Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Pytanie do moderatorów

Czy suuport planuje i czy wogóle jest w planach żeby Świadectwo chwały i Wierze doświadczenia mozna było zburzyć lub przenieś te dwa obiekty do magazynu 

Komentarz

• CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    tom65 (PL1) powiedział(a):
    Czy suuport planuje i czy wogóle jest w planach żeby Świadectwo chwały i Wierze doświadczenia mozna było zburzyć lub przenieś te dwa obiekty do magazynu 

Na chwilę obecną nie są planowane zmiany , aby te obiekty było można zburzyć , czy też , schować jak
    dekoracje do magazynu.

Pozdrawiam
    Czubajka
  • To spróbuj je schować, proszę piszcie konkretnie a nie opierajcie się na tym czego nie wiecie,
  • Przepraszam w pierwszym linku jest błąd wierzba doświadczenia
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    tom65 (PL1) powiedział(a):
    No to konkretnie, Support jak sama nazwa wskazuje, niczego nie planuje a pomaga. :)
    A developer nie planuje tych zmian.

Jan
  • Ariccia (PL1)Ariccia (PL1) PL1 Posty: 11
    Czy będzie mozliwoś sprzedaży dekorów np. z Berimondu,lub przeniesienie ich na posty? Mam cały magazyn tym zawalony i zero korzyści z tego.
    Like a moth to the flame ...
    Ariccia (PL1) powiedział(a):
    Czy będzie mozliwoś sprzedaży dekorów np. z Berimondu,lub przeniesienie ich na posty? Mam cały magazyn tym zawalony i zero korzyści z tego.

Na chwilę obecną nie będzie zmian odnoście sprzedaży dekoracji.
    Jeśli chodzi o przenoszenie dekoracji ten temat wielokrotnie przewijał się na forum i nie będzie tu nic zmieniane.

Pozdrawiam
    Czubajka
  • robert28031 (PL1)robert28031 (PL1) PL1 Posty: 122
    witam mam pytanie zrobilem element  budynku wiezy badacza ktory daje -18% kosztow prowadzenia badan po wlozeniu go do wiezy dziala on na zwykle surki I krainowe a dlaczego nie dziala na rubiny jest wlozony do wiezy I nic nie pisze na nim ze nie dotyczy rubinow wiec powinien dziala chyba?
    robert28031 @ pl 1
    robert28031 (PL1) powiedział(a):
    witam mam pytanie zrobilem element  budynku wiezy badacza ktory daje -18% kosztow prowadzenia badan po wlozeniu go do wiezy dziala on na zwykle surki I krainowe a dlaczego nie dziala na rubiny jest wlozony do wiezy I nic nie pisze na nim ze nie dotyczy rubinow wiec powinien dziala chyba?
    Obniżki co do cen zakupu  za rubiny  zawsze wyświetlane są w promocjach.
    Podobnie jest w wieży badacza, element budynku działa jedynie na surowce  zwykłe i specjalne.

Czubajka
    tak wiem ale nie pyatlem sie o promocje bo wiem gdzie to jest pytanie bylo czemu element budynku nie dziala na rubiny po jego wlozeniu nie bylo takiej informacji tylko ze po wlozeniu do wiezy daje -18% surowcow  wiec zalozylem ze dziala na wszystko co jest w wiezy badacza inaczej na te dwa ostatnie badani gdybym to wiedzial nie marnowalbym zasobow z placu budowy nastepnym razem prosilbym o dokladniejsze informacjie bo z tego wynika ze nie zawsze oplaca sie cos robic :)
    robert28031 @ pl 1
    witam ponownie nic nowego sie nie dowiedzialem prosze o zamkniecie tematu dziekuje :)
    robert28031 @ pl 1
  • BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Na prośbę temat zamykam.

Pozdrawiam
    Keira

Ta dyskusja została zamknięta.