Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

1139

Komentarz

• odnosnie aktualnego ogłoszenia dotyczącego botów
    mam rozumiec ze nie ma po co latac na eventach bo komus z ggs cos nie przypasuje i uzna mnie za bota i suma sumarum nie dostane nagrody. tak mam to rozumiec?
    LadyArwena @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    LadyArwena (PL1) powiedział(a):
    odnosnie aktualnego ogłoszenia dotyczącego botów
    mam rozumiec ze nie ma po co latac na eventach bo komus z ggs cos nie przypasuje i uzna mnie za bota i suma sumarum nie dostane nagrody. tak mam to rozumiec?
    Tu nie ma przypadków. W obecnej sytuacji, technicy są w stanie w 100% stwierdzić, czy gracz używa nielegalne oprogramowanie czy nie. Jeśli więc takiego nie posiadałaś a do tego Twoje konto jest jedyne które odwiedzasz, rozwiewam Twoje wszystkie obawy, życząc udanej zabawy. Jeśli natomiast sojusz walczy o nagrody zbiorowo np: TOP1, może dzięki banom, z tego rankingu wypaść, tak potwierdzam. Może też być i tak, ze indywidualne nagrody nie wpadną na konto i trudno będzie się w przypadku używania bota, czy wchodzeniem na inne, niż własne konto gry, domagać się nagrody o którą walczył ktoś uczciwie.

Jan
  • nie rozumiemy sie. jestem np. w setce w obcych. dostaje bana -nie istotne słusznie czy tez nie. do konca eventu nie wypadam z setki. dostaje ubranko czy nie?
    LadyArwena @ pl 1
  • Jan M powiedział(a):
    Tu nie ma przypadków. W obecnej sytuacji, technicy są w stanie w 100% stwierdzić, czy gracz używa nielegalne oprogramowanie czy nie. Jeśli więc takiego nie posiadałaś a do tego Twoje konto jest jedyne które odwiedzasz, rozwiewam Twoje wszystkie obawy, życząc udanej zabawy. Jeśli natomiast sojusz walczy o nagrody zbiorowo np: TOP1, może dzięki banom, z tego rankingu wypaść, tak potwierdzam. Może też być i tak, ze indywidualne nagrody nie wpadną na konto i trudno będzie się w przypadku używania bota, czy wchodzeniem na inne, niż własne konto gry, domagać się nagrody o którą walczył ktoś uczciwie.

Jan
    To ja mam inne pytanie , inne konto to też bot ?

(tylko mi nie dawaj pkt karnych czy bana haha)
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
  • a Dakotka jest zaintrygowany jedną rzeczą...bo chodzą takie słuchy na prerii, że bany dostają gracze używający bootów ale z jednym wyjątkiem...czy to prawda , że osoby które kupują dużo rubinów są łagodniej traktowane i nie dostają banów...?
    bo aż mi się nie chce w to wierzyć ale jednak coraz więcej takich opinii krąży po prerii...hehe...
    Dakotka również słyszał, że gracze rubinowi dostają lepszych obcych i lepsze kruki...normalnie aż chce się te ruble od razu kupować...hehehe...wiadomo...;-)

i dlaczego jest tyle pomyłek...Dakota osobiście zna kilka Bladych Twarzy które od dawna nie używają bootów a nadal dostają bany...może ktoś bootuje ten Supportowy Program ds. Wykrywania Bootów...hehe...?...;-)
    Dakota7777 @ pl 1
    Dakota7777 (PL1) powiedział(a):
    a Dakotka jest zaintrygowany jedną rzeczą...bo chodzą takie słuchy na prerii, że bany dostają gracze używający bootów ale z jednym wyjątkiem...czy to prawda , że osoby które kupują dużo rubinów są łagodniej traktowane i nie dostają banów...?
    bo aż mi się nie chce w to wierzyć ale jednak coraz więcej takich opinii krąży po prerii...hehe...
    Dakotka również słyszał, że gracze rubinowi dostają lepszych obcych i lepsze kruki...normalnie aż chce się te ruble od razu kupować...hehehe...wiadomo...;-)

