Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

1139

Komentarz

• teraz to jest wyrownanie sil nie ma watpliwosci w wiekszym stopniu.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Jak się nie ma hasła do e-maila to w 9 przypadkach na 10 wynika to z faktu ze prawdziwy właściciel konta już dawno nie gra. Znajdzie się na pewno parę osób które faktycznie z biegiem czasu np. zlikwidowało gdzieś skrzynkę lub tak długo nie wchodziły ze straciła ważność ale to margines marginesu - taka jest prawda.

Lepi @ pl 1
  • sarrah (PL1)sarrah (PL1) Posty: 225
    edytowano 05.06.2017
    StaszekDomek (PL1) powiedział(a):
    Pomimo tego że pewnie za chwilę zostanę zmieszany z błotem muszę to napisać ;) Jestem całkowicie za całą tą kampanią. Skoro jedni potrafią grać bez auto to czemu inni nie mogą ? Sprawiedliwość musi być ;)
    a bo inni korzystali kilka lat z tego np:)
    a nowi nie maja takiej mozliwosci

mozna byloby przywyknac do klikania woja paluszkami ale ma sie to nieproporcjonalnie do zapotrzebowania owego wojska do obecnej gry  i w tej chwili ta gra przestaje wlasnie uzalezniac,bo majac 112 woja na pole werbunku to robi sie to dosc dlugo i mozna naprawde raz na kilka dni zagladac(czyli dbaja o nieuzaleznianie sie od gry- wielki plus oczywiscie-oczywiscie w przenosni)
    po drugie
    no akurat mialam mozliwosc poklikania z graczem ,ktory gra tyle czasu co ja...gra a gra to wielka roznica ,bo jedni sie tylko loguja i robia cos tam przez kilka minut a inni naprawde poswiecaja tej grze mnostwo czasu aby cos miec na swych zamkach i potrafic cos zrobic w tej grze,wiec jedni grajac 6 lat maja to,co maja a inni cos zupelnie fajnego i innego)

naprawde takie rapki ,ktore sobie przegladam to az sie dziwie,ze potrafia byc,nie dziwiloby mnie to zupelnie jakby sobie lecial jakis 50 ty lvl ale w tym przypadku to az zal mi gracza

http://prntscr.com/ffvvsm
    http://prntscr.com/ffw4fp
    http://prntscr.com/ffw4qh

kolejny taki ,ktory od szkolki powinien zaczac
    http://prntscr.com/ffxwmf

wiec tak sobie mysle,ze bedzie miec ambicje cos fajnego zapodac)

poza tym jak sobie gralam na roznych serwerach to zaobserwowalam,ze czym bardziej rozwiniety kraj tym gra bardziej ...powiedzialabym..inna... a wrecz dostosowana do krajow dosc dobrze cywilizowanych,czyli bardziej cywilizowane kraje np Ameryka czy Australia nie maja parcia na wojne tak jak nasz kraj i tam odbywa sie to zupelnie inaczej...dlaczego?
    dlatego ,ze te kraje naprawde sa inne od naszego i poglady rowniez,nawet w stosunku do gry

my gralismy zgodnie z zalozeniami gry,czyli walczylismy...na innych serwerach jest o wiele wiecej dyplomacji i ugodowych kwestii jak walki,powiedzialabym ble ble ble

wiec tak ogolnie moge powiedziec,ze mamy ogromna presje wojowania(bo temu sluzyc powinna ta gra wedlug mnie)
    ale ogolnie biora pod uwage chyba wszystkie kraje,ktore nie sa tak wojennie nastawione jak my,chcacy sobie pograc w jakze fajna gre i oczywiscie mamy do tego prawo ale to prawo dyktuja jak zwykle inni)

tak, ze dla mnie ta gra przestala sprawiac przyjemnosc juz odkad wprowadzili sale legend,potem kolejne wymysly coraz to gorsze,niwelujace zamierzenia owej gry...czyli mozliwosc powojowania sobie

no oczywiscie kazdy z nas zaczynal gre w innym czasie i cos mu sie tam spodobalo,mnie sie juz to nie podoba)
    pzdr i jak znow jakis watkow nie polaczylam ,sorki)
    Post edited by sarrah (PL1) on
    sarrah @ pl 1
  • ampul (PL1) powiedział(a):
    wiec konczymy gre xd
    No i bardzo dobrze, kończcie wszyscy tą grę, może w końcu coś uda mi się osiągnąć bez rywalizacji z oszustami :)
    "Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa." 
                                                                                                                 Jiddu Krishnamurti
  • player227095239 (PL1) powiedział(a):
    ampul (PL1) powiedział(a):
    wiec konczymy gre xd
    No i bardzo dobrze, kończcie wszyscy tą grę, może w końcu coś uda mi się osiągnąć bez rywalizacji z oszustami :)
    kogo nazywasz oszustem?
    sarrah @ pl 1
  • ampul (PL1) powiedział(a):
    FastAlexis (PL1) powiedział(a):
    Co sie przejmujecie zrobia im sie puste portwele to w koncu cos zrobia dla graczy
    tak zakoncza gre bo zyskow niema
    Niby jak stracą jak Ci co używają robo robią to po to by rubinów nie kupować więc gra nie ma na nich i tak dochodów. A wiecie kiedy gra się skończy? w tedy gdy wszyscy by mieli robo i nikt by nie kupował rubinów. Wy niszczycie tą grę i gdyby się skończyła poprzez brak dochodów to by była tylko i wyłącznie wasza wina, znaczy tych co używają robo. Proste rozumowanie. 
    "Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa." 
                                                                                                                 Jiddu Krishnamurti
  • sarrah (PL1)sarrah (PL1) Posty: 225
    edytowano 05.06.2017
    player227095239 (PL1) powiedział(a):
    ampul (PL1) powiedział(a):
    FastAlexis (PL1) powiedział(a):
    Co sie przejmujecie zrobia im sie puste portwele to w koncu cos zrobia dla graczy
    tak zakoncza gre bo zyskow niema
    Niby jak stracą jak Ci co używają robo robią to po to by rubinów nie kupować więc gra nie ma na nich i tak dochodów. A wiecie kiedy gra się skończy? w tedy gdy wszyscy by mieli robo i nikt by nie kupował rubinów. Wy niszczycie tą grę i gdyby się skończyła poprzez brak dochodów to by była tylko i wyłącznie wasza wina, znaczy tych co używają robo. Proste rozumowanie. 
    robo to juz nie ma odkad ja   NIE GRAM:) chyba dluzej jak pol roku
    Jakos nie chce mi sie klikac wszystkiego pol dnia(lacznie ze szpitalem za ruble,drabinami albo co tam kto chce)zeby przejsc po tej polowie dnia do lania baronow a pozniej do gry,maraton jakis bez konca

tutaj chyba chodzi,zeby ataczek raz na 3 dni wyslac

ja to zupelnie nie  rozumiem  chyba graczy, bo przeciez gra wojenna a boja sie jak smarkacze 5 letni z atakiem wyskoczyc bo straca np....wioski)

no ale tak jest na australi i ameryce np ze jak jakis atak to obowiazuja reguly danego panstwa )( a to gra tylko)
    hahahaha

no zycze milej gry z takim podejsciem

no i zycze dalszej milej gry,rozumiejac ,ze oprocz Ameryki,Australi()Arabii,itd itp  -Wy przynosicie dochody dla tworcow)
    nie potrafie oczywiscie okreslic dochodow danego kraju na rzecz GGE ale jak tak sobie popatrzylam,to z nas niewiele maja)

