Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

11216

Komentarz

• robert28031 (PL1)robert28031 (PL1) PL1 Posty: 122
    drogi P.Janie zeczywiscie grosiki mozna wymienic na tak atrakcyjne nagrody ze w zyciu tego nie zrobie he he he atrakcyjnos tej gry tlomaczycie na swoja korzysc bo macie z tego niezla kase nie dbacie o graczy a tam takie wpisy niektorych co was popieraja to bzdura sami to sobie pewnie piszecie zeby nastroj poprawic ze macie calkowita racje bo ja bedac w grze z graczami nie widzialem jeszcze nikogo zeby was za cos chwalil of ostatniego roku czy dwoch jak zaczeliscie mieszac w grze takze pozdr a was drodzy gracze rowniez I nie sluchajcie wszystkiego co tu sie probuje nam wcisnac:)))
    robert28031 @ pl 1
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    Żmiju (PL1) powiedział(a):
    grik1 (PL1) powiedział(a):
    kmes090562 (PL1) powiedział(a):
    mam pytanie jak jedno źródło zasilające w rudę całe konto gracza ma zapewnić rozwój 7 stałych zamków w tym 3 na światach? Powinno być na światach wyłączone zapotrzebowanie w rudę lub zmiana i tak jak na zielonym atakując obcych i kruki pozyskujemy surę ze światów tak na światach atakując przynajmniej baronów od pewnego poziomu np 5 poziomów przed najwyższym pozyskiwali byśmy rudę. Myślę, że to sprawiedliwe rozwiązanie

Rude dadzą ci ataki na npc i w czasie eventów. 
    Liczenie, że wybudujesz wszystko w miesiąc  to mrzonki, tutaj jest potrzebna spora aktywność, podnoszenie wież baronów.
    Aktywni gracze jak dla mnie nic nie stracili, tylko zyskali szybszy rozwój.  Inną sprawą, jest fakt, że mało komu się chce npc lać.. ale każdy gra jak chce. 
    OJ coś mi się zdaje że Ty tego co osiągnołeś nie zdobyłeś tylko lataniem na npc...
    Tak przynajmniej mi się wydaje...
    Tak jak było pisane gracze co już wszystko pobudowali to no nie przejmo się za bardzo tą aktualizacją.
    System który mieliśmy był jednak głupi- surka ppojawiała się znikąd...  Kiedyś ggs musiało to zrobić, trafiło na ten czas.
    Ja dużo na tym tracę- jestem graczem sredniego poziomu (135sl) więcdo 550 daleka droga
     Koszty faktycznie są mniejsze a z wież więcej surki wpada aleto nic w porównaniu do tego co dawało mnożenie surki..

Skoro uważasz, że ja gram w dziwny sposób.. to proszę Tygodniowe Rankingi - Łupy:
    Żmiju 5 110 578 - pozycja 2920
    grik1  79 540 830 - pozycja 19 

Dane z godziny 19,30.

Ja osobiście wysyłałem zasoby graczom z naszego sojuszu i tak mi się przelewały. 
    Dlaczego o tym wspominam, bo najwięcej zawsze krytyki, " marudzenia" jest ze strony graczy mniej aktywnych.
    Gramy na ile mamy czasu i jak lubimy.. ale jeśli ja spokojnie robię od 70-110 mln rabunku w tydzień.. to stać mnie na budowę tych budynków. 

A zasoby cudownie nikomu same nie wpadają. Jak już tu pisałem.. lać npc i zasoby znajdziesz. 

grik1 @ pl 1
  • Mario 1972 (PL1)Mario 1972 (PL1) PL1 Posty: 134
    edytowano 09.07.2017
    Mam pytanie drogi  Janie zainwestowałem rubiny w budynki skład drewna, prasa do oliwy, warsztat szklarski podciągając je na maksymalne poziomy. Obecnie się dowiaduję że te budynki ulepsza się za drewno i kamień. Moje pytanie jest następujące: Przewidujecie zwroty rubinów dla graczy w związku z tym????? . No w ramach wyrównywania szans to chyba by należało je pozwracać graczom z czystej uczciwości.  Wiesz dlaczego ludzie przestają kupować rubiny?? Proste bo nie ma ciągłości w Waszym działaniu . Coś oferujecie za chwilę się z tego wycofujecie (np studnia bo przestaje spełniać swojej pierwotnej roli). Jaką np. mam gwarancję że piekarnia w którą wsadziłem kupę rubinów będzie za rubiny ?, A może za chwilę będzie  ją  można ulepszyć za surowce??  Ludzie kupując dany produkt, dany budynek kupują by mieć przewagę nad innymi . Ale co z tej przewagi jak inni to samo dostaną za drewno i kamień. Naprawdę zatrudnijcie dobrego gościa od marketingu bo na razie to idziecie na ślepo.
    Post edited by Mario 1972 (PL1) on
    marskrzy @ pl 1
  • Mam pytanie. Obcy kończą się dziś (10.07), a wydarzenie długoterminowe zaczyna się 11.07, czy zaszły jakieś zmiany w harmonogramie, czy mamy czekać faktycznie aż 24h?
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    GorgeousVeniVis (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie. Obcy kończą się dziś (10.07), a wydarzenie długoterminowe zaczyna się 11.07, czy zaszły jakieś zmiany w harmonogramie, czy mamy czekać faktycznie aż 24h?

Proponuję czasem zaczekać z pytaniem ,oraz rozejrzeć się po forum ,czy ktoś już nie zadał podobnego pytania.
    Ułatwi to nam wszystkim korzystanie z forum

Pozdrawiam
    Czubajka
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    edytowano 10.07.2017
    Żmiju (PL1) powiedział(a):
    kmes090562 (PL1) powiedział(a):
    mam pytanie jak jedno źródło zasilające w rudę całe konto gracza ma zapewnić rozwój 7 stałych zamków w tym 3 na światach? Powinno być na światach wyłączone zapotrzebowanie w rudę lub zmiana i tak jak na zielonym atakując obcych i kruki pozyskujemy surę ze światów tak na światach atakując przynajmniej baronów od pewnego poziomu np 5 poziomów przed najwyższym pozyskiwali byśmy rudę. Myślę, że to sprawiedliwe rozwiązanie

Rude dadzą ci ataki na npc i w czasie eventów. 
    Liczenie, że wybudujesz wszystko w miesiąc  to mrzonki, tutaj jest potrzebna spora aktywność, podnoszenie wież baronów.
    Aktywni gracze jak dla mnie nic nie stracili, tylko zyskali szybszy rozwój.  Inną sprawą, jest fakt, że mało komu się chce npc lać.. ale każdy gra jak chce. 
    OJ coś mi się zdaje że Ty tego co osiągnołeś nie zdobyłeś tylko lataniem na npc...
    Tak przynajmniej mi się wydaje...
    Tak jak było pisane gracze co już wszystko pobudowali to no nie przejmo się za bardzo tą aktualizacją.
    System który mieliśmy był jednak głupi- surka ppojawiała się znikąd...  Kiedyś ggs musiało to zrobić, trafiło na ten czas.
    Ja dużo na tym tracę- jestem graczem sredniego poziomu (135sl) więcdo 550 daleka droga
     Koszty faktycznie są mniejsze a z wież więcej surki wpada aleto nic w porównaniu do tego co dawało mnożenie surki..

Skoro uważasz, że ja gram w dziwny sposób.. to proszę Tygodniowe Rankingi - Łupy:
    Żmiju 5 110 578 - pozycja 2920
    grik1  79 540 830 - pozycja 19 

Dane z godziny 19,30.

Ja osobiście wysyłałem zasoby graczom z naszego sojuszu i tak mi się przelewały. 
    Dlaczego o tym wspominam, bo najwięcej zawsze krytyki, " marudzenia" jest ze strony graczy mniej aktywnych.
    Gramy na ile mamy czasu i jak lubimy.. ale jeśli ja spokojnie robię od 70-110 mln rabunku w tydzień.. to stać mnie na budowę tych budynków. 

