Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

11316

Komentarz

• grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    edytowano 13.07.2017
    Błędy oczywiście są. 

Dodatkową sprawą jest brak jakichkolwiek pkt za porażkę.. powinno coś jednak być, nie od razu tabliczki, ale jeśli wydasz wojsko to wypadać dać choć trochę pkt expa za bitwę..

Osobnym tematem są ograniczenia jakie zostały nałożone na sklep. Jak mam wydać swoje pkt, skoro mogę kupić 2 szt, 1 szt... Jaki wtedy sens kupowania premii, zabawek, które tak oferujecie do obrony? 
    W imię sprawiedliwości  aktywny gracz jak zwykle traci.. a w takim wypadku. Mamy nowy event, a już muszę czekać do kolejnego, aby zrobić kolejne zakupy. 

Przez pewien czas były dostępne do kupienia za rubiny elementy zwiększające ilość kanapek.. mam je oczywiście. Tylko teraz wyszły lepsze. Zostaną zmienione wartości w tych kupionych za rubiny, czy zostaje bez zmian? 
    Oczywiście jest to nagroda z eventu, wymagająca wysiłku i pewnych kosztów.. ale taniej( w rubinach, wydam inne zabawki) mogę mieć bez wydania rubinów.
    Kolejny raz rubiny wydane, a za jakiś czas wyjdzie coś lepszego...

grik1 @ pl 1
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    Gregor_XXX (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego  jak leci Atak Khana  nie pokazuje   jakie ma kamyki tz   ile wojska jest na flance , froncie  czy  ile ma do dziedzińca  ?      dopiero  po ataku można  zobaczyć  co i jak ;/ 

Dlaczego   zabawki do obrony Khana nie zaliczają  punktów  ;/  
    źle  nalicza  wartości obronne   sa takie rapki co nie ma prawa  przebić się   przez  flankę czy  środek   a  wchodzi   i wszystko ściąga  z muru  ;/  i automatycznie   jak nie ma się za dużo defa   do obrony   jest porażka   ;/  

Będzie jakaś odpowiedź  na te pytania  ?   i  czy  ewentualnie gracze  będą mogli liczyć  na  zwrot  poniesionych kosztów   ? 

Tak  jak  dla mnie ta aktualka  jest nie do zaakceptowania    innym słowem masakra  
    :p
    Liczę ze będą  poprawione te błędy  aby  wszyscy  gracze byli zadowoleni

pozdrawiam
    Gregor_xxx

sa takie rapki co nie ma prawa  przebić się   przez  flankę czy  środek   a  wchodzi   i wszystko ściąga  z muru  ;/  i automatycznie   jak nie ma się za dużo defa   do obrony   jest porażka   ;/  

Będzie jakaś odpowiedź  na te pytania  ?   i  czy  ewentualnie gracze  będą mogli liczyć  na  zwrot  poniesionych kosztów   ? 

Tak  jak  dla mnie ta aktualka  jest nie do zaakceptowania 
    >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:) nie  ma dowodcy do kupienia za ruble lub zdobycia  ktory posiada wartosci bojowe jak  hann

:p:p:p:p:p ktory robi ataki na zbroju i w ataku daje  3500  demonow weteranow  !!!!!!!!!   

to sie ledwo co wybrania  kasztelanami. systemowymi i to zmiksowanymi 

oraz  straty defa  ogromne ...:-O:-O:-O:-O:-O

han wartosci wscieklego to - !!!!!!!!!!

90/90.   dys,,wrecz
    mury    120 +40 =160
    brama  120+ 30= 150
    fosa      90

:D:D:D:D>:)
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    A ponoc gienki nie maja przekraczać wartosci max ze mury to 120 i nie da nic geba ani kamien bo blok a tu chan widac może miec wiecej 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • sporo pytań , wątpliwości a odpowiedzi brak , może by tak poprzeklinac to sie jakiś moderator obudzi   ;)
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    I dadza pkt karne hahhah
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • no to sobie strzelę samobója ale będzie reakcja >:)
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 114
    Ech żadnej informacji, że będzie przerwa nieładnie bardzo nieładnie
    dymitr38 @ pl 1
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    Na niemieckim napisali, że potrwa 2h... A Booster leci...
    Krzyśko @ pl 1
    no to ładnie wojo zwieje jak im tego nie daruję
    dymitr38 @ pl 1
  • meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    ponoc maja dopisac jedzenie na zamki
  • Bim (PL1)Bim (PL1) PL1 Posty: 188
    Janie M albo inny GGS-owcu znasz opcje kopiuj - wklej?
    Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
    Ciekawe co poprawiają hm wiecie coś na ten temat?
    dymitr38 @ pl 1
  • Prawda jest taka że polskie forum to już dawno powinni zamknąć i przekierować nas chociażby na angielskie. Tam i odpowiadają na czas i uprzedzają co się dzieje. Na co nam forum gdzie sami do siebie gadamy
    inwencja2009 @ pl 1
  • sileo (PL1)sileo (PL1) PL1 Posty: 1
    Specjalnie wczoraj przestałem tłuc nomada i zorganizowałem sobie dziś czas, żeby odpalić boostera i pograć do wieczora. Zdążyłem 20 min i aktualka. To jest szczyt chamstwa i olewania graczy!
  • Czubajka powiedział(a):

Witam

A ja prosiłabym o powrót do właściwego tematu tego wątku jakim jest obecna aktualizacja i nie roztrząsanie
    czy słupy są dobre czy złe, bo wiemy doskonale , że to dawało przewagę.
    Jak to u nas, była luka w prawie to większość graczy z niej korzystała, choć znam takich , którzy
    ciułali zasoby bez wspomagania się słupami.
    Proszę więc jeszcze raz by wrócić do dyskusji, dla której ten wątek został utworzony.

