Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Eventowa Ankieta

13»

Komentarz

• piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Dodaj ile kasy na premki trzeba wydac zeby ukrecic 300 k hmmmm  ,  taki wynik nie dla przeciętnego gracza ot cala prawda o topkach i balansie gry jak dla mnie wystarczy nagrody pozmieniac  albo jak zrobisz pasek nagrod drugi poziom mistrzowski jak w cierniach wtedy  bedzie  cos dla tych naj co lubia sobie wydac na piksele pol wyplaty ku uciesze ggsu 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Tieru (PL1)Tieru (PL1) Posty: 624
    Archipelag Sztormu
    Chciałbym osobiście by Archipelag Sztormu został przerobiony na coś ciekawszego. :)
    5500564b47f9fpng
    SUPPORT
    Wideo Poradniki dot. gry GG Empire
    Zlecenia na sygnatury/avatara
    Zanim zapytasz... UŻYJ Wyszukiwarki! Znajdziesz w niej wszystko!

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    Bitwa o Berimond
    G.leszczyk (INT2) powiedział(a):
    Wybrałem nomadow ponieważ ten event jest stary jak swiat.
    Potrzeba troche dac w nim swieżosci 95,500 pkt to jest nic pokazaly ostatnie wydarzenia ze ci co robia top 1 mogli by skonczyc ten event 3 razy jeden gracz.
    Gracz z top1 na samurajach zrobił 300k i był to smok1.
    Wiec kurcze trzeba dodac nowe dekorki lepsze.
    Dowódca nowy i kasztelan.
    Może zeby sojusz zrobił 120k pkt tak samo i w samurajach 
    A indywidualnie 20k kazdy gracz zeby zdobyc kazdy gracz na 70 lvl-u
    Pozmieniac troche nagrody .
    Wiecej skrzynek zeby mozna było zdobyc indywidualnie i  sojuszowo.
    I zrobienia rankingow od top 100, top 250 top 500 moze wtedy by dało sie cos ugrac

++++++++++++++++++++++++++++++
    Siemka
    sorki za wejscie w temat ale wlasbnie  poeuszyles  kwestie coja dawno proponowalem aby dac wikszej ilosci graczy wiekze mozliwosci i czerpanie  wiekszej zabawy z eventow

A dotyczy to 
    cyt.  I zrobienia rankingow od top 100, top 250 top 500 moze wtedy by dało sie cos ugrac

Ja osobiscie jestem ztym aby top 1  zlikwidowano  ,,bowiem za duze cisnienie jest np na gneralie nie zdobywalne  tylko w TOP 1  ostatnie czesci do kompletow dowodcow

zlomumam po kilka kompletow z prawie wswzystkich eventow  jednak np Bohater nawet na Normandach to aby go zdobyc to trzeba albo jakkiedys  gracze z dziesiatkami tysiecy skrzynekstartowali i wygrywali albo kupis kilkaconajmniej   ofer promocyjnych  no od 85.000  do 180.000  rubinow (pomijam ze Han z normandow ijego zbroja cienka jest aleu mam na mysli  wiekszosc eventow  co podobnie jest

a artki to zawsze po 3 sztukipowinny byc zroznicowane +  diamenty bowiem to stanowi 80%  calej gry  reszta to dodatki

Pozdrawiam ,,,,,,,,i sorki za wciecie sie w temat  ,  ale   Ty masz racje  ija bym to jscz powiekszyl z mozliwosciami  bo o event przez graczy bardzo lubiany :))
    i  co do normandow to przynajmniej 2 nowe zestawy  zdiamenami dowodcy nowego oraz kasztelana bowiem tamniema cokupowac  jedynie konskie na chwale  hahh a to juz  parodia na maxa :)

fajne laski z kabaretami :)

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    Bitwa o Berimond
    Tieru (PL1) powiedział(a):
    Chciałbym osobiście by Archipelag Sztormu został przerobiony na coś ciekawszego. :)

-------Generalnie  tak naprawde to  wwszystkie eventy  powinny otrzymac nowe  calkiem artki i nagrody  bo  juz

------Archipelagto jak archeologizne wykopaliska  staen z nagrodami takimi samymi :))

--------Gracze sa znudzeni  eventami co 4 dni traja   ,m tym samym  nie kazdy gracz lubi dany ewent i  czestojest tak ze go nie robi i mam przerwe  4dni wgrze

1---------------------------------------a eventy to prosty podzial na te  z chwala  ( obcy  kruki )-------------

2-------------i na te co ciagle brak tarcz  do ataku lub  klepsydry sie koncza ( normandzi , samuraje )-------

1------------------------------to podstawowe eventy co sa ciagle  i  powinny startowac po 2 ewenty   jeden na chwale

2----------------------------- i nastepny na latani z tarczami  itpitd

*********************w redy gracze maja do wyboru to co lubia , 

--------bowiem  spora czesc graczy nie lubi obcych i kruka a bardzo lubia  normandow , samurai , itpitd

-------wiec  mozna nawet jakis nowy dodac na zasadach  takich jak normandzi  ale z calkiem innymi  nagrodami niespotykanymi w innych eventach ...

