Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Posterunek z jedzeniem

Witam

Poszukuję nieźle rozwiniętego postu z żywnością.
Najlepiej, aby miał ok. 3000 żywności na godzinę i trochę standardowych budynków.
Fajnie by było jakby był jeszcze niedaleko mojego głównego zamku tzn. 447:595
Może to być posterunek Waszego kolegi, który już nie gra i go nie potzebuję, lub własny.
Możemy się również dogadać za prezenty i zasoby.
O przejęciu dogadamy się w grze.
Maksymalnie 3 najlepsze zgłoszenia wykorzystam.
Czekam na chętnych.

Pozdrawiam
Robcio102 (53 poziom)

Komentarz

• haha no nie wytrzymam na twój poziom miał około 3 tys na h człowieku prezentów to ci zejdzie może ze 200 na jeden taki a zasobów to chyba specjalnych żeby ci blisko pusty oddali to już ich po rączkach całować a tu jeszcze aż taka produkcja może jeszcze ci konto jako słupa oddać hehe takie posty to tylko dla graczy z dobrych sojuszy za dobre sprawowanie 
  • Rozumiem, ale ktoś może nie chcę i po prostu woli oddać, aby zdobyć lepszy.
    Mówiłem, że nie musi być blisko, ale dobrze by było.
  • kroenen (PL1) powiedział(a):
    haha no nie wytrzymam na twój poziom miał około 3 tys na h człowieku prezentów to ci zejdzie może ze 200 na jeden taki a zasobów to chyba specjalnych żeby ci blisko pusty oddali to już ich po rączkach całować a tu jeszcze aż taka produkcja może jeszcze ci konto jako słupa oddać hehe takie posty to tylko dla graczy z dobrych sojuszy za dobre sprawowanie 
    Myślę, że nie masz co się tutaj udzielać... 3k/h produkcji żywości naprawdę to jest dużo???  za taki post 200 prezentów ;v?
    Nie każdy jest chętny oddać obcemu graczowi post, byle jaki  czy to surkowy czy jedzeniowy ale twój komentarz do tego wątku jest śmieszny :)
    Na następny raz nie pisz takich rzeczy :))
    ...
  • BraveZeus (PL1) powiedział(a):
    kroenen (PL1) powiedział(a):
    haha no nie wytrzymam na twój poziom miał około 3 tys na h człowieku prezentów to ci zejdzie może ze 200 na jeden taki a zasobów to chyba specjalnych żeby ci blisko pusty oddali to już ich po rączkach całować a tu jeszcze aż taka produkcja może jeszcze ci konto jako słupa oddać hehe takie posty to tylko dla graczy z dobrych sojuszy za dobre sprawowanie 
    Myślę, że nie masz co się tutaj udzielać... 3k/h produkcji żywości naprawdę to jest dużo???  za taki post 200 prezentów ;v?
    Nie każdy jest chętny oddać obcemu graczowi post, byle jaki  czy to surkowy czy jedzeniowy ale twój komentarz do tego wątku jest śmieszny :)
    prosze bardzo kogo jesteś słupkiem co bo taki mądry na 40 poziomie to wręcz rzadkość zapraszam na mape jak chcesz dyskutować i śmiać sie ciekawe ile te posty ci dadzą :)
    BraveZeus (PL1) powiedział(a):
    prosze bardzo kogo jesteś słupkiem co bo taki mądry na 40 poziomie to wręcz rzadkość zapraszam na mape jak chcesz dyskutować i śmiać sie ciekawe ile te posty ci dadzą :)
    hehe, no dobre :)) te posty mi nic nie daja, mówie tylko, że to co Ty tu wypisujesz to brednie- 3k jedzonka to kilka gospodarstw+ elementow budynków i oczywiście jakiś dekorek
    możesz sobie poskanować zamki a potem rozważ czy warto było nazwać mnie słupem :)
    ...
  • kroenen (PL1)kroenen (PL1) Posty: 246
    edytowano 23.06.2017
    każdy umie offa nabić nawet mi sie nie che ciebie skanować bo ile możesz miec z 4 tys maks myśle jak zmienie posty to sobie pogadamy o 7- 9 tys woja. o a co sie stało z twoimi postami bo ja myśle że po coś te dekorki stawiasz bo jak ci płoną te twoje zameczki od sojuszu to coś jest nie tak 
  • chodź 1x1 zobaczymy czy twoje słowa zamieniają sie w czyny :)
    może dopalisz mi główny albo ja Ciebie całego ;p
    ...
  • ustawka na główne 3 ataki o 15 zgoda mam 3 tys woja na głównym 2 na każdym poście z postów atakujemy czy nie dalej jeszcze tyle do omówienia szkoda że masz o 60 lvli mniej za bardzo mi honor spadnie
  • kroenen (PL1)kroenen (PL1) Posty: 246
    edytowano 24.06.2017
    no haha nie dobijaj mnie 400 woja na głównym jednym bokiem sie bronisz 120 woja tylko ja cie jedną falą zmiote cwaniaczku mam nadzieje że masz monetki bo ulepszanie kasztelana ci sie przyda :)