A zasoby cudownie nikomu same nie wpadają. Jak już tu pisałem.. lać npc i zasoby znajdziesz. 

nie twierdze że grasz w dziwny sposób

wiadomo że jesteś aktywny- inaczej nie byłbyś w top10 w potędze:)
    i nie ma co porównywać łupów potęgi itd

myślę jednak że mnożyłeś kiedyś surkę na słupie
    czy nie? :)
    bo jeśli nie to chyba zdajesz sobie sprawę że jesteś zdecydowaną mniejszością jeśli o to chodzi... a znaczna większość graczy twojego poziomu surkę mnożyła po to żeby to osiągnąć...
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    Jak każdy z aktywnych graczy korzystam z wszelkich dostępnych możliwości na grze.

Oczywiście nie chciałem Ciebie Żmiju urazić. Tylko pokazać, że aktywność i czas poświęcony na grę też ma ogromne znaczenie ( pewnie nie grasz tyle ile ja siedzę..) i nie mam tutaj znaczenia wydana kasa.. nie o tym teraz mowa. 

Wracając do tematu jak dla mnie wreszcie postawione uczciwe i jasne zasady. Wprowadzono koszty przesyłu na światy odpowiednie i dano możliwość rabunku odpowiedniej ilości zasobów.

Jak już wspominałem atakuje wieże npc na światach kilka razy na dzień i zapełnienie magazynu z oliwą wcześniej zajmowało 1-2 dni.. teraz ok 20- 25 ataków.
    Do tego zmalały ogromnie ilości zasobów wymagane do postawienia kolejnego poziomu.. 

Ja wybudowałem sporo budynków na "starych" zasadach i dałem radę.. kibicuje reszcie, aby spokojnie się budowali.

Powodzenia

Łukasz 

grik1 @ pl 1
  • Aby wykluczyć sens posiadania słupowni to trzeba by zablokować wszelkie elementy gry w ramach jednego sojuszy inaczej słup zawsze się opłaci  słupów nieposiadają gracze słabi kturym brakuje czasu na jedno konto a co dopiero skakanie po słupach karzdy normalny gracz powinien starać się mieć słupy jest to  w jego interesie jak i innych graczy .Zwalczanie słupowni jest jak zwalczanie swego czasu gry na platformach mobilnych i co GGS kogo teraz przeprosi za te tony lamentów wylewane na grających z pufina?Niewiem czy istnieje jaka kolwiek alternatywa i mechanizm zniechęcający do posiadania słupowni
    czerwona.malwa @ pl 1
  •  czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):
    (...)  słupów nieposiadają gracze słabi kturym brakuje czasu na jedno konto a co dopiero skakanie po słupach karzdy normalny gracz powinien starać się mieć słupy jest to  w jego interesie jak i innych graczy .Zwalczanie słupowni jest jak zwalczanie swego czasu gry na platformach mobilnych i co GGS kogo teraz przeprosi za te tony lamentów wylewane na grających z pufina?Niewiem czy istnieje jaka kolwiek alternatywa i mechanizm zniechęcający do posiadania słupowni
    Starać się mieć słupy?!? Myślisz, wydaje Ci się, że to same plusy, i że gracz X sobie idzie do gracza Y, i wali prosto z mostu, wręcz się prosi "stary daj mi hasła do siebie, jak będziesz się urlopować, ja Cie "wykorzystam dobrze" ". Jeśli mówimy o słupie, jak o koncie na którymś ktoś kiedyś grał, to z dużym prawdopodobieństwem stwierdzam, że nikt nie chodzi i się o hasełka do osób trzecich nie prosi (przynajmniej wierzyć mi się nie chce), te - jakby to ująć -  biorą się znikąd, same szukają osób, w których rączkach byłyby bezpieczne (z kimś się grało, do kogoś się ma zaufanie, itp. itd., a że brak asertywności i się bierze takiego kloca sobie na głowę...). Słup, szczególnie jakiś wielce zapuszczony to najzwyczajniej wrzód na tyłku - kiepskie kaszki pamiętające czasy przedeventowe, wieczne opędzanie się od maluchów, odpalających wojny z automatu "bo gra kazała lecieć", które się wygasza miesiącami.  Teksty "będziesz mieć skąd jedzenie brać" to sobie można wsadzić między dwie półkule w dolnej części pleców, bo oczywiście nie ma się nic lepszego do roboty, jak przeklikiwać się przez 50 reklam, aby sobie puścić wózki 7-10k idące kwadrans... a do wieży najbliższej mniej jak 2 minuty i z niej po naście k jedzenia. W sporej części to... niestety spadek po kimś do kogo się ma sentyment, no i tak o... zostało bo zostało, ciężko było sobie odmówić, były jakieś plusy - przynajmniej jak się nic nie działo... Jak się dziać zaczyna, to plujesz sobie w brode, bo masz na głowie tego tyle (a kto ma ile to już jego sprawa, powodzenia tym, co po 70 sztuk kisili, współczuje).

