Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

ścinanie się gry

2»

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    tom65 (PL1) powiedział(a):
    Jan może sie wypowiesz ze nic nie naprawili jest tak jak było, czy znowu mamy czekać tydzień jak ktos sie tym zajmnie, Czy znowu zaczniesz chować głowę w piasek. Może zaczniesz w końcu informować graczy co się dzieje, czy suuport się tym zajmnie, jak nie masz czasu to zrezygnuj z tej funkcji, i może w końcu ktoś przestanie nas tu olewać.
    Tak mam czas, dużo czasu poza grą z czego jestem raczej dumny :) Czasem wręcz polecam podobne relacje :)
    A co do dalszej Twej wypowiedzi, ponownie jak mój kolega, zespół zna problem, nie stwierdził nic poważnego, pozostają więc błędy indywidualne, dlatego pozostaje Support.

Tak, odpowiedź z Supportu znów przychodzi z opóźnieniem, bo prosiłem przed banami w poniedziałek, by nie pisać do Supportu próśb o wyjaśnienia. Tych jednak pojawiło się znów tysiące, co spowolniło odpowiedzi dla tych graczy, którzy potrzebują faktycznej pomocy. Przykro mi, ale to gracze, graczom robią najczęściej problem a wskazujecie Dział Wsparcia .... Nie chce mi się już wyprowadzać Was z tej dość krętej drogi którą idziecie.

Jan
  • Trans3 (PL1)Trans3 (PL1) PL1 Posty: 135
    Mija juz miesiac od zgloszenia problemu zawieszania sie gry w czasie wyskakujacych okienek z promocjami i ofertami ( tymi co wyskakuja na srodku ekranu ) kiedy to naprawicie Prawie 1/2 minuty nic nie mozna zrobic trzeba czekac az sie odblokuje  
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    dokładnie mam tak samo jak przedmówca i dzieje się tak od tej awarii co serwery Wam padły i proszę nie mówcie,że są to tylko problemy indywidualne
    zizu3 @ pl 1
  • Znacie ich odpowiedzi bo notorycznie te same ...
    Albo wiemy i pracujemy nad tym albo problem indywidualny ...
  • U mnie jest tak. Jak chcę wysłać cokolwiek na krainy lub odwrotnie na zieleń - wojo czy surowce, muszę czekać około minuty na odblokowanie się gry. O zaciachu przed wyskoczeniem oferty juz nie chce mi się pisać. Najgorzej teraz kiedy sa nomadzi i podczas wypuszczenia wielu ataków i konieczności gaszenia obozu ponosi sie straty bo po zawieszeniu sie gry ataki się odbijaja i trzeba je ustawiac na nowo. To trwa już jakiś czas i nie widać chęci poprawy tego błędu. Gratulacje dla GGS - jest coraz lepiej. Ściagajcie dalej booty generując kolejne bugi w grze,
    HeroAndrzej @ pl 1
    ============
    V Like Vendetta
    Niesmiertelni
    Bestie Nocy
    Łowcy Mroku
    Leśni Łowcy
  • Jan pisałem dwa tygodnie temu o scinanie się gry tak samo jest jak pojawiają się reklamy od Was, do tego jeszcze doszło podziemie które przy przesyłaniu tez sie scina i jak do tej pory nic nie zrobiono, a Ty tu piszesz o jakiś botach na graczy, może w końcu ruszysz te swoje cztery litery i krzesła i coś zaczniesz robic dla graczy czy tylko bedziesz pierdział w krzesło. Moze wreszcie zrobicie cos dla graczy a pózniej zaczniecie straszyc.

Jan do pracy sie w końcu zabierz, a jak nie to zrezygnuj, nie potrzebujemy tu obiboków.
  • Scina sie jak np. Wysyla sie Wojsko i czeka sie 1 minute  albo troszkiej mniej wy tez tak macie? Wiem ze byl chyba poruszany ale musze sie pozalic :PP Denerwujace to jest i to bardzo ,-,
Sign In to comment.