Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

216

Komentarz

• a gra miala byc darmowa nic wiec mylnego zeby osiagnac cel GGS obmyslil sobie plan zabrac graczom wszystko to na co pracowali latami wszystkie bonusy tracom wartosc tylko 1 bonus pozostal a nawet podniusl swojom wartosc to grabiez GGS na kase graczy
    wieslaw9616 @ pl 1
  • i oczywiscie GGS  zrobil sobie z nas jaja dostalem kamyk na grabiez ktory defakto za chwile nie bedzie dzialal i po co bylo sie wysilac
    wieslaw9616 @ pl 1
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    Na testowym nowe zbroje są za Top 100 , czyli pewnie u nas też tak będzie :(
    Kto nie kupi premki , to nie zdobędzie...
    superMati5 @ pl 1
  • Drogi Janie

Wrócę do mojego pytania. Co z Beri na zielonym, Kiedy event powróci, pytam dlatego, iż mam zrobiona jedną stronę - czerwoną, a z miłą chęcią uzupełniłbym o stronę niebieską dla kompletnego generała i kasztelana

wezysko @ pl 1
  • Piotrek935 (PL1)Piotrek935 (PL1) Posty: 238
    edytowano 01.07.2017
    Grosiki nie będą dostępne do zdobycia.
    Ale za to możecie wymienić jeden grosik na 12 demonicznych lub 10 końskich ogonów.. Hurra!

Oczywiście usunięto też demony za top5 i top 20, bo przecież takiego wojska byle aktywny gracz mieć nie może.
    Z tego co widziałem, by przy ataku nomada na zamek nie stracić zbyt wiele wojska trzeba bronić narzędziami rubinowymi, oczywiście trzeba kupić, bo w nagrodach się tego nie dostaje.

Część aktywnych graczy pousuwała już budynki specjalne, bo z ataków na inne zamki i obcych wpadało dostatecznie wiele, i znowu gracze są do tyłu, bo muszą znowu budować?

Zbroje z nomadów i skośnych są fajne i nawet nie trzeba wiele zrobić, by je zdobyć... Wystarczy być w top 100,kupić dwa razy premię i spędzić dzień przed grą, nic prostszego... 

Bilans gry to się nazywa...

No cóż, zostaje tylko podziękować BBGS.
  • Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    Ale za to możecie wymienić jeden grosik na 12 demonicznych lub 10 końskich ogonów.. Hurra!

Oczywiście usunięto też demony za top5 i top 20, bo przecież takiego wojska byle aktywny gracz mieć nie może.
    Z tego co widziałem, by przy ataku nomada na zamek nie stracić zbyt wiele wojska trzeba bronić narzędziami rubinowymi, oczywiście trzeba kupić, bo w nagrodach się tego nie dostaje.

Część aktywnych graczy pousuwała już budynki specjalne, bo z ataków na inne zamki i obcych wpadało dostatecznie wiele, i znowu gracze są do tyłu, bo muszą znowu budować?

Zbroje z nomadów i skośnych są fajne i nawet nie trzeba wiele zrobić, by je zdobyć... Wystarczy być w top 100,kupić dwa razy premię i spędzić dzień przed grą, nic prostszego... 

No niestety, oni robią wszystko, aby gracze kupowali rubiny. Natomiast graczy będzie coraz mniej i mniej rubli będą kupować , jeżeli wogóle ktoś bedzie jeszcze kupował 
  • Piotrek935 (PL1)Piotrek935 (PL1) Posty: 238
    edytowano 01.07.2017
    DarkLuka (PL1) powiedział(a):
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):

No niestety, oni robią wszystko, aby gracze kupowali rubiny. Natomiast graczy będzie coraz mniej i mniej rubli będą kupować , jeżeli wogóle ktoś bedzie jeszcze kupował 
    Będą, kwestie psychologiczne tu mają wpływ, uzależnienie ( to prawie jak hazard), chęć pokazania się, czy wywyższenia. Część może jest już zaślepiona i nie zauważa, że za tą samą kwotę co kiedyś zyskują znacznie mniej. Na tym polega ta gra, jest najbardziej dochodowa z grupy gier od GG, więc nastawiona jest na ciągły zysk, nie przyjemność grających.

A i jeszcze jedno, do moderatorów, by przekazali to dalej.

