Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Bonus do chwały raczej jego brak

Witam mam problem wysyłając atak na Kruka na 5 fal zdobywalem  (na czerwonych flagach )od 9 k do 12 k chwały włączyłem booster 75 procent do chwaly i przynoszą mi od 9 k do 12 k chwały a powinno być o 75 procent więcej z booster em. .. dziś kolejny błąd. ..

Komentarz

• moze zamiast deffa na kruku stal off albo deffa bylo mniej?
    :P
  • gabip4 (PL1)gabip4 (PL1) PL1 Posty: 71
    Nie :neutral: jak zawsze było 500 defa puścilem teraz 10 składów zobaczymy ile pzynioasa
  • moze problem gienkow?
    ...
  • niestety, też mam ten problem
  • Dołączam się :)
    Atak na końskich
    tutaj screeny:
    https://scr.hu/8p2PaJ
    https://scr.hu/49PYNk
    https://scr.hu/je7gyG

niby atak z premką a dla porownania dam atak bez premii
    https://scr.hu/RYpRaa
    oby dwa ataki na końskich tylko ten 2 bez premii...
    no a 3k + 75% to napewno nie jest 300k :))

Mi Chałek @ pl1
  • heja a ja dalam niebieskie flagi i dostalam tylko 1200 na 780 obcych czyli tak jak na czerwonych a do tego mialam wlaczony boster wiec cos nie tak
  • ja tez dostalem za mało chwały moim zdaniem 
    znowu cos zamieszaliscie 
    tak zwana optymalizacja
  • a moderatorzy milczą :)
  • Sprawa jest prosta, niemniej to jest nieakceptowalne. Popatrzcie sobie na dowódcę  z chwała w zakładkę "Efekty po bitwie". Po co się starać i zdobywać takiego dowódcę, który zamiast dawać zabiera nam chwałę - to retoryczne pytanie do .......
    Uff nie tylko ja tak mam :)  liczę na rekompestate 
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    bo to nie jest + tylko - i wtedy wszystko sie zgadza : :D:D:D:D:D
  • BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Z informacji jakie posiadam Premia 75% do chwały działa jak najbardziej poprawnie. Jeżeli widzicie problem u siebie na koncie proszę zgłosić to indywidualnie do supportu.

Pozdrawiam
    Keira

• Minus to minus czyli wartość ujemna - natomiast moim zdaniem u dowódcy w miejscu efektów chwały powinna być wartość dodatnia. W poprzednich eventach przed aktualizacją początkiem sierpnia mniejszą ilością flag osiągało się lepsze efekty :/  Przy ulepszaniu dow u technika pokazuje wartość dodatnią do chwały
  • Ręce załamać :) minus to literówka, o czym, oraz o tym, że będzie to naprawione w jakimś tam bugfixie było, w tym dziale. U mnie nie ma żadnego problemu, że coś nagle źle nalicza względem tego, co naliczane było miesiąc czy dwa temu. 
    Dowodzenie, że 75% premka wczoraj nie działała na podstawie... ataków na obcego 4500 oraz 3700 z ogonami, no również zakrawa na kpine. W skali zużytych ogonów na takie ataki i %chwały z nich (powiedzmy 900 ogonów x 5% [pomijajac wszelkie badania, herby, inne bzdety] to 4500% chwały). No naprawde 75% przy 4500 to faktycznie porównywalne liczby, brawo. Jeszcze dowód na zamkach 3700 i 4500 (czy ile tam było), kolejne "brawo". Nawet dwa pozornie identyczne ilościowo obce po 5k mogą dać różne ilości chwały, bo:
    - jeden zamek może mieć rozstawiony deff na 3 str. na murze, a drugi na jednej, to już nawet różnica do 100 ogonów (500% chwały. Gdzie 500%, a gdzie 75%?)
    - dwa zamki o identycznie rozstawionym deffie na murze
    mogą mieć zupełnie odmienne jednostki broniące - gwardia jest wyżej punktowana od wetków, natomiast piaskowy deff (w obu wersjach) jeszcze wyżej od wspomnianych.

