Eventowa Ankieta

2

Komentarz

• Nacjonalista (PL1)Nacjonalista (PL1) Posty: 15PL1
    edytowano 17.05.2017
    Bitwa o Berimond
    Nuda!Nuda!Nuda! Taka monotonia i powtarzalność zdarzeń kojarzy mi się tylko z ... moim comiesięcznym rozliczaniem z urzędem skarbowym ;P ew z planem dnia w dniu świra.
    Poprawił bym WE WSZYSTKICH eventach dynamikę, emocje, el. zaskoczenia, nieprzewidywalność i wprowadził zdecydowaną różnorodność nagród! Niech będzie 50 ubranek za każdym razem innych, ale dających się jednak połączyć. Bo tak to 90% ludzi ma takich samych gienków i kasztanów. A gdzie miejsce na kreatywność? Mi się marzy:
    Archipelag wprowadził bym wyspy np 200, 500k aqwy i surki majce nie zawsze takie same wojo albo wojo które może się zmienić (ustawienie) nowe ubranka, ozdoby np czasowe (spadający porządek publiczny).
    Obcy, Kruki częściej liczniejsze zamki, możliwość zsynchronizowania 2-3 itd osób na np zamek obcego 50k woja
    I niech obcy czasami atakują np 3 razy a nie CIĄGLE raz i już.
    Samuraje, nomady oba fajne ale znowu te same nagrody i topki nie do zrobienia! Niech te 2 eventy naprawde dają kopa złota nawet dla średnich graczy np 5x tyle co teraz.
    Miasta były fajne dopracować równowagę i niech wracają!
    Konkurs sojuszy dobry ale znowu monotonia nagród! Niech ich będzie więcej i np dla 100 najlepszych sojuszy i nagrody do wyboru np z pośród 3-5. Niech wybiera np dowódca sojuszu albo każdy z członków zagłosuje itd.
    Pomysłów jest tysiące, nie wiem jak GGS może być tak bierny i mało pomysłowy (wypalenie czy olewka?).
    Dodatkowe rodzaje woja np po zdobyciu 20k tabliczek możliwość werbowania przez x dni jakiś kozaków - do wyboru pomiędzy kilkoma możliwymi.
    A i ostatnie pewnie totalnie w sferze marzeń ;P Na beri gracze REALNI z róznych krajów (widoczne flagi państw), włączyć ponownie rabowanie i zdobywanie honoru!
    I zdecydowanie zablokować możliwość zdobywania eventowych nagród dla graczy zmieniających w trakcie sojusz.
    Nagrody dla sojuszy np +100% chwały + 100% produkcji żarcia a jakieś specjalne sukcesy nie tylko topki ale np za zdybycie jakiegoś pułapu w małą liczbę osób itd itp.
    Nacjonalista @ pl 1
  • Bitwa o Berimond
    Tak wg mnie wygląda kolejność eventów od najciekawszych do najnudniejszych:

Bitwa o Berimond - bardzo dobry event, szkoda tylko, że tak rzadko ;) Ciężko jest z punktami rycerskości. Więc albo powinny spadać o mniejszy procent lub częściej powinna pojawiać się możliwość zdobycia ich.

Konkurs Sojuszy - Chwała - event równie fajny, jednak zdobycie piórek graniczy z cudem. Praktycznie te same soje zgarniają nagrody a inne sie wloką lub jadą na rubinach :D

Inwazja Nomadow/Inwazja Samurajów - z przewagą dla nomadów ze względu na końskie ogony ;)

Bitwa o Stolicę - fajny event, szkoda, że praktycznie zawsze był razem z innym eventem przez co ciężko się na nim skupić. Dajcie go raz porządnie bez zbędnych nomadów czy obcych ;) (o ile w ogóle jeszcze będzie).

Inwazja o Berimond (zielona mapa) - Wszystko fajnie, gdyby z zamków szło więcej niż 3k złota ;)

Inwazja Obcych/Inwazja Kruków - 70lvl męczący się atakami, które długo idą a w dodatku na zamki 400-500 woja, nudny i loteryjny event niestety, a ma ogromny potencjał ;) Więcej defa na zamkach prosimy ;)

Ciernista Kraina/Wybrzeże Mieczowe/Podziemia - praktycznie na nie nie wchodzę, zrobiłem je tylko raz żeby zaliczyć osiągnięcia. Poziom podstawowy jest za łatwy a z kolei mistrzowki ciężko przebrnąć, a nagrody nie zachęcają do zabawy ;) Z przewagą dla ciernistej bo ma troche fajniejsze ubranka ;)

Archipelag Sztormu - event jak dla mnie nie warty zachodu, może tylko żeby sobie manekiny kupować. Nagrody zbyt małe w stosunku do włożonej pracy przy uzyskaniu ładunku.

• Bitwa o Berimond
    http://screenshot.sh/ofpxl3rLYe6hz
    witam  zamiescilem wyzej sccren i to promocja na kupno czerwonych 85k  tylko zobaczcie co otrzymujemy?
    np mam 800/550 -   nie potrzebuje nic budowac, nie potrzebuje xp, moze potrzebny przeglad ofert i to co w nich oferuje ggs bo to zakrawa na skandal.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  •  witam
       Dekoracja z nomadów ( żołnierze z terakoty) niech mają 220 porządku publicznego.
       Podczas inwazji Samurji więcj czasówek 5h
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1
    Inwazja Obcych

Według mnie klimat gry wojennej najbardziej oddają obcy i kruki, tylko...No właśnie stara śpiewka, niektórym trafiają się tłuściochy a inni tłuką te swoje 500+ czyli tzw. balans gry. Mógłbym za atak na obcego dostawać więcej monet, bo przez te kilka dni mocno ubywa w skarbcu.

Poza tym nieśmiertelne Beri mogłoby być częściej, Na Akwie odświeżyć nagrody, żeby opłacało się latać, bo dekorka taka sobie a ubranka dobre dla początkujących graczy.Turniej sojuszy, no cóż fajne ale to jedna wielka ustawka między sojuszami i klepanie defa na słupach. Wstawcie nam 30k defa i my wam wstