Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

1816

Komentarz

• superMati5 (PL1) powiedział(a):
    Zrąbali to w 100%, przy dziesięciu atakach  ani jeden mi nie przyniósł powyżej 15k jedzenie ??? Wojsko ma zdechnąć czy co ????
    Przy trzech atakach przynieśli 15k a przy siedmiu po   ,3k , 5k.... MASAKRA
    Jak dobrze, że u mnie tego nie wprowadzili.
  • Elladell (PL1)Elladell (PL1) Posty: 6
    edytowano 05.07.2017
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    superMati5 (PL1) powiedział(a):
    Zrąbali to w 100%, przy dziesięciu atakach  ani jeden mi nie przyniósł powyżej 15k jedzenie ??? Wojsko ma zdechnąć czy co ????

ne kracz nie kracz, bo wykraczesz

• Nieźle co nie? Na pewno dużo z tym zrobię i wojo mi nie padnie! Oj tyle świąt włączę za to uhuhuh, będzie zabawa :expressionless:

A o łupie surki specjalnej nawet się nie wypowiem bo przyniosło po 100 :neutral:

• grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    Kilka godzin latania na obcego i magazyny nie zostały zapełnione na do końca.
    Co mi z mniejszej ceny za kolejne lvl budynków, jeśli zasobów przynosi mi o wiele mniej?

Tak mam zbudowane budynki i zastanawiam się z kim ja będę niedługo jeszcze grał?  Chcecie ludzi do końca wystraszyć i odstraszyć od gry?

grik1 @ pl 1
  • xelmort (PL1)xelmort (PL1) PL1 Posty: 4
    Zmiany są nie dal graczy, ale po to by graczy złupić. Zrobili z nas idiotów przecież to jest jasne gracz z rozwiniętymi zamkami (postami ) na maxa zleje ta akualkę i jako ciekawostkę zobaczy te nowości. Gracze na "dorobku" maja szanse się rozwinąć ale zajmie to czas do emerytury, chyba ze zainwestują w rubiny. Widać po ilości ruin, ze gracze zaczynają jak trochę ogarną mechanizmy tej gry to porzucają zamki, i chwała ze robią to w odpowiednim momencie , nie dają się wykorzystywać kupując "akcesoria: za "rubce" po cenach realnych wymyślonych z "kapelusza:  Jaszcze liczą na graczy, którzy zainwestowali e w grę  swoje zasoby finansowe i zal jest to porzucić. Czas zwijać żagle z tej coraz bardziej nudnej i badziewiastej gry. Robienie "w koło" tych samych eventów kompletnie ogłupia i nuży człowieka, nic nie zmieni "ulepszona" forma nomadów. 
  • chce zgłosić że występuje problem z dosyłaniem zasobów między krainami !!! Nie można do Wielkiego cesarstwa wysłać drewna , kamienia i żywności!!!! Tak samo się to ma z przesyłką na zimie . Czy problem występuje tylko u mnie ? Czy to zamierzony cel "Twórców " tej genialnej strategi????
  • Brandy (PL1)Brandy (PL1) PL1 Posty: 35

PROPONUJE BOJKOT FORUM I ZASYPYWANIE SUPPORTU WNIOSKAMI O ZWROT KOSZTÓW ZA ULEPSZANIE PREMII W SOJU I INNYCH ELEMENTÓW WYKORZYSTYWANYCH DO GRABIEŻY

PRAWDOPODOBNIE I TAK OLEWAJĄ NASZE WPISY I PROTESTY NA FORUM WIĘC MOŻE ZASYPANIE SUPPORTU ODNIESIE WIĘKSZY SKUTEK.

