Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

1316

Komentarz

• ChampionCesarz (PL1)ChampionCesarz (PL1) PL1 Posty: 49
    edytowano 01.07.2017
    superMati5 (PL1) powiedział(a):
    Na testowym nowe zbroje są za Top 100 , czyli pewnie u nas też tak będzie :(
    Kto nie kupi premki , to nie zdobędzie...
    no a jak by inaczej jak oni czegoś nie *** to byli by chorzy chyba 

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Jan
    Post edited by Jan M on
  • Drogi Janie ,skoro czytasz posty zamieszczane przez graczy, a czytasz,bo cenzurka musi być to może raczyłbyś odp na moje wcześniejsze zapytanie, chyba że jak kolega wcześniej rzekł nasze wypowiedzi są o kant ... i macie je gdzieś !?
    jakubhubert @ pl 1
  • i dostajesz bana na x dni za jedno przekleństwo nawet jak je zakropkujesz . a ta aktualka to ..... , ...... i kamieni kupa :) . psuć można prawie wszystko wieże badacza jeszcze zabierzcie i no oczywiście uczty za chlebek , tak żeby tylko za rubiny sie je dało odpalić hmmm co tu jeszcze mogą spsuć . 
    chyba już wszystko popsute oprócz tego co wymieniłem a może .... no tak jeszcze przy opuszczaniu soja i wchodzeniu do niego rubinki zostawiajmy .
    co my tu jeszcze mamy ... no nie wiem zeedytuje jak coś znajde miłego rujnowania życze :)
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    edytowano 01.07.2017
    ChampionCesarz (PL1) powiedział(a):
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    Nowe ubranka  pomysł z event samuraj/nomad.  Spoko sprawa ale?  no własnie.    
    Oszukujecie graczy  cały czas.  Studnia?  graczom sie  pasowało takie coś bo  zyskiwali  rubiny.  Ale support robi po swojemu. Lepiej usnąć  rzecz bardzo przydatną w tej grze aby gracze kupowali rubiny. Ciekawe kto jest taki mądry i wpadł na ten pomył.   Mówicie o balansie gry ?    Co wy o tym wiecie ?   Całe NIC !    Wmawiacie nam to  a każdy wie o co chodzi ! Chodzi o kupowanie rubinów.   Mądry człowiek nie kupi rubinów.  Bo po co?  Żeby stracić kasę na grę która traci sens? Bez sens.   Surka legendarna?  Kolejny pomyśł do bani.    Co mi to da, że budynki produkcyjne  bedą produkować o 40 % wiecej ??   Tak jak napisał gracz sam_gnus  200-280 to wielka róznica prawda?   A na sale trzeba po 68-70k  surki legendarnej.   To sale bedziemy budować   raz na tydzien.  Tak mi sie coś zdaje.   Multiki dawały taki komfort, że  co 3h można było strzelić i 81k wpadało.  I można było coś podnosić a teraz?   Mały lvl legendarny sobie nie poradzi aby wbić salę na 550 lvl.   Nie mówiąc o spichlerzach.   Chociaż dajcie miasteczka.  Tam dawało surki i 20  lvl sali można było dźwignąć.   W sumie nasze wypowiedzi to za przeproszeniem o kant dupy rozbić bo i tak nic z tym nie zrobicie bo nasze zdanie   dla was sie nie liczy.. Liczy sie tylko zysk. Tą drogą  daleko nie zajdziecie.     

Chyba, trzeba oddac posty i pojechać nie wiernych jak to powiedział mądry gracz na tej grze.   

Pozdrawiam.  
    WIDZE ŻE SIĘ KONKRETNIE ROZPISAŁEŚ :) TYLKO CO Z TEGO SKORO ROBIO TO CO DLA NICH JEST KORZYSTNE A NIE TO Z CZEGO SKORZYSTALIBY I GRACZE I GGS
    No niestety.  Musimy pogodzić sie z tym, że empire się już powoli można powiedzieć kończy.  To nie robi sie darmowa gra lecz płatna.   Owszem sam kiedyś ładowałem sporo  pieniędzy na rubiny ale teraz nie widzę sensu  bo za niedługo czuję, że mnie tutaj już nie bedzie. 
    oskarito5 @ pl 1
  • Pisałem juz kiedys ze Jan nic nie może , moze sobie podrapac w tyłku jak mu suuport pozwoli,
    Tu sie nie liczy zdanie graczy, tu sie liczy forsa, a nasze zdania nie sa brane pod uwage. Jan nawet nie przekazuje co myslą i piszą gracze, on tylko tłumaczy przez translator co znajdzie na forum angielskim lub co mu suuport przesle.
    I prosze zeby nikt z moderatorów nie pisał ze gra jest uczciwa, i ze to my gracze gramy nie uczciwie bo mogę mnożyc przykładami jak ta gra jest nie uczciwa,
    I proszę Jan najpierw pomyśl kilka razy zaczym zaczniesz pisać, bo najpierw piszesz a pózniej myślisz.
    I napisz w końcu prawdę ze nic nie mozesz, tylko to na co pozwala Ci suuport, robisz to w czynie społecznym, dostajesz pieniadze czy rubiny w grze, Byłem moderatorem na kilku forach, ale tak jak jest tu to nie było na zadnym zeby moderator nie mógł nic, dla mnie to jest farsza.
  • Witam
    Może nie doczytałem ale chciałbym wiedzieć co się stanie z uzbieranymi do tej pory tabliczkami samuraja czy nomada ?
    Mam nadzieje że to co uzbierałem do tej pory zostanie na następny event ?

• ciekawi mnie tylko ile bugów będzie itd
    gra schodzi całkiem na psy w imię balansu preferujecie w praktyce półsłupy czy ćwierćsłupy - chyba sam obiorę to drogę i będę pisał do supportu an tych co mają lepsze konto
    jak ktoś nie ma wysokiego poziomu legendarnego i sali - teraz kilka lat może to robić
    balans na grze - istna kpina
    kto wprowadził spec budynki na spec surkę?, sale legend, kamyki i ... generałów oraz kasztelanów za rubiny?
    to zniszczyło balans gry
    studnia - a oddacie rubiny tym co ją ulepszyli?
    już lepiej zróbcie tak leczenia w szpitalu jak werbunek wojska - 1 klikiem prosisz o pomoc dla całego woja leczonego
    teraz jak nie będzie rabowania surki to po co atakować? po co ranking łupów?
    to gra wojenno-strategiczna - tak przynajmniej myślałem, a nie - bez obrazy dla kogokolwiek -  sadzenie marchewki w grządkach
    obserwator77 @ pl 1
    !Polski Legion!; Bestie Nocy; Gwardia Mroku; **Sleepwalkers**; Elita Empire; KINGS of HELL; Easy Rider; OTT; Łeśni Łowcy
  • raczej zostanie bo tabliczki nadal bedą formą płatniczą w nomadach a jeśli nie należy wymienić w kantorze na obecną walute :D a tak na serio nawet jak zabiorą te tablice to co z tego dużo graczy tak bedzie truć d... że nie dadzą rady i coś tam w zamian dadzą na wszelki wypadek ja wydaje wszystko na tej edycji 
  • aelian (PL1) powiedział(a):
    nod12 (PL1) powiedział(a):

domyślam się ze o kruku to tylko możesz pomarzyc :)

Nie wiem, nie widziałem, to i marzyć nie wiem o czym ;) a tak serio, to się zastanawiam po co toto robić, jak zaraz - może nie za tydzień, może nie za dwa -  w ramach równouprawnienia, czy "polityki ciągnięcia za uszy" załapię się na darmoweg kruka, co jeszcze ze dwie sroki będzie ujeżdzać.

mam nie co inne zdanie na ten temat ale ne każdy jest w stanie zrozumieć z tego co widze więc koncze to durno rozmowe o wszystkim i niczym
    Proponuję zrobić chociaż z jedno top dla legendarnych (nie wnikam, czy było Ci to już dane, czy nie), polecam beri na krainie (bo tu wpływu poziom nie ma, albo ma marginalne znaczenie) - wtedy albo zrozumiesz, albo będziesz się trzymać swego. Jedne i te same (jak mówisz, a wcale nie są to powtarzalne osoby i widywałem już osoby w setce na obcych nie mające nawet sali 250 poziomu. Nie każdemu się chce w koło rypać naokrągło nomad, obcy, samuraj, kruk, ..., nomad przez pół roku) są gdzie są, bo albo im się chce chcieć, albo im się chce zainwestować. Jak ktoś wylata, to może poczuje satysfakcje, że ma coś niekoniecznie dostępnego dla reszty, że uczciwie sobie zapracował na evencie, albo uczciwie zakupił premki i też zapracował. Zrobienie top któregokolwiek to dużo więcej pstrykania, niż jego nie zrobienie i przebimbanie wydarzenia na pół gwizdka, po czym udanie się do sklepu i zakupienie tego samego (tyle że jeden uzbiera na to w 4h, inny 4 wydarzenia - efekt ten sam, a jednak różnica kolosalna między zamkami).

Jakbyś chciał hipotetycznie argumentować rozdawanie mordek z berimondu za top50 (obecnie za top1) komuś, kogo miesiąc wcześniej, w ostatniej edycji,  kosztowało to setki tysięcy rubinów. "Fajnie, ktoś bogaty, to go stać?". Skoro koniec końców zrobi się rozdawnictwo za pół darmo czegoś niegorszego, to jaki sens jest prowadzic ranking wydarzeń, jakąkolwiek rywalizacje na wydarzeniach? Aby bazować na czyimś "chciejstwie" i - nazwijmy po imieniu - uzależnieniu? Ktoś chce już i teraz, musi na ten moment mieć, to może kupi, może wylata? Natomiast jak ktoś nie ma ciśnienia - ggs zapewnia - dostanie za darmo za rok, to samo, kropka w kropke, klejnot w klejnot, w ramach "polityki ciągnięcia za uszy" leniwców ;)

to ze kruka dadza ci za free jest tak prawdopodobne jak snieg w lipcu......tak mocnego wodza nie masz szans dostać za nic.....może i dla ciebie to glupota ale jak się wie jak grac to te 5-6mln chwalki w obcym-kruku to nie problem 
  • kroenen (PL1) powiedział(a):
    raczej zostanie bo tabliczki nadal bedą formą płatniczą w nomadach a jeśli nie należy wymienić w kantorze na obecną walute :D a tak na serio nawet jak zabiorą te tablice to co z tego dużo graczy tak bedzie truć d... że nie dadzą rady i coś tam w zamian dadzą na wszelki wypadek ja wydaje wszystko na tej edycji 
    Niestety, tabliczki nie przepadną...

A swoją drogą przemyślane to wszystko, w funkcji moderatora należy przekazywanie informacji do CM, którego na tym forum nie ma, więc mogą nas olac. genialne
  • nod12 (PL1) powiedział(a):
    to ze kruka dadza ci za free jest tak prawdopodobne jak snieg w lipcu......tak mocnego wodza nie masz szans dostać za nic.....może i dla ciebie to glupota ale jak się wie jak grac to te 5-6mln chwalki w obcym-kruku to nie problem 
    równie prawdopodobne zdawało mi się rozdawanie poprzedniego dowódcy z obcych - też na swoje czasy odstawał od reszty i popatrz no spadł śnieg lipcu, i nawet w sierpniu bądź wrześniu zeszłego roku mikołaj przez komin się przecisnął i gienka dał, to dopiero niewyobrażalne. Także się nie zdziwię już niczym, a przy okazji chętnie posłucham jak się robi 5-6m chwałki na obcych, zawsze mnie to ciekawiło :)
  • ChampionCesarz (PL1)ChampionCesarz (PL1) PL1 Posty: 49
    edytowano 02.07.2017
    Janomar (PL1) powiedział(a):
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    Nowe ubranka  pomysł z event samuraj/nomad.  Spoko sprawa ale?  no własnie.    
    Oszukujecie graczy  cały czas.  Studnia?  graczom sie  pasowało takie coś bo  zyskiwali  rubiny.  Ale support robi po swojemu. Lepiej usnąć  rzecz bardzo przydatną w tej grze aby gracze kupowali rubiny. Ciekawe kto jest taki mądry i wpadł na ten pomył.   Mówicie o balansie gry ?    Co wy o tym wiecie ?   Całe NIC !    Wmawiacie nam to  a każdy wie o co chodzi ! Chodzi o kupowanie rubinów.   Mądry człowiek nie kupi rubinów.  Bo po co?  Żeby stracić kasę na grę która traci sens? Bez sens.   Surka legendarna?  Kolejny pomyśł do bani.    Co mi to da, że budynki produkcyjne  bedą produkować o 40 % wiecej ??   Tak jak napisał gracz sam_gnus  200-280 to wielka róznica prawda?   A na sale trzeba po 68-70k  surki legendarnej.   To sale bedziemy budować   raz na tydzien.  Tak mi sie coś zdaje.   Multiki dawały taki komfort, że  co 3h można było strzelić i 81k wpadało.  I można było coś podnosić a teraz?   Mały lvl legendarny sobie nie poradzi aby wbić salę na 550 lvl.   Nie mówiąc o spichlerzach.   Chociaż dajcie miasteczka.  Tam dawało surki i 20  lvl sali można było dźwignąć.   W sumie nasze wypowiedzi to za przeproszeniem o kant dupy rozbić bo i tak nic z tym nie zrobicie bo nasze zdanie   dla was sie nie liczy.. Liczy sie tylko zysk. Tą drogą  daleko nie zajdziecie.     

Chyba, trzeba oddac posty i pojechać nie wiernych jak to powiedział mądry gracz na tej grze.   

Pozdrawiam.  
    WIDZE ŻE SIĘ KONKRETNIE ROZPISAŁEŚ :) TYLKO CO Z TEGO SKORO ROBIO TO CO DLA NICH JEST KORZYSTNE A NIE TO Z CZEGO SKORZYSTALIBY I GRACZE I GGS
    Zbyt wielu roztropnych ludzi na tej grze nie znajdziemy.
    Ale moze kiedys sie ktos znajdzie taki, aby dokladnie sprawdzic jak jest z tymi ich zmianami i czy za straty poniesione przez graczy nie powinni poniesc jakichs konkretnych konsekwencji.
    Pozdrawiam
    Janomar
    nic nie poradzimy jak tak dalej będo robić to serwer polski będzie do zamkniecie bo watpie że ktoś będzie jeszcze chciał grać w to grę gdzię nacisk na kupno waluty premium jest masakryczny, nie będe wypominal że przy kazdym logowaniu musze zamykać z 5 okien ofert kupna rubinów. Powinna być specjalna zakladka gdzie byłyby wszystkie oferty kupna i jak gracz byłby zainteresowany to sam zajrzy tam i to zycia nie uprzyksza podczas logowania ani nie przeszkadza w zachecaniu do kupna rubinów, wtedy wszyscy byliby zadowoleni :)
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    Ciekawe co z obcymi  teraz będzie. Bo to nie jest NPC....

Surki nie będzie przynosił ? haha
    superMati5 @ pl 1
  • nod12 (PL1)nod12 (PL1) Posty: 30
    edytowano 02.07.2017
    aelian (PL1) powiedział(a):
    nod12 (PL1) powiedział(a):
    równie prawdopodobne zdawało mi się rozdawanie poprzedniego dowódcy z obcych - też na swoje czasy odstawał od reszty i popatrz no spadł śnieg lipcu, i nawet w sierpniu bądź wrześniu zeszłego roku mikołaj przez komin się przecisnął i gienka dał, to dopiero niewyobrażalne. Także się nie zdziwię już niczym, a przy okazji chętnie posłucham jak się robi 5-6m chwałki na obcych, zawsze mnie to ciekawiło :
    ten wodzu z obcych i tak nie był mocny w stosunku do innych....nie dasz do niego kamyków min 10lv to szalu nie ma...kruk w porównaniu do obcego jest o wiele lepszy.....gg musiało by do reszty   ##$%^&    żeby takiego dac za free
  • zemsta Khana nawet może być na testowym cos tam sprawdzalem...nawet na siebie atak wyslalem :D ale nie podoba mi się fakt ze za jego oboz nie daje monet????dlaczego ????  khan jest biedniejszy niż jego nomadzi???hehe   .......lipa troszkę

• superMati5 (PL1) powiedział(a):

obcego i kruka zalicza do NPC jeśli chodzi o bon z legendarnego
  • nod12 (PL1) powiedział(a):
    superMati5 (PL1) powiedział(a):

obcego i kruka zalicza do NPC jeśli chodzi o bon z legendarnego
    Jeśli chodzi Ci o bon-us z Sali, to liczył się na obcych i kruki, na NPC nie

Więc teraz oczywiście zabiorą zasoby z tych zamkow
Sign In to comment.