Gdyby obecnie wprowadzone ograniczenia dot. specsurek, monumentów były w grze od początku poziomów legendarnych, to byśmy dziś tu nie siedzieli i nie deliberowali kto i w jaki sposób się budował, czy dzięki 70, a może za pomocą 100 słupów robił topki i spichlerze 30. Tematu takiego by nie było, a każdy miałby tyle na ile sobie wylatał, koniec, kropka.

Wiem, wiem, będzie gadanie i wielka zazdrość, i inne cuda na kiju, pretensje, że ktoś zbudował nieuczciwie (było parcie na szybki rozwój, a skoro ktoś obok korzystał, to frajerem byłby ten co nie korzystał, i pisanie teraz wszystkich pobudowanych, że "nie... ja nie, ja na miastach" - ha-ha tak, ten architekt na miastach to się pojawiał, uuu całe 4 dni siedział), ale jestem pewien, że 90-95% osób już pobudowanych niemal całkowicie, byłaby w tym samym miejscu, co jest dziś, nawet z obecnymi ograniczeniami. Czemu? 
    Z prostej przyczyny - aktywność, aktywność i jeszcze raz aktywność. Topki tygodniowe, topki eventowe to głównie ludzie już pobudowani i właściwie nic nie muszący, a latają, tony specsurek z wież się przewalają na dziś dzień, bo nie są potrzebne.

Nikt (Ci) nie każe siedzieć w sojuszach słabych, aby wręcz nie powiedzieć słupowniach. To wybór indywidualny, nad którym też by się można rozwodzić, lecz nie w tym rzecz. Jak ktoś chce się rozwijać, to zawsze można wziąść swoje szacowne 4 litery i się wyekspediować gdzieś, gdzie jest aktywniej, gdzie się specsurka znajdzie, i gdzie ktoś lub kilkunastu "ktosiów" pobudowanych już, pomogą (oczywiście nie za piękne oczy, wypada wykazać minimum aktywności i zaangażowania, bo naprawde wymagania w niektórych sojuszach bardzo wielkie nie są, wystarczy chcieć i być aktywnym, niekoniecznie rypać 100m łupów do środy).

Także obserwując ilości surek przywożonych z wież, z obozów, nie widzę specjalnych powodów do wytykania komuś, że ma 550 i spichlerze, bo gdyż ponieważ po minimum 1 magazyn na światach się zbiera specsurek dziennie, i to niespecjalnie dużo kursując (przypominam, że spichlerze poszły mocno w dół, więc zostaje tylko dość droga sala, i pare budynków, które się podnosi raz, czy dwa razy na przestrzeni 1-800).
    Podejrzewam, że te 800/550 piszące tu z własnych kont (a coś tam, gdzieś tam po oczach się rzuciło, skądś kojarzy, itp.), miałyby to samo, tylko być może zajęłoby to kilka miesięcy dłużej. Wbicie tego nie brało się z pstryknięcia 40 obcych przez cały event, czy 50 nomadów.
    Było jak było, ale w wiekszości wypadków był to okres więcej niż jednego roku sporej aktywności, która pewnie i tak narzekaczom i zazdrośnikom niektórym w głowach się nie mieści.
  • marcin369 (PL1)marcin369 (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 10.07.2017
    Czubajka powiedział(a):
    GorgeousVeniVis (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie. Obcy kończą się dziś (10.07), a wydarzenie długoterminowe zaczyna się 11.07, czy zaszły jakieś zmiany w harmonogramie, czy mamy czekać faktycznie aż 24h?

