Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

desperat

245

Komentarz

• klops1983 (PL1)klops1983 (PL1) PL1 Posty: 167
    a no ban;] silacz tak wysoko w rankingach inwest mocno w rubiny i pali sie na postach? niebadz bladynka;] troche wysilku i idzie sprawdzic bez dat;]
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    edytowano 08.08.2017
    klops1983 (PL1) powiedział(a):
    a no i ogien na tych zamkach tez pewnie od majowej wojny,,,,;]
    rozumiem , ale 2  czesc srodkowa rapka to dobry pomysl.

a jak ci sie znudzi moze pokerek i duza w ciemno , polecam

http://poker.goodgamestudios.com/

sam gram jak czas pozwoli bo nalogi to nalogi  :-D:-D:-D:-D

uwazasz mnie za amatora?? ja ide kimnac po nocce a ty niewiem co chcesz ugrac w tej rozgrywce? mod rebeli amino rebeli?;] kazdy kto mnie zna wie ze konkretny i sciemy nieda . rapki dzis z rana;] arku;]

a na moda  juz   przeszla   Moda  :-D Mam za duzy intelekt. i doskonala pamiec  wiec. chyba  mam. za. wysokie. kwalifikacje ;-)

i  przedewszystkim obce mi jest pixelowe egoooo a. bez. tego  to juz  bylbym za bardzo bezstronny a to niedopuszczalne,,,,;P

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
    kolejny kozak co chce mnie burzyc;] tylko za malo defa naklepal;]
    i znowu klaps...
    marello juz wymiekl;] no to nowy napinacz;] http://scr.hu/1bw9/qp4uu lata z tydzien mimo klapsow...
    to dla ciekawskiego arka ktory niewiezy w moj'wdziek' http://scr.hu/1bw9/n53ai
    tak juz doglebnie;] lete z poprawka;] krzysiu s poczekaj na swoja kolej tylko pamietaj ja mysliwy ty sarna...
    http://scr.hu/1bw9/wafr9 i znowu klaps;]...
    niepisac do mnie dlaczego biore honor pisac do marelo on odpowiedzialny za wojne;] graty celber za rykoszet;[;] heh
    http://scr.hu/1bw9/0sc14 a no naklepal;]
    poprawka bolesna ucieczka wojem mur obsadzony sala na def;] http://scr.hu/1bw9/tou5v
    a no wazne ze klaps;]. niestety tak wygladaja wojny z rebelia;] dla niewtajemniczonych. z dniem dzisiejszym koncze krucjate oczywiscie moje zamki stoja otwarte dla niewiernych. ja zawsze goscinny i grzeczny;]pozd mapo
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 19.08.2017
    zakończysz wojnę z rebelią jak ci rebelia pozwoli, a nie kiedy ty chcesz. z resztą już z płaczem uciekłeś pod skrzydła ee :)))
    i gdzie tam widzisz salę na def?
    marello @ pl 1
    http://scr.hu/1bw9/cstcu ja moge was bic non stop byle rebelia znow nieplakala w rekawy gloryy...
  • Tobie czy tam innym osobą  co bawiły  się  słupami to  się troszkę w główkach  pomyliło i być może   słonko za mocno przyprażyło :) .Myślisz ze jak lataliście w trakcie urlopów  na graczy to nic  się nie stanie ?  uważasz Knaźiu  ze tak możecie i macie  takie prawo hmm... to się mylicie...    Płakać  raczej to  Ty  możesz  za swoją głupotę i kumpli co się logowali do Ciebie i wpadli na  tak fajny pomysł 

