Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

11416

Komentarz

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    jakubhubert (PL1) powiedział(a):
    Czubajka powiedział(a):

Witam

A ja prosiłabym o powrót do właściwego tematu tego wątku jakim jest obecna aktualizacja i nie roztrząsanie
    czy słupy są dobre czy złe, bo wiemy doskonale , że to dawało przewagę.
    Jak to u nas, była luka w prawie to większość graczy z niej korzystała, choć znam takich , którzy
    ciułali zasoby bez wspomagania się słupami.
    Proszę więc jeszcze raz by wrócić do dyskusji, dla której ten wątek został utworzony.

Czubajka

Właśnie, wracając do właściwego tematu jakim jest wątek obecnej aktualizacji to pozwolę sobie kolejny raz zwrócić uwagę na założony cel likwidacji studni życzeń. O tyle ile jest to według WAS konieczne by przywrócić balans, równowagę , czy jakkolwiek to nazwiecie wasza sprawa, macie takie prawo, kiedyś nie było takiej opcji pozyskiwania rubinów i się grało  ; Ale to ,że koszty poniesione przy ulepszeniu tegoż budynku nie będą zwrócone bo jak twierdzi Jan M 90% osób tak jak on sam zdobyły grosiki w eventach i to za nie właśnie ulepszyli ową budowle z tym się zgodzić niestety nie mogę i przyznam się ( nie mam z tym problemu drogi Janie M) tak wydałem realne pieniądze zakupując pakiet rubinów z których to część zużyłem w kole fortuny a część właśnie na ulepszenie danej budowli ale jak sam oznajmiłeś WY wiecie wszystko ,kto, co i jak; więc pomimo tego jak napisał Jan M, tu cytat  :   " Nie rozumiem, dlaczego piszą niektórzy - oddawać mi kasę - skoro korzyści z tej studni, czerpał każdy z nas przez dwa lata, czy się mylę ??. Proszę mnie tu poprawić " - więc poprawiam Cię, gdyż należę jak twierdzisz do tych pozostałych 10% osób którzy to wydali realne prawdziwe pieniądze na dany budynek i dlatego domagam się zwrotu poniesionych kosztów ,bo w momencie gdy GGE zlikwiduje tą budowlę nie zwracając mi kosztów w jakiejkolwiek formie to zostanę jawnie oszukany bo nigdzie nie było info w sprawie wątku studni, że jest to tymczasowe, a wiedząc to na początku zastanowił bym się 2 razy zanim wydał bym realne pieniądze na produkt ,który zostanie wycofany z użytku , równie dobrze za jakiś czas dla "balansu czy też równowagi możecie zlikwidować inne budynki : piekarnie, wieże obserwacyjne, plac musztry i wiele wiele innych tego typu nie zwracając poniesionych kosztów twierdząc, że , jak to Janie M ująłeś -czerpałem z tego korzyści. Czysty absurd !! Z wielką uwagą będę przyglądał się dalszemu rozwojowi sytuacji gdyż w rolę wchodzą realne pieniądze, moje pieniądze! więc skoro wy wycofujecie się z czegoś ja również, żądając zwrotu tych pieniędzy.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:).

1
    zdobyły grosiki w eventach i to za nie właśnie ulepszyli ową budowle z tym się zgodzić niestety nie mogę i przyznam się ( nie mam z tym problemu drogi Janie M) tak wydałem realne pieniądze zakupując pakiet rubinów

ZGADZAM SIE W CALOSCI
          ale  studtnia  czy ulepszona czy nie  to korzysci zmnozenia takie same !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

NIE   MYLIC   POJEC Z  ZYSKIEM    SYSTEMATYCZNYM    NIE  ZALEZNIE  OD   LEVELU  STUDNI  BO 

KOSZTY LEVELU  STUDNI TO  JUZ     CALKOWICIE    INNY RODZAJ  JAKIEGO  KOLWIEK  

POSTRZEGANIA POD  KATEM      KORZYSCI I ROZLICZANIA !!!!!!!!!!!!!!!