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • zyz (PL1)zyz (PL1) PL1 Posty: 43
    Bitwa o Berimond
    A moje zdanie jest takie, że obecne EVENTY są już nudne i przestarzałe. Nagrody te same. tłuczone non stop - kruki i obce ile mamy tłuc 500 - wiem rozumiem program 500+, ale nie powinno to dotyczyć nas grających. Przestawienie na minimalny od 1 kilo w górę ma sens. I zróbcie zamiast tych samych strojów kamienie - zamiast elementu stroju losowy kamień 10 lvl dla gienka.
    samuraje może wkońcu zmienicie tego gienka i kasztelana i poprawicie jego parametry bo wcale nie jest tani a d... nie urywa.
    Nomad kasztelan i gienek no szału nie ma.
    Beri  - zbrojmistrz szacun jedyna rzecz której sie nie przyczepie - 7% zamiast 10% OK. ŁAŁ jedna rzecz na plus to już rewelka  - PRAWDA.
    A ta piękna mordka może czas najwyższy dać ją na top50 a za 1 miejsce jakiś wyczesany element wyglądu dający efekt hmm tu zostawię wam pod dyskusje.

Dajcie coś extra w końcu jakąś nowość....

pozdrawiam Piotrek

zyz 

• grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    Bitwa o Berimond
    Staram się śledzić forum, rozmawiać z graczami i większość z nas widzi obecne eventy jako nudne.

Tak wieje nudą .. cały czas na zmianę 4 eventy, w tym 2 praktycznie identyczne.

Miasteczko, beri na zielonym, turniej sojuszy.. poznikały do poprawki i zostały dziwnie zapomniane..

Dodatkowo po zmianach lvl i wejściu poziomów legendarnych, nowych budynków drastycznie spadła wartość wszelkich obiektów specjalnych.. Ich aktualna rola jest znikoma. 
    Produkcja + 250 kanapek na 1 h.. zawsze coś, ale i bez tego można mieć świetne wyniki.

Moja propozycja jest prosta - nowy budynek specjalny, ale do zrobienia za zasoby ze skarbca sojuszu. 
    Cena wiadomo była by wysoka, ale w zamian sojusz dostanie bonusy.. dla każdego gracza. Produkcja kanapek od 500-1000 i inne. 

Obiekt zostanie przypisany do wybranego gracza i może zostać zdobyty przez inny sojusz.. A limit posiadania to liczba członków sojuszu.

Takie udogodnienie wniesie nową energię do gry i zmieni proporcje sił.. z większą produkcją, można pozwolić sobie na więcej wojska, a w konsekwencji na ogromną wojnę między sojuszami. 

Proszę o opinię na temat pomysłu. 
    grik1 @ pl 1
  • meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    edytowano 26.06.2017
    co do OSow zgadzam sie ze juz dawno stracily swoja wartosc

co do eventow
    moznaby wprowadzic jakis event na swiatach bo tam tylko wieze i fortece a majac gotowa grafike smokow zrobic inwazje na zasadzie starych samurajow do losowania kart co troche by urozmaicilo rozgrywke

3 ewenty cierniowa, podziemie i wybrzeze przydaloby sie naprawde odswiezyc bo zestawy i nie tylko sa przestarzale. poziomy trudnosci zwykly za latwy a mistrzowski za trudny i nie adekwatny z wygrana
    za ukonczenie mozna by losowa czesc zestawu jak w przypadku beri. za perly itp. wprowadzic wiecej nagrod i nie tylko ozdobki.
    mieliscie fajny pomysl urozmaicenia zamku poprez wyglady w placu budowy ale z czasem wycofaliscie i zostaly tylko wyglady za rubiny oraz za wygranie kola
    wprowadzcie ze 3 rodzaje architektury(przykladowo japonska) no chyba ze czekacie na przejscie w html5 bo aktualnie flesz strasznie zamula. tak samo stale wyglady dla kasztelana czy generala moglyby ciekawiej mape rozbudowac :)

