Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

1616

Komentarz

• BraveZeus (PL1) powiedział(a):
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):

Wież mam kilka na maxa, więc ich robić nie muszę
    Straty są mniejsze powiadasz, to podaj proszę mi sposób, bo tracę na wieżach ok. 20 ludzi, na nomadach 11-15 często.
    Jakieś medale, by je zdobyć wszystkie trzeba naprawdę aktywny sojusz, co staje się rzadsze

Musisz mieć słabego dowódcę, ja ostatnio nigdy rubinowych narzędzi na obozie max nomada nie używam.

O wadach tego obozu przekonacie się wkrótce.

na nomadzie min. straty to 22 :P nigdy nie mialem obozu lepszego :))

Wady będą napewno- zawsze tak jest po aktualce :)

Ale jak ppisałeś, że masz straty od 11-15 na obozach to nie powinienes c tylko poczekac- moze cos sie zmieni
    Tego się właśnie obawiam, zmian.
    Mam obozy często dobre, chociaż tu, bo u obcych to nie ma co mówić, a po tej aktualizacji nie zdziwiłaby mnie zmiana jakości tych obozów.

Akurat błędy aktualki zawsze mnie cieszą, po nich następuję u mnie kilkudniowy zanik błędów, które mam od kilku miesięcy,

A i podaj ten sposób na wieże, jak masz małe straty, zaciekawił mnie, a im mniejsze straty, tym mniej ma BBGs
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    superMati5 (PL1) powiedział(a):
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    superMati5 (PL1) powiedział(a): marello (PL1) powiedział(a):
    miesiąc nudnych ewentów, ewentów, miesiąc wojen. Jak mam trzymać wojsko na ewenty to nie potrzebuję wojska
    Mało kto  będzie chciał walczyć... :/ Ja wojny lubię  , ale połowa mapy to eventowcy.
    To czemu w ostatniej wojnie jak kp walczyło nie przyszedłeś pomóc ?  :D:D

Bo jak miałem Ciebie słyszeć to mi się odechciało :) ;DD
    tłumacz sie tłumacz hihih  :D:D 
    oskarito5 @ pl 1
  • Gebet (PL1)Gebet (PL1) PL1 Posty: 350
    Oczywiście wiem co jest główną przyczyną usunięcia premii za rabowania, i generalnie pozbywanie się słupów jakoś "wyklarowało" by mapę, że o wyrównaniu szans nie wspomnę.
    Ale ja mam taką wątpliwość, odnośnie usunięcia premii na łupy. Pamiętam, było to dawno wiem, jak nie były dostępne przy okazji różnych eventów ruble dla soja. Ruble dla soja normalnie wpłacało się, zrzucali się na to gracze sojuszu, kupując je nierzadko za realne pieniądze. I co teraz zwrócicie te pieniądze, bo oddanie rubli do skarbca sojuszu gdy sojusz jest rozwinięty na maksa to raczej jakieś nieporozumienie. Na co Nam teraz te rubiny co mamy z nimi zrobić? Kiedyś trzeba było za to zapłacić gotówką , teraz oddaje Nam się bezużyteczne rubiny, według mnie nie jest to w porządku.
     Może zamiast tego wprowadzicie na zasadzie kupowania np premie sojuszu do surowców? Takie stałe premiowanie produkcji zasobów, coś jak laby tylko na stałe (laby dalej by pełniły swoją funkcję zwiększając to jeszcze bardziej).

Black Sun 4ever
  • Pytanko

Do której będą zakończone prace konserwacyjne

SZYDERCA6 @ pl 1
  • oni nie wiedzą kiedy maiła być aktualizacja a nie co dopiero o której się zakończy
    mam nadzieje ze w ogóle się nie skończy
  • s_krzysio (PL1)s_krzysio (PL1) PL1 Posty: 102
    To jest jakiś niesmaczny żart. Ogłoszenie oficjalne o przeniesieniu aktualizacji na jutro i nagle wyłączacie grę??
    Przecież każdy z nas wiedząc o aktualizacji zwłaszcza że wygląda na dużą przewiduje ze potrzeba zapewnić zapas jedzenia na kilka godzin...
    Inaczej się gra wiedząc że dziś ma być aktualka a inaczej wiedząc że jest jutro ...
    ZERO Profesjonalizmu ze strony autorów gry
    Zero szacunku dla graczy

Co do samej aktualizacji ....
    Współczuje graczom co teraz zaczęli się rozwijać bo nie mają szans....
    A to jest uśmiercanie gry gdyż gracze odchodzą a nowi nie będą się w stanie rozwijać wiec tez będą rezygnować ...

