Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Ekscytujące czasy w Wielkim Cesarstwie - dyskusja

Jan MJan M Posty: 2,620
Witam,

W tym miejscu otwieram dyskusje i czekam na ewentualne pytania o nowej aktualizacji.

Pozdrawiam, Jan
Post edited by Jan M on
«1

Komentarz

• Długo będzie odłączony wtedy server bo mam troche mało żywności. Przydałyby się jakieś modernizacje by zwiększyć produkcję żywności.
  • Wszystko ładnie pięknie, ale żeby nas nomadzi atakowali jeszcze ? Co jakiś czas będzie trzeba  przerzucać offa na posty, żeby defa sobie przesłać na główny bo nomadzi będą nas atakować ? 

• Mnie tylko ciekawi jaki będzie czas dojścia ataku, czy porównywalny do ataków np Kruków czy krótszy.
  • Jak bedzie wygladala wspolpraca sojusznicza?
  • po co ulepszac cos co jest dobre.....  ciernie podziemie wybzerze   powinni ulepszyć bo na to nawet nie ma sensu wchodzić....a to po prostu psucie najlepszego eventu

• piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    no ale z zapowiedzi wychodzi ze nomad bedzie atakowal jak mu gracz indywidualnie wypowie  wojne czy cos w tym stylu
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • właśnie i to dobry pomysł a nie jak kruk w nocy cie odwiedzi a rano nie masz woja , chyba że kruk zapomni maszynek :) 
  • Jak się zostawia ciężkozbrojnych ogrodników w sandałach uzbrojonych w patelnie i wałki, na murze, to faktycznie nocna wizyta Kruka może być problematyczna, a jak jeszcze z drewnem przyleci, to dopiero wybicie będzie, hoho.

• puknijcie sie w te puste mózgownice co już naprawde kończą się pomysły i nie macie co wymyślić
  • A wystarczyło by wprowadzić losowe pojawienie się i czas trwania eventów. Pełen spontan jak w życiu a nie wszystko poukładane jak u księgowej ;P

Nacjonalista @ pl 1
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    edytowano 10.06.2017

-----------TAK  jak  zawsze  jeszcze nie widzieli  
    >:)
    -------------jeszcze nie pograli
    -------------nie przetestowali
    ---------a    krytyka za kryryka   :(

---------------Dobrze  ze  GGS  chce  cos nowego ulepszonego  wprowadzac  ,,,,,  bowiem  to  co  jest  obecnie 
    ;)
    to  w prawie  niezmienionej  postaci  ma juz  kilka lat 

--------------Jak wprowadza  to  zawsze  mozna  w tedy  pisac o  ewentualnych  zmianach   i  je zaproponowac 
    :)
     a  narazie to  pyskowanie  kryrykowanie  to jak  bysmy  grali  w pokera i  stawke w ciemno dawali   :)

EDIT:// To nie jest dział zabaw i rozrywki, proszę tu nie wklejać klipów muzycznych a podjąć merytoryczną dyskusje, Jan
    Post edited by Jan M on
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Nomadzi to by mogli w furię wpadać jakby w normalnym ataku tracili po 200 tabliczek jak kiedyś tracili, a nie 70...

A poza tym te zmiany co chcą cichaczem w tej aktualizacji przeprowadzić...
  • Morningstar (PL1)Morningstar (PL1) PL1 Posty: 18
    edytowano 10.06.2017
    A ja dla odmiany chciałem podziękować GGS za te zmiany. A zwłaszcza za jedną:

Brak możliwości atakowania smoków i fortec z wiosek dla mnie oznacza koniec gry. Bolało was *******, że ludzie zamiast kupować ruble za żywą gotówkę, to je sobie zdobywają za darmo? Oj bardzo musiało boleć, skoro po raz kolejny dowalacie graczom nie-rubinowym.

Nie myślałem , że w tak szybko, tak skutecznie i tak bezboleśnie wyleczę się z uzależnienia pt. Empire.
    Teraz nawet nie chce mi się co kilka dni wchodzić, żeby zobaczyć, co się tu dzieje.

Za to widzę, jak ta gra ogłupia. Patrząc z boku na kogoś, kto codziennie MUSI się logować, bo mu wojsko ****** i spędza po kilka-kilkanaście godzin dziennie klikając wciąż w te same, durne schematy - widzę ile czasu zmarnowałem na pierdoły.