mamy na zieleni powtarzajace sie eventy
    co do obcy/kruk
    jeden z tych eventow moznaby urozmaicic dajac wieksze zamki tak 1500 wojska minimum ale zaraz po wyslaniu ataku przeciwny zamek wysyla riposte ktora nie znika po spaleniu go dzieki czemu naprawde kazdy atak trzeba byloby przemyslec no i wiadomo pilnowac zamku

beri na zieleni szkoda ze tak rzadko dajecie bo naprawde fajny event chociaz strasznie malo monet wpada z ataku

miasta sojusznicze i turniej sojuszy wiadomo naprawde fajne eventy wprowadajace troche innego powiewu niz monotonnosc 4 aktualnych zwlaszcza ze w surowce specjalne w miastach mozna bylo zdobyc dosc obficie
    te 2 eventy wymagaja zgrania i zaangazowania calego sojszu co zawsze ozywialo tych najbardziej przysnietych

co do archi wiadomo nie ma tam juz nic ciekawego poza manekinami chyba i odatkowym punktem do produkcji jednostek i maszynek
    przykladowo miesiac stawiania statkow dla 200k rubinow na konto sojuszu gdzie przy obcych wpada 500k
    ozdoba za top5 porwnywalne pp do terakoty ktora mozna kupic za doslownie godzine gry

• marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 26.06.2017
    zlikwidować ewenty, bo nic nie wnoszą do gry i nie sprzyjają aktywności. Kiedyś, żeby zdobyć fajną zbrojkę trzeba było latać po baronach. Teraz o wiele lepsze zestawy się dostaje praktycznie za free. Po 3 latach gry i pokonaniu kilkuset tysięcy baronów brakowało mi 1 zbroi, żeby mieć komplet kasztelanów 90/90 + prawie max muru, bramy lub fosy. Tego ostatniego elementu nie znalazłem przez półtora roku. A teraz byle kniaź ma zbroje ewentowe.
    Ten uczeń kowalski to kolejna porażka. Teraz jak ktoś ma słupy to może na każdym sobie kupić kompletną zbroję.
    Konkurs sojuszy całkowicie zlikwidować i poprawić coś, żeby nie dało się robić tzw ustawek. Jedni zapierdzielają na obcych, żeby mieć lepszy tytuł i werbować lepsze wojsko, a ktoś inny robi wojsko na słupach i w ten sposób zdobywa chwałe. 
    Bitwa o stolicę - dodać tam do kupienia wojsko.
    Na archipelagu nie potrzebnie resetują się wszystkie budynki. Te służące do ataku i obrony (mury, wieże, fosa, wieża obserwacyjna, przystań) powinny zostać. Wtedy był by sens prowadzenia wojen na sztormie. 
    Na zieleni pasowało by zmienić najwyższy V wież baronowych, bo z takim wojskiem i takimi ustawieniami są nie opłacalne.
    Koniecznie trzeba powiększyć magazyn na artefakty
    A jak kniazie chcę ogony w samurajach to dać im. Dla mnie są tam cenniejsze rzeczy niż ogony. Ale to kwestia gustu i priorytetów w grze
    I tak powiem szczerze, że ja lubię obcych po 500, Przynoszą dużo surki, straty małe z reguły nie potrzebują narzędzi i dają punkty w miesięcznej :)

Kiedyś dało się kupić w nomadach i samurajach elementy budynku na spichlerz, dające % wzrost żywności. Elementów tych się nie daje polepszyć. 

Kruki i obcy to taki sam ewent. Nomadzi i szoguni różnią się tylko nagrodami. Berimond na zieleni też jest bardzo podobny do nomadów. A może tak by do turnieju miesięcznego dołączyć wybrzeże, ciernistą i podziemia. Nie było by tak nudnie
    Post edited by marello (PL1) on
    marello @ pl 1
  • haszka (PL1)haszka (PL1) PL1 Posty: 141
    Archipelag Sztormu
    to może się panowie zdecydujcie:) chcecie ustawienia sprzed lat a zachować salę legend i 6 fal? jak sobie to wyobrażacie? co do eventu, to mnie akurat odpowiada beri na zielonce, legendarki ładnie daje, kasy niewiele, jednak jest to do przeskoczenia, ale co najważniejsze, widać kto biega, a kto tylko udaje bieganie ;p Wiem, chcecie łatwo i na skróty.... tylko wtedy jest nudno...i nie ma zabawy:)
    Betica1User @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 27.06.2017
    Bitwa o Berimond
    Witam serdecznie wszystkich uczestników tej dyskusji  :smile:

