Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Nowy budynek specjalny

Staram się śledzić forum, rozmawiać z graczami i większość z nas widzi obecne eventy jako nudne.

Tak wieje nudą .. cały czas na zmianę 4 eventy, w tym 2 praktycznie identyczne. 

Miasteczko, beri na zielonym, turniej sojuszy.. poznikały do poprawki i zostały dziwnie zapomniane..

Dodatkowo po zmianach lvl i wejściu poziomów legendarnych, nowych budynków drastycznie spadła wartość wszelkich obiektów specjalnych.. Ich aktualna rola jest znikoma. 
Produkcja + 250 kanapek na 1 h.. zawsze coś, ale i bez tego można mieć świetne wyniki.

Moja propozycja jest prosta - nowy budynek specjalny, ale do zrobienia za zasoby ze skarbca sojuszu. 
Cena wiadomo była by wysoka, ale w zamian sojusz dostanie bonusy.. dla każdego gracza. Produkcja kanapek od 500-1000 i inne. 

Obiekt zostanie przypisany do wybranego gracza i może zostać zdobyty przez inny sojusz.. A limit posiadania to liczba członków sojuszu.

Takie udogodnienie wniesie nową energię do gry i zmieni proporcje sił.. z większą produkcją, można pozwolić sobie na więcej wojska, a w konsekwencji na ogromną wojnę między sojuszami. 

Proszę o opinię na temat pomysłu. 
grik1 @ pl 1

Komentarz

• ale jak te budynki bedą na mapie świata przecież labki monu i posty pozajmowały większość miejsca ja myśle że to mógłby być np budynek w mieście sojuszniczym budowany za 3 mln zasobów i ileś tam rubli . każdy poziom to o 250 produkcji żywności maks budynek mógłby mieć 8 poziomow czyli 2 tys produkcji żywności mapa już nie sądze żeby to pomieściła chyba że bedzie to działało jak metropolie mało i tylko dla śmietanki 
  • Gebet (PL1)Gebet (PL1) PL1 Posty: 350
    Zachodzę w głowę jak taki budynek miałby "walczyć" z nudą w tej grze.
    Ja mam pomysł jak zrobić żeby na mapie nie było nudno w sumie nie trzeba dużo - zlikwidujmy sojusze ;-)
    Black Sun 4ever
  • Gebet (PL1) powiedział(a):
    Ja mam pomysł jak zrobić żeby na mapie nie było nudno w sumie nie trzeba dużo - zlikwidujmy sojusze ;-)
    bardziej durnego pomysłu dawno nie slyszałem...
    przeciez bycie w dobrym sojuszu z fajnymi ludzmi to jeden z uroków tej gry...
    jakbys napisał ze zlikwidowac koalki to oki jeszcze mozna by nad tym sie zastanowic...
    ale zlikwidowac sojusze bezsens totalny.
    Wilczek55 @ pl 1
  • Wilczek55 (PL1) powiedział(a):
    Gebet (PL1) powiedział(a):
    bardziej durnego pomysłu dawno nie slyszałem...
    przeciez bycie w dobrym sojuszu z fajnymi ludzmi to jeden z uroków tej gry...
    jakbys napisał ze zlikwidowac koalki to oki jeszcze mozna by nad tym sie zastanowic...
    ale zlikwidowac sojusze bezsens totalny.
    koalek nie da sie zlikwidować bo to zamysł graczy nie ggs 'u to gracze sami ustalili nawet jak pakty zlikwidują to i tak albo sojusze albo nic 
  • wszystko sie da jak sie chce...
    gracze wymyslili to i gracze moga równiesz zlikwidowac...
    w przeciwienstwie do likwidacji sojuszy jest to teoretycznie mozliwe...
    zas ggs nigdy nie zlikwiduje sojuszy ide o zakład;)
    Wilczek55 @ pl 1
  • Myślę, że ten pomysł jest dobry, lecz nie do końca. To trzeba byłoby dopracować 
  • swietny pomysł wszyscy na trawke i samowolka;)
    i co dzien rano wstajesz i odzyskujesz np swoje stracone wioski normalnie pogratulowac tak wspaniałego pomysłu;)
    Wilczek55 @ pl 1
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    edytowano 26.06.2017
    Gebet (PL1) powiedział(a):

Jakim cudem ma walczyć z nudą..  Wszystko zależy od tego jak dobre premie dostanie budynek i jeśli będzie wymagał sporo zasobów i przykładowo aktywności sojuszu w eventach to czy nie spowoduje to chęci wygrania takiego budynku w wojnie? 

Dodatkowo dlaczego nie ma praktycznie wojen? Ludzie mają zbyt mało wojska. Prosta sprawa masz na poście/ zamku wojska 2-3 składy i z 10 k do obrony i można się bawić.. a nie wybieraj co mieć?
    Kto chce zawsze może dokupić lepsze wojsko, ale ile jesteś wstanie go mieć... 

Dodatkowym tematem jest jeden mały problem, który nawet tutaj został poruszony. Dobre sojusze powstały z aktywności graczy, latam i gram to mam.. Nie da się zrobić wyniku bez aktywności. 
    Zawsze aktywni gracze mają lepiej.. tak to już jest w każdej grze. 
    grik1 @ pl 1
Sign In to comment.