Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

1516

Komentarz

• bankmen (PL1) powiedział(a):
    Inny przlicznik jak 2 tys rubinow za sztuke grosika to zwykla kradzierz wykonana na nasze portfele ze strony tworcow gry czyli GGS
    spokojna głowa support postawi kupca pod zamkiem i będziesz mógł wydać je na np. 12 demonów - to chyba lepsze jak 2k rubli?

a tak na poważnie- ggs raczej pewne, ze nie oddadza rubinków za wybudowanie studni na, np. 6 poziom tym bardziej wartosci 200 grosików :/
    ...
  • Dziwi mnie podnoszony temat rozdawnictwa za darmo tym bardziej że jak wszystkim wiadomo zbroja to pryszcz słabego gracza i tak niestać na wykucie i klejnoty pozatym jakoś Panowie przemilczacie słodkie profity jakie wam wpadają a jakich słaby gracz nie otrzyma...... bo niegra a te profity wpadają graczom co nawet niemuszą grać w cale

niewydaje mi się aby gienek z obcych czy kruka był łatwy do zdobycia przynajmniej ja się nie porwe

2600000 h to przy moich zdobyczach 10 000 to mi się nawet nichce zaczynać

i do tego te zaje....... premie 2h no szok jak mi atak idzie ile  30 minut.

aby startować do obcych to trzeba mieć gienki i to bardzo mocne przynajmniej  podstawowe konfiguracje

skrzydła brama dziedziniec tyle ile namiot dał 15 ?15 samuraj powinno styknąć hyba

czerwona.malwa @ pl 1
  • grik1 (PL1) powiedział(a):
    kroenen (PL1) powiedział(a):
    he i co teraz pewna część mapy sie nacharowała jak nie wiem i teraz każdy kto nawet urlop mial dostaje dekorke poskramiacz wilków hhm ładna nie powiem tylko mniej pp niż terakoty więc no troche szkoda 

i to jest wyrównywanie szans

Chcesz to ci moją oddam..  nic specjalnego z takim poziomem. 

Dodatkowo zadziwia mnie jeden fakt - wprowadzenie dwóch rodzajów pkt w jednym evencie.
    Jaki niby to ma sens? Tak kogoś boli, że za uzbierane wcześniej pkt ludzie kupią nowe nagrody? 

Taki to ma sens, że chcąc zdobyć punkty dla sojuszu atakujesz obóz chana, nie dostając z niego złota.
    Poczujesz przy tym brak złota po evencie, to sobie pomyślisz, ze dobrze by je było kupić za rubiny

Znaczy oni myślą, że Ty tak pomyślisz. 
  • Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    Taki to ma sens, że chcąc zdobyć punkty dla sojuszu atakujesz obóz chana, nie dostając z niego złota.
    Poczujesz przy tym brak złota po evencie, to sobie pomyślisz, ze dobrze by je było kupić za rubiny

Hahaha, no już widzę, jak tych najaktywniejszych zaboli kwestia złota; nie zarobisz tu, odkujesz sie na baronach, spali się więcej, czy zuzyje "nie wiadomo ile ka prosiaków na nomadach". Za to dobrze wiem, kogo zaboli naprawdę, i tym razem bez nabijania się z czyjegoś poziomu rozwoju na koncie. To nie będzie aktywna część, to nie będzie rozbudowana część, to będą te same osoby, którym by zależało na balansie, na budowaniu paru poziomów sali dziennie, które pewnie na balans narzekały(może niektórzy tak, niektórzy nie), na to że nie idzie kogoś dogonić, z kimś rywalizować. Ogólnie po d... dostaną te same osoby, których dotknie plądrowanie za dni pare; miał być balans, miało być lepiej, a będzie jak zawsze, czyli na odwrót niż zapowiadano. No to twórcy balans zrobią, że w pięty pójdzie.
    (nie)przyjemności zapoznania się z aktualką nie miałem na testowym i mieć nie zamierzam - murzynów sobie znaleźli do klikania i zgłaszania im ticketów z błędami, co powinni własnymi siłami przeklikać, opłaconymi za ich pieniądze. Ale... cóż... może się trafi jakaś ciapa, czegoś nie doczyta i rubiny kupi na testowym, jeszcze zarobią.
  • Taki to ma sens, że chcąc zdobyć punkty dla sojuszu atakujesz obóz chana, nie dostając z niego złota.

a mało to masz na wieżach monet? 27k z rabusiem na szczytach....
    wystarczą tylko chęci...

