Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

115

Komentarz

• Adaam (PL1)Adaam (PL1) PL1 Posty: 39
    Ja jeszcze w sprawie nagród z chana: proszę o konkretną odpowiedź jak należy rozumieć : "element budynku poziom 7 do produkcji żywności + 45" bo to jest bardzo niejasne, czy to zwiększa  aktualną produkcję o 45 jednostek, czy zwiększa podstawę produkcji o 45 jednostek czy o 45 % , czy też  zwiększa produkcję o 45 % . Za dużo to kosztuje aby   najpierw kupić a dopiero później sprawdzać  ile to daje.
    ziutek1234 @ pl 1
  • aelian (PL1)aelian (PL1) Posty: 73
    edytowano 17.07.2017
    ziutek1234 (PL1) powiedział(a):
    Ja jeszcze w sprawie nagród z chana: proszę o konkretną odpowiedź jak należy rozumieć : "element budynku poziom 7 do produkcji żywności + 45" bo to jest bardzo niejasne, czy to zwiększa  aktualną produkcję o 45 jednostek, czy zwiększa podstawę produkcji o 45 jednostek czy o 45 % , czy też  zwiększa produkcję o 45 % . Za dużo to kosztuje aby   najpierw kupić a dopiero później sprawdzać  ile to daje.
    nie wiem ile można wałkować w jednym temacie na nie więcej jak dwóch stronach. Jak napisały ze dwie co najmniej osoby, o ile nie trzy "daje dużo", albo jak wolisz konkrety, ujęte przez jedną osobę... to może bardziej obrazowo, niż tłumaczenie od d strony:
    - daje ni mniej, ni więcej tyle, ile 15 poziomów spichlerza by dało. 
    Czyli daje podstawe, która jest przemnażana przez cuda wianki pp, herb, premium, produktywność spichlerza.

edit: sorry no to chyba Ty nie masz zielonego pojęcia jak ten element działa, albo nie rozumiesz KOMPLETNIE co napisałem. Dyskutowanie, kto ma racje jest co najmniej śmieszne, skoro sprawdzić nie chcesz, tudzież szkoda Ci 5k medali aby sobie sprawdzić i wmawiasz mi, że bzdety piszę.
    Wiesz... ja jak czegoś nie wiem to się pytam pierw w sojuszu, a skoro na forum nikt nie wie - albo wprowadza w błąd, jak ja (o ja zły, ojoj, aż się zawstydziłem) - udaj się się na czat sojuszowy. Masz jak byk napisane, że podnosi o 45 podstawę, ani nie o 45 chlebków dokladnie, ani o 45%.
    Bajos i drąż dalej, może ktoś w końcu to ujmie w słowach, które dotrą. 

Post edited by aelian (PL1) on
  • AKTUALIZCJA:

Na żywo z Goodgame Empire, przez połączenie przerwane od tygodnia opuszczam Empire, dziękuje wszytkim którzy mi pomogali :D
  • Adaam (PL1)Adaam (PL1) PL1 Posty: 39
    AELIAN jak nie rozumiesz pytania to się nie wysilaj na odpowiedź, gdyby ten element do  żywności miał dawać dużo to by tak napisali a jednak pisze jak byk +45 a ja pytam czego??? Jak ktoś wie to proszę o info.
    ziutek1234 @ pl 1
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    AELIAN jak nie rozumiesz pytania to się nie wysilaj na odpowiedź, gdyby ten element do  żywności miał dawać dużo to by tak napisali a jednak pisze jak byk +45 a ja pytam czego??? Jak ktoś wie to proszę o info.

Wyjaśniało to kilku graczy, co tutaj więcej do zrozumienia?

Element jest dodatkową premią do produkcji, a tak jak aelian (PL1) powiedział(a):
    nie wiem ile można wałkować w jednym temacie na nie więcej jak dwóch stronach. Jak napisały ze dwie co najmniej osoby, o ile nie trzy "daje dużo", albo jak wolisz konkrety, ujęte przez jedną osobę... to może bardziej obrazowo, niż tłumaczenie od d strony:
    Czyli daje podstawe, która jest przemnażana przez cuda wianki pp, herb, premium, produktywność spichlerza.

Wszystko zależy od tego jakie masz premię dodatkowe, poziom budynku.. itd. 
    grik1 @ pl 1
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    grik1 (PL1) powiedział(a):

Wyjaśniało to kilku graczy, co tutaj więcej do zrozumienia?