• Młodziak (PL1)Młodziak (PL1) PL1 Posty: 16
    co teraz dać żreć wojsku ???mamy trzymać po 1000 wojaków?
    jak z tym grać?
    kiedy zabierzecie dowódcom prędkość,siłę ataku,zdobywane punkty chwały??
    kiedy czat w sojuszu będzie płatny?
    No chyba sa już jakieś plany na przyszłość....więc raczcie się poddzielić z motłochem
    Młodziak @ pl 1
  • Kiedy zostanie wprowadzona opłata serwerowa? Proponowane opłaty dla Wielkiego  Cesarza GGE : zamek głowny - zwolniony z opłaty, posterunki surowcowe 250/300 rubinów/tyg, żywnościowe 500/700. Zamki na krainach i akwamarynie 500r/tyg. wioski surowcowe 20r/tyg szt, żywnościowe 30r/tyg szt. Metropolia 2500r/tyg, stolica 1500r/tyg, wieża królewska 1000r/tyg za szt. W przypadku zwłoki z opłatami blokada obiektu na 72g i ostatecznie po tym czasie nieregulowany dług zamieniany jest na konfiskatę obiektu i przywrócenie go do systemu.  Dodatkowa dziesięcina od każdego zrabowanego surowca z NPC lub gracza oraz 200 rubinów opłaty za wysłanie prezentu. Również obiekty ewentowe NPC wymagają wzmocnienia obecnie ich zdolnośc obronna jest niezadowalająca, brakuje tego ciśnienia na sekunde przed dojściem, zarówno lewa strona,środek oraz prawa strona powinny posiadać po 6 otworów strzelniczych oraz płonącą fosę. Na środku oczywiście opuszczana krata i 8 bomb wapiennych. Dodatkowo kasztelan systemowy i to nie ten stary którego próbujecie wcisnąć mniej zorientowanym graczom tylko ten najnowszy oczywiście wymaksowany. 3/4 tego waszego Tytanika i tak już jest pod wodą jak 3.14 erdolnoąć to z przytupem będzie śmieszniej. Płynę tuż obok na tratwie z masztem do góry popijając zimne piwko. Chyba model biznesowy oparty na ewentach nie wypalił? a takich specjalistów po Harvardzie podobno zatrudniacie, a prosty człowiek z pola kiedyś wam mówił nie płyńcie w tamtą stronę. Aha chciałbym posadzić marchewkę na zamku kiedy pojawi się u kupca? Tylko nie za drogo.
    rumcaj
  • HeroAndrzej (PL1)HeroAndrzej (PL1) PL1 Posty: 71
    edytowano 06.07.2017
    Pewnie chodzi o ty by zamiast zdobywać żarełko dla wojska po prostu je kupić za rubiny :)
    http://scr.hu/21xe/ohkmu
    I dziwne, że jak do tej pory nikt tego nie zauważył. Wszystko ma być kupowane za rubiny za czysta gotówkę bo zmniejszając możliwości w grze ich zdobywania do tego się sprowadza ta polityka. Drewno, kamień i surkę specjalna też można kupić i sprzedawców. Oczywiście jak znam życie i tą grę - ruda będzie najdroższa;)
    Przykład sprzed chwili. Plon z 10-ciu ataków na zamki obcych: 1538 sztuk rudy.
    Nie wiem czy śmiać się czy upić z radości :)

Post edited by HeroAndrzej (PL1) on
    HeroAndrzej @ pl 1
    ============
    V Like Vendetta
    Niesmiertelni
    Bestie Nocy
    Łowcy Mroku
    Leśni Łowcy
  • Piotrek935 (PL1)Piotrek935 (PL1) Posty: 238
    edytowano 06.07.2017
    Elladell (PL1) powiedział(a):
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    superMati5 (PL1) powiedział(a):

ne kracz nie kracz, bo wykraczesz

No i mnie to trafiło, czas pożegnać się z wojskiem...

PS. Wielkie dzięki Janie za podanie dokładnej godziny aktualizacji, twa pomoc jest nieoceniona.
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Jak aktualka to zarcie dopisza nic nie zwieje 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 114
    Oby mi wojska nie zwiały bo się wścieknę przez przerwę techniczną
    dymitr38 @ pl 1
  • PlayerAga17 (PL1)PlayerAga17 (PL1) PL1 Posty: 105
    Dymitr spokojnie  ;) dadza papu  :)
    Mam nadzieję Iza co tam u Was słychać?
    dymitr38 @ pl 1
    U Nas spokojnie  :) trochę wakacyjnie....  szukamy ludzi do Nas  ;) mamy fajna ekipę ale chcemy się wzmocnić 
    My tak samo szukamy nowych ludzi i jest urlopowo po za tym prywatnie nawet dobrze
    dymitr38 @ pl 1
    Nie mogę wejść ze strony   gry na forum ....tak poprawili  :D
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    No to wyczysc historie 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • i co z tym uczniem mincerza gdzie go znów posiali 
Sign In to comment.