Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja sierpniowa - Teaser funkcji - Dyskusja

135

Komentarz

• nod12 (PL1)nod12 (PL1) Posty: 30
    edytowano 27.07.2017

zawsze zamieszczam komentarze kierując się zasadami..nie uwlaczajac innym uzytkownikom....rozumiem ze ktoś jest sfrustrowany  i musi gdzies odreagowac.....ale nie na forum obrazajac uzytkownikow.....to nie przystoi dla moderatora

a jeśli o zmiany chodzi to ja także jestem na tak...co do nomada byłem początkowo sceptycznie nastawiony ale ta aktualka nawet nie była zla....chociaż za dużo maszynek tam na obrone schodzi...niemal każdy atak khana idzie z top maszynkami to trochę przesada moim zdaniem...

magazyn ubranek by się większy przydal...ale mowi się trudno może we wrześniu cos się zmieni :)

• widze ze komentaz moderatora o mnie został usunięty....ja po prostu wypowiadam się z szacunkiem i tego wymagam od innych...bez urazy.:D
  • no_name (PL1)no_name (PL1) PL1 Posty: 75
    a te nowe poziomy w wieży badacza to oczywiście za rubiny....?
  • no_name (PL1)no_name (PL1) PL1 Posty: 75
    grik1 (PL1) powiedział(a):
    nod12 (PL1) powiedział(a):
    baron  ....samuraj...nomad..i rudzia jest......kopalnia tylko cenne miejsce zabiera;)

Dokładnie i to samo dotyczy światów. Tam wystarczy lać npc, a zasoby wpadają szybciej jak te z produkcji.

A po co w ogóle produkować inne rzeczy niż kanapki? NPC, NPC i jeszcze raz NPC...
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    dotyczące teaser funkcji III

https://scr.hu/p0R7jG

wszystko ok ale przez to że nie będą uwzględniane bonusy to będzie to bezużyteczne wręcz będzie utrudniać grę....
    podsumowując: nie ma to żadnego sensu no chyba że ktoś nie ma piekarni np....

a co do tego gdzie będziemy mieli zliczone wszystkie tabliczki itd. jak najbardziej ok pomysł
  • cygan5 (PL1)cygan5 (PL1) PL1 Posty: 25
    to  masz  farta  bo  ja  mam  na  zamkach  od  325 gora  max  500  i  nabuj  na  takim  czyms  chwalki
  • wiec ja odpowiem Janie na twoj informacje ja od 10 miesiecy na mialem obcego wiekszego jak 1.5k defa,albo wszystkich jednostek ktore byly w zamku obcego.Tez chcialbym miec 3k ,5k ,lub 5k+,ale jak widzisz nie jestem wybrancem.Ilosc jednostek ktore ciagle trafiam wachaja sie miedzy 540\680 a czasem jednorazowo w edycji 1,5k
    lol i to jest smutne.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811

:) hhahahaahhaa  faktycznie  aby zrobic 3 , 4 miliony chwaly to promka z obcych jest cienka jedynie 

konskie i to kikadziesiat kilo i wtedy ,,, no mi nie  przeszkadza  srednia zamku 500  bo przywyklem

tylko na kilka atakow i na konskich caly czas na luzie  systematycznie aby suma konskich dawala + 500%

-------------------a 5 k  to  juz  bym  teorie spiskowe  pisal ja by sie trafil  hahaha:)

Jak zawsze Pozdrawiam Pan i Wladca samego siebie  Arek :)) >:)
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    Sprawa ilość wojska u obcego i kruka była już porusza i nadal jest to praktycznie żenująca ilość.

Co do samej aktualizacji. Jak na bilans gry wpływa fakt, że dokłada się kolejenę zabawki do kupienia tylko za ruble?

grik1 @ pl 1
  • TheBarbarian (PL1)TheBarbarian (PL1) PL1 Posty: 39
    edytowano 03.08.2017

EDIT:// Edycja wpisu, Jan
    Post edited by Jan M on
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Dla mnie bzdurą jest wymuszanie na graczach budowania budynków których nie potrzebują albo robienia takich badań .   Jeżeli coś ma kosztować 83k kamienia - konkretnie badanie to uwazam ze obiektywnie należało by dać możliwość zapłacenia tego na chocby 2 razy a nie wymuszać zwiększanie magazynu kamienia na siłę który nie jest potrzebny podobnie jak kamieniaż gdzie element należy umieścić.

Lepiej mozna by się zabrać za uczniwe podejćcie do wszelkich konkursów na chwałę - dla mnie to zenujace że człowiek lata 3 dni zbijając setki zamków a dostał 2 zamki ponad 1k - a są tacy co co 10 mają po 1 czaem po 2 a czasem po 5k - i jak odpisujecie ze to losowo to  uważam to za podłe łgarstwo bo z rachunkiem prawdopodobieństwa nie ma to nic wspólnego.

tyle w temacie
    Lepi @ pl 1
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    Lepi (PL1) powiedział(a):
    Dla mnie bzdurą jest wymuszanie na graczach budowania budynków których nie potrzebują albo robienia takich badań .   Jeżeli coś ma kosztować 83k kamienia - konkretnie badanie to uwazam ze obiektywnie należało by dać możliwość zapłacenia tego na chocby 2 razy a nie wymuszać zwiększanie magazynu kamienia na siłę który nie jest potrzebny podobnie jak kamieniaż gdzie element należy umieścić.