i dlaczego jest tyle pomyłek...Dakota osobiście zna kilka Bladych Twarzy które od dawna nie używają bootów a nadal dostają bany...może ktoś bootuje ten Supportowy Program ds. Wykrywania Bootów...hehe...?...;-)
    To ja tez żartobliwie ok ?? A ten znajomy, nie odwiedza czyjegoś konta z botem przypadkowo ? :) Jeśli tak, też dostanie bana :) I zmartwię Cie... nie mogę wskazać palcem, ale jak tak wnikliwie analizujesz plotki na mapie Empire, zapewniam Cie, ze wczoraj dostały bana osoby bardzo "rubinowe", więc nie ma znaczenia czy dużo pieniędzy wkłada w grę, czy mało, używasz bota, licz się z trwałą blokadą konta. Nie ma znaczenia dla GGS, czy ktoś kupuje za 100 zł na rok czy za 1.000 zł dziennie rubinów. Jeśli nie gra uczciwie wobec innych graczy, musi się liczyć z pełną blokadą konta gry, bo GGS podkreślam, nie zależy na takich graczach.
    Sam wydaje sporo rubinów na wydarzenia Obcy czy Kruki i różnicy w ilości wojska na nich nie widzę, więc .... kolejna plotka. Jeśli oczekujesz "rewelacji w newsach", to polecam plotki a jeśli sprawdzone informacje, tylko forum.

Jan
  • Podczepie się.
    1. O berimondzie napisane o 13:56, że w godzinach 10:00-13:00 będzie, to już był czy nie?

2. Po to stworzony testowy serwer, by takie rzeczy sprawdzać na głównym?
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    a teraz moje pytanie 
    Miałem bana :) oki dali niech będzie 
    Ale zwiało mi wojsko a wiem ze sojusz dbał o dostawy żywności suport jasno napisał w sprawie banów nie pisać bo nie odpowiemy a wojsko zwiało w trakcie bana mało tego nie ma mam żadnych raportów z dezercji ani z dostaw i co wy na to ????? kto teraz pokryje moje straty bo ja zgadzam się jak by zwiali bo nie było jedzonka ale wiem ze miałem :) wojo znikło przed zdjęciem bana bo sprawdzałem swoją potęgę??????????????????????????????
    Jak sprawdziłem kolega co nie miał bana podał mi ilość mojej potęgi by nie było ze mam słupa:)

tor80 (PL1) powiedział(a):
    a teraz moje pytanie 
    Miałem bana :) oki dali niech będzie 
    Ale zwiało mi wojsko a wiem ze sojusz dbał o dostawy żywności suport jasno napisał w sprawie banów nie pisać bo nie odpowiemy a wojsko zwiało w trakcie bana mało tego nie ma mam żadnych raportów z dezercji ani z dostaw i co wy na to ????? kto teraz pokryje moje straty bo ja zgadzam się jak by zwiali bo nie było jedzonka ale wiem ze miałem :) wojo znikło przed zdjęciem bana bo sprawdzałem swoją potęgę??????????????????????????????
    Jak sprawdziłem kolega co nie miał bana podał mi ilość mojej potęgi by nie było ze mam słupa:)
    Używając bota, pokryjesz straty temu co go nie używał i w rozgrywce Ci nie dorównał ? Hm... napisz reklamacje do Działu Wsparcia, ze dzięki banowi zwiało Ci wojsko a bot miał Ci zapewnić utrzymanie go .... myślę, że spotkasz się ze współczuciem i troską, taką samą jak od tych co piszą do nas pretensje, że z takimi graczami mają małe szanse ...

Nie dalej jak dziś rozmawiałem z deweloperem, który podkreślał, ze prosił nie raz nie pięć, by gracze porzucili wspomagacze gry, by przestali używać multikont, by zaprzestali "chodzenia" po nie własnych kontach, co spotkało się z brakiem zrozumienia, jeśli nie iść o krok dalej, z ignorancja próśb GGS. Ja z przykrością Cie informuje, że kolejne ogłoszenie o banach na grze to tylko o tych permanentnych ...
    Pisałem tez, że Support, nie będzie już z pokorą odpowiadał i sprawdzał błędy na koncie na którym działa bot, na koncie które jest odwiedzane nie tylko przez właściciela, bo to jest i powodem błędów na tym koncie, nieporozumień w stylu "zginęło mi", bo umówmy się, Twoja wina, prawda ??.

Nie, nie jestem zmęczony stałym powtarzaniem jak mantra, że z dużą łatwością jesteśmy w stanie stwierdzić czy na koncie grasz Ty czy bot, a z jeszcze większą łatwością, czy grasz sam czy ktoś Ci pomaga. Czasy, w których przymykało się oko na wiele, skończyły się. To Twoi koledzy z gry, w licznych zgłoszeniach, prosili dewelopera  by w końcu zrobił porządek z botami i multikami.

