Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Zwiększenie rubinów z wieć smoków i fortec

To jest moja propozycja, jednak nie wiedziałem gdzie ją wstawić.

Skoro w najbliższych aktualizacjach usuną grosiki z eventów, a potem studnie , to niech może twórcy gge powiększą liczbę rubinów, które można zdobyć za atakowanie wież, fortec i smoków.

Oraz odblokują możliwość atakowania z wiosek, wtedy będzie większa szansa na pokonanie większej ilości smoków lub fortec.

Najbliższe aktualizacja, sprzyjają rubiniarzą. Rubiniarz kupi sobie rubiny, a ktoś kto nie wydaje kasy na gry, nie kupi

Twórcy gge , chcieli zbilansować te rubiny, a jeszcze gorzej będzie ..

Pozdro 

Komentarz

• Nie, ponieważ zakłóci to bilans gry i zachwieje wartością rubinów, które przecież obecnie, gdy są grosiki są prawie bezwartościowe...
  • BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Przenoszę temat do odpowiedniego działu na forum.

Pozdrawiam
    Keira

• JUZ WIDZE JAK ONI TO ŁUKASZ ZROBIO JAK BY MIELI DAC NAM WIECEJ RUBLI TO BY NIE USUNELIBY GROSIKOW A POTEM STUDNI ZYCZEN
  • zwiekszenie rubinów? w jakim Ty świecie żyjesz :P
    nasz support usuwa grosiki bo "bilans gry" się nie zgadza i jest jakiś tam...

obecnie rubiny są bezwartościowe :'))
    Tak naprawdę  grubość portfela się nie zgadza :)

szkoda ale co zrobić :)
    Byłby to strzał w kolano dla naszego działu i nieopłacalne :)

Takie zagrania prowadzą do upadku :))))))
    ...
  • BraveZeus (PL1) powiedział(a):
    zwiekszenie rubinów? w jakim Ty świecie żyjesz :P
    nasz support usuwa grosiki bo "bilans gry" się nie zgadza i jest jakiś tam...

obecnie rubiny są bezwartościowe :'))
    Tak naprawdę  grubość portfela się nie zgadza :)

szkoda ale co zrobić :)
    Byłby to strzał w kolano dla naszego działu i nieopłacalne :)

Takie zagrania prowadzą do upadku :))))))
    upadek zeusiku to był już kilka miesięcy temu teraz gra leży i wstaje po to by znów upaść za rok pewnie npc zabiorą oprócz samurajów nomadów i beri bo to też niopłacalne za łatwo ruble sie na nich kosi :D 
  • Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    Nie, ponieważ zakłóci to bilans gry i zachwieje wartością rubinów, które przecież obecnie, gdy są grosiki są prawie bezwartościowe...
    Bilans gry to już jest w takim stopniu zakłucony, że nie wiem czy już bardziej się go da zkłucic...

No ale, dobrze ze chociaz duzo rubli wpada za wieze

Ogarniesz sobie na kazdym swiecie po 15-20 wiec i troche rubli dziennie wpada
  • za prawdę, naiwność ludzka jest tak samo wielka jak głupota i nie ma granic. Pokażcie mi jednego co rozdaje i na tym nie zarabia a Was przeproszę za mą uwagę. Pierwsza zasada biznesu: znaleźć takiego jelenia do da mi zarobić.

pozdrawiam marek - kmes090562
  • edytowano 10.07.2017
    Na nie. Odpowiada mi ilość rubinów zdobywana w bitwach z NPC. Jak masz 70 lvl. (ja miałem, ale reset...) to trochę rubli zbijasz na takim Baronie, czy Barbarzyńskiej Wieży.
    Pomyślcie, czy dużo osób zaglądało by do sklepu z rubinami... Goodgame Studios zbyt dużo by traciło. :)
    No grosiki potrzebne, fakt :)
Sign In to comment.