Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

1716

Komentarz

• Po aktualizacji. Widzę po atakach na Obcych że zamiast więcej surki specjalnej wpada jej mniej. Chyba miało być odwrotnie 
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Kurde ale biadolicie.... Pare lat temu nie było pladrow, studni i innego badziewia a jednak dalo sie grac... Ci co pamietaja stare czasy dasza rade tylko trzeba odsiwezyc pamiec jak to było kiedys...a biadoleniem i tak nic sie nie wskora bo dalej bedziecie grac.... Chcesz miec surke specjalna lej obcego czy kruka nikt nie mowi ze bedzie latwo 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • no powiem może ten twój był biedny mój w sumie bogaty też za bardzo nie był 
    https://scr.hu/lWN27P
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    No to masz razy 10 zamkow w 1 h masz surek ze hoho a jak zrobisz ze 3 rundy to bedzie full 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Tomik (PL1)Tomik (PL1) PL1 Posty: 33
    Generalnie w sali legend nie ma już premii do grabieży u obcych wladców tylko u NPC i rabuś też nie działa
    Tomek @ pl 1
  • kroenen (PL1) powiedział(a):
    no powiem może ten twój był biedny mój w sumie bogaty też za bardzo nie był 
    To u mnie tyle bez aktualizacji wpada, to może nic nie zmieniło się/
  • vagabond (PL1)vagabond (PL1) PL1 Posty: 76
    d.....i kamieni kupa   swietnie inwencja wasza  nie zna granic , jestem ciekaw ile wieczoruw zescie nad ta  aktualka przesiedzieli
    musiala byc wielka presja z gury
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    kroenen (PL1) powiedział(a):
    no powiem może ten twój był biedny mój w sumie bogaty też za bardzo nie był 
    U panie u ciebie to można powiedzieć,że doje.....ało hehe
    Ja mam więcej takich kwiatków
  • CHAŁA ,KIŁA I MOGIŁA AKTUALIZACJA
    a suport to kpina, żaden nie raczy się pofatygować i odp na pytania, czy zgłoszenia, za to edytować i cenzurować posty użytkowników to szybko czy też straszyć banami.
    Ci którzy dorobili się max sali i innych budowli się teraz śmieją natomiast co do innych graczy to wrażenie jest takie jakby musieli grać teraz za karę, by coś osiągnąć.
    Przyjdzie czas zakończyć tą wspaniałą ale jakże niezmiernie spaskudzoną grę przez wybitnych moderatorów.
    jakubhubert @ pl 1
  • jakubhubert (PL1) powiedział(a):
    CHAŁA ,KIŁA I MOGIŁA AKTUALIZACJA
    a suport to kpina, żaden nie raczy się pofatygować i odp na pytania, czy zgłoszenia, za to edytować i cenzurować posty użytkowników to szybko czy też straszyć banami.
    Ci którzy dorobili się max sali i innych budowli się teraz śmieją natomiast co do innych graczy to wrażenie jest takie jakby musieli grać teraz za karę, by coś osiągnąć.
    Przyjdzie czas zakończyć tą wspaniałą ale jakże niezmiernie spaskudzoną grę przez wybitnych moderatorów.
    moderatorzy to że tak sie wyraże g..... mogą zrobić to support ustala zasady a za milczenie płacą moderatorą . oni są tylko od wciskania kitu bo co mogą nic gdyby oni coś mogli to by zmienili bo sami grali w te gre i nadal grają niektórzy ( chyba niektórzy jak nie wszyscy :)
  • Brave515 (PL1)Brave515 (PL1) PL1 Posty: 41
    brakuje miejsca w magazynie na ubranka, dokładacie teraz nowych dowódców i kasztelanów ale gdzie to trzymać?
    niektóre ubranka trzeba trzymać jak np kasztelan na niepalenie i grabież, czasem trzeba przebrać dowódce na dany event czy do określonego zadania jak np zdobycie honoru czy podpalanie i niestety powoduje to, że magazyn jest pełny. Powiększcie go do poziomu 250 i będzie się spokojnie grało
  • Brave515 (PL1) powiedział(a):
    brakuje miejsca w magazynie na ubranka, dokładacie teraz nowych dowódców i kasztelanów ale gdzie to trzymać?
    niektóre ubranka trzeba trzymać jak np kasztelan na niepalenie i grabież, czasem trzeba przebrać dowódce na dany event czy do określonego zadania jak np zdobycie honoru czy podpalanie i niestety powoduje to, że magazyn jest pełny. Powiększcie go do poziomu 250 i będzie się spokojnie grało
    jeżeli będą nowych dokładać kasztealanow i gienków w takim tempie to myśle że 250 to troche mało będzie więc proponowałbym rozbudowywanie tego magazynu za np monety ( pewnie że za rubiny gracze po to będą sięgać do portfela :) oczywiście ) do powiedzmy 500 półek na graty 
  • kroenen (PL1) powiedział(a):
    Brave515 (PL1) powiedział(a):
    jeżeli będą nowych dokładać kasztealanow i gienków w takim tempie to myśle że 250 to troche mało będzie więc proponowałbym rozbudowywanie tego magazynu za np monety ( pewnie że za rubiny gracze po to będą sięgać do portfela :) oczywiście ) do powiedzmy 500 półek na graty 
    Magazyn na wyposażenie ma zostać wkrótce zwiększony.
  • Te łupy z obcych teraz to jakaś porażka... 

„Jeśli czujesz, że czegoś ci brak, to chyba tego nie masz”

• bankmen (PL1)bankmen (PL1) PL1 Posty: 114
    Janku M skad mamy wziasc zelazo na krainach teraz skoro go tam niema przesylac to debilizm bo nic nie zoastanie po rzeslaniu skad je pozyskiwac z tych marnych hut jak nic nie produkuja odpowiedz szczerze
    bankmen
    Dlaczego nagle obcy wladcy daja mniej surówki legendarnej odpowiedz Janie M
    bankmen
    Janie M odpowiedz skaz zelazo na zimie piachu i smoku pozyskac odpowiedz szczerze
    bankmen
  • To nieźle po 1k drewna i 1k chleba... na pewno utrzymamy wojo gdzie na każdym punkcie -4/5k ! Dobreee zmianyy polecam!
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    Zrąbali to w 100%, przy dziesięciu atakach  ani jeden mi nie przyniósł powyżej 15k jedzenie ??? Wojsko ma zdechnąć czy co ????
    Przy trzech atakach przynieśli 15k a przy siedmiu po   ,3k , 5k.... MASAKRA
    superMati5 @ pl 1
Sign In to comment.