EW Szlachta
  • no ciekawe te zmiany, choć coś niezbyt wyszło z kalendarzem.....
    a na marginesie - mały zostać zmniejszone ilości surowców legendarnych potrzebnych do budowy - czemu nie wszystkich budynków to dotyczy? np wartownie wołają nadal o tyle samo surowców
  • KingUser28 (PL1) powiedział(a):
    no ciekawe te zmiany, choć coś niezbyt wyszło z kalendarzem.....
    a na marginesie - mały zostać zmniejszone ilości surowców legendarnych potrzebnych do budowy - czemu nie wszystkich budynków to dotyczy? np wartownie wołają nadal o tyle samo surowców
    bo wartownia z założenia nie miała byc budynkiem legendarnym i może daltego
  • s_krzysio (PL1)s_krzysio (PL1) PL1 Posty: 102
    MAX wieża na zieleni z MAX plądrowaniem daje około 5k Rudy żelaza....
    Tylko który rozwijający się gracz taką posiada??
    Tragedia
    Brak balansu gry to dopiero teraz wszyscy zobaczycie....
    i przepaść między starymi a nowymi graczami
    EW Szlachta
  • i jeszcze produkcja papu o 1k na zamkach spadła więc znowu skarge do ggs musze wysłać
  • kacper994 (PL1)kacper994 (PL1) PL1 Posty: 29
    banda zlodziei i nieudacznikow znow cos popsola mam wykupionego rabusia a on nie dziala kto mi odda moje ruble
    moze wkoncu zatrudniom tam informatykow a nie bande zlodziei zwanych informatykami
  • kacper994 (PL1) powiedział(a):
    banda zlodziei i nieudacznikow znow cos popsola mam wykupionego rabusia a on nie dziala kto mi odda moje ruble
    moze wkoncu zatrudniom tam informatykow a nie bande zlodziei zwanych informatykami
    na graczy i obcych rabus juz nie dziala jedynie na npc jak juz wiec ruble w bloto poszly
  • andreas1 (PL1)andreas1 (PL1) PL1 Posty: 19
    Po Aktualizacji  mam problem z przesylaniem surowcow na Swiaty,
    Wojsko mozna przesylac ,ale surowce  nie idzie......
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    ja nawet na grę nie mogę wejść 

• kacper994 (PL1)kacper994 (PL1) PL1 Posty: 29
    edytowano 05.07.2017
    masakra znow cos *******sorowcow z krainy na kraine nie da sie przeslac
    ggs-e moze tak do lopaty a nie udawac informatykow

edit: wulgaryzmy, Czubajka

Post edited by Czubajka on
  • Arni11 (PL1) powiedział(a):

Witam wszystkich  ,

Boję  się wszelkich nowych aktualizacji tej gry  bo w zdecydowanej większości przez 4 lata jakie jestem na tej grze ich efekt miał odmienny niż zakładano rezultat  , wręcz skłaniało do zniechęcenia grą .  Zastanawiam się dlaczego tak się robi  , czy nie zależy suportowi na graczach ? Najgorszym czasem dla GGE są okresy świąt oraz wakacji , w tym czasie najwięcej graczy rezygnuje a wy na początek czasu urlopowego startujecie z aktualizacją  ( ta częścią o surowcach specjalnych i rabowaniu jestem załamany ) .  Słuchacie w dużej części opinii graczy którzy zaczęli grać i szybko chcą wszystko osiągnąć i z zazdrością patrzą na to co inni wieloletni gracze osiągnęli. Ja gram sobie w tą grę z różnym natężeniem cztery lata i wywalczyłem to wszystko długim czasem poświęconym tej grze a teraz aby się przymilić nowym graczą zmieniacie zasady które zamiast pomagać to utrudniają. Kiedyś jak ja zaczynałem suport nie był skory do zmian zasad pod nowych graczy , trzeba było sobie radzić a teraz co ?