Post edited by sarrah (PL1) on
    sarrah @ pl 1
  • odnosnie aktualnego ogłoszenia dotyczącego botów
    mam rozumiec ze nie ma po co latac na eventach bo komus z ggs cos nie przypasuje i uzna mnie za bota i suma sumarum nie dostane nagrody. tak mam to rozumiec?
    LadyArwena @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    LadyArwena (PL1) powiedział(a):
    odnosnie aktualnego ogłoszenia dotyczącego botów
    mam rozumiec ze nie ma po co latac na eventach bo komus z ggs cos nie przypasuje i uzna mnie za bota i suma sumarum nie dostane nagrody. tak mam to rozumiec?
    Tu nie ma przypadków. W obecnej sytuacji, technicy są w stanie w 100% stwierdzić, czy gracz używa nielegalne oprogramowanie czy nie. Jeśli więc takiego nie posiadałaś a do tego Twoje konto jest jedyne które odwiedzasz, rozwiewam Twoje wszystkie obawy, życząc udanej zabawy. Jeśli natomiast sojusz walczy o nagrody zbiorowo np: TOP1, może dzięki banom, z tego rankingu wypaść, tak potwierdzam. Może też być i tak, ze indywidualne nagrody nie wpadną na konto i trudno będzie się w przypadku używania bota, czy wchodzeniem na inne, niż własne konto gry, domagać się nagrody o którą walczył ktoś uczciwie.

Jan
  • nie rozumiemy sie. jestem np. w setce w obcych. dostaje bana -nie istotne słusznie czy tez nie. do konca eventu nie wypadam z setki. dostaje ubranko czy nie?
    LadyArwena @ pl 1
  • Jan M powiedział(a):
    Tu nie ma przypadków. W obecnej sytuacji, technicy są w stanie w 100% stwierdzić, czy gracz używa nielegalne oprogramowanie czy nie. Jeśli więc takiego nie posiadałaś a do tego Twoje konto jest jedyne które odwiedzasz, rozwiewam Twoje wszystkie obawy, życząc udanej zabawy. Jeśli natomiast sojusz walczy o nagrody zbiorowo np: TOP1, może dzięki banom, z tego rankingu wypaść, tak potwierdzam. Może też być i tak, ze indywidualne nagrody nie wpadną na konto i trudno będzie się w przypadku używania bota, czy wchodzeniem na inne, niż własne konto gry, domagać się nagrody o którą walczył ktoś uczciwie.

Jan
    To ja mam inne pytanie , inne konto to też bot ?

(tylko mi nie dawaj pkt karnych czy bana haha)
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
  • a Dakotka jest zaintrygowany jedną rzeczą...bo chodzą takie słuchy na prerii, że bany dostają gracze używający bootów ale z jednym wyjątkiem...czy to prawda , że osoby które kupują dużo rubinów są łagodniej traktowane i nie dostają banów...?
    bo aż mi się nie chce w to wierzyć ale jednak coraz więcej takich opinii krąży po prerii...hehe...
    Dakotka również słyszał, że gracze rubinowi dostają lepszych obcych i lepsze kruki...normalnie aż chce się te ruble od razu kupować...hehehe...wiadomo...;-)

i dlaczego jest tyle pomyłek...Dakota osobiście zna kilka Bladych Twarzy które od dawna nie używają bootów a nadal dostają bany...może ktoś bootuje ten Supportowy Program ds. Wykrywania Bootów...hehe...?...;-)
    Dakota7777 @ pl 1
    Dakota7777 (PL1) powiedział(a):
    a Dakotka jest zaintrygowany jedną rzeczą...bo chodzą takie słuchy na prerii, że bany dostają gracze używający bootów ale z jednym wyjątkiem...czy to prawda , że osoby które kupują dużo rubinów są łagodniej traktowane i nie dostają banów...?
    bo aż mi się nie chce w to wierzyć ale jednak coraz więcej takich opinii krąży po prerii...hehe...
    Dakotka również słyszał, że gracze rubinowi dostają lepszych obcych i lepsze kruki...normalnie aż chce się te ruble od razu kupować...hehehe...wiadomo...;-)