Gregor_XXX @ 5
  • ale czemu "Królu", "Werbowniku", piszesz w liczbie mnogiej? masz jakieś przypuszczenia, dowody, że Klops nie grał sam? bo pisał, że można go sprawdzić, czy się logują inne IP, ale wiadomo, że tylko na forum, to sobie mógł pisać... i czemu nazywasz go kniaziem, na grze ma tytuł króla. Czy chciałeś go obrazić z pozycji "mocniejszego", czy w czasie pisania postu zmienił mu się tytuł? Czy może po prostu piszesz co chcesz i czujesz się boski bo jesteś w GTB i masz za sobą kilka szkółek i wiesz, że co byś nie napisał,to Ty jesteś GOŚĆ, bo kto Cię ruszy???
    smok077 @ pl 1
    ehh gregory to gracz z ktorym gralem;] graczyni tylko bylismy po tej drugiej stronie'rozbierani' punkt widzenia zawsze zalezy od punktu siedzenia;] fakty kp sojusz glory w kturym gralem w styczniu. pod stolem wystawione na wojne z rebelia;] gdzie byla ew? ehh szkoda gadac. rozpad kp zostalem graczem ee gdzie znowu poleciala rebelia;] wpitol szybki uruchomoiny robin hood kasztany pozucanie wiosek. fakt to byl slop zbanowany podobno tak slyszalem. rebelia miala ubaw puki ee niezajelo postow.oczywiscie nikt niemial zamiaru zabierac tylko wymusic kapitulacje bo wojna juz sensu niemiala. oczywiscie wspolpraca militarna uruchomiona... no i hordy odpalone za wygrywany ewent oczywiszcie szlachta poleciala z akami i wygrali za co gratuluje. czy to bylo moralne kazdy sam oceni. to sa powody tego co robilem i ze mam zal do ew. co ma byc to bedzie ja znam scenariusz bo go przerabiam od 7 lat juz prawie;] calej reszty xxx niebede komentowal bo tylko jedna kobitka na mapie jest wstanie mnie wyprowadzic z rownowagi. ale ja tez cieplo pozd;] oczywiscie rebelia juz ma plany na posty wiec zostal juz tylko 3 krok;]
  • rafal1008 (PL1)rafal1008 (PL1) PL1 Posty: 51
    smok077 (PL1) powiedział(a):
    ale czemu "Królu", "Werbowniku", piszesz w liczbie mnogiej? masz jakieś przypuszczenia, dowody, że Klops nie grał sam? bo pisał, że można go sprawdzić, czy się logują inne IP, ale wiadomo, że tylko na forum, to sobie mógł pisać... i czemu nazywasz go kniaziem, na grze ma tytuł króla. Czy chciałeś go obrazić z pozycji "mocniejszego", czy w czasie pisania postu zmienił mu się tytuł? Czy może po prostu piszesz co chcesz i czujesz się boski bo jesteś w GTB i masz za sobą kilka szkółek i wiesz, że co byś nie napisał,to Ty jesteś GOŚĆ, bo kto Cię ruszy???
    hym... a tobie smoku strach zajrzal w oczy? 
    z przyczyn wiadomych wychodze na mape jako banita ktury ma byc zlinczowany.ew chcieliscie tego co robie na mapie to bede kontynuowal swoja zabawe;]
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 22.08.2017
    w każdej społeczności za łamanie reguł ogólnie przyjętych należy się kara. W średniowieczu palili na stosie, starożytni Rzymianie krzyżowali. W obecnych czasach zamykają w odosobnieniu. 
    Ktoś mądry kiedyś wpadł na pomysł, że nie prowadzimy wojny na sztormach. Bo chociaż da się prowadzić wojny na tej krainie to, żeby skutecznie się bronić potrzeba inwestycji dosyć dużej ilości rubinów. Dlatego tą zasadę przyjęły wszystkie koalicje, a było ich wtedy chyba 6 lub 7. 
    Inni gracze za atakowanie na sztormach byli długo atakowani, pozbawiani posterunków, ale klops myślał, że przechytrzy mapę. Przeniósł na słupy posterunki i wioski, Liczył, że kiedy mu się znudzi będzie mógł swobodnie powrócić do gry. W dodatku ja sam można zrozumieć jego chaotyczne opisy sojuszu zapowiadał, że kiedy będzie chciał to znowu sobie wyjdzie na mapę i będzie latał po sztormach. 
    Nie wnikam, czy sam wpadł na pomysł łamania reguł mapy czy był sterowany przez innych śmieciowych graczy.
    ps. fakt, że na grze ma tytuł króla nie znaczy, że jest dobrym graczem. Podczas wojny słał średnio 2-3 ataki tygodniowo, a za to mnóstwo fejków i ataków na wioski. 
    marello @ pl 1
    oj tam oj tam odezwal sie ten z sojuszu najbardziej moralnego na mapie co roobinem latal i zucal wiochy niebadzmy hipokrytami;] a ze klapsy bola kazdy czlowiek wie bo byl dzieckiem... jestem w odosobnieniu i zapraszam niewiernych;] bo nic mi sie nieswieci;]
  • z jednym się zgodzę :)
    walka 1vs cały soj + akademie pewnie hahaha to cieżko tym bardziej, ze EW jest mocne na mapie
    co do archi to sobie każdy sam odpowie :D
    tylko co ma do tego rebelka skoro jej gracze latają akwie sobie po honor :)) nie wszyscy, ale lataja :)

...
Sign In to comment.