Lepiej mozna by się zabrać za uczniwe podejćcie do wszelkich konkursów na chwałę - dla mnie to zenujace że człowiek lata 3 dni zbijając setki zamków a dostał 2 zamki ponad 1k - a są tacy co co 10 mają po 1 czaem po 2 a czasem po 5k - i jak odpisujecie ze to losowo to  uważam to za podłe łgarstwo bo z rachunkiem prawdopodobieństwa nie ma to nic wspólnego.

tyle w temacie
    Sumując....do czego ten cały bajzel się sprowadza :) ? no... ? DO KUPYWANIA RUBINÓW...  heh..
    superMati5 @ pl 1
  • Byron (PL1)Byron (PL1) PL1 Posty: 10
    tak naprawdę to z ilością obcych czy kruków  w zamkach jest chyba specjalnie zamierzone żeby latać latać tracić wojsko i chorągwie bo..... przecież zawsze można kupić za realną walutę wirtualne bzdety.

wystarczyłoby w oprogramowaniu gry założyć dolną wyjściową wartość żołnierzy w zamku np na 900 i ustawić algorytm zmiennej losowej w górę

u mnie niestety 3-ci kolejny event i miałem dwa zamki po 800,reszta 450 - 570

naprawdę coraz mniej chce się uczestniczyć w tych eventach
  • Hehe jak ja trafie obcego powyżej 1k deffa to świętuje :) Poza tym nie wiem czemu,ale mam takie szczęście,że jak już trafi mi się naprawdę fajny obcy powiedzmy z 1-1,5k deffa to,gdy atak wchodzi na zamek w raporcie okazuje się,że obcy czy kruk przeniósł wojo z zamku głównego :) heh takie to szczęście :)Innymi słowy naprawdę nie mam ochoty nawet latać na te zamki bo tylko trace chorągwie.To już lepiej według mnie umówić się z jakimś graczem na ustawkę,wtedy przynajmniej masz pewność,że te 1,5k deffa na zamku jest i nie spieprzy przed wejściem ataku a co za tym idzie masz pewność,żę chorągwie się nie zmarnują :)
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    edytowano 03.08.2017
    Standard: po aktualizacji nie odbija się wojo od zdobytych laboratoriów (trąbki oczywiście nie ma!)... Co druga aktualizacja zepsute...

Co do zasobów +81k na badania, też uważam, że to przegięcie! Zaraz pewnie wrócą zasoby specjalne przy gaszeniu, bo już 3 razy próbowali wrzucić...
    Krzyśko @ pl 1
  • Tomik (PL1)Tomik (PL1) PL1 Posty: 33
    No to wbili gwoździa z tytami badaniami. Chcesz podnieść badania na chwałę, stawiaj jeszcze raz kamieniarza. Może wystarczy pierwszy poziom i jakiś kamyk na pojemność. A może nie i trzeba stawiac kamieniarza na 3 poziomie. Z tartakiem pewnie bedzie to samo. A można przecież to większe zapotrzebowanie na surkę przy badaniach rozwiązać tak żeby nie doprowadzac do wkur.... 80% aktywnych graczy.
    Tomek @ pl 1
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Już więcej nie biorę udziału w konkursach na chwałę  - uważam to za oszustwo - po prostu są równi i równiejsi - i Ci którzy mogą wydać 100k końskich a i tak nic nie zrobią - do tych zaliczyliście mnie - żałuje wydania kasy na niedzwiadka - jeszcze sobie popykam na nomadach i samurajach ale wiem ze moich celów w tej grze nie osiągnę i napewno nie z mojej winy - powiecie że to brak szczęścia - a ja powiem że konstrukcja kruków i obcych jest śmiesznie dla mnie nieszczęśliwie ustawiona - dziękuję i powoli się wyciszam - papa
    Lepi @ pl 1
  • powodem jest mistrz budowniczy ktorego  trzeba podniesc na max za czerwone,czyli za kase i wtedy napewno sie wsio pomiesci bo mistrz zmniejsza ilosc potrzebnych surowcow.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    edytowano 04.08.2017
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    powodem jest mistrz budowniczy ktorego  trzeba podniesc na max za czerwone,czyli za kase i wtedy napewno sie wsio pomiesci bo mistrz zmniejsza ilosc potrzebnych surowcow.
    Zaraz, zaraz: mowa o badaniach - mistrz zmniejsza surowce na budowę, nie badania... A może się coś zmieniło?
    (nie mam jak sprawdzić, bo mistrza budowniczego nigdy nie miałem w planach)
    Post edited by Krzyśko (PL1) on
    Krzyśko @ pl 1
Sign In to comment.