i dlaczego jest tyle pomyłek...Dakota osobiście zna kilka Bladych Twarzy które od dawna nie używają bootów a nadal dostają bany...może ktoś bootuje ten Supportowy Program ds. Wykrywania Bootów...hehe...?...;-)
    To ja tez żartobliwie ok ?? A ten znajomy, nie odwiedza czyjegoś konta z botem przypadkowo ? :) Jeśli tak, też dostanie bana :) I zmartwię Cie... nie mogę wskazać palcem, ale jak tak wnikliwie analizujesz plotki na mapie Empire, zapewniam Cie, ze wczoraj dostały bana osoby bardzo "rubinowe", więc nie ma znaczenia czy dużo pieniędzy wkłada w grę, czy mało, używasz bota, licz się z trwałą blokadą konta. Nie ma znaczenia dla GGS, czy ktoś kupuje za 100 zł na rok czy za 1.000 zł dziennie rubinów. Jeśli nie gra uczciwie wobec innych graczy, musi się liczyć z pełną blokadą konta gry, bo GGS podkreślam, nie zależy na takich graczach.
    Sam wydaje sporo rubinów na wydarzenia Obcy czy Kruki i różnicy w ilości wojska na nich nie widzę, więc .... kolejna plotka. Jeśli oczekujesz "rewelacji w newsach", to polecam plotki a jeśli sprawdzone informacje, tylko forum.

Jan
  • Podczepie się.
    1. O berimondzie napisane o 13:56, że w godzinach 10:00-13:00 będzie, to już był czy nie?

2. Po to stworzony testowy serwer, by takie rzeczy sprawdzać na głównym?
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    a teraz moje pytanie 
    Miałem bana :) oki dali niech będzie 
    Ale zwiało mi wojsko a wiem ze sojusz dbał o dostawy żywności suport jasno napisał w sprawie banów nie pisać bo nie odpowiemy a wojsko zwiało w trakcie bana mało tego nie ma mam żadnych raportów z dezercji ani z dostaw i co wy na to ????? kto teraz pokryje moje straty bo ja zgadzam się jak by zwiali bo nie było jedzonka ale wiem ze miałem :) wojo znikło przed zdjęciem bana bo sprawdzałem swoją potęgę??????????????????????????????
    Jak sprawdziłem kolega co nie miał bana podał mi ilość mojej potęgi by nie było ze mam słupa:)

tor80 (PL1) powiedział(a):
    a teraz moje pytanie 
    Miałem bana :) oki dali niech będzie 
    Ale zwiało mi wojsko a wiem ze sojusz dbał o dostawy żywności suport jasno napisał w sprawie banów nie pisać bo nie odpowiemy a wojsko zwiało w trakcie bana mało tego nie ma mam żadnych raportów z dezercji ani z dostaw i co wy na to ????? kto teraz pokryje moje straty bo ja zgadzam się jak by zwiali bo nie było jedzonka ale wiem ze miałem :) wojo znikło przed zdjęciem bana bo sprawdzałem swoją potęgę??????????????????????????????
    Jak sprawdziłem kolega co nie miał bana podał mi ilość mojej potęgi by nie było ze mam słupa:)
    Używając bota, pokryjesz straty temu co go nie używał i w rozgrywce Ci nie dorównał ? Hm... napisz reklamacje do Działu Wsparcia, ze dzięki banowi zwiało Ci wojsko a bot miał Ci zapewnić utrzymanie go .... myślę, że spotkasz się ze współczuciem i troską, taką samą jak od tych co piszą do nas pretensje, że z takimi graczami mają małe szanse ...

Nie dalej jak dziś rozmawiałem z deweloperem, który podkreślał, ze prosił nie raz nie pięć, by gracze porzucili wspomagacze gry, by przestali używać multikont, by zaprzestali "chodzenia" po nie własnych kontach, co spotkało się z brakiem zrozumienia, jeśli nie iść o krok dalej, z ignorancja próśb GGS. Ja z przykrością Cie informuje, że kolejne ogłoszenie o banach na grze to tylko o tych permanentnych ...
    Pisałem tez, że Support, nie będzie już z pokorą odpowiadał i sprawdzał błędy na koncie na którym działa bot, na koncie które jest odwiedzane nie tylko przez właściciela, bo to jest i powodem błędów na tym koncie, nieporozumień w stylu "zginęło mi", bo umówmy się, Twoja wina, prawda ??.