Tak jak zapowiadałem na wstępie, dziś dopisaliśmy nagrody w wysokości 10.000 rubinów (z puli 50 tysięcy), następującym osobom:

Mikołaj Kuca
    wiktorio123
    nacjonalista
    żmiju 
    Grik1

Którym to serdecznie dziękujemy za merytoryczne uwagi a nie tylko za polubienia pod wpisem. Polubienia z Waszej strony nie były dla nas najważniejsze. Dość często  na forum powtarzam, że dla nas merytoryczny sposób podejścia ma największe znaczenie, niż tylko i wyłączeni lakoniczne uwagi. Lubimy się spierać i dyskutować. Ale podbijanie własnej wypowiedzi multikontami.... nie było dla mnie motywujące do wyróżnienia danego wpisu.

Raz jeszcze dziękuje za wszystkie wpisy. Teraz będziemy częściej nagradzać naszych graczy, za aktywny udział na forum, gdzie swoimi uwagami o stanie naszej gry, wyraźnie pomagają zespołowi w jej rozwoju.

Pozdrawiam, Jan
  • Bitwa o Berimond
    i ja się podpisze pod beri...chociaż jedna sprawa jest denerwujaca........jak tu klepiesz klepiesz wieżyczki a tu kilku cwaniaczkow robi sobie ustawki na pkt   i im wpada po +10k za 1 atak.....moim zdaniem trzeba zablokować  zdobywanie pkt za obozy graczy;)
  • Konkurs Sojuszy - Chwała
    nod12 (PL1) powiedział(a):
    i ja się podpisze pod beri...chociaż jedna sprawa jest denerwujaca........jak tu klepiesz klepiesz wieżyczki a tu kilku cwaniaczkow robi sobie ustawki na pkt   i im wpada po +10k za 1 atak.....moim zdaniem trzeba zablokować  zdobywanie pkt za obozy graczy;)
    Hmm, kiedyś właśnie na atakowaniu innych obozów polegało beri... To były dobre czasy...
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Bitwa o Stolicę
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    nod12 (PL1) powiedział(a):
    Hmm, kiedyś właśnie na atakowaniu innych obozów polegało beri... To były dobre czasy...
    kiedyś na beri można było zyskać i stracić honor dzięki czemu w cotygodniowych top na honor byli różni gracze a teraz jak już tego nie ma to cały czas top honoru zajmują jedne i te same osoby, a jak spróbuje się zaatakować taką osobę to w ciągu 24h cały zamek będzie się palić bo wszyscy z sojuszu tej osoby zrobią tak by uprzykrzyć grę osobie która atakuję, straci wioski, pewnie i też posterunki jak są dobre no i będą ciągle go palić.
  • Bitwa o Berimond

ale z graczem co robi se ustawki na pkt nie masz szans konkurowac

• Bitwa o Stolicę
    Witam, cały czas czekam na miasta, bo mam elementy uzbrojenia i wiszą przypisane do innych , bez odpowiednich bonusów. Poza tym nie wiadomo - rozwijać miasto sojusznicze, czy nie. Jeśli nie, to co z surowcami wpłaconymi na miasto i po co wpłacać surowce specjalne do sojuszu, jak nigdzie się tego nie wykorzystuje. Dla mnie był to najciekawszy event, obrona miasta, atakowanie mocnych miast, dla sprawdzenia swoich umiejętności gry. No i trzeba było się naprawdę postarać dobrze, żeby coś kupić.

Drugim ulubionym - berimond na zielonymi też wycofany.

Reszta , jak pisałam automatyczna i bez pomysłu

Khan wprowadzony i khan wycofany, a tak przyjemnie z nim było:(
    Instincts @ pl 1
  • vagabond (PL1)vagabond (PL1) PL1 Posty: 76
    Berimond na zielonym glosuje na nich , duzo ludzi nie zdazylo go zlozyc
  • Bitwa o Berimond
    Ja Berimond! Ulubiony Event Fajnie sie Gra Tylko By Mogli cos Dodac Np. Nowa Lepsza Dekoracje za np. 90k ?:P Bo tak to ciagle 52k wbic to easy :) i Powoli Nudne sie robi :D 
  • Bitwa o Berimond
    Bitwa o Berimond na lvl 1-69 jest ciężka bo mało gadżetów dających + do pkt Beri się zdobywa przez co mało grywalna
Sign In to comment.