hehe, no dobre :)) te posty mi nic nie daja, mówie tylko, że to co Ty tu wypisujesz to brednie- 3k jedzonka to kilka gospodarstw+ elementow budynków i oczywiście jakiś dekorek
    możesz sobie poskanować zamki a potem rozważ czy warto było nazwać mnie słupem :)
    zostało ci juniorku maks 2 tys woja na wszystkich zamkach jak nie 1,5 tys haha coś czuje że ci ta produkcja za bardzo nie pomaga mało jest takich co robią a takich cieniasów co dużo gada od groma więc przymknij sie bo bedziesz miał troche światła w tym twoim ciemnym zameczku 
    Widać że pochował wojsko na noc albo mu zdechło . albo wypadek albo szpanuje a potem bedzie płacz bo nie ma czym sie bronic na obcych ani czym ich atakować haha :))))))
  • NewGargamelXD (PL1)NewGargamelXD (PL1) Posty: 116
    edytowano 24.06.2017
    robcio102 (PL1) powiedział(a):
    Witam

Poszukuję nieźle rozwiniętego postu z żywnością.
    Najlepiej, aby miał ok. 3000 żywności na godzinę i trochę standardowych budynków.
    Fajnie by było jakby był jeszcze niedaleko mojego głównego zamku tzn. 447:595
    Może to być posterunek Waszego kolegi, który już nie gra i go nie potzebuję, lub własny.
    Możemy się również dogadać za prezenty i zasoby.
    O przejęciu dogadamy się w grze.
    Maksymalnie 3 najlepsze zgłoszenia wykorzystam.
    Czekam na chętnych.

Pozdrawiam
    Robcio102 (53 poziom)

