Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Ludzie Lodu

Witam od 2 dni mamy problemy z Ludzmi Lodu . zdobyslimy laboratorium jeden z nich nam zabral to my znowu mu i tak 2 razy bylo ,gracz z LL sie tylko z tego smieje ze mu wolno .Laboratorium zabrane wczoraj a dzis znowu zabral pisze do kazdego cisza olewaja mnie ...  mamy dowody ze labo nasze bylo .
dominatoroo7 @ pl 1

Komentarz

• czyli macie z nimi współprace militarno-gospodarczą a oni wam monu kradną . zabierz ten ostatni raz w nocy mu wioski zabierz porzuć w system i proś opiekuna o pomoc :)
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    dominatoroo7 (PL1) powiedział(a):
    Witam od 2 dni mamy problemy z Ludzmi Lodu . zdobyslimy laboratorium jeden z nich nam zabral to my znowu mu i tak 2 razy bylo ,gracz z LL sie tylko z tego smieje ze mu wolno .Laboratorium zabrane wczoraj a dzis znowu zabral pisze do kazdego cisza olewaja mnie ...  mamy dowody ze labo nasze bylo .

Jakoś ja nie dostałem informacji na ten temat... Sprawa prosta i szybka do wyjaśnienia.
    Proszę do mnie napisać. 

kroenen (PL1) powiedział(a):
    czyli macie z nimi współprace militarno-gospodarczą a oni wam monu kradną . zabierz ten ostatni raz w nocy mu wioski zabierz porzuć w system i proś opiekuna o pomoc :)
    A tobie nigdy nikt nigdy nie odbił labolatrium, ze takie złote rady dajesz? Taki urok ataku na Labolatoria, ze ataki wchodzą czasem kilku graczy na 1 obiekt. 
    grik1 @ pl 1
  • ja biore jak jest puste i tyle i tak mojego labka czy tam monu nie wykorzystuje sojusz bo jest kilka osób do tego wyznaczonych i kropka i jak zdobede to już monu stoi na 6 poziomie a moje z 2 . no co trzeba oddać innym niech też sie nacieszą odrobiną chwały czy tam surki specjalnej
  • grik1 (PL1) powiedział(a):
    dominatoroo7 (PL1) powiedział(a):

Jakoś ja nie dostałem informacji na ten temat... Sprawa prosta i szybka do wyjaśnienia.
    Proszę do mnie napisać. 

kroenen (PL1) powiedział(a):
    czyli macie z nimi współprace militarno-gospodarczą a oni wam monu kradną . zabierz ten ostatni raz w nocy mu wioski zabierz porzuć w system i proś opiekuna o pomoc :)
    A tobie nigdy nikt nigdy nie odbił labolatrium, ze takie złote rady dajesz? Taki urok ataku na Labolatoria, ze ataki wchodzą czasem kilku graczy na 1 obiekt. 
    jak jakoś ja biore labka to nikt inny na niego nie leci więc tak do mnie nie dotrzesz bo tego nigdy nie doświadczylem 
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    A czy ja muszę kogoś przekonać? 
    Kto gra aktywnie wie jak to jest z restartem monumentów..

Macie problem można napisać.. a nie pisać o problemie na forum, a na grze cisza.

grik1 @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Na prośbę gracza, temat zamykam,

Jan
Ta dyskusja została zamknięta.