Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

1916

Komentarz

• piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Wpadl do fosy i go krokodyle zezarly 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • nie wiadomo gdzie   go szukać
  • Najnowsze dane. 30 ataków na zamki obcych = 5624 sztuk rudy żelaza. A miało być podobno więcej... i kto tu łże jak ....
    HeroAndrzej @ pl 1
    ============
    V Like Vendetta
    Niesmiertelni
    Bestie Nocy
    Łowcy Mroku
    Leśni Łowcy
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    ten uczeń mincerza to jest jedno wielkie nieporozumienie, szukacie frajerów którzy wymienią grosika za nagrody nic niewarte.
  • kacper994 (PL1)kacper994 (PL1) PL1 Posty: 29
    jaja sobie robiom z tymi grosikami smiech
    w tym ggs-e te gebelsowskie glowy myslom cos bo chyba nie
    kto nam odda kase za studnie masakra chyba bedzie duuuuuuzzzzoooooo miejsca na mapie bo gracze zlejom takich matolow
    zycze kolejnego wlama na serwery ggs-u moze to ich obudzi
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    pytanie z kim prowadzicie tak zacięte wojny, że koniecznie potrzebujecie premii do rabunku? Mnożenie surowców przez słupy to był zwyczajny bug, który z nieznanych przyczyn przez długi czas nie był naprawiany. Teraz gra trochę wróciła do normalności.
    W dodatku tej spec surki zdobywa się więcej. Trzeba tylko wiedzieć gdzie jej szukac i wykazać troszeczkę aktywności.

Studnia życzeń. Owszem wpadało trochę rubinów, ale nie aż tyle, żeby z powodu ich straty rozpaczać. Chociaż śmieszny jest fakt, że miesiąc temu dodano grosiki do turnieju miesięcznego, motywując, że w ten sposób uatrakcyjni się grę, a w tym miesiącu na odwrót. 
    A tak między nami to co robicie z rubinami, gdy nie prowadzi się wojen? Po takim czasie bezustannego klepania ewentów wszystkie rubinowe budynki można było podnieść na max, a nie kupując zbrojowych maszynek nie ma potrzeby inwestować. 
    Inna sprawa to jakiś czas temu wprowadzono zmiany, które podczas wojny wymuszają inwestycje rubinów. Chodzi mi o ewentowych dowódców, kasztelanów i salę legend. Jakoś wtedy nikt nie protestował.
    marello @ pl 1
  • Pietras (PL1)Pietras (PL1) PL1 Posty: 119
    Witam,
    Aktualizacja trochę nie wypał.. trochę wypał pół na pół, moim zdaniem.. hm..
    Fajnie, że z maxów baronów nie dają po 300 szt. rudy a średnio po 2.9 - 3.4k i więcej nie raz co daję przy 20 atakach na barona więcej rudy, no ale szkoda, że z obcych spadła.. bo Ci którzy nie mają maxowych baronów to odczuwają ;) tak samo na wieżach na krainach, szczyty.. więcej szkła, które też jest potrzebne.. choć większość się może nie zgodzić. premia łupów w wojnie spadła. no ale są za to plusy i jakby "wyrónanie" na celach NPC, ode mnie plus.
    Grosiki.. hm.. no fajnie i nie fajnie, jak ktoś ma ich kk nazbierane to sobie na coś wymieni jak będzie potrzeba. czyli pół na pół. na wydarzeniu - evencie, mam nadzieję, że nie będzie źle i będę dalej robił event drewnem :p
    Zawsze dawałem negatywne komentarze... maile. teraz mogę pochwalić no i zachęcić tych którzy nie mają NPC na max żeby wbili. kasa z nich też się zgadza wtedy  :p

Pozdro.
    Pio19tras95 @ pl 1
  • kacper994 (PL1)kacper994 (PL1) PL1 Posty: 29
    marello (PL1) powiedział(a):
    pytanie z kim prowadzicie tak zacięte wojny, że koniecznie potrzebujecie premii do rabunku? Mnożenie surowców przez słupy to był zwyczajny bug, który z nieznanych przyczyn przez długi czas nie był naprawiany. Teraz gra trochę wróciła do normalności.
    W dodatku tej spec surki zdobywa się więcej. Trzeba tylko wiedzieć gdzie jej szukac i wykazać troszeczkę aktywności.