Nie interesuje firmy ile czasu, rubinów i poświecenia włożyłeś w swoje konto, jesteś na ostatnim zakręcie przed banem. Wykłócanie się ze mną, czy pisząc i wykłócając się tym bardziej z Działem Wsparcia, skracasz sobie drogę do bana. Ja osobiście dziwie się, ze wiedząc, że robię źle, po cichu naginam regulamin, wykrzykuje pretensje i żale a na koniec liczysz na wyrównanie strat na koncie gry ? Ja proszę o trochę pokory .... Nie gniewaj się, to takie nasze, typowe. Nigdy nie zaczynamy od siebie tylko szukamy winowajcy.

Jan
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    Podczepie się.
    1. O berimondzie napisane o 13:56, że w godzinach 10:00-13:00 będzie, to już był czy nie?

Z lubością wytykasz mi, ze czytasz na innych forach a ja nic nie umieszczam .... Pisałem Ci, ze czytasz albo źle fora Empire albo nie rozumiesz języków w którym tam te ogłoszenia są zamieszczane. Proszę ponownie przeczytać moje ogłoszenie to raz, a dwa dla zrozumienia błędu, jednak lepiej na żywym serwerze sprawdzić niż na testowym, gdzie takich czy podobnych jak tu, Twoich wpisów nie zauważyłem o błędach, czyli musimy tu, by nam jednak gracze pomogli. Na Ciebie też liczę :)

Jan
  • Piotrek935 (PL1)Piotrek935 (PL1) Posty: 238
    edytowano 14.06.2017
    Jan M powiedział(a):
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    Podczepie się.

Z lubością wytykasz mi, ze czytasz na innych forach a ja nic nie umieszczam .... Pisałem Ci, ze czytasz albo źle fora Empire albo nie rozumiesz języków w którym tam te ogłoszenia są zamieszczane. Proszę ponownie przeczytać moje ogłoszenie to raz, a dwa dla zrozumienia błędu, jednak lepiej na żywym serwerze sprawdzić niż na testowym, gdzie takich czy podobnych jak tu, Twoich wpisów nie zauważyłem o błędach, czyli musimy tu, by nam jednak gracze pomogli. Na Ciebie też liczę :)

Jan
    Nie czytam innych forów, tylko wytykam brak informacji na tym - to różnica.
    i faktycznie, mój błąd, berimond jutro od 11 do 13..
    Błędów dotyczących beri nie wytykam, bo beri nie ma od dawna.

PS.
    Pozdrów Patryka.
    edytowano 14.06.2017
    panie Janie chyba nie zrozumiałeś :(
    Jak bot utrzymywał mi wojsko ????? 
    A teraz pokaż mi tych super graczy co nam graczom z czołówki z rankingu dorównają :D:D:D:D:D
    Nie ma sensu z wami rozmawiać bo i tak nie dostałem odpowiedzi gdzie moje raporty:P

P.s
    UWAGA gracze zaczynam latać na samuraja hihihihihi dogońcie mnie:)
    Post edited by tor80 (PL1) on

• Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    A ja się cieszę że polityka developera idzie w końcu w tym kierunku. Można by rzec nareszcie bo w pewnym momencie wyglądało to komicznie.  
    Lepi @ pl 1
  • Jakby to ująć... takie powiedzonko i luźne przemyślenie, dość kolokwialne  "Nie sraj w miejscu, w którym jesz".
    Tyle do powiedzenia mam na temat większości głosów piejących z zachwytu nad zablokowaniem monumentów, wielkiej walki z botami, multikami, słupami. Wszyscy wielce nagle uczciwi z dnia na dzień, na forum, 95% mapy, poza tymi pięcioma procentami, co jest nieuczciwe i robi 200k łupów tygodniowo botem i dlatego nic nigdy nie ugra.
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Dobrze powiedziane tylko chyba inaczej to czytam co piszesz ;)  Jak było robo to wszyscy je mieli i było przyzwolenie na to i to fakt. Nikt nie ma czystego sumienia - kwestia tego czy szkalowanie tych co stwierdzili ze melisa to przegiecie to słuszne podejscie. Nie masz czasu na grę to nie graj i tyle , więcej z życia , słońce las , jedzonko i inne przyjemności stoją otworem .   
    Lepi @ pl 1
  • aelian (PL1)aelian (PL1) Posty: 73
    edytowano 15.06.2017
    Nie chcę tego adresować do jednej i konkretnej osoby, jednego i konkretnego sojuszu, bo mi to lata czy ktoś korzysta, czy nie korzysta. Szczególnie sprawa rankingu tygodniowego, za który się dostaje - dosłownie i drukowanymi - okrągłe zero. Kwestia zaś eventów i indywidualne nagrody, no to są sceny zazdrości po prostu, bo ktoś kto ma więcej, bo ktoś kto jest przede mną, to na pewno, ale to na pewno jedzie botem, bo ja tak nie umiem, albo ja nie mam czasu, więc jakim cudem ktoś inny mieć może. A od tego już niedaleko do donosów do supportu, próśb o sprawdzenie gracza abc, gracza xyz, i osoby qwerty. I co zaczniemy każdy na każdego, na sąsiada, na kogoś z kim się kiedyś grało, a teraz to przeciwna koalicja, tylko dlatego, że wiadomo kto co, bo jeśli nie bot, to "dajcie człowieka, a paragraf się znajdzie".
    Coś tak czytałem, że nagrody sojuszowe też ma to objąć, że ten tego temu i ponieważ ktoś w sojuszu korzystał/korzysta z ***
    , to konsekwencje mają objąć wszystkich, w sensie, że nagród nie otrzymamy. Odnosząc tego news'a do mojej poprzedniej wypowiedzi o miejscu, w którym się je, napiszę to inaczej może, z kategorii gdybania. 
    A gdyby się tak okazało, że ponieważ 15 edycji temu ktoś gdzieś tam używał******, to traci się dekor ten i ten, oraz tamten za 14 edycji wstecz. Za następne 10 edycji ktoś znowu korzystał, znowu traci się klejnot tym razem, itp. itd. Nadal - tylko szczerze wobec siebie - każdy byłby taki szczęśliwy? A może "szczęśliwy pod warunkiem, że..." 
    - że dekoracje / klejnoty przepadły by wszystkim...
    - ... a może wszystkim, którzy byli w sojuszach korzystających
    - ... a może tylko wybranym, bo za dużo i tak mają.
    i dalsze sceny zazdrości... :)

ps. a tak w ogóle to tak wierzę w nieomylność cudownego algorytmu/programu ggs od wykrywania botów, jak w aktualki kończące się brakiem błędów... ot takie przyzwyczajenie, którego ciężko się wyzbyć, więc niby czemu teraz miałoby być zrobione dobrze.
    Post edited by Czubajka on
  • haszka (PL1)haszka (PL1) PL1 Posty: 141
    czytam i chyba nie mam zrozumienia, albo rozum wyparowało;p te upały:))) wrzucasz do werbunku wojsko po 96 w klastrze, po 80 zabawek w klastrze iidziesz na spacer... samo się robi bez dodatkowych programów. Ale jest założenie podstawowe, jeśli chcesz mieć wojo i zabawki, to musisz o to zadbać. Wreszcie będzie wiadomo kto gra, a kto tylko markuje:) Pozdrawiam marudy:D
    Betica1User @ pl 1
    a ja was czytam i zastanawiam sie kiedy zaczniecie płakać bo gracze premie kupują a mnie nie stać i wygrać nie mogę ciekawe czy i z tym suport zrobi porządek bo z tego co mi wiadomo to już są rożne premie dla tych co więcej kupują i dla tych co mniej kupują :) no i dla tych co wcale nic nie ładują w gre
    A płaczki i tak nie dorównają graczom z czołówki chyba ze naraz zbanują pierwszą 200setke a i tak nieliczni będą mieli szanse:P

• Drogi  Janie M pisales ze specjalisci sa w stanie wykryc uzywanie botow w 100% moge Ci udowodnic w kazdej chwilin ze to nieprawda

pzdrawiam

Mort

• Droga Czubajko, jak już edytujesz nazwę narzędzia, które robi to i owo, watę cukrową kręci, piecze ciastka, a czasem gdzieś polata i coś wyśle, i inne takie, to proszę nie rób tego wybiórczo, bo nie tylko w moim poście owa nazwa padła. Chyba, że taka sama jest zdolność wykrywania botów w cudownym programie - jednemu wykryje, drugiemu nie wykryje.
    A co to de facto zmieni w większości wypadków, no musiałoby wylecieć nie 5, nie 10, a kilkaset osób, co by niektórzy przesunęli się znacząco, a i tak zawsze będzie ktoś lepszy, ktoś kto więcej lata, więcej kupuje, ma więcej czasu. Niektórzy po prostu potrafią bez. Może to nie do pojęcia, ale przypadki są na mapie, co nigdy nie latały z botem, więc skoro potrafiły x lat temu, to teraz takich osób może być więcej, więc po co drążyć i sie doszukiwać w każdym kto lepszy jest, lub regularnie lepszy jest, bota. 
Sign In to comment.