Zgodzę sie z poprzednikiem, zaboli to tych którzy tego balansu chcieli :)

Gracze aktywni odbiją to sobie na wieżach i nie będzie najmniejszego problemu z atakowaniem tego.
    a Ci mniej aktywni będą płakać o zmianę i balans bo to event dla tych którzy sie czegos dorobili...
    każdy sie może w krotkim czasie dorobic wszystkiego wystarczy czas i checi :)
    ...
  • A ja mam pytanie do Pana Jana, 

Kiedy rozpocznie się nowy event miesięczny? 
    Na równo z nową aktualizacją tzn. w środę ?

Pozdrawiam 
  • BraveZeus (PL1) powiedział(a):

a mało to masz na wieżach monet? 27k z rabusiem na szczytach....
    wystarczą tylko chęci...

Zgodzę sie z poprzednikiem, zaboli to tych którzy tego balansu chcieli :)

Gracze aktywni odbiją to sobie na wieżach i nie będzie najmniejszego problemu z atakowaniem tego.
    a Ci mniej aktywni będą płakać o zmianę i balans bo to event dla tych którzy sie czegos dorobili...
    każdy sie może w krotkim czasie dorobic wszystkiego wystarczy czas i checi :)
    Lepiej mieć 27k z wieży i 35k z nomada czy tylko 27k z wieży? 
    poza tym, obóz chana jest tak skonstruowany,  by częściej trzeba było sięgać po narzędzia rubinowe, przypadek?
  • Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    poza tym, obóz chana jest tak skonstruowany,  by częściej trzeba było sięgać po narzędzia rubinowe, przypadek?
    hehe..
    co Ty piszesz?
    wieża na szczytach na max jak ja zrobisz nie wymaga od Ciebie żadnych osłon a i straty są mniejsze jak na nomadzie...
    skoro grasz w sojuszu to graj pod sojusz a w nagrode dostaniesz jakieś medale za ktore kupisz dekorke itp.
    Nie wierze, że potrzebujesz monet z eventu na event bo chwile posiedzisz i juz masz 5kk na samuraju np.

Co do obozu...
    ja przeważnie miałem takie obozy gdzie musiałem dać rubinowe zabawki.. najcześciej to byly rubinowe drabinki na flance :)

nie widze żadnego problemu... jak chcesz to atakujesz ten oboz jak nie to nie i płakać nie ma co o pieniadze w grze- bo one wieczne nie są... tu technik, tu coś i niema/ najcześciej sie odkuwasz ;) chyba, ze nie latasz :)
    Mi Chałek @ pl1
  • Mi Chałek (PL1) powiedział(a):
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    hehe..
    co Ty piszesz?
    wieża na szczytach na max jak ja zrobisz nie wymaga od Ciebie żadnych osłon a i straty są mniejsze jak na nomadzie...
    skoro grasz w sojuszu to graj pod sojusz a w nagrode dostaniesz jakieś medale za ktore kupisz dekorke itp.
    Nie wierze, że potrzebujesz monet z eventu na event bo chwile posiedzisz i juz masz 5kk na samuraju np.

Co do obozu...
    ja przeważnie miałem takie obozy gdzie musiałem dać rubinowe zabawki.. najcześciej to byly rubinowe drabinki na flance :)

nie widze żadnego problemu... jak chcesz to atakujesz ten oboz jak nie to nie i płakać nie ma co o pieniadze w grze- bo one wieczne nie są... tu technik, tu coś i niema/ najcześciej sie odkuwasz ;) chyba, ze nie latasz :)
    Wież mam kilka na maxa, więc ich robić nie muszę
    Straty są mniejsze powiadasz, to podaj proszę mi sposób, bo tracę na wieżach ok. 20 ludzi, na nomadach 11-15 często.
    Jakieś medale, by je zdobyć wszystkie trzeba naprawdę aktywny sojusz, co staje się rzadsze

Musisz mieć słabego dowódcę, ja ostatnio nigdy rubinowych narzędzi na obozie max nomada nie używam.

