zdecydować, jaka nagroda ma być w następnym, długoterminowym wydarzeniu. Proszę oddaj swój głos na jedną z opcji do godz 12:00 CEST do dnia 4 września !

Jan

Jaką nagrodę chciałbyś wygrać podczas kolejnego wydarzenia długoterminowego ?? 289 głosy

Lotosowy Król
25%
Bim (PL1)anka7767 (PL1)King Karthikeya (PL1)Barristan Selmy (PL1)Steel Heart (PL1)lidka4658 (PL1)EnaMarlena (PL1)Piotrgamer28 (PL1)Jan z Łajs (PL1)dymitr38 (PL1)KingAndi (PL1)Kasiek0402 (PL1)ZłotaArmada (PL1)Nacjonalista (PL1)generał kamil (PL1)NewGargamelXD (PL1)Brandy (PL1)Xenots (PL1)sebo66 (PL1)er. (PL1) 75 głosy
Fortuna Pustynnych piasków
72%
Herveus (AU1)DragonSlayer00 (PL1)[Deleted User]lolo657 (PL1)InterMagic (PL1)KKK588 (PL1)Apostoł (PL1)Szymon200112 (PL1)darek715 (PL1)Demon Nocy (PL1)jagódka7 (PL1)Boryna84 (PL1)Gwweitek80Hero (PL1)GamerArtur (PL1)Marcin787 (PL1)1mmm (PL1)Czarna_Mamba (PL1)Kris3140Gamer (PL1)TEZCATLIPOCA (PL1)jarobaro (PL1) 209 głosy
Tajemnice Kali
1%
oskarito5 (PL1)Czubajkamzza021227 (PL1)kris1982 (PL1)xxxwasyl93xxx (PL1) 5 głosy
«1

Komentarz

• KKK588 (PL1)KKK588 (PL1) PL1 Posty: 10
    Dlaczego taki skromny wybór? :open_mouth:

KKK588 @ pl 1
  • Fortuna Pustynnych piasków
    Dobrze, że jest wybór ale... 
  • gabip4 (PL1)gabip4 (PL1) PL1 Posty: 71
    Lotosowy Król
    Większość osób glosuje na piaskowa  czarodzejke  a na wojence to ? Mój głos oddałem na lotoswego  króla oby to o n wygrał uciesze się jeżeli wygra kasztelan rowniez  ,
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    wszystko tylko nie kasztelan  :'(
    wiktorio123 @ pl 1
    gabip4 (PL1) powiedział(a):
    Większość osób glosuje na piaskowa  czarodzejke  a na wojence to ? Mój głos oddałem na lotoswego  króla oby to o n wygrał uciesze się jeżeli wygra kasztelan rowniez  ,
    to juz lepiej zbierać obcego :)
    lotos taki ze bez wygladu bo ma małe skrzydła :smile:
    ...
    Co możecie zrobić drogi supporcie to zmienić układ nagród w miesięcznym evencie - albo dodać trochę albo w trybie mistrzowskim coś pozmieniać i cos dołożyć żeby większa motywacja do przejścia dwukrotnego była
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Fortuna Pustynnych Piasków z tego wyboru wydaje się być oczywista. Jest to moim skromnym zdaniem niezwykle utalentowana bestia w zakresie wszelakich NPC... I szczerze mówiąc wolę mieć cztery takie "klacze" w stajni niż dwie:)
  • Lotosowy Król
    Obojętne mi czy wygra Piaskowa Czarodziejka czy Lotosowy Król. Wszystko byle nie kasztelan. Ale głos oddaję na Lotosowego Króla, ponieważ tego dowódcy jeszcze nie mam :)
  • Lotosowy Król
    Fajnie by było gdyby, nowe wydarzenie długoterminowe nie było takie same jak ostatnio.
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    Lotosowy Król
    tak bardzo lubicie bić npc?
    czarodziejka na npc świetna ale do niczego innego się nie nadaje...

• Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 26.08.2017
    Szkoda, że nie można zagrać o złote kalesony ;)

Mogłyby się przydać przed nadchodzącą zimą...
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Żmiju (PL1) powiedział(a):
    tak bardzo lubicie bić npc?
    czarodziejka na npc świetna ale do niczego innego się nie nadaje...

wiesz smoków dużo... lasek z sawanny ino 5... ale nawet o i tak wole 36 straty na lipnym woju jak 39 czy 40.
    Nadto dwie takie czarodziejki naparzające berimond... jeśli nie lubisz puścić 300 lub więcej  ataków na beri to dyskutowanie o czarodziejce jest zbędne. Jeśli nie podoba ci się, że wysokie forty nie wymagają zupełnie nic poza osłonami i na drewku dają małe straty - to rzeczywiście dziwne jest dla ciebie, że chętnie miałbym ich 15...
  • Lotosowy Król
    a ja mam skromna prosbe.brakuje mi bohatera z 5 % bonusem do niszczenia budynkow.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Lotosowy Król
    Lotosowy bo nie mam.
  • Lotosowy Król
    osobiscie wole by wygral lotosowy krol bo po 1 go nie mam a po 2  na obcego mam tylko 3 gienkow i to ze slabym dziedzincem a na nomadow czy samuraji jak sie upre mam 7-8 dowodcow,i mi to wystarcza :)
  • Lotosowy Król
    lotosowego króla nie mam, ale gdzie mam zobaczyć jego możliwości?

a propos zbierania i kompletowania za złamane monety chciałem skompletować księcia złodziei i brakuje mi 1 kamień bo za wcześnie wyłączono możliwość kupna na samurajach złamanych monet 
  • rzorsz (PL1)rzorsz (PL1) Posty: 18
    edytowano 31.08.2017
    Lotosowy Król
    ******* juz nie można głosować

EDIT:// Edycja wulgaryzmów / Jakub
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
  • Lotosowy Król
    dużo mniej tych wulgaryzmów niż gra na nie zasługuje
Ta dyskusja została zamknięta.