PISZEMY PRAWDE JAKA NAM  JEST WYGODNA ZWLASZCZA  JESLI KTOS  MA WRAZENIE ZE GDZIES JEST  BOGIEM I MOZE WSZYSTKO ALE TAK NIE JEST

w realu to juz calkiem merytoryczna i prawdziwa szczera rozmowa bylaby ale tu jak  zawsze nie ,,bowiem  bezkarnosc  daje wladze i  .............

wiec  ulepszanie studni jedynie dawalo szybsze otrzymywanie  rubinow ale nie powiekszanie  ilosci rubinow  przez ulepszanie ,,bo gracze mnozyli caly czas czy mialczy niemial ulepszona  !!!!!!!!!!

i zamiast ulepszac studnie mogl  kupic   inne rzecz\y stale rubinowe i byly by one nie do tkniecia ilikwidacji

studnia przeszlo  chyba 100k rubli na maxa  kosztowala ulepszenie wiec wiadomo ze  zamienia to na jakies badziewo  predzej niz komu kolwiek dadza zwrot  poniensionych kosztow

co za hipokryzja  kabarety znowu jak  berety

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
    edytowano 15.07.2017
    o ale aktualka  dotyczyle jeszcze  ooooo  tego  :)

Zemsta Khana to event sojuszowy

Zemsta Za Pyskowanie  GGSU  hahahhhhaha

Teraz  Dali   jeszcze sile   diedziniec   no to 15  %  aleeeeeeeee   i ZWIEKSZYLI  DO  60%  AAAHAHAH  :D:D:D

no dajcie na luz na  maxa jaksie bawic   to rozpindolnac   ale  goi zabawa jak ta lala 

wiec trza hamowi  dac 120 dziedzinca 

( wiadomo sala legend na  cele   NPC nie dziala) wiec beda kabarety  na maxa  a to zawsze  gracza zmusza do obejscia  wszystkiego trudnego  co daje GGS  wiec   sie cos    wymysli :))

http://prntscr.com/fvg96x

flanki i srodek  wiadomo mial i to czasem spory :))

teraz dac mu ponad 100%  dziedzinca i wtedy zaczniemy myslec jak to na szaro hama  kantem  puscic i cos  z tego  miec :)))

a Ham to wieki wodz bo wypas ma taki ze nie ma  dowodcy na mapie takiego 2 giego :))

Pozdro  i do  przodu  zabawa sie po aktualkach rozkreca

jak zawsze testuja nas jako kroliczki  doswiadczalne jaki efekt bedzie roznych niezapowiadanyc zmian bowiem

NIE  BYLO INFO ZE WIEKI  HAM  BEDZIE  LATAL  NA   DEMONACH TYLKO  I TO  JESZCZE 

WETERANACH  I NA ZBROJU  ORAZ WYPASIONY DOWODCA PONAD WARTOSI PRZYJETE BOJOWE

NIE   WSPOMNE   ZE TAKZE   NIE BYLO   OD GGS  INFO ZE KOLES  BEDZIE MIAL  NIE ZLE DIAMENTY

I  JAK  WIDAC  CORAZ LEPSZE   I SILNIEJSZE PO  AKTUALKACH ITP ITD

ALE KAZDY  POTESTOWAC SE LUBI NO  IJA TEZ :),, 

jednak sporo graczy z ktorymi rozmawialem miedzy innymina temat aktualek  twierdzi ze Nasi Moderatorzy  zamiast nampomagac to dajainfo zejak sie ktos mocno postara to sie cos da wygrac lub zdobyc  ,,pewnie plotka  rozsiewana  boja  Twierdze ze  jakNasi to Nam Pomagac chca :) ??

Pozdrowionka hahahaha:))) >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)
    Arek
    oooiPSSSSSSSS

Niez nam  ale Piszecie mina priv rozne rzeczy a ja radze takja ja to robie !!!! 

Pilnowac swojego KA  nosa  a nie  partrzec na innych i mi co chwila nie pisac nie pitolic o

zmianach barw ,o mianach sojusz  lub z kim ja gram bo to czy SM TO  itpitd  ,

,jestem wolnym grajkiem bez zasad  mapowych  starych  zamkietych w ramkach 

nie obchodza mnie koalicje dla  mnieo  ne przestaly istniec  ,

,jedyne co wazne jest to znajomosci  zazwyczaj  przypadkowe  jak sie uda to z normalnymi graczami  i TYLE !