O wadach tego obozu przekonacie się wkrótce.
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 04.07.2017
    Problem z tym, że swojego czasu suport za bardzo ułatwił grę. Sporo dobrych graczy z tego powodu zrezygnowało. Gra powinna być trudna, bo inaczej staje się nie ciekawa. 
    W tej chwili kniaź, który loguje się na grę raz w tygodniu ma takie same artefakty jak ktoś poświęcający grze każdą wolną chwilę. 
    Mi się osobiście podoba walka suportu z wszelkiego rodzaju słupami i multikontami. W tej chwili na serwerze PL1 jest 27526 kont na poziomach legendarnych z tego większość to multikonta.
    Poprzeglądajcie opisy sojuszy co drugi to eden, sojusz nie walczący, sojusz ewentowy. To wszystko są tak na prawdę słupownie. Z którymi trzeba coś zrobić, żeby wrócił dawny urok tej gry.
    Przychody rubinów z grosików są na prawdę minimalne. Wg. mnie najlepszym rozwiązaniem było by dać kilka miesięcy czasu na wykorzystanie już zdobytych grosików, a po jego upływie zlikwidować studnię życzeń i zwrócić graczom rubiny zainwestowane na jej rozbudowę. 
    No i koniecznie trzeba powiększyć magazyn wyposażenia, bo to jest hamulcem dla gry. I aktywni graczy nie może się przez to rozwijać. 
    Przydało by też się wprowadzić zmiany w częstotliwości ewentów. Można by zrobić 1 miesiąc ewentów, a następny bez.
    marello @ pl 1
  • BraveZeus (PL1)BraveZeus (PL1) Posty: 75
    edytowano 04.07.2017
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):

Wież mam kilka na maxa, więc ich robić nie muszę
    Straty są mniejsze powiadasz, to podaj proszę mi sposób, bo tracę na wieżach ok. 20 ludzi, na nomadach 11-15 często.
    Jakieś medale, by je zdobyć wszystkie trzeba naprawdę aktywny sojusz, co staje się rzadsze

Musisz mieć słabego dowódcę, ja ostatnio nigdy rubinowych narzędzi na obozie max nomada nie używam.

O wadach tego obozu przekonacie się wkrótce.

na nomadzie min. straty to 22 :P nigdy nie mialem obozu lepszego :))

Wady będą napewno- zawsze tak jest po aktualce :)

Ale jak ppisałeś, że masz straty od 11-15 na obozach to nie powinienes c tylko poczekac- moze cos sie zmieni
    Post edited by BraveZeus (PL1) on
    ...
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    marello (PL1) powiedział(a):
    Problem z tym, że swojego czasu suport za bardzo ułatwił grę. Sporo dobrych graczy z tego powodu zrezygnowało. Gra powinna być trudna, bo inaczej staje się nie ciekawa. 
    W tej chwili kniaź, który loguje się na grę raz w tygodniu ma takie same artefakty jak ktoś poświęcający grze każdą wolną chwilę. 
    Mi się osobiście podoba walka suportu z wszelkiego rodzaju słupami i multikontami. W tej chwili na serwerze PL1 jest 27526 kont na poziomach legendarnych z tego większość to multikonta.
    Poprzeglądajcie opisy sojuszy co drugi to eden, sojusz nie walczący, sojusz ewentowy. To wszystko są tak na prawdę słupownie. Z którymi trzeba coś zrobić, żeby wrócił dawny urok tej gry.
    Przychody rubinów z grosików są na prawdę minimalne. Wg. mnie najlepszym rozwiązaniem było by dać kilka miesięcy czasu na wykorzystanie już zdobytych grosików, a po jego upływie zlikwidować studnię życzeń i zwrócić graczom rubiny zainwestowane na jej rozbudowę. 
    No i koniecznie trzeba powiększyć magazyn wyposażenia, bo to jest hamulcem dla gry. I aktywni graczy nie może się przez to rozwijać. 
    Przydało by też się wprowadzić zmiany w częstotliwości ewentów. Można by zrobić 1 miesiąc ewentów, a następny bez.
    Bez ewetnów ,  żeby wojsko Ci zdechło ???
    I nudy  przez cały miesiąc ???????
    superMati5 @ pl 1
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 04.07.2017
    miesiąc nudnych ewentów, ewentów, miesiąc wojen. Jak mam trzymać wojsko na ewenty to nie potrzebuję wojska
    marello @ pl 1
  • MadHeart (PL1)MadHeart (PL1) PL1 Posty: 54
    Chciałbym poznać tego mistrza argumentacji, który tak zręcznie wytłumaczył zlikwidowanie bonusów grosikowych potrzebą "balansowania" lub osłabieniem tej empirowej waluty.. szkoda że tak krótkowzroczne są ambicje odbicia się z dołku sprzedażowego rubinów..
    Po prostu chcecie przywrócić ogromną przewagę w każdym aspekcie gry graczom ładującym morze kasy w GG nad graczami kupującymi rubiny sporadycznie.. a całą mapę zmusić do ich kupowania...  Ale efekt będzie niestety odwrotny do zamierzonego..
    Zniechęcicie do kupowania rubinów graczy, którzy kupowali sporo.. a ci którzy kupowali niewiele nie będą kupować wcale..
    Mam natomiast inne pytanie.. niby oczywiste.. niby logiczne.. ale ciągle jakoś umykające naszym Twórcom..
    Marudzicie na słabą sprzedaż.. na osłabienie rubla.. tacy z was ekonomiści..
    dlaczego nie pomyślicie nad relacją PLN:EURO
    PLN:FUNT itd.. ???
    Jak to jest że cena rubinów w polsce jest niemalże identyczna a często nawet większa niż w krajach zachodnich ?
    Zwiększcie optymalnie 5 krotnie cenę dla niemców.. dla anglików itd..
    dostosujcie do przelicznika walut.. niech płacą za rubiny tyle ile my płacimy..
    i zobaczycie jak w tamtych krajach będzie wtedy ze sprzedażą...
    No albo wreszcie NAM obniżcie.. żebyśmy relatywnie płacili tyle ile ONI teraz płacą..
    Wtedy sprzedaż znacznie wzrośnie.. jeżeli ceny będą 4-5 krotnie niższe..
    i wojen będzie więcej.. i promek na eventy więcej sprzedacie..
    WTEDY rzeczywiście wyrównacie szanse...

Pozdrawiam serdecznie..

edytowano 04.07.2017
    marello (PL1) powiedział(a):
    miesiąc nudnych ewentów, ewentów, miesiąc wojen. Jak mam trzymać wojsko na ewenty to nie potrzebuję wojska
    Mało kto  będzie chciał walczyć... :/ Ja wojny lubię  , ale połowa mapy to eventowcy.
    superMati5 @ pl 1
  • superMati5 (PL1) powiedział(a):
    Mało kto  będzie chciał walczyć... :/ Ja wojny lubię  , ale połowa mapy to eventowcy.

no tak troszke wiecej jak polowa mapy :)
    ...
  • BraveZeus (PL1) powiedział(a):
    superMati5 (PL1) powiedział(a):

no tak troszke wiecej jak polowa mapy :)
    z tego co widac na mapie jest 1  sojusz walczacy;)
    1 który jest waleczny..
    2 nie bojace sie wojen..
    pare akademi które tez nie boja sie walczyc;)
    reszta to ewentowcy lub edeny;)
    niestety ewenty tak czeste popsuły gre, ludzie wolą po raz x.. zrobic ewent niz walczyc..
    maja zdobytych dowódców  z obcych..kruków ..ale nigdy ich w wojnie nie sprawdzili,
    zapomnieli jaki jest cel tej gry..
    ze ten ogien nie parzy a wojo sie odrobi...
    ...niestety zmiany ostatnie i to co zapowiedziane, jeszcze bardziej zniecheci ludzi do wojen..
    .
    ....przyjdzie sadzic marchewkę;)
    Hagino @ pl 1     Rebelianci      Wyróżnia nas pojęcie.....którego Wy nie znacie....WIERNOŚĆ ....Dzisiaj wrogu...Wczoraj Bracie....
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    superMati5 (PL1) powiedział(a): marello (PL1) powiedział(a):
    To czemu w ostatniej wojnie jak kp walczyło nie przyszedłeś pomóc ?  :D:D 
    oskarito5 @ pl 1
  • Kochany GGS musi usunąć grosiki bo czemu gracze mają tak łatwo rubiny zdobywać lepiej zepsuć grę po to żeby więcej kasy zarabiać
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    superMati5 (PL1) powiedział(a): marello (PL1) powiedział(a):
    To czemu w ostatniej wojnie jak kp walczyło nie przyszedłeś pomóc ?  :D:D

Bo jak miałem Ciebie słyszeć to mi się odechciało :) ;DD
    superMati5 @ pl 1
Sign In to comment.