Czemu nie zajmiecie się sprawami które mogą pomóc a nie utrudnić ? Podam przykład . Jak wiadomo na nomadach atakuje się namioty na maxa aby kupić za zdobycze końskie ogony , które są niezbędne do atakowania obcych /kruków . Jest to możliwe , ponieważ podczas atakowania nomadów można zdobyć czasowniki ( najbardziej potrzebne 5 h i 0,5 h ) i dzięki temu można osiągnąć jakiś wynik. Ale jak już przychodzą japońce to jest jedna wielka kicha  , nie ma jak atakować ponieważ każdy się wypstrykał z czasowników na nomadach i nie ma jak atakować japońców  i jak tu osiągnąć wynik ??? Dlaczego nie poprawicie tego ? Czemu nie dodacie nagród czasuówek takiej samej ilości jak na nomadach a przydało by się zwiększenie magazynu 0,5 h , 1h , 5 h  , wtedy można grać a nie tak jak teraz wybierać czy japońców czy nomadów i jeden ewent bezczynnie. Jak japońców nie można to i brak kasy na werbunek i nie ma jak się do kruków przygotować . Cały mechanizm wtedy kuleje.

Czemu nie zwiększycie ilości zdobywanej surki specjalnej ale tak porządnie o 500- 800% zwłaszcza rudy i szkła ? Nie wspomnę tu o produkcji  , wypadało by ja zwiększyć do wielkości produkcji drewna czy kamienia  , ponieważ jeden zamek produkuje dana surke specjalną a potrzebna jest we wszystkich  , czyli jeden zamek nie wyrobi na 7 , zwłaszcza przy obecnych limitach produkcyjnych  , to musi być rzędu 7-9 k na godzinę a nie to co teraz jest .

Wiosek byście więcej dorzucili na krainach to wielu by graczy słabszych zmotywowało do gry.

A czemu nie umożliwicie przesyłania elementów dekoracyjnych miedzy posterunkami i zamkami na krainach tego samego gracza ? Chętnie bym chciał przesłać sobie taki element jak bym zdobył lepszy z zamku głównego np. na mój zamek na zimie czy innej krainie ? Nad tym byście popracowali

No i tak by można było wymieniać bez końca różne zagadnienia tej gry , którymi jak do tej pory się nie zajmujecie tylko innymi , bzdurnymi aby jeszcze uprzykrzyć grę wytrwałym graczom. Czy wy nie widzicie tam w suporcie jak się mapa wyludnia ? Ile ruin jest ? A obrzeża mapy bardzo się zbliżyły do centrum hehehe , postarajcie się wyciągnąć wnioski na plus a nie na minus.

Jak ludzie przestaną w to grać a ta gra nie jest pierwszej młodości to i wy z suportu stracicie pracę bo nie będzie graczy  , sami sobie kuku zrobicie na własne życzenie.

Pozdrawiam i życzę trafniejszych decyzji .

Arni11

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam!

Po 1 : zamiast coś 'likwidować' dodalibyście coś , w czym można by było jeszcze zdobyć nagrody...
    Przez Was coraz bardziej odechciewa mi się grać....4
    po2 : Studnia życzeń, była jedyną opcją uzyskania rubinków , poza ich kupowaniem , po jakiego ciula ją usuwacie ??!!
    Po 3: Nie POLEPSZACIE  gry , tylko ją tym bardziej,że tak napiszę: 'psujecie'.... sprawiacie, że gracze odchodzą , co już było wspomniane w poście wyżej ...

• Elladell (PL1)Elladell (PL1) Posty: 6
    edytowano 05.07.2017
    tam nie miałoby że usuwanie studnie , tylko likwidujecie możliwość uzyskania grosików:/
    Post edited by Elladell (PL1) on
  • Wiecie co, zróbcie lepiej jakąś lepiej ankiete dot. Tej aktualizacji ! BO SERIO stracicie graczy!!!
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    No to żeśta teraz polepszyli z łupami hehe
    http://screenshot.sh/ouGzKpxpXTj2l

Sign In to comment.