NIE PISAC DOMNIE PILNOWAC SWOJEGO NOSA !!!

A bylo  kilka brzydkich zagran przetasowan gdzie  nie  mialy by one prawa zaistniec

jak bym byl w swoim  soju odpalajacym co pod reka i jak chce i  kiedy se chce

takie cwaniaki kozaki z pewnych pseudo leniwych   grajkow lub  myslacych ze  niby 

(co jest klamstwem)  nie gra na mapie  to mysli  ze nie  mozna go drapnac za jego podle   zagrywki ,,

, ale sie tu mozna pomylic ,,ja se mam czas ,,, a   portrafie   byc bardzo   cierpliwy  i  czekac

na zwierzyne bardo dlugo az ja drapne tak jak ja chce i zrobie co swoje jak dalem slowo ...

NIE   LUBIE   KRYTYKI   BARDZO ALE POWOLI MOZNA DOJSC DO WNIOSKU ZE  INACZEJ  JUZ SIE TU

PISAC NIEDA A SZKODA BO TO GRA ZABAWA COMA USMIECH SPRAWIAC ..BAWIC ROZSMIESZAC I

DOPINGOWAC BEZ SPINY INAPINY  ..........

POZDRAWIAM     WSZYSTKICH    ORAZ MILEJ GRY
    >:) JAK ZAWSZE NIEZNOSNY AMIN  .................... B)

Post edited by amino15000 (PL1) on
    B )  Pozdrawiam
  • czy medale chana zostają na kolejną edycje tak jak tabliczki czy przepadają jak się nie wykorzysta
  • Rado I (PL1)Rado I (PL1) PL1 Posty: 46
    motyla noga (PL1) powiedział(a):
    czy medale chana zostają na kolejną edycje tak jak tabliczki czy przepadają jak się nie wykorzysta
    I to jest pilne pytanie - uzbierałem tego za mało na coś sensownego ale jak by się kumulowały to by coś z tego było.
    Inna sprawa że poza jednym ulepszeniem wyglądu (szpital) i wojowniczym orłem to nic ciekawego do kupienia za nie nie ma
    „ Nie sztuka zginąć za sprawę, sztuka za nią walczyć i dla niej przeżyć ”
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    Rado I (PL1) powiedział(a):
    czy medale chana zostają na kolejną edycje tak jak tabliczki czy przepadają jak się nie wykorzysta
    I to jest pilne pytanie - uzbierałem tego za mało na coś sensownego ale jak by się kumulowały to by coś z tego było.
    Inna sprawa że poza jednym ulepszeniem wyglądu (szpital) i wojowniczym orłem to nic ciekawego do kupienia za nie nie ma
    Nakładka na spichlerz ???
    Premia do produkcji żywności +45
    super sprawa :)
    superMati5 @ pl 1
  • ja od jakiegoś czasu nie mam dobrego obcego wszystko słabe support czemu to robicie mi!
  • Podobno miała być przywrócona poprzednia wielkość łupów z Obcych i Kruków a tymczasem jest jak było. Trudno utrzymać wojsko jak przynoszą 5 czy 10k jedzenia...
  • Rado I (PL1)Rado I (PL1) PL1 Posty: 46
    superMati5 (PL1) powiedział(a):
    +180 mam zbudowane nakładki więc to żadna frajda
    „ Nie sztuka zginąć za sprawę, sztuka za nią walczyć i dla niej przeżyć ”
  • aelian (PL1)aelian (PL1) Posty: 73
    edytowano 15.07.2017
    zamień sobie jedną +180 stałoliczbową (które możesz wetknąć w byle jaki spichlerz i dadzą tyle samo) nakładke w spichlerzu o produktywności 100% (mniejsza produktywność to już w zależności jakie masz te elementy od premii produkcji, mogą dać więcej niż 180, lub nie - musisz sprawdzić), najlepiej na światach na którykolwiek element podnoszący PREMIĘ do produkcji. Może być nawet stara 1-poziomowa +15 (do kupienia dość dawno temu na nomadach/samurajach), to powinieneś już więcej niż 180 dostać. Na pewno element +45 od PREMII produkcji żywności da Ci więcej w 100%-produktywnym spichlerzu, jak te...180.
    Nie sztuką jest nawkładać +200 nawet w spichlerze wszystkie, a wykorzystać nakładki z głową, bo te podnoszące premię produkcji mogą się okazać lepsze i to już +15, +25, +30, a +45 na pewno
    Post edited by aelian (PL1) on
  • Jakub_S (PL1)Jakub_S (PL1) Posty: 532
    edytowano 19.07.2017
    Moreusz (PL1) powiedział(a):
    ja od jakiegoś czasu nie mam dobrego obcego wszystko słabe support czemu to robicie mi!
    Temat poruszany wielokrotnie na forum, więc myślę, że powinieneś być świadomy tego, że jest to od dawien dawna losowa ilość wojska przypadająca na dany zamek......Support tutaj nie miał, nie ma i nie będzie miał nic z tym wspólnego, więc nie doszukiwałbym się tutaj żadnych teorii spiskowych :)