jak masz przyśpieszacze to taki posterunek zbudujesz w jedno po południe , wrzucasz tam wojsko i latasz po nomadzie , przynosisz zasoby i budujesz , wstawiasz 14 gospodarstw podnosisz do 10 lvl , młyn podnosisz do 3 lvl , 10 ogrodów zamkowych i masz posterunek ponad 3 k / h produkcji żarcia
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
  • nawet jesli to 2k wojska może spalić twoje wszystkie zamki ;)
    ...
    nawet jesli to 2k wojska może spalić twoje wszystkie zamki ;)
    haha  taka mala weszka i podskakuje jak wysoko dobij do 70 bo szkoda mi na ciebie honoru i jedyne co tymi włócznikami spalisz to swój obiad :D:D:D 
  • ;) widzę, że odważny to ty tylko w gębie jesteś :))
    dużo jest takich :)
    a zamień swoje bez sensu gadaie w czyny :))
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
    ...
  • Dzięki za rady NewGargamel, ale w jedno popołudnie nie dam rady.
  • nie martw sie robcio prześle ci to co złupie temu bravezeusowi może bedzie na jedno lub dwa gospodarstwa :)
    ;) widzę, że odważny to ty tylko w gębie jesteś :))
    no to szalejesz w tym tygodniu słupy po 0,5 mln łupów mają a ty aż 3 tys łupów po prostu mistrz swojej ligi 
    ;) widzę, że odważny to ty tylko w gębie jesteś :))
    no to szalejesz w tym tygodniu słupy po 0,5 mln łupów mają a ty aż 3 tys łupów po prostu mistrz swojej ligi 
    wakacje sa :)
    ...
    Przyganiał kocioł garnkowi. Czyli robisz za prawie 3 słupy, szacun. Lepiej by to wyglądało, gdyby przyjąć, że słup robi 0 łupów, to byś wyrabiał za nieskończoną ich ilość, a nie mierne 3. No, także ten... tego... prawdopodobnie jakąś ligę też wygrywasz, być może jakiś puchar z kartofla będzie, chociaż za ranking łupów nic nie wpada... Zaś dobicie do 70 nie czyni wcale wielce lepszym od 40 poziomu - nie te czasy. Co więcej i 800 leg. nie czyni kogoś tyle lepszym, fajniejszym, zaj...szym, aby traktować z góry kogoś 60-70, a nawet 800 poziomów niżej, moim prywatnym zdaniem. Poziomy wbija się nader łatwo, a czy idzie za tym jakaś wiedza, doświadczenie, hmm... Może tak, może nie, to zależy; gdzie, z kim i co, przez jak długo.

A co do tematu, to jest tyle sposobów aby z byle surkowego wyczarować 3k produkcji na pokaz, że to szkoda prezentów (elementy żywnosciowe, premium, herb, tytuł z beri), 3k żarcia będzie u jednego, u innego po przejęciu 1k się nie uzbiera, nawet jeśli uda się przejąć bez ruin, więc nie będąc w temacie, to bym nie ryzykował takiej wymiany. Lepiej wziąść cokolwiek żywnościowego, samemu budować(chociażby klepsydrami jak ktoś nadmienił) niż dawać wiarę w bajki o mega super produkcji, którą otrzymasz po przejęciu posterunku.

Miłego dnia.
  • aelian (PL1) powiedział(a):
    Przyganiał kocioł garnkowi. Czyli robisz za prawie 3 słupy, szacun. Lepiej by to wyglądało, gdyby przyjąć, że słup robi 0 łupów, to byś wyrabiał za nieskończoną ich ilość, a nie mierne 3. No, także ten... tego... prawdopodobnie jakąś ligę też wygrywasz, być może jakiś puchar z kartofla będzie, chociaż za ranking łupów nic nie wpada... Zaś dobicie do 70 nie czyni wcale wielce lepszym od 40 poziomu - nie te czasy. Co więcej i 800 leg. nie czyni kogoś tyle lepszym, fajniejszym, zaj...szym, aby traktować z góry kogoś 60-70, a nawet 800 poziomów niżej, moim prywatnym zdaniem. Poziomy wbija się nader łatwo, a czy idzie za tym jakaś wiedza, doświadczenie, hmm... Może tak, może nie, to zależy; gdzie, z kim i co, przez jak długo.

A co do tematu, to jest tyle sposobów aby z byle surkowego wyczarować 3k produkcji na pokaz, że to szkoda prezentów (elementy żywnosciowe, premium, herb, tytuł z beri), 3k żarcia będzie u jednego, u innego po przejęciu 1k się nie uzbiera, nawet jeśli uda się przejąć bez ruin, więc nie będąc w temacie, to bym nie ryzykował takiej wymiany. Lepiej wziąść cokolwiek żywnościowego, samemu budować(chociażby klepsydrami jak ktoś nadmienił) niż dawać wiarę w bajki o mega super produkcji, którą otrzymasz po przejęciu posterunku.

Miłego dnia.
    aż dam ci lajka bo dobrze gadasz a co do tamtego to juz sie po nim przejechalem sam chciał ja nikogo nie zaczepiam bez powodu więc no narka :)
Sign In to comment.