Jeszcze raz dziękuję GGS za otwarcie oczu i przywrócenie mnie do świata realnego. Róbcie dalej takie zmiany, to wkrótce sami będziecie w te grę grać.

Pozdro dla wszystkich jeszcze mających przyjemność z tej gry.
    Maciek

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Jan
    Post edited by Jan M on
    Morningstar @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Morningstar (PL1) powiedział(a):

Brak możliwości atakowania smoków i fortec z wiosek dla mnie oznacza koniec gry. Bolało was *******, że ludzie zamiast kupować ruble za żywą gotówkę, to je sobie zdobywają za darmo? Oj bardzo musiało boleć, skoro po raz kolejny dowalacie graczom nie-rubinowym.

Nie myślałem , że w tak szybko, tak skutecznie i tak bezboleśnie wyleczę się z uzależnienia pt. Empire.
    Teraz nawet nie chce mi się co kilka dni wchodzić, żeby zobaczyć, co się tu dzieje.

Za to widzę, jak ta gra ogłupia. Patrząc z boku na kogoś, kto codziennie MUSI się logować, bo mu wojsko ****** i spędza po kilka-kilkanaście godzin dziennie klikając wciąż w te same, durne schematy - widzę ile czasu zmarnowałem na pierdoły.

Jeszcze raz dziękuję GGS za otwarcie oczu i przywrócenie mnie do świata realnego. Róbcie dalej takie zmiany, to wkrótce sami będziecie w te grę grać.

Maciek

1. Na naszym forum nie akceptujemy wulgaryzmów. Być może u Ciebie w domu jak i życiu, wulgaryzmy są czymś codziennym a nawet nieodzownym, nawet przy dzieciach. Tutaj muszę zmartwić, na tym forum, śmiało dyskutujemy ale zgodnie z regulaminem, stąd punkty karne i ostrzeżenie jeszcze tylko na forum.

2. Dziękuje mimo wszystko za opinie. Oczywiście, nikt na sile na grze nie zatrzymuje, wiec dziękujemy za miłą wspólną dotychczasową zabawę. Nie raz Zespół Empire podkreślał, że nie zależy mu na graczach, którzy nieuczciwie grają i łamią zasady gry, więc uwagi co komu ubyło a przybyło większości, są nie na miejscu.

3. Ilość dzięki takim jak Ty, anonimowych podziękowań, za zmiany z blokadą ataku na fortece, gdzie nie tylko właściciel wioski obok niej a każdy ma równe szanse, płyną do nas większym strumieniem, niż takie zdanie jak Twoje.

4. Wszystkie zmiany, blokady kont za łamanie regulaminu, blokady ataków z wiosek, brak możliwości przesyłania narzędzi z innych kont, dzięki blokadzie monumentów i wiosek itd, stało się powodem, dla których cała rozgrywka dla większej ilości graczy stała się bardziej uczciwa.

Jan
  • Jan M powiedział(a):

Maciek

2. Dziękuje mimo wszystko za opinie. Oczywiście, nikt na sile na grze nie zatrzymuje, wiec dziękujemy za miłą wspólną dotychczasową zabawę. Nie raz Zespół Empire podkreślał, że nie zależy mu na graczach, którzy nieuczciwie grają i łamią zasady gry, więc uwagi co komu ubyło a przybyło większości, są nie na miejscu.

3. Ilość dzięki takim jak Ty, anonimowych podziękowań, za zmiany z blokadą ataku na fortece, gdzie nie tylko właściciel wioski obok niej a każdy ma równe szanse, płyną do nas większym strumieniem, niż takie zdanie jak Twoje.

4. Wszystkie zmiany, blokady kont za łamanie regulaminu, blokady ataków z wiosek, brak możliwości przesyłania narzędzi z innych kont, dzięki blokadzie monumentów i wiosek itd, stało się powodem, dla których cała rozgrywka dla większej ilości graczy stała się bardziej uczciwa.

Jan
    Przepraszam a co w tym nieuczciwego, że po nocach się siedziało i zdobywało wioski pod smokami i fortecami, jak się pojawiały. Albo potem miesiącami się wymieniało, by mieć bliżej od innych?
    Co znaczy "równe szanse" w atakowaniu fortec? O ile wiem, jak się wchodzi na krainy, to losowo przydzielane jest miejsce na mapie. To uważasz, że jest równa szansa, jak mnie gdzieś daleko od fortecy/smoka wyrzuci?

Podziękowania akurat za tę zmianę mogą wam słać osoby, które nie były w stanie zdobyć takich wiosek, z różnych przyczyn. Albo z braku czasu, zaangażowania, albo braku sprytu. Akurat nie trzeba być w Ludziach Lodu, by mieć sporo wiosek pod smokami/fortecami bo ja je zdobyłem, zanim tam dołączyłem.

W Twojej wypowiedzi na odległość pachnie relatywizmem. Jak wielokrotnie pisano, po głowie dostają w tej grze zaradni - nie dziwota, że mniej zaradni dziękują Wam za zmiany.

Co do punktu nr 2. Jeśli to zdanie jest wymierzone bezpośrednio do mnie, to nie życzę sobie takich insynuacji i pomówień. Jak masz jakieś dowody mojej nieuczciwości, to zgłoś to do swoich kolegów z supportu. Jeśli nie - to zamilcz.

Co do punktu nr 4. Jak najbardziej popieram blokadę przesyłania narzędzi - zredukuje to multikonta do prawie zera. To naprawdę świetny ruch i tu można mówić o uczciwości. Doprawdy nie rozumiem, gdzie osoby posiadające wioski pod smokami/fortecami łamały regulamin lub działały w sposób zakazany.
    Tzn wiem, co was bolało. Zdobywali ruble, a nie kupowali je.

Z mojej strony EOT, pisz sobie co chcesz, byle zgodnie z regulaminem i prawem :)
    PS. A banami to mnie nie strasz, bo mi to lotto.
    PS. Edytowane przez Ciebie słowa akurat były użyte w sposób zamierzony, by podkreślić znaczenie wypowiedzi. Ponieważ jest to niezgodne z regulaminem - przyjmuję naganę na klatę.

Morningstar @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Przepraszam a co w tym nieuczciwego, że po nocach się siedziało i zdobywało wioski pod smokami i fortecami, jak się pojawiały. Albo potem miesiącami się wymieniało, by mieć bliżej od innych?
    Co znaczy "równe szanse" w atakowaniu fortec? O ile wiem, jak się wchodzi na krainy, to losowo przydzielane jest miejsce na mapie. To uważasz, że jest równa szansa, jak mnie gdzieś daleko od fortecy/smoka wyrzuci?

Twój pech, jak Cię "wyrzuciło", pech co Ci koalicjant wioski pod forteca zabrać nie mógł ... to dla mnie dalej nieuczciwe

nie dziwota, że mniej zaradni dziękują Wam za zmiany.

Obrażasz tych graczy, którzy niby nie potrafili Tobie dorównać. Czyli dalej brniesz ...

Co do punktu nr 2. Jeśli to zdanie jest wymierzone bezpośrednio do mnie, to nie życzę sobie takich insynuacji i pomówień. Jak masz jakieś dowody mojej nieuczciwości, to zgłoś to do swoich kolegów z supportu. Jeśli nie - to zamilcz.

Grzechów Twoich na grze, po pierwsze wymieniać nie wypada, po Wtóre jest to informacja wewnętrzna. Obawiam się ze przed lustrem często nie stajesz, po Twoich poglądach mniemam, że błędy widzisz tylko w otoczeniu. Bana na grze jak dostałeś, to zapewne za niewinność prawda ? Wytykać więc proszę będąc samemu krystalicznym.

Co do punktu nr 4. Jak najbardziej popieram blokadę przesyłania narzędzi - zredukuje to multikonta do prawie zera. To naprawdę świetny ruch i tu można mówić o uczciwości. Doprawdy nie rozumiem, gdzie osoby posiadające wioski pod smokami/fortecami łamały regulamin lub działały w sposób zakazany.
    Tzn wiem, co was bolało. Zdobywali ruble, a nie kupowali je.

Zdecyduj sie, czy gracze to "mniej zaradni" czy w koncu to "dobra zmiana" > Raz jeden bądź sa ze soba przynajmniej w zgodzie a wobec nas uczciwy w osądzie.

PS. Edytowane przez Ciebie słowa akurat były użyte w sposób zamierzony, by podkreślić znaczenie wypowiedzi. Ponieważ jest to niezgodne z regulaminem - przyjmuję naganę na klatę.