Isildur_666 (PL1) powiedział(a):
    Podobno miała być przywrócona poprzednia wielkość łupów z Obcych i Kruków a tymczasem jest jak było. Trudno utrzymać wojsko jak przynoszą 5 czy 10k jedzenia...
    Premia na łupy przestała działać po ostatniej aktualizacji, działa jedynie m.in. na wieże baronów obiekty NPC.
    Kruki i Obce nie należą do takich obiektów.

Co do samej ilości jedzenia zdobywanego przez Ciebie ostatnio, jak piszesz jestem zaskoczony skalą, gdyż większość z którą gram na co dzień w ostatnich dniach, jak i na swoim przykładzie jako gracza widzę, że przynosi o wiele większe ilości pożywienia. Zdarzają się oczywiście mniejsze łupy, ale w większości przypadków zdecydowanie większe niż te, które Ty podałeś. Być może jest to po prostu kwestia szczęścia, tak jak wyżej, z ilością wojska. 

Oczywiście, to nie zmienia faktu, że globalnie w większości przypadków problem z ilością surowców jest i zgłaszane to było przez nas do Zespołu, przypominamy się o tym twórcom gry, starając się reagować na wszelkie Wasze jakże cenne sugestie i uwagi.

Pozdrawiam
    Jakub

Post edited by Jakub_S (PL1) on
  • Jakub_S (PL1) powiedział(a):
    Co do samej ilości jedzenia zdobywanego przez Ciebie ostatnio, jak piszesz jestem zaskoczony, gdyż większość z którą gram na co dzień, jak i na swoim przykładzie widzę, że przynosi o wiele większe ilości pożywienia. Zdarzają się oczywiście mniejsze łupy, ale w większości przypadków zdecydowanie większe niż te, które Ty podałeś. Być może jest to po prostu kwestia szczęścia, tak jak wyżej, z ilością wojska.

Pozdrawiam
    Jakub

hm,a moze grasz na innym serweze... z ostatniej chwili :
    http://scr.hu/36hg/s15yc
    http://scr.hu/36hg/k095u
    http://scr.hu/36hg/9pyhd

i ful wypas 11k   http://scr.hu/36hg/3ig33
    pokaz swoje rapki gdzie przynosza jedzenia duzooo... jak napisałes; jak i na swoim przykładzie widzę, że przynosi o wiele większe ilości pożywienia.

z ciekawoscią je zobaczę jak i inni którzy  maja ten sam problem... bo jesli moderator nie widzi problemu
    to jak ma to trafic wyzej?