Czubajka

Właśnie, wracając do właściwego tematu jakim jest wątek obecnej aktualizacji to pozwolę sobie kolejny raz zwrócić uwagę na założony cel likwidacji studni życzeń. O tyle ile jest to według WAS konieczne by przywrócić balans, równowagę , czy jakkolwiek to nazwiecie wasza sprawa, macie takie prawo, kiedyś nie było takiej opcji pozyskiwania rubinów i się grało  ; Ale to ,że koszty poniesione przy ulepszeniu tegoż budynku nie będą zwrócone bo jak twierdzi Jan M 90% osób tak jak on sam zdobyły grosiki w eventach i to za nie właśnie ulepszyli ową budowle z tym się zgodzić niestety nie mogę i przyznam się ( nie mam z tym problemu drogi Janie M) tak wydałem realne pieniądze zakupując pakiet rubinów z których to część zużyłem w kole fortuny a część właśnie na ulepszenie danej budowli ale jak sam oznajmiłeś WY wiecie wszystko ,kto, co i jak; więc pomimo tego jak napisał Jan M, tu cytat  :   " Nie rozumiem, dlaczego piszą niektórzy - oddawać mi kasę - skoro korzyści z tej studni, czerpał każdy z nas przez dwa lata, czy się mylę ??. Proszę mnie tu poprawić " - więc poprawiam Cię, gdyż należę jak twierdzisz do tych pozostałych 10% osób którzy to wydali realne prawdziwe pieniądze na dany budynek i dlatego domagam się zwrotu poniesionych kosztów ,bo w momencie gdy GGE zlikwiduje tą budowlę nie zwracając mi kosztów w jakiejkolwiek formie to zostanę jawnie oszukany bo nigdzie nie było info w sprawie wątku studni, że jest to tymczasowe, a wiedząc to na początku zastanowił bym się 2 razy zanim wydał bym realne pieniądze na produkt ,który zostanie wycofany z użytku , równie dobrze za jakiś czas dla "balansu czy też równowagi możecie zlikwidować inne budynki : piekarnie, wieże obserwacyjne, plac musztry i wiele wiele innych tego typu nie zwracając poniesionych kosztów twierdząc, że , jak to Janie M ująłeś -czerpałem z tego korzyści. Czysty absurd !! Z wielką uwagą będę przyglądał się dalszemu rozwojowi sytuacji gdyż w rolę wchodzą realne pieniądze, moje pieniądze! więc skoro wy wycofujecie się z czegoś ja również, żądając zwrotu tych pieniędzy.
    jakubhubert @ pl 1
  • no cóż widać mój tekst i treść w nim zawarta nie została zrozumiana, jak zawsze odpowiem sobie sam zostawiając kolegów z ich zrozumieniem pytania

pozdrawiam marek kmes090562
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Witam,

Chcę Was bardzo przeprosić za brak wczoraj informacji odnośnie wczorajszej aktualizacji na grze.
    Niestety byłam wczoraj nieobecna w tym czasie co związane było z moimi domowymi planami.

Wczorajsza aktualizacja miała na celu poprawę działania narzędzi obronnych. Zauważono również , że u niektórych graczy nie działał wykupiony boster.
    Wszystkich graczy, którzy zauważyli również inne błędy na swoim koncie prosimy o indywidualne zgłaszanie ich do Działu Wsparcia.
    Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszam.

Pozdrawiam
    Czubajka
  • Jakubhubert muszę się z Tobą zgodzić z małym wyjątkiem , czy to ważne za jakie rubiny te zdobyte czy kupione podniosło się studnie, tego chyba nie da się udowodnić .To co wypisuje Jan jest  grzecznie określając śmieszne. Każdy postawiony budynek ma nam ułatwiać grę a przez to osiągać wyższy poziom . Idąc dalej rozumowaniem Jana wyższy poziom czyli mogę łatwiej  zdobyć rubiny w eventach, czy z ataków na fortece. Takie rozumowanie prowadzi do tego ze każdy budynek można nam zabrać bez rekompensaty. Na rubiny wydajemy realne pieniądze lub realny czas ( a czas to przecież pieniądz )więc jeżeli jest nam  zabierane to co za nie kupiliśmy mamy prawo żądać rekompensaty. 
  • marcin369 (PL1)marcin369 (PL1) PL1 Posty: 19
    Ciekawe, co by Jan M powiedział, gdyby w samochodzie założył instalację gazową, a po 2 latach dowiedział się, że nie będzie już na stacjach benzynowych sprzedawany gaz. To tylko przykład. Wiem, że to nie jest twoja decyzja, ty ją nam tylko przekazujesz, ale drogi Janie, nie mów, że nie rozumiesz roszczeń gracz
Sign In to comment.