Jak wcześniej. Zamierzone mogą być dalej w Twoim prywatnym otoczeniu, nie tutaj. Tutaj Twój prywatny język, nie będzie akceptowany i skończy się najpierw banem na forum. Więc proszę ostatni raz,  albo przyjmujesz z pokorą jak później moje uwagi, albo możesz drążyć dalej ....

Jan
  • Rozmowa ślepego z głuchym

Napisałem wyraźnie, że popieram blokadę przesyłu narzędzi ze słupów, natomiast boli mnie blokada atakowania NPC z wiosek (podkreślam słowo NPC a nie graczy). -> wracamy do podstawówki i uczymy się czytać ze zrozumieniem.

Od kiedy to określenie mniej zaradny jest obrazą? Dlaczego używasz słów zawierających bardzo mocny ładunek pejoratywny? To w odpowiedzi na 2 wulgarne słowa, których użyłem i przyznałem, że słusznie zostałem za to napiętnowany?

O jakich grzechach moich mówisz? Zgłoś do supportu, to sprawdzą i dadzą mi bana, jeśli uznają to za stosowne. Itak się nie odwoła. Widzę że należysz do obozu "dobrej zmiany" - "oni" bardzo lubią posługiwać się zwrotem: "Wiem, ale nie powiem".
    „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem”. Ja na pewno nie rzucę, podobnie jak setki graczy na serwerze - ale naprawdę nie pamiętam kiedy miał być ten rzekomy ban. Chyba że ostatnio jak się nie loguję, to się skończył może w międzyczasie.

O to czy spoglądam w lustro się nie martw, robię to wystarczająco często. Z całą pewnością jednak nie grozi mi schizofrenia paranoidalna, w efekcie której człowiekowi może się wydawać że ma różne imiona i się nimi posługuje, ma dwa światy.
    Ja mam na imię Maciej, zarówno na forum jak i w grze, oraz w życiu realnym. W przeciwieństwie do Ciebie.

Osoby znające dostatecznie grę wiedzą, o czym mówię.
    A teraz lecę do rodzinki, z pożytkiem dla wszystkich.
    Morningstar @ pl 1
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    a ja  sie ciesze w koncu  moge atakowac smoki  prosto z zamku  i sie udaje tylko trzeba chciec a  nie narzekac  ze z wioski sie nie da  teraz kto pierwszy ten lepszy   i jest git
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    Nwm co tutaj już tak się boją niektórzy tych ataków.... z tegoco jest napisane w ogłoszeniach to wynika że ataki będą szły tylko wtedy kiedy my wyzwiemy nomadów czy coś takiego. Mam racje?
    A na dodatek będą jeszcze nagrody wpadały-więc ok
    Nwm jednak na czym miała by polegać współpraca soja.czy chodzi tylko o wysyłanie sobie wsparcia czy coś bardzie zaawansowanego??

PYtanie tylko czy te ataki mocne będą i ile ich będzie. Wiadomo już coś??
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    piekło666 (PL1) powiedział(a):
    a ja  sie ciesze w koncu  moge atakowac smoki  prosto z zamku  i sie udaje tylko trzeba chciec a  nie narzekac  ze z wioski sie nie da  teraz kto pierwszy ten lepszy   i jest git

ne pewne nie ktore  ,,  smoki i fortece  i tak nie zdazysz  bowiem  boty  sa aly czas  udoskonalane i eliminowane  rzeczy  przez ktore sa wylapywane

a taki bot potrafilatac po fortecach  sam i co do sekundy wchodzi na czas  atakiem  ,,,,, wiec   LIPA

botomania i lapanie to tez   tu ogromna nie udolnosc  ,,,boty beda ewoluowac  wraz z akualkami ipotrzebami  i niestety  nikt  ich nie jest w stanie  pokonac

Chyba ze  dokladnie sie  przygladnie na  rankingi graczy w odpowiedni  sposob  bo tam  widac  odrazu ktolatana maxa na bocie :)))))))))))))))))))))))

A  trzeba  przyznanc  ze  boty sa hahah  ambitne  przescigaja sie w  wlasnych  mozliwosciach  ,heheheheh  :))

Ja  nie  korzystam bowiem  nie mam tak  ogromnych  potrzeb  ,,,,,,,,,,,jedyna irytacja na  mapie to  nadal  brak

mozliwosci   otrzymywania za  ataki odpowiednich ilosci monet  czy to za barony czy np na zamki obcych itp  itd

nom.....
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
Sign In to comment.