Hagino @ pl 1     Rebelianci      Wyróżnia nas pojęcie.....którego Wy nie znacie....WIERNOŚĆ ....Dzisiaj wrogu...Wczoraj Bracie....
  • Jakub_S (PL1)Jakub_S (PL1) Posty: 532
    edytowano 15.07.2017
    Hagino (PL1) powiedział(a):
    Jakub_S (PL1) powiedział(a):
    Co do samej ilości jedzenia zdobywanego przez Ciebie ostatnio, jak piszesz jestem zaskoczony, gdyż większość z którą gram na co dzień, jak i na swoim przykładzie widzę, 

Hagino, zanim zaczniesz mnie prosić o screeny, proponuję przeczytać mój wpis ponownie i z większym skupieniem, skoro tak wnikliwie analizujesz moje słowo po słowie :)
    Wskaż mi proszę, w którym zdaniu napisałem tylko o sobie, że tylko ja nie mam takiego problemu.......... sądzę, że nie znajdziesz tego, więc prosiłbym jeśli cytujesz mnie, to czyń to w pełni, a nie wyrywając z kontekstu kilka słów, bo to jak widzisz zupełnie zmienia postać rzeczy :) 

P.S. Oczywiście zapomnieliśmy Hagino, w tej dyskusji dodać jakże ważnego aspektu, a mianowicie, kto jakim ustawieniem lata po obcych i krukach :)

Po screeny możesz się zgłosić do mnie na PW :) 

Pozdrawiam Ciebie serdecznie
    Jakub 
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
  • Jakub_S (PL1) powiedział(a):
    Hagino (PL1) powiedział(a):
    Jakub_S (PL1) powiedział(a):
    Co do samej ilości jedzenia zdobywanego przez Ciebie ostatnio, jak piszesz jestem zaskoczony, gdyż większość z którą gram na co dzień, jak i na swoim przykładzie widzę, 

Hagino, zanim zaczniesz mnie prosić o screeny, proponuję przeczytać mój wpis ponownie i z większym skupieniem, skoro tak wnikliwie analizujesz moje słowo po słowie :)
    Wskaż mi proszę, w którym zdaniu napisałem tylko o sobie, że tylko ja nie mam takiego problemu.......... sądzę, że nie znajdziesz tego, więc prosiłbym jeśli cytujesz mnie, to czyń to w pełni, a nie wyrywając z kontekstu kilka słów, bo to jak widzisz zupełnie zmienia postać rzeczy :) 

P.S. Oczywiście zapomnieliśmy Hagino, w tej dyskusji dodać jakże ważnego aspektu, a mianowicie, kto jakim ustawieniem lata po obcych i krukach, ilość fal........ :)

Po screeny możesz się zgłosić do mnie na PW :) 

Pozdrawiam Ciebie serdecznie
    Jakub 
    Nic dodać nic ująć :) Problemu z jedzeniem nie ma;) A Ci co go mają żle latają;))) zaczne latac pladrownikiem...he he moze włoze pare worków na łupy... hm... ale czy zadziałają...a moze to tylko pech...;)
    Dziekuję Jakubie za wyczerpującą odpowiedz;)

P.S  Po screeny na PW  sie zgłoszę.. bo może napiszesz mi jak latac na nie by  było jedzenie:)
    Hagino @ pl 1     Rebelianci      Wyróżnia nas pojęcie.....którego Wy nie znacie....WIERNOŚĆ ....Dzisiaj wrogu...Wczoraj Bracie....
  • to jak  te medale? zostają?
  • Oto o wiele większe ilości pożywienia zdobywane na krukach wg GGE:)
     https://scr.hu/yenXqD
  • anno (PL1)anno (PL1) Posty: 4
    edytowano 16.07.2017
    To i ja się wtrącę do wątku moi mili kompani wojenni, bo płaczecie jak widzę nad ilościami że tylko po 5 k przynoszą.
    I wklejacie wyniki po 1-2k jedzenia, ale nie pokazujecie tych lepszych bo po co
    Jest mniej i tutaj nie przeczę, ale katastrofy nie ma przy iluś atakach, wpada mi też co nieco wykwintniej i nie trzeba być od razu moderatorem czy kimś tam ważnym z GGSu.
    Oto moje przykłady kochani maruderzy hihi
    https://scr.hu/W8PWVL
    https://scr.hu/28ZP19
    Oczywiście sucharki też wpadają ale to zazwyczaj 2/10 ataków tu przykład żeby nie było że kłamałam
    https://scr.hu/X2ak2G
    Ogólnie to mam wrażenie, że z tym jedzeniem to jest jak z defem - losowo :)
    edytowano 18.07.2017

i. tu. sie. bardzo. mylisz.  ,,,,,,Nakładka do produkcji żywności +45  podnosi  15 leveli na spichlerzu

nie musze juz dodawac ile daje w tedy od podstawy  produkcji chleba. haha

ja mam kilka  i  nakladke  +  200. sztuk. wiecej  cleba. mozna. sobie  wsadzic. haha :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Pozdrowionka  dla  wszystkich