Element jest dodatkową premią do produkcji, a tak jak aelian (PL1) powiedział(a):

Wszystko zależy od tego jakie masz premię dodatkowe, poziom budynku.. itd. 

sienka
    :smile:
    ZIUTEK I PANOWIE  (MOGE SIE ZAWSZE MYLIC)   

ALE   NAKLEJKI  NP  ,  15  . 25  ITP   ORAZ  TA OKTORA WAM CHODZI  45  

LICZYMY  ZE  3  PUNKTY  DAJE  1  LEVEL BYDYNKU WIECEJ

CZYLI  O 1 LEWEL PODSTAWY PRODUKCJI   PODNOSIMY  

WIEC  JAK MAMY  45  NAKLEJKE TO PODNOSI NAM Z 1  LEWELU  SPICHLERZ  DO 15 LEVELU ODRAZU

45  podzielone przez liczbe 3 ----   15leveli

15  podzielone  przez 3   --  5leveli

(aby nie wyjsc klamca itp zastrzegam sobie ze zawsze moge sie mylic bowiem GGS  jest nie przewidywalny  )
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    edytowano 18.07.2017
    amino15000 (PL1) powiedział(a):
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    Zgadzam się  z anno w 100% 

Żarcia w niektórych atakach wystarczająco  
    http://screenshooter.net/103149813/ffdmgnw  
    http://screenshooter.net/103149813/hautmmy  

ale 
    Są ataki gdzie jest ich mniej  
    http://screenshooter.net/103149813/rqkqlmq   

Przecież to rzecz normalna.  Przed aktualizacją też  róznie rozdawało  żarcie. 

Pozdrawiam 
    ty jak zwykle majaczysz  a. zawsze z prawda. sie. bardzo mijales tylko pyskowac umiales i propagande siac 

myslalem ze  kiedys. wyrosniesz z tego. ale. widze. ze. to. chyba.  dziedziczne

SUREK. DAJE CO NAJMNIEJ  O. POLOWE. MNIEJ. ,,,,,TRZEBA  KIKADZIESIAT. ATAKOW. PUSCZAC. CODZIENIE  A. I. TAK. CIEZKO. ZAPELNIC. NA FUL. POSTY ZAMKI. Z. OBCYCH.  JAK  TO. BYLO. DO. NIE. DAWNA

NIE. WCISKAJ. LUDZIOM. RAPKOW. BO. TY. JUZ. ZASLYNOLES. Z ICH  PODRABIANIA.  WIEC. JESTES. NIE  WIARYGODNY

A ZGADZA SIE TO CO NAPISALEM  BOWIEM  GRACZE. WSZYSCY POTWIERDZAJA TO. I JA  Z PRAKTYKI OSOBISCIE

TYLKO MI KLAMSTWA. NIKT. NIE. ZARZUCI  ,,,DLACZEGO TO WIADOMO  :-D:-D:-D:-D:-D:-D
    No amin ciekawe ciekawe :) nie powiem.    Podrabiać rapki to coś :D  hhhhehee   chociaż pierwszy raz to słyszę, że to robiłęm.  
    Jeśli chodzi o surki to   można je bardzo łatwo zdobyć :  http://screenshooter.net/103149813/iuvstww    http://screenshooter.net/103149813/fnabqrq        http://screenshooter.net/103149813/jiqqiix         

A owszem tu sie z tobą zgodzę, że wczesniej surkiii dawało dużo.    Ale jednak troche utrudnienia nie zaszkodzi :)    

Jak ktoś lata często to na brak kamienia i drewna nie może narzekać    

Miłego dnia
    oskarito5 @ pl 1
  • a nie jest to tak
    nakladki  premia do produkcji zywnosci  15,25,45 dodawane sa do podstawowej produkcji zywnosci danego spichlerza , gospodarstwa dopiero jest mnozona przez wszystkie bonusy na danym obiekcie i wychodzi nam produkcja na godzine
    a
    nakladka zywnosc na godzine +200 , .......... jest dodawana na samym koncu czyli 
    podstawowa produkcja pomnozona przez wszelkie bonusy daje nam produkcje na godzine w danym obiekcie 
    i dopiero teraz jest dodawana wlozona nakladka zywnosci na godzine