Skoro studnia życzeń staje się bezużyteczna, żądam zwrotu rubinów wydanych na tenże budynek.
  • zabierzcie jeszcze całe wojsko z eventów tak jak za topke z nomadów po co nam wojsko do atakowania bedziemy tylko budować to jest zwykła kradzież a i Panie Janie prosze mnie nie straszyć blokadą konta bo naprawde nie boje sie więcej przynajmniej będzie czasu wolnego na pożyteczniejsze rzeczy
  • zmiana eventów spoko sprawa :)
    ale usunięcie studni życzeń bo jakis bilans nie pasuje to śmiech...
    nie zgadza się ,ponieważ wszystko jest drogie i mało kto może sobie pozwolić na gre na rubinach tkz. "rubiniarze"

Ja osobiscie wole wydać pieniadze na jakąś fundacje jak na rubinki w grze która nie gwarantuje mi jedzenia czy innych zapotrzebować :)

Ale aktualka jako tako jest ok :)
    ...
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    chyba czas kończyć ta zabawę
  • Panie Janie ,w związku z wycofaniem grosików studnia życzeń stanie się bezużyteczna i jak rozumiem w przyszłym czasie budynek ten również zniknie, więc pytam się ; czy koszty poniesione w rubinach na ulepszenie tegoż budynku i to dość spore! (posiadam 8 poziom-koszt ok.100 tys. rubinów jeśli dobrze pamiętam)  zostaną zwrócone w jakiejkolwiek formie ???
    Proszę o odp pana, panie Janie lub kogokolwiek z moderatorów gry  na zadane moje pytanie.
    jakubhubert @ pl 1
  • Mam pytanie odnośnie wydarzenia długoterminowego.Aktualizacja ma nastąpić w Środę(Tak wiem jest napisane,że termin nie jest ostateczny),ale chciałem zapytać  na kiedy przewidziane jest rozpoczęcie tego wydarzenia długoterminowego? Drugi,trzeci tydzień lipca?Może przez cały Sierpień ? Bardzo proszę o odpowiedź,ponieważ wyjeżdżam i byłbym bardzo wdzięczny,gdybyście podali chociaż przybliżoną datę rozpoczęcia eventu :)Chciałbym sobie skleić tego dowódcę,ponieważ jest naprawdę fajny,a nie wiem czy niestety dam radę :(
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    edytowano 01.07.2017
    dla mnie likwidacja grosików to jest zły pomysł - też mnie zastanawia czy koszty ulepszenia studni zostaną mi zwrócone, ja wiem że dla GGE studnia spowodowała zmniejszenie zysków z zakupów rubinów bo po co kupować jak można w studni szybko je zrobić.

co do sali legend to fajnie że zostanie zmniejszone ilości surki specjalnej do podniesienia jej na wyższy poziom tylko co z tymi graczami którzy mają już ją na maxa a wydali surki bardzo dużo?? kto im zwróci surke którą wydali niepotrzebnie???

co do dekorek to są ładne ale przydałoby się podać jaki porządek będą mieć

GGE dąży do tego by w krótkim czasie jak najwięcej osób miało poziom legendarny 800

• Bim (PL1)Bim (PL1) PL1 Posty: 188
    edytowano 01.07.2017
    Wy (ludzie z GGS) chyba nie zdajecie sobie sprawy ze stopnia osłabienia graczy niskich poziomów względem graczy legendarnych posiadających na max rozbudowane budynki, tj, sala 550 lvl itd. Gracze którzy maja tak rozbudowane zamki, budowali je w tempie kilka poziomów dziennie, a moze więcej. Teraz gracze ktorzy dopiero zaczynają poziomy legendarne będą w stanie zbudować 1 poziom jakiegoś budynku raz na kilka dni. Po szybkiej kalkulacji maxymalne poziomy budynków legendarnych osiągną po 20 latach. To jest conajmniej śmieszne. Zwiększenie produkcji i łupów z baronów w proponowanej ilości w nieznaczącym stopniu wyrówna tą przepaść, musielibyście zwiększyć to kilkadziesieciokrotnie.
    W sprawie grosików również nowi gracze są znacznie osłabieni bo nie mieli możliwości skorzystania z możliwości ich zdobycia.

Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Za top 20 nomka dekor 275 porzadku i 725 potegi 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • jaromlody (PL1) powiedział(a):
    dla mnie likwidacja grosików to jest zły pomysł - też mnie zastanawia czy koszty ulepszenia studni zostaną mi zwrócone, ja wiem że dla GGE studnia spowodowała zmniejszenie zysków z zakupów rubinów bo po co kupować jak można w studni szybko je zrobić.

co do sali legend to fajnie że zostanie zmniejszone ilości surki specjalnej do podniesienia jej na wyższy poziom tylko co z tymi graczami którzy mają już ją na maxa a wydali surki bardzo dużo?? kto im zwróci surke którą wydali niepotrzebnie???

co do dekorek to są ładne ale przydałoby się podać jaki porządek będą mieć

GGE dąży do tego by w krótkim czasie jak najwięcej osób miało poziom legendarny 800

Blokując zdobywanie zasobów legendarnych raczej do tego nie dąży...