Amin

EDIT:// EZ uporem maniaka wklejasz mi filmy w działach oficjalnych, jak uprzzedzałem Arek, skończy sie to banem ..., Jan
    Post edited by Jan M on
    B )  Pozdrawiam
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    Zgadzam się  z anno w 100% 

Żarcia w niektórych atakach wystarczająco  
    http://screenshooter.net/103149813/ffdmgnw  
    http://screenshooter.net/103149813/hautmmy  

ale 
    Są ataki gdzie jest ich mniej  
    http://screenshooter.net/103149813/rqkqlmq   

Przecież to rzecz normalna.  Przed aktualizacją też  róznie rozdawało  żarcie. 

Pozdrawiam 
    oskarito5 @ pl 1
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    Kanapki to prawda losowo się trafiają, co oczywiście jest pewną niedogodnością dla graczy. 
    Jeśli w ewencie samuraje lub nomadzi mogę zapełnić magazyn w kilka minut. Przy obcym, kruku to tak nie działa.. i muszę czekać na zamek, aby zakatować go ponownie. 
    Tutaj mamy zasadniczą różnicę. 

Co do nowo dostępnych nagród. Radzę wszystkim pomyśleć i przetestować. 
    Podpowiem tylko, że ogromne znaczenie ma poziom budynku. 

Najbardziej podoba mi się wybór jaki został dany graczom, co do tego jak chcą ten ewent rozegrać i co zdobyć w czasie jego trwania.

Nowy dowódca do wygrania i powraca pewne pytanie: Czy sami nie doprowadzacie do sytuacji, że klejnoty przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie? 

Po co się strać i aktywnie grać po klejnot 8 i wyższe poziomy, jeśli nowi dowódcy mają zablokowaną możliwość ich dodania? 

grik1 @ pl 1
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    Zgadzam się  z anno w 100% 

Żarcia w niektórych atakach wystarczająco  
    http://screenshooter.net/103149813/ffdmgnw  
    http://screenshooter.net/103149813/hautmmy  

ale 
    Są ataki gdzie jest ich mniej  
    http://screenshooter.net/103149813/rqkqlmq   

Przecież to rzecz normalna.  Przed aktualizacją też  róznie rozdawało  żarcie. 

Pozdrawiam 
    ty jak zwykle majaczysz  a. zawsze z prawda. sie. bardzo mijales tylko pyskowac umiales i propagande siac 

myslalem ze  kiedys. wyrosniesz z tego. ale. widze. ze. to. chyba.  dziedziczne

SUREK. DAJE CO NAJMNIEJ  O. POLOWE. MNIEJ. ,,,,,TRZEBA  KIKADZIESIAT. ATAKOW. PUSCZAC. CODZIENIE  A. I. TAK. CIEZKO. ZAPELNIC. NA FUL. POSTY ZAMKI. Z. OBCYCH.  JAK  TO. BYLO. DO. NIE. DAWNA

NIE. WCISKAJ. LUDZIOM. RAPKOW. BO. TY. JUZ. ZASLYNOLES. Z ICH  PODRABIANIA.  WIEC. JESTES. NIE  WIARYGODNY

A ZGADZA SIE TO CO NAPISALEM  BOWIEM  GRACZE. WSZYSCY POTWIERDZAJA TO. I JA  Z PRAKTYKI OSOBISCIE

TYLKO MI KLAMSTWA. NIKT. NIE. ZARZUCI  ,,,DLACZEGO TO WIADOMO  :-D:-D:-D:-D:-D:-D
    B )  Pozdrawiam
Sign In to comment.