Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

desperat

124

Komentarz

• klops1983 (PL1)klops1983 (PL1) PL1 Posty: 167
    a jak cie spale a mam taki plan z pozycji banity bedac na mapie a ty w ew to wiesz ze bedzie gorzej jak z marelo;]
    a skriin bedzie jak z reszta;] bedzie lanie calej mapy za mnie;]
    nietykalny bawiacy sie ta gra wiem suup  macie pelne prawo ja tylko czerpie radosc z tej gry;]
  • BraveZeus (PL1)BraveZeus (PL1) Posty: 75
    edytowano 23.08.2017
    No to teraz powiedziałes :))
    bić edeny :hushed:
    i kto Cie doda do elity??
    nawet pod eden elity sie nie nadasz :disappointed:
    sprawdz szczescia w sojuszu typu moj :disappointed:
    ...
  • jestem ciekaw.. wyzywasz od słupka :disappointed:
    daj jakiegos rapka potem :)) tylko nie z akwy albo przelotow na wiochy :disappointed:
    zastanow sie co piszesz :):smile:
    wleć w gracza z EW jakimś składanym gienkiem, moze sie uda hahahaah
    ...
  • a jakis sklad na zbroju?

...
  • Wilczek55 (PL1)Wilczek55 (PL1) Posty: 161
    edytowano 23.08.2017
    Kludi17 (PL1) powiedział(a):
    Ja dla elity planuje polatac troszke po akwie wioski poporzucac w offa walic  i wojo na ptaszka odpalic edeny ew i rebelki i tam powojowac. Ew zachwalo sie nadzwyczaj chamsko, gdyby ew odpalilo by samo elite to by szans nie mialo, nie da sie patrzec jak 2 na 1 jest dlatego ja wkrotce dolacze sie do klopsika i wraz z nim odpalimy jakies szkolki ew :) Dla graczy takich jak marelo sie posabotuje go na 100% bedzie sie palic jak po wojnie z elita dawniej. Szykuje sie wojna koalicyjna. 

pozdro alaneqq
    jak taki kozak to dawaj smiało do nas;)
    tez bysmy sie pobawili troszke

piszesz o jakiejs wojnie koalicyjnej to nie jecz i przygladaj sie tylko odpalaj kolejne ak 
    bedzie sie cos działo przynajmniej...aha ale ty po akwie zamierzasz tylko latac;)
    napewno tym pomozesz swojej koalicji;D

Wilczek55 @ pl 1
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 23.08.2017
    Trans3 (PL1) powiedział(a):
    Ja wcale klamac nie musze Klops to Klopsik ...  Podobno pisaliscie do suportu że ktos inny ma dostęp do jego konta sprawdzali nie dostal Bana wiec temat zamykamy !!!  Nie mozna walkowac tematu wyssanego z palca 1000 razy . Moje ataki ? spokojnie mam czas wysle ladne skladziki wole poczekac niz wysylac cos takiego jak reb wyslala ( link nizej ) jestem w szoku nie szkoda im  woja ?    http://scr.hu/0ozi/cohci       http://scr.hu/0ozi/34aio                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

ee nie było przygotowane? Dobrze wiedzieliście, że o klopsa będzie wojna. mało tego sami wysłaliście pierwsze ataki. I nie dawaj raportów graczy, którzy weszli z ak się uczyć. wstaw moje. Liczyłaś może ile Wam woja wybiłem pierwszego dnia? bo ja gdy przekroczyłem 70k się pogubiłem :), a nie atakowałem graczy z dołu tabeli.

marello @ pl 1
  • Wilczek55 (PL1)Wilczek55 (PL1) Posty: 161
    edytowano 23.08.2017
    najlepiej siedziec w edenie i pajacowac
    idz do sojuszu walczacego gdzie 65 osob gra i walczcie to tylko sztuczny ogien...
    a od straszenia sa duchy;D
    wiec nie wysyłaj mi pw z jakimis scrennami smiesznymi sprzed xxx lat  bo to dziecinada widze jakas...
    Wilczek55 @ pl 1
  • chwile temu pisales ze bedziesz odpalał ak EW i ze szykuje sie wojna koalicyjna
    jestes w sumie w soju 65 osob piszesz ze nie wazne ze ma wden w opisie...w sumie tak
    wiec jako ze jestem w ak EW sie pytam kiedy i czemu tak poźno;)

a jezeli ta twoja wojna koalicyjna ma polegac na szczekaniu na forum 
    to ja dziekuje za taka wojne i skonczyłem z toba dyskusje w tej kwesti.
    Wilczek55 @ pl 1
  • chce widziec, ze jako " desperat " latasz jak klops po graczach :disappointed:
    wyjdź i pokaż na co Cie stać a nie tylko cwaniakujesz :)

zamień słowa w czyny :)
    ...
  • z czym jak on ma 2 k woja na zieleni w tym 1,7 ofa;)
    i co bedzie mi wioski w system wywalał
    z GtB je odzyskam na luzie 
    a ze zjednoczonych sam sobie je wezme;D

Wilczek55 @ pl 1
Sign In to comment.