Studnia życzeń. Owszem wpadało trochę rubinów, ale nie aż tyle, żeby z powodu ich straty rozpaczać. Chociaż śmieszny jest fakt, że miesiąc temu dodano grosiki do turnieju miesięcznego, motywując, że w ten sposób uatrakcyjni się grę, a w tym miesiącu na odwrót. 
    A tak między nami to co robicie z rubinami, gdy nie prowadzi się wojen? Po takim czasie bezustannego klepania ewentów wszystkie rubinowe budynki można było podnieść na max, a nie kupując zbrojowych maszynek nie ma potrzeby inwestować. 
    Inna sprawa to jakiś czas temu wprowadzono zmiany, które podczas wojny wymuszają inwestycje rubinów. Chodzi mi o ewentowych dowódców, kasztelanów i salę legend. Jakoś wtedy nikt nie protestował.
    marelo ty chyba cos brales zmien dilera zobacz ile masz produkcji rudy ile bedziesz zbieral na to
  • Rado I (PL1)Rado I (PL1) PL1 Posty: 46
    Mam pytanie związane ze studnią życzeń - czy w planach jest zwrócenie rubinów które gracze zainwestowali w podniesienie jej poziomów!!!
    Jest to chyba pierwszy przypadek że budowla rubinowa zostaje zlikwidowana - dotychczas tylko podnoszono liczbę poziomów tak żeby gracze którzy inwestowali nie stracili.
    To kolejne uderzenie w graczy ciułających rubiny (po likwidacji ataków na sułtanów i smoki z wiosek).

„ Nie sztuka zginąć za sprawę, sztuka za nią walczyć i dla niej przeżyć ”
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256

Ty sobie pobudowałeś wszystko bo było klonowanie ,a Ci słabsi wież wymaksowanych nie mają.
    Z rudą sobie na pewno nie poradzą...

superMati5 @ pl 1
  • bankmen (PL1)bankmen (PL1) PL1 Posty: 114
    Teraz to juz całkiem ggs nam pluję w twarz tymi ekwiwalentami na wymianę u tego mincmistrza naszych grosikow zróbcie uczciwie i wstawcie 1 grosik to 2 tys rubinów a nie złodziejstwo
    bankmen
  • faraon600 (PL1)faraon600 (PL1) PL1 Posty: 98
    a ja  mam  takie  pytanie  z  jakiej  okazji  w aktualizacji  zmienili  rabusia ktorego zakupiłem  na  łupy  na  zamki  obcego  i  gracza  co  mi dawało 20  % wiecej łupow    a  wy  mi  jawnie  zabraliscie  to jest  ferr  z  waszej  strony  w aktualce nic  nie pisało  ze  rabus  bedzie  takze  inaczej  działał  pisaliscie  o  sali legend  ,tytuły z birimondu  oraz  sojuszowe  ale nic  na  temat  rabusia  nie było pisane  czekam  na  wyjasnienia  jak  mozna  łamac  prawo    zmieniac  aktualizacje  bez  podania  ze  bedzie zmieniona
  • aelian (PL1)aelian (PL1) Posty: 73
    edytowano 06.07.2017
    kacper994 (PL1) powiedział(a):
    marelo ty chyba cos brales zmien dilera zobacz ile masz produkcji rudy ile bedziesz zbieral na to
    omg, kto każe produkować? Zakasać rękawy, zrobić dowódcę na plądrowanie i polatać po wieżach na zielonej, skoro z obcych mało jest (a jest mało, wręcz bardzo mało, ale jakoś osobiście to mi się przejadło okładanie tego czegoś, a z barona same plusy - złoto, ruda, a straty mniejsze jak na obcych - poza max wieżą, lecz ustaliliśmy, że to nie każdy ma).
    Obiektywnie jest trudniej, nieco trudniej lub mocno trudniej( głównie zależy kto jak stoi z wieżami), a łupy z obcych to wręcz kpina, niemniej tyle szkła/żelaza co można zebrać z wież, aż zachęca do wybrania się na nie, lub zainteresowania się nimi(szczególnie te na zieleni) w dzień powszedni, a nie świąteczny kiedy eventów nie ma (kiedy taki ostatni dzień był, to nie pamiętam - będzie ze 3 miesiące pewnie). Spichlerze poszły w dół z cenami, także nie jest aż tak tragicznie, jakby się można spodziewać przed aktualką (ale nie przeczę, że jest trudniej, chociaż... parę osób kojarzę, co tam salę do 120 ciągnęły bez pomnażania surki, ot takie uparciuchy, bo czasu na narzekanie nie mieli, że się nie da).
    Mincmistrz/mincerz czy jak tego darmozjada nazwali... raczę nie skomentować w dosadnych słowach. Niech sobie zaczną sprzedawać te demony, piórka, czy coś tam w pakietach, ale bez żadnych innych dodatków, premek, ciekaw jestem naprawdę jak wiele osób się rzuci na 100 demonów i wpłaci z kieszeni ekwiwalent 15 czy 16k rubinów.
    Post edited by aelian (PL1) on
  • piotr8105 (PL1)piotr8105 (PL1) PL1 Posty: 14
    Po pierwsze oddajcie rubiny za wykupienie rabusia Po drugie oddajcie rubiny za studnie  poniewaz miala ona sluzyc do zwiekszania rubinow a nie do tego zeby sobie byla i po trzecie  odpowiedzcie na pytanie jakim przelicznikiem wy to wszuystko mierzycie przeciez za 100 grosikow jesyt 1K ogonow czy was juz calkiem pogrzalo tam  przeciez to jest nie wiarygodne w takim razie zeby 1K ogonow kosztowal 20K rubli ludzie czy was powalilo juz calkiem zwiekszenie rabowanej rudy ludzie zastanowcie sie co wy robicie przeciez ukruciliscie juz wszystko w tej grze  co komu to przeszkadzalo zeby bylo jak wczesniej  chyba tym co naprawde nie umieja sobie tu radzic w tej grze 
  • vagabond (PL1)vagabond (PL1) PL1 Posty: 76
    odpowiedz zawsze taka sama , pracujemy nad problemami pod palmami :
  • piotr8105 (PL1)piotr8105 (PL1) PL1 Posty: 14
    i tu mi nie chodzi juz teraz o sure ta specjalna tylko o to ze teraz to nie ma szansy na trzymanie wiecej woja bo zarcia juz nie beda przynosili tyle co wczesniej  to jest zenada i najwieksza porazka ggs 
  • kjasiu (PL1)kjasiu (PL1) PL1 Posty: 16
    jakubhubert (PL1) powiedział(a):
    Drogi Janie ,skoro czytasz posty zamieszczane przez graczy, a czytasz,bo cenzurka musi być to może raczyłbyś odp na moje wcześniejsze zapytanie, chyba że jak kolega wcześniej rzekł nasze wypowiedzi są o kant ... i macie je gdzieś !?

