Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Kupowanie prezentów - wyposażenie

Siemka. Mam taki problem że nie mogę kupić prezentów z wyposażeniem. Czym to jest spowodowane? Mam 70 lvl.

Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.

Komentarz

• BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Na chwilę obecną nie ma możliwości kupowania prezentów z wyposażeniem.
    Jeżeli się to zmieni poinformujemy w Oficjalnych Ogłoszeniach.

Pozdrawiam
    Keira

• BM_Keira powiedział(a):
    Witam,

Na chwilę obecną nie ma możliwości kupowania prezentów z wyposażeniem.
    Jeżeli się to zmieni poinformujemy w Oficjalnych Ogłoszeniach.

Pozdrawiam
    Keira
    zapewne pytanie dotyczy handlarki prezentow, nie kazdy ma mozliwosc kupic tam wyposazenie w prezencie,
    i mnie ciekawi odpowiedz na to pytanie.
    Hagino @ pl 1     Rebelianci      Wyróżnia nas pojęcie.....którego Wy nie znacie....WIERNOŚĆ ....Dzisiaj wrogu...Wczoraj Bracie....
  • Niestety Keiro, ale prawdopodobnie wprowadzasz gracza szwagier12 w błąd. Z tego co mi wiadomo można dokonać takiego zakupu, trzeba jednak, prawdopodobnie zakupić kilkaset tysięcy lub więcej rubinów, by tą możliwość odblokować.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    Niestety Keiro, ale prawdopodobnie wprowadzasz gracza szwagier12 w błąd. Z tego co mi wiadomo można dokonać takiego zakupu, trzeba jednak, prawdopodobnie zakupić kilkaset tysięcy lub więcej rubinów, by tą możliwość odblokować.
    Możliwe, ze wprowadza, skoro pytanie jest tak skonstruowane, że gdyby nie kolejny wpis, człowiek się zastanawia jak pomóc. Generalnie zawsze omijam pytania na forum, które są mało precyzyjne a ja nie jestem ani nikt z zespołu od domyślania się co komu w trawie piszczy. Jeśli ktoś nie umie napisać pytania pełnym zdaniem, musi poczekać na dyskusje i może w trakcie niej, coś z tego wydobędziemy ...

A na tę moment, jeszcze chwile poczekam na konkretne pytanie autora wątku i nie widzę tu powodu tym samym do krytyki koleżanki, a jeśli znasz odpowiedź zacznij od niej a nie od wytykania błędów ....

Jan
  • Jan M powiedział(a):
    Niestety Keiro, ale prawdopodobnie wprowadzasz gracza szwagier12 w błąd. Z tego co mi wiadomo można dokonać takiego zakupu, trzeba jednak, prawdopodobnie zakupić kilkaset tysięcy lub więcej rubinów, by tą możliwość odblokować.
    Możliwe, ze wprowadza, skoro pytanie jest tak skonstruowane, że gdyby nie kolejny wpis, człowiek się zastanawia jak pomóc. Generalnie zawsze omijam pytania na forum, które są mało precyzyjne a ja nie jestem ani nikt z zespołu od domyślania się co komu w trawie piszczy. Jeśli ktoś nie umie napisać pytania pełnym zdaniem, musi poczekać na dyskusje i może w trakcie niej, coś z tego wydobędziemy ...

A na tę moment, jeszcze chwile poczekam na konkretne pytanie autora wątku i nie widzę tu powodu tym samym do krytyki koleżanki, a jeśli znasz odpowiedź zacznij od niej a nie od wytykania błędów ....

Jan
    Odpowiedzi udzieliłem, niezbyt dokładnej, ale wskazuje, co może być przyczyną braku możliwości zakupu. Ponadto nikogo nie skrytykowałem, lecz stwierdziłem tylko, iż według mojej oceny wprowadziła autora wątku w błąd. To jest chyba różnica?

Milszego popołudnia niż dotychczas życzę :)
  • Jan M powiedział(a):

Jan
    Janie,to ja ponowie pytanie; dlaczego nie wszyscy moga kupic prezenty z wyposazeniem u handlarki prezentow?,Ja rowniez nie mam takiej mozliwosci.
    Hagino @ pl 1     Rebelianci      Wyróżnia nas pojęcie.....którego Wy nie znacie....WIERNOŚĆ ....Dzisiaj wrogu...Wczoraj Bracie....
  • JAN a co mam jeszcze więcej napisać?

Chciałem kupić prezent a w okienku z prezentami (u handlarza) pojawia się szara ikonka i napis, że na razie nie dostępna jest ta opcja (jakoś tak bo nie pamiętam). To jest proste pytanie dlaczego nie mogę kupić skoro mam lvl 70 i rubinki też mam potrzebne do zakupu
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    szwagier12 (PL1) powiedział(a):
    JAN a co mam jeszcze więcej napisać?

Chciałem kupić prezent a w okienku z prezentami (u handlarza) pojawia się szara ikonka i napis, że na razie nie dostępna jest ta opcja (jakoś tak bo nie pamiętam). To jest proste pytanie dlaczego nie mogę kupić skoro mam lvl 70 i rubinki też mam potrzebne do zakupu
    Z przykrością, jeśli mówimy o Handlarce Prezentami, ale odpowiedzi na te pytanie udzielić mi nie wolno. Jest to związane z ochroną kont graczy. Może dojść do nadużyć i takie informacje nie mogą być udzielane graczom.

Jan
  • Skoro inni mogą kupować a ja nie mogę to chciałbym znać tego powód.
  • szwagier12 (PL1) powiedział(a):
    Skoro inni mogą kupować a ja nie mogę to chciałbym znać tego powód.
    Jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Wiem o jednym przypadku użycia( zakupu) takiego prezentu z wyposażeniem, dokonała tego osoba wydająca na grę 1k miesięcznie( lub i więcej)
  • ale inni koledzy mogą i wcale jakoś dużo tych rubli tez nie kupują.
Sign In to comment.