Nie, nie jestem zmęczony stałym powtarzaniem jak mantra, że z dużą łatwością jesteśmy w stanie stwierdzić czy na koncie grasz Ty czy bot, a z jeszcze większą łatwością, czy grasz sam czy ktoś Ci pomaga. Czasy, w których przymykało się oko na wiele, skończyły się. To Twoi koledzy z gry, w licznych zgłoszeniach, prosili dewelopera  by w końcu zrobił porządek z botami i multikami.

Nie interesuje firmy ile czasu, rubinów i poświecenia włożyłeś w swoje konto, jesteś na ostatnim zakręcie przed banem. Wykłócanie się ze mną, czy pisząc i wykłócając się tym bardziej z Działem Wsparcia, skracasz sobie drogę do bana. Ja osobiście dziwie się, ze wiedząc, że robię źle, po cichu naginam regulamin, wykrzykuje pretensje i żale a na koniec liczysz na wyrównanie strat na koncie gry ? Ja proszę o trochę pokory .... Nie gniewaj się, to takie nasze, typowe. Nigdy nie zaczynamy od siebie tylko szukamy winowajcy.

Jan
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    Podczepie się.
    1. O berimondzie napisane o 13:56, że w godzinach 10:00-13:00 będzie, to już był czy nie?

Z lubością wytykasz mi, ze czytasz na innych forach a ja nic nie umieszczam .... Pisałem Ci, ze czytasz albo źle fora Empire albo nie rozumiesz języków w którym tam te ogłoszenia są zamieszczane. Proszę ponownie przeczytać moje ogłoszenie to raz, a dwa dla zrozumienia błędu, jednak lepiej na żywym serwerze sprawdzić niż na testowym, gdzie takich czy podobnych jak tu, Twoich wpisów nie zauważyłem o błędach, czyli musimy tu, by nam jednak gracze pomogli. Na Ciebie też liczę :)

Jan
  • Piotrek935 (PL1)Piotrek935 (PL1) Posty: 238
    edytowano 14.06.2017
    Jan M powiedział(a):
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    Podczepie się.

Z lubością wytykasz mi, ze czytasz na innych forach a ja nic nie umieszczam .... Pisałem Ci, ze czytasz albo źle fora Empire albo nie rozumiesz języków w którym tam te ogłoszenia są zamieszczane. Proszę ponownie przeczytać moje ogłoszenie to raz, a dwa dla zrozumienia błędu, jednak lepiej na żywym serwerze sprawdzić niż na testowym, gdzie takich czy podobnych jak tu, Twoich wpisów nie zauważyłem o błędach, czyli musimy tu, by nam jednak gracze pomogli. Na Ciebie też liczę :)

Jan
    Nie czytam innych forów, tylko wytykam brak informacji na tym - to różnica.
    i faktycznie, mój błąd, berimond jutro od 11 do 13..
    Błędów dotyczących beri nie wytykam, bo beri nie ma od dawna.

PS.
    Pozdrów Patryka.
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    edytowano 14.06.2017
    panie Janie chyba nie zrozumiałeś :(
    Jak bot utrzymywał mi wojsko ????? 
    A teraz pokaż mi tych super graczy co nam graczom z czołówki z rankingu dorównają :D:D:D:D:D
    Nie ma sensu z wami rozmawiać bo i tak nie dostałem odpowiedzi gdzie moje raporty:P

P.s
    UWAGA gracze zaczynam latać na samuraja hihihihihi dogońcie mnie:)
    Post edited by tor80 (PL1) on

• Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    A ja się cieszę że polityka developera idzie w końcu w tym kierunku. Można by rzec nareszcie bo w pewnym momencie wyglądało to komicznie.  
    Lepi @ pl 1
Sign In to comment.