spoko doczekasz się odpowiedzi na swiety nigdy :)

do mnie już pisze odpowiedz od kilku miesięcy i jakos dojść nie może

podejście maja fajne

siedzcie cicho ladujcie kaske i cieszcie się ze wam grac pozwalamy bo jak nie to bana damy

• marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 06.07.2017
    kacper994 (PL1) powiedział(a):

jak nie potrafisz grać to po co się udzielasz?

https://scr.hu/Zw6vna jak ja się budowałem przynosiło się 10% tej rudy

Najlepiej niech każdy co dziennie dostaje po 1000 złotych demonów, 10tys rubli a magazyny co godzinę same zapełniają się surką. Wtedy gra będzie ciekawa chociaż kniaziom i tak będzie mało.

Każdy narzeka, że gra jest coraz mniej ciekawa, że jest coraz nudniejsza, ale nikt sobie nie zadaje pytania dlaczego. Otóż gra stała się zbyt łatwa. Nic nie wymaga od graczy. 
    Post edited by marello (PL1) on
    marello @ pl 1
  • Witam, Jestem nowym graczem więcmoje pytanie to kiedy będzie można bić tego chana bo mam już armię
  • Witajcie, Drogi Janie aktualizacje w grze są dobre ale likwidacja szczęśliwych grosików to kompletna porażka. Na prawie każdym evencie walczyłem by go zdobyć i podwoić rubiny bo na wszystko idą. Na budowanie piekarni co jest bardzo ważne przy utrzymaniu wojska. Do przyspieszania budowy. Do przyspieszania wędrówki wojska, szpiegów, wysyłanych zasobów gdy brakło skrzydeł dla koni. A tak rubiny podwoiłem już ostatni raz i mając lvl 33 mam problem bo mając 7000 rubinów muszę osczędzać i choćby piekarni yle ile chcę nie ulepszę i nie zbuduję już żurawia budowlanego tak ważnego przy budowaniu i zdobywaniu doświadczenia. Zapomniałem także o kupowaniu losów na koło fortuny, przenoszeniu zamku i można zapomnieć o dokupywaniu (wynajmowaniu) pól werbunku. W sojuszu (HB Spartans)  aż chuczy od niezadowolonych członków bo to utrudnia wszystkim. Jeśli ma to służyć kupowaniu rubinów przez więcej graczy by zarobić to ja deklaruję że nie zamierzam tego robić. Bez obrazy oczywiście ale proszę o rozpatrzenie tego, bo możecie stracić graczy którzy nie chcą wydawać pieniędzy na rubiny.
Sign In to comment.