Dlatego dowodzenie na bazie dwóch zamków z obcego, że coś nie działa - a jak widzę - eksperci się wypowiedzieli, bez analizy rodzaju deffa i jego ustawienia, to troszki za mała (i nieprawidłowa) próbka. Naprawde najlepiej działające premki (lub nie działające) widać jak się przemieli 100 ataków "z premką a bez chorągwi", 100 "bez premki i bez chorągwi" i można iść na forum się skarżyć. Przy zastosowaniu wszelkiej maści chorągwi, ogonów, napakowaniu tego pełen skład, czy to 100% premka, czy 75% na chwałe jest naprawde niemal niewidoczna (jeszcze jak się ma mierne pojęcie, w końcu pełen skład to pełen skład, a czy było ich fizycznie 600 czy 800 to kto by się zajmował).
    Bonus nie diala i tyle  koniec tematy. ...
  • BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    edytowano 19.08.2017
    Witam,

Gabip4 jak już wcześniej napisałam jeżeli uważasz, że na Twoim koncie premia 75% do chwały nie działała zgłoś ten problem do supportu.
    Zaś wartość ujemna przy dowódcy była poruszana we wcześniejszych wątkach, minus przed ilością zdobywanej chwały w elemencie wyposażenia jest błędem, który został zgłoszony i będzie naprawiony.
     Przy ataku na kruka czy obcego chwała z dowódcy jest uznawana i dodawana tak jak przed tym błędem.

Pozdrawiam
    Keira

• gabip4 (PL1) powiedział(a):
    Witam mam problem wysyłając atak na Kruka na 5 fal zdobywalem  (na czerwonych flagach )od 9 k do 12 k chwały włączyłem booster 75 procent do chwaly i przynoszą mi od 9 k do 12 k chwały a powinno być o 75 procent więcej z booster em. .. dziś kolejny błąd. ..
    Słuchaj... no... jak przynosili od 9 do 12, to z bonusem 75% nie będzie przynosić o 75% więcej z 9 i 12, tylko od mniej więcej 10,5 do 13,5. Na oko 75% ekstra chwały sprowadza się do dodatkowych 1,5 do 2k chwały na zwyczajowych zamkach 500-600 def (są pewne wahnięcia na plus, jak stoi deff z piasku lub elitarni piaskowi).

Ani premia sojuszowa na chwałe, ani wczorajsza premka 75% to nie jest działanie mnożenia, a dodawania - bonus do chwały się dodaje do tego, jaki masz (badania, dowódcy, sala, chorągwie, honor), a nie mnoży przez wynik uzyskany "na chorągwiach).

Dziwne, że pisały wczoraj osoby rozpoznawalne na mapie o tym, że nie dostali(śmy) klejnotów za top400 indywidualne, ale żaden z nich nie zajrzał tutaj. Innymi słowy - dziwne, że u 99% wiedzących jak to działa, bonus smigał, a "nie śmigał", emm... u... "tych, u których nie śmigał i nie rozróżniających boostera od premki chwałkowej".
    (jak Keira napisała, zajmuj czas suppowi, skoro się tak super znasz na chwale i jesteś przekonany, że nie działa, tak jak i całej reszcie "nie działa" w tym temacie).
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Aelian im trzeba tłumaczyć to krotko bo nie zakumaja o co kaman,  no moze ja sprobuje a wiec: 
    Bonus 75 dziala tylko do podstawy chwaly jaki zdobywacie w ataku nie dolicza do tego bonusa od premki od innych flag itd czyli nie daje bonusa od bonusa,,  wiem ze sa tacy ci mysla ze jak ma  bonus 75 to im to pomnozy od ataku na konskich czyli 500 k chwaly Razy bonus,,  a to. Nie tak 

Dla jasnosci i tych co nie trybia to 75 to jest tak ja wlozysz 75 czerwonych flag do ataku ot tyle chwaly wiecej daje czyli praktycznie bardzo malo 

[SIGPIC][/SIGPIC]
Sign In to comment.