Proponuję czasem zaczekać z pytaniem ,oraz rozejrzeć się po forum ,czy ktoś już nie zadał podobnego pytania.
    Ułatwi to nam wszystkim korzystanie z forum

Pozdrawiam
    Czubajka
    Wystarczyło odpowiedzieć nie wiem, zamiast strofować gracza. Pytanie takie było zadane wczoraj i w odpowiedzi Jan M odesłał do ogłoszenia. Dzisiejsze pytanie na pewno wynikało z wiary, że zostaliście powiadomieni o ewentualnych zmianach w harmonogramie, na co liczyło wielu graczy. Jak widać zapomnieli Wam dać znać. Tak czy owak dobrze, że dzisiaj ruszył event.
  • aelian (PL1) powiedział(a):
     czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):

Gdyby obecnie wprowadzone ograniczenia dot. specsurek, monumentów były w grze od początku poziomów legendarnych, to byśmy dziś tu nie siedzieli i nie deliberowali kto i w jaki sposób się budował, czy dzięki 70, a może za pomocą 100 słupów robił topki i spichlerze 30. Tematu takiego by nie było, a każdy miałby tyle na ile sobie wylatał, koniec, kropka.

To niejest problem kto jak się pobudował nikt nikomu nic niewytyka . Słupy mają swoje plusy może najlepszym sposobem na słupy było by ich zaakceptowanie a nie wszczynanie wojnenki jak z wiatrakami?  GGS ma motor do walki patrząc jedynie przez pryzmat własnego zysku ale czy ten zysk jest az taki:?.....Niepisze tu o słupach 800 550 tylko o 10lvl :P nie słupownie 100  kont tylko takie 5 do 6

czerwona.malwa @ pl 1
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Witam

A ja prosiłabym o powrót do właściwego tematu tego wątku jakim jest obecna aktualizacja i nie roztrząsanie
    czy słupy są dobre czy złe, bo wiemy doskonale , że to dawało przewagę.
    Jak to u nas, była luka w prawie to większość graczy z niej korzystała, choć znam takich , którzy
    ciułali zasoby bez wspomagania się słupami.
    Proszę więc jeszcze raz by wrócić do dyskusji, dla której ten wątek został utworzony.

Czubajka
  • Czy ktoś kupował zabawki na mury, które podnoszą % zdobywanych medali? Nie widzę różnicy czy bronię się na nich czy na innych. U was zlicza się ten bonus?
    fenu @ pl 1
  • Błąd  za błędem  na tych Nomadach   zabawki  które  niby mają  dać więcej  punktów   do obrony na Nomada  nie działają  ;/  

Obrony  z  ataków  Nomada   są niektóre  niemożliwe   zle przelicza wartości 

Aktualka  do poprawy   jak najszybciej 
    Gregor_XXX @ 5
  • marcin369 (PL1)marcin369 (PL1) PL1 Posty: 19
    W ogłoszeniu mechanik zemsty chana jest zapis: •Medale Khana będą liczone jak 7 punków Nomadów w evencie Nomadów. Pytanie, kiedy te pkt będą naliczane i jak: W klasyfikacji gracza czy w klasyfikacji sojuszu? A może tu i tu?
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    Siemka Witam :)>:)B)>:)B)>:)B)>:)B)>:)B)>:)B)>:)B)

Byc moze i bardzo prawdopodobne ze  chyba  czegos nie doczytalem lub spieszac sie pominolemale

mimo   tego pragne  zapytac wszystkich  i prosilbym o odpowiedz  co do obecnego

Zemsta Khana  event sojuszowy 

???( czy  wiadomo  dlaczego nie  ma zbroi Kasztalana w TOP 100 na Normandach tylko worek coitak  nic tam takiego niema  >>:))  A moze dopiero bedzie podsam koniecewentu ahahhaah ??:)????????????

1
    Nowa nagroda: Fortuna Piaszczystych Piasków. Ten nowy zestaw będzie dostępny dla graczy na poziomie 50+ w następnym wydarzeniu długoterminowym.

to jest  (mimo ze lipa bowiem jest totypowy NPC a tam  wieksze znaczeniema ilosc wojska na flankach i srodku  (tak jak ma to dowodca  Lowczyni Sawanny 

http://prntscr.com/fuml7r
    http://prntscr.com/fumlu3

tu mimo  ze  sam dowodca jest bogaty to mozemy jeszcze dostosowac go do wlasnych potrzeb

Natomiast Piaskowa  Czarodziejka

http://prntscr.com/fummvn

http://prntscr.com/fumo7j

ma powklejane juz diamenty i  flanki zwlaszcza  nie  wspomne o srodku sa minimalne 

i nie mozna juz ich ulemszyc  aby uzyskac jak najmniejsze straty

A przeciez to dowodcana NPC  czyli te wartoscisa najbardziej oczekiwane >:)

ale to raczej  dokasacji  dowodca jednak brak  tak jakto bylona testowym

KASZTELANA  KTORY BYL  W TOP 100  NORMANDACH 1 ELEMENT  NP  ZBROJA

Zemsta Khana to event sojuszowy
    Nowy Kasztelan Nomada: Zbroja Wschodnich Raiderów  NA ewwencie WLASNIE Normandzi

ktory powinien znajdowacsie tutaj     http://prntscr.com/fumq6r   W  TOP  100 

i szkoda ze go nie ma ,, jesli dowodca okazal sie moze przydatny na ewent Berii ???   :)
    Jak zawsze Pozdro
    Arek >:)B)>:)
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Gregor_XXX (PL1)Gregor_XXX (PL1) PL1 Posty: 49
    edytowano 12.07.2017
    Dlaczego  jak leci Atak Khana  nie pokazuje   jakie ma kamyki tz   ile wojska jest na flance , froncie  czy  ile ma do dziedzińca  ?      dopiero  po ataku można  zobaczyć  co i jak ;/ 

Dlaczego   zabawki do obrony Khana nie zaliczają  punktów  ;/  
    źle  nalicza  wartości obronne   sa takie rapki co nie ma prawa  przebić się   przez  flankę czy  środek   a  wchodzi   i wszystko ściąga  z muru  ;/  i automatycznie   jak nie ma się za dużo defa   do obrony   jest porażka   ;/  

Będzie jakaś odpowiedź  na te pytania  ?   i  czy  ewentualnie gracze  będą mogli liczyć  na  zwrot  poniesionych kosztów   ? 

Tak  jak  dla mnie ta aktualka  jest nie do zaakceptowania    innym słowem masakra  

Liczę ze będą  poprawione te błędy  aby  wszyscy  gracze byli zadowoleni

pozdrawiam
    Gregor_xxx

Gregor_XXX @ 5
  • grik1 (PL1) powiedział(a):
    Jak każdy z aktywnych graczy korzystam z wszelkich dostępnych możliwości na grze.

Oczywiście nie chciałem Ciebie Żmiju urazić. Tylko pokazać, że aktywność i czas poświęcony na grę też ma ogromne znaczenie ( pewnie nie grasz tyle ile ja siedzę..) i nie mam tutaj znaczenia wydana kasa.. nie o tym teraz mowa. 

Wracając do tematu jak dla mnie wreszcie postawione uczciwe i jasne zasady. Wprowadzono koszty przesyłu na światy odpowiednie i dano możliwość rabunku odpowiedniej ilości zasobów.

Jak już wspominałem atakuje wieże npc na światach kilka razy na dzień i zapełnienie magazynu z oliwą wcześniej zajmowało 1-2 dni.. teraz ok 20- 25 ataków.
    Do tego zmalały ogromnie ilości zasobów wymagane do postawienia kolejnego poziomu.. 

Ja wybudowałem sporo budynków na "starych" zasadach i dałem radę.. kibicuje reszcie, aby spokojnie się budowali.

Powodzenia

Łukasz 

Polać mu bo dobrze gada :) 

Ten kto teraz jest aktywny będzie mógł się rozbudować się dużo szybciej niż poprzednio, oblot wież na krainach i już pełen magazyn unikalnej :) 

Dopracować bardziej tych nomadów wraz z samurajami i będzie dobrze.
  • meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    Gregor dobrze ujal istniejace bugi

szkoda ze nie widac klejnotow dopiero w rapkach i niektore schematy gienka chana sa mocniejsze niz gienki najlepszych graczy albo porownywalne

Sign In to comment.