Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja sierpniowa - Teaser funkcji - Dyskusja

Jan MJan M Posty: 2,620
W tym miejscu zapraszam do dyskusji z zapowiedzi z TEGO miejsca,

Pozdrawiam, Jan
Post edited by Jan M on
«1345

Komentarz

• superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    edytowano 19.07.2017
    Nic ciekawego...  :(
    Magazyn już dawno powinien być powiększony.
    superMati5 @ pl 1
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Tu nawet nie ma co komentowac. Prosze tylko podac o ile bedzie wiecej miejsca o 10 czy 20 szt 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • DAHAKA4 (PL1)DAHAKA4 (PL1) PL1 Posty: 47
    piekło666 (PL1) powiedział(a):
    Tu nawet nie ma co komentowac. Prosze tylko podac o ile bedzie wiecej miejsca o 10 czy 20 szt 

:P  EEEEee nie no bądźmy poważni 200szt więcej :P
    Ja obstawiam jednak ze zwiększa do 180  max do 200 :D

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    zmiany bardzo fajne i potrzebne
    mam nadzieje że wkrótce zostaną wprowadzone i nie będziemy musieli zbyt długo czekać...

Ta grabiez i tak nie działała zreszta ta gra i tak zmienila sia diametralnie czlowiek loguje sie po to zeby sie zalogowac coś dołoży nam ggs to czlowiek wertuje.... Oblicza...kalkuluje....  A na koniec i tak sie stwierdza po co sie zarzynac i tracic realby czas na cos ci sie ma podobnego w ubrankach a nawet lepszego.... Z wyliczeń  co kolega podawal wyzej ile trzeba zrobic zadan to ho ho zeby sie udalo trzeba...byc szalncem zeby zamienić realny czas na gre.... Powodzenia tym co robic beda tego gienka... Znaczy ja wspolczuje ale kazdy lubi to co lubi.... 
    Ps.pewnie za rok będzie to do.kupienia za zetony jak teraz dali ze byle leszcz  co wejdzie na gre ma cos praktycznie za free a my musielismy sie meczyc..... Cos nie halo.... 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    A sorki proszę przeniesc do innego dzialu zle mi sie. Klikly tematy i sorki ale to nie spam 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Ta grabiez i tak nie działała zreszta ta gra i tak zmienila sia diametralnie czlowiek loguje sie po to zeby sie zalogowac coś dołoży nam ggs to czlowiek wertuje.... Oblicza...kalkuluje....  A na koniec i tak sie stwierdza po co sie zarzynac i tracic realby czas na cos ci sie ma podobnego w ubrankach a nawet lepszego.... Z wyliczeń  co kolega podawal wyzej ile trzeba zrobic zadan to ho ho zeby sie udalo trzeba...byc szalncem zeby zamienić realny czas na gre.... Powodzenia tym co robic beda tego gienka... Znaczy ja wspolczuje ale kazdy lubi to co lubi.... 
    Ps.pewnie za rok będzie to do.kupienia za zetony jak teraz dali ze byle leszcz  co wejdzie na gre ma cos praktycznie za free a my musielismy sie meczyc..... Cos nie halo.... 
    i bardzo dobrze że gra się zmienia
    że gra się rozwija
    tego generała robić nie musisz
    tak jak piszesz może go kiedyś dadzą za darmo to go będziesz miał
    ale po co narzekać? trochę pozytywnego myślenia

sory że nie w odpowiednim temacie
    Nie wiem może letnia nostalgia mnie dopadla.... Staram się pozytywnie to ogarniac Chan jak dla mnie jest ok ze sobie lekko poatakuje... Zawsze to jakas odskocznia od lania wiezy ehhh.... Trzeba lekko odsapnac... 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Witam

Czy istnieje możliwość zwiększenia magazynu na czasówki było by to dobre rozwiązanie przynajmniej o połowe.

Pozdrawiam Piotr
    Robb Stark @ pl 1
  • Żmiju (PL1) powiedział(a):
    że gra się rozwija

o którego gienka chodzi?
    czerwona.malwa @ pl 1
  • taka mala sugestia,promocje do zetonow samurajow za 85k czerwonych daje nam promo 250% lacznie na 6 h,
    i pytanie moje jest takie .nie mam czasowek w promocji jest 25\5h i 25\30h na ile to wystarczy?
    Propozycja jest taka zeby zwiekszyc ilosc czasowek w promocjach do pkt samurajow czy nomadow bo to chyba za malo.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
    czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):
    Żmiju (PL1) powiedział(a):
    że gra się rozwija

o którego gienka chodzi?
    chodzi o tego z kości słoniowej
    marek74 (PL1) powiedział(a):
    witam
    ja trochę z innej beczki chcialem napisac po prostu wzięło mnie aby sprawdzic ile faktycznie dają laboratooria do produkcji surowców legendarnych. sprawdilem to na produkcji oliwy włączyłem sekundnik na 1 h i oto screeny tegoż sprawdzania
    1 screen godzina zero
    http://screenshooter.net/103149284/flknlyb
    2 screen po 1 godzinie i parę sekund
    http://screenshooter.net/103149284/suxgkla
    praktycznie przyrostu jaki mamy w soju o 50 % nie ma i smiem twierdzic ze na wszystkich polach laboratoria nie diałaja a my slemy surkę na podnoszenie laboratoriów i slemy ktore w rzeczywistosci nic nie dają dlatego pytanie o co tu chodzi ??????
    jeszcze jedno pytanie które ktoś juz wczesniej zadał ze w sali legend w pierwszym rzędzie jest grabieżca łupów działa jedynie wobec celów niezależnych, kurde jakie to są te cele niezależne ktoś wie czy znowu czarna mamba oj suporcie suporcie ech !!!!!!! 

a weź wyjdź z soja albo wywal laboratorium i zobacz ile będziesz miał produkcji....
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    marek74 (PL1) powiedział(a):
    witam
    ja trochę z innej beczki chcialem napisac po prostu wzięło mnie aby sprawdzic ile faktycznie dają laboratooria do produkcji surowców legendarnych. sprawdilem to na produkcji oliwy włączyłem sekundnik na 1 h i oto screeny tegoż sprawdzania
    1 screen godzina zero
    http://screenshooter.net/103149284/flknlyb
    2 screen po 1 godzinie i parę sekund
    http://screenshooter.net/103149284/suxgkla
    praktycznie przyrostu jaki mamy w soju o 50 % nie ma i smiem twierdzic ze na wszystkich polach laboratoria nie diałaja a my slemy surkę na podnoszenie laboratoriów i slemy ktore w rzeczywistosci nic nie dają dlatego pytanie o co tu chodzi ??????
    jeszcze jedno pytanie które ktoś juz wczesniej zadał ze w sali legend w pierwszym rzędzie jest grabieżca łupów działa jedynie wobec celów niezależnych, kurde jakie to są te cele niezależne ktoś wie czy znowu czarna mamba oj suporcie suporcie ech !!!!!!! :o
    No bo widzisz tu się kłania matematyka. Wyobraź sobie, że podstawowa produkcja takie kopalni żelaza na np 22 poziomie to 51 sztuk, (jak klikniesz budynek to liczba lewa górna). No i masz ich 4 i produkują ci one powiedzmy dzięki porządkowi publicznemu może i 720 może i ciut więcej, ale baza to nadal tylko 4*51 = 208 sztuk. No i teraz zdobywasz labor i masz 10% zwiększanie produktywności na godzinę, To masz 10% od 208 czyli całe 20,8 a w zaokrągleniu 21... Ludzie się wysilają surki ślą i dzięki temu bach, labor na 2 poziomie, i produktywność podnieśli o całe 100% bo jakże to 20% w stosunku do 10% to dwa razy więcej, no ale 20% od 208 to zaledwie 41,6 czyli 42... To hajda jak ktoś ma je na 20 + poziomie, ale jak ma na 5 czy 8... to wiesz praktycznie nic nie widać... 
  • baron  ....samuraj...nomad..i rudzia jest......kopalnia tylko cenne miejsce zabiera;)
  • Janie, czy będzie jeszcze kiedykolwiek Beri na zielonym, ?? Mam tylko połowę zbrojki, a może wstawcie zbrojke z Beri na zielonym do ucznia kowalskiego jeśli już ma nie byc tego eventu
    wezysko @ pl 1
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    nod12 (PL1) powiedział(a):
    baron  ....samuraj...nomad..i rudzia jest......kopalnia tylko cenne miejsce zabiera;)

Dokładnie i to samo dotyczy światów. Tam wystarczy lać npc, a zasoby wpadają szybciej jak te z produkcji.

grik1 @ pl 1
  • ja mam taka propozycje zeby zrobic aktualizacje Stolicy a chodzi mi o to zeby mozna bylo werbowac kazdy rodzaj jednostek .
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
Sign In to comment.