wiec w niektorych budynkach lepszym efektem bedzie dodanie nakladki zywnosci na godzine niz premi do produkcji
    ale oczywiscie moge sie mylic
    piotr wielki 17 @ pl 1
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Prawda nakakladka na 200 zarcia ponizej 56 procent produkcji 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    BMKeira - popraw w poście gdzie opisujesz zadania do wykonania na królową słoniową punkt 12 - powinno być zebrać 50 000  a anie wydać...
  • Uszaty (PL1)Uszaty (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 23.07.2017
    Zakupiłem interesujący cię element budynku na 7 poz.  do produkcji podstawowej żywności i podam dla ułatwienia ile zyskałem  w stosunku do zwykłego elementu produkcji żywności podniesionej na 10 poziom przy spichlerzu na 19 poziomie. Niech każdy sam uzna czy mu się opłaci...;) moim zdaniem jedzenia nigdy nie jest za dużo;)
    Zwykły 10 poz    - 1327
    7 poz prod. pod.- 1476
    umieszczając element na światach uzyskamy lepszy efekt bo tam różnica jest większa.
    Łatwo obliczyć ile zyskamy gdy będziemy mieli 8 takich elementów w spichlerzach z produkcją 100% na posterunkach 8-papowych.
    Pozdrawiam
    „Dubito ergo cogito…”(wątpię więc myślę)
  • xXBoar (PL1)xXBoar (PL1) PL1 Posty: 7
    edytowano 24.07.2017
    STUDNIA
    Po jakiego grzyba usuwacie studnie życzeń ???

CO HAJSU WAM MAŁO ?????

Ja jako gracz zdobywam sobie rubli codziennie ale bronie tu tych co grają mniej aktywnie I zdobywanie rubli to dla nich ciężka sprawa
    Usuwacie rzecz tylko po to żeby jeszcze bardziej pogrubić sobie portfele

CO DO SURKI LEGENDARNEJ

Staracie się usunąć słupy to nic wam nie da słupy na surke legendarną staną się słupami na deff albo na żarcie 

Ulepszanie Sali i Spichlerzy będzie teraz czymś nieosiągalnym  !!!

Tyle w temacie :)

Post edited by xXBoar (PL1) on
  • Czy jakiś moderator może powiedzieć na jaki okres czasowy przewidziane jest wydarzenie
    Obrona Królowej Kości Słoniowej?
    Chodzi mi o informacje typu miesiąc pól roku itd

• sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    przemek842 (PL1) powiedział(a):
    Czy jakiś moderator może powiedzieć na jaki okres czasowy przewidziane jest wydarzenie

Szczerze mówiąc nie przypominam sobie, aby jakieś zadanie było usuwane z książki - więc pewnie będzie tam już na stałe. Tylko od Ciebie zależy czy zrobić to w kwartał, pół roku czy rok.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    sam_gnus (PL1) powiedział(a):
    Czy jakiś moderator może powiedzieć na jaki okres czasowy przewidziane jest wydarzenie

Szczerze mówiąc nie przypominam sobie, aby jakieś zadanie było usuwane z książki - więc pewnie będzie tam już na stałe. Tylko od Ciebie zależy czy zrobić to w kwartał, pół roku czy rok.
    Dokładnie tak, dziękuje za pomoc Sam...

Jan
  • I znów wróciło, stare nudne npc, nawet khana nie ma, bo za mocne ataki, haha. Jak były wojny sojuszowe, człowiek z 40 lvl, czy 50 lvlem, broił się przed atakiem 70 lvla, a teraz gra robi się grą dla dzieci na słabym poziomie. Nie chce już mi się tłuc następny raz nomada. Odpuszczam. 
    Jeszcze niedawno gra była dla mnie ciekawsza niż TV, teraz nawet sezon ogórkowy w TV ma lepsze programy.
    Poza tym , wczoraj nie powchodziły ubranka z nagród za obcych i znów graczy mniej, bo po co walczyli? A support nie odpowiada, albo niektórzy nie chcą do nich pisać.

Instincts @ pl 1
  • naprawcie w końcu tą gre!!!!!
    NIE można wymieniać tabliczek w sklepie nomada :((((
  • sam_gnus (PL1) powiedział(a):

a potem pada sakramentalne .....Dlal dobra balansu gry........i  .......
    czerwona.malwa @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Księżna Anna (PL1) powiedział(a):
    naprawcie w końcu tą gre!!!!!
    Witaj HeroAnia .... nie ma nomada ... czy coś pomijam ?

Jan
  • Jan M powiedział(a):
    Księżna Anna (PL1) powiedział(a):
    naprawcie w końcu tą gre!!!!!
    Witaj HeroAnia .... nie ma nomada ... czy coś pomijam ?

Jan
    Swoje przemyślenia pozostawię dla siebie. 
    Ewent ten tak jak napisałeś ma szereg błędów .. i zapewne polega na tym byśmy się wycyckali z zabawek rubinowych przy obronie ( nawiązuję do ataków spowodowanych gniewem Khana)...
    Gdzie jest jakieś stosowne  wytłumaczenie dlaczego nie mogę wejść na forum z swojego konta ?
    Bo takowego niestety brak :(
    Nie mam zamiaru się tu przekomarzać :smile:
    co ?
    po co ?
    jak ?
    dla czego ????

gra się zmieniła i ludzie też ..
    a z tego co czytam to złośliwości tu bez końca .

Pozdrawiam .
Sign In to comment.