Dekoracje:
    Wojowniczy Orzeł- 260ppp, 625 potęgi, koszt to 3325 medali chana ( za atak nomada na Ciebie wpada 81 medali, jeśli twój sojusz przeszedłby wszystkie poziomy obozu chana wpadłoby 4k medali)
    Przypowieść o okrutnym ptaku - 245ppp, 550 punktów potęgi, koszt- 2050 tabliczek chana
    Podróż nomadycznej księżniczki - 275ppp, 725 punktów potęgi, nagroda za top 20 w nomadach

To tyle chyba z nomadów.
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    Nowe ubranka  pomysł z event samuraj/nomad.  Spoko sprawa ale?  no własnie.    
    Oszukujecie graczy  cały czas.  Studnia?  graczom sie  pasowało takie coś bo  zyskiwali  rubiny.  Ale support robi po swojemu. Lepiej usnąć  rzecz bardzo przydatną w tej grze aby gracze kupowali rubiny. Ciekawe kto jest taki mądry i wpadł na ten pomył.   Mówicie o balansie gry ?    Co wy o tym wiecie ?   Całe NIC !    Wmawiacie nam to  a każdy wie o co chodzi ! Chodzi o kupowanie rubinów.   Mądry człowiek nie kupi rubinów.  Bo po co?  Żeby stracić kasę na grę która traci sens? Bez sens.   Surka legendarna?  Kolejny pomyśł do bani.    Co mi to da, że budynki produkcyjne  bedą produkować o 40 % wiecej ??   Tak jak napisał gracz sam_gnus  200-280 to wielka róznica prawda?   A na sale trzeba po 68-70k  surki legendarnej.   To sale bedziemy budować   raz na tydzien.  Tak mi sie coś zdaje.   Multiki dawały taki komfort, że  co 3h można było strzelić i 81k wpadało.  I można było coś podnosić a teraz?   Mały lvl legendarny sobie nie poradzi aby wbić salę na 550 lvl.   Nie mówiąc o spichlerzach.   Chociaż dajcie miasteczka.  Tam dawało surki i 20  lvl sali można było dźwignąć.   W sumie nasze wypowiedzi to za przeproszeniem o kant dupy rozbić bo i tak nic z tym nie zrobicie bo nasze zdanie   dla was sie nie liczy.. Liczy sie tylko zysk. Tą drogą  daleko nie zajdziecie.     

Chyba, trzeba oddac posty i pojechać nie wiernych jak to powiedział mądry gracz na tej grze.   

Pozdrawiam.  
    oskarito5 @ pl 1
  • oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    Nowe ubranka  pomysł z event samuraj/nomad.  Spoko sprawa ale?  no własnie.    
    Oszukujecie graczy  cały czas.  Studnia?  graczom sie  pasowało takie coś bo  zyskiwali  rubiny.  Ale support robi po swojemu. Lepiej usnąć  rzecz bardzo przydatną w tej grze aby gracze kupowali rubiny. Ciekawe kto jest taki mądry i wpadł na ten pomył.   Mówicie o balansie gry ?    Co wy o tym wiecie ?   Całe NIC !    Wmawiacie nam to  a każdy wie o co chodzi ! Chodzi o kupowanie rubinów.   Mądry człowiek nie kupi rubinów.  Bo po co?  Żeby stracić kasę na grę która traci sens? Bez sens.   Surka legendarna?  Kolejny pomyśł do bani.    Co mi to da, że budynki produkcyjne  bedą produkować o 40 % wiecej ??   Tak jak napisał gracz sam_gnus  200-280 to wielka róznica prawda?   A na sale trzeba po 68-70k  surki legendarnej.   To sale bedziemy budować   raz na tydzien.  Tak mi sie coś zdaje.   Multiki dawały taki komfort, że  co 3h można było strzelić i 81k wpadało.  I można było coś podnosić a teraz?   Mały lvl legendarny sobie nie poradzi aby wbić salę na 550 lvl.   Nie mówiąc o spichlerzach.   Chociaż dajcie miasteczka.  Tam dawało surki i 20  lvl sali można było dźwignąć.   W sumie nasze wypowiedzi to za przeproszeniem o kant dupy rozbić bo i tak nic z tym nie zrobicie bo nasze zdanie   dla was sie nie liczy.. Liczy sie tylko zysk. Tą drogą  daleko nie zajdziecie.     

Chyba, trzeba oddac posty i pojechać nie wiernych jak to powiedział mądry gracz na tej grze.   

Pozdrawiam.  
    WIDZE ŻE SIĘ KONKRETNIE ROZPISAŁEŚ :) TYLKO CO Z TEGO SKORO ROBIO TO CO DLA NICH JEST KORZYSTNE A NIE TO Z CZEGO SKORZYSTALIBY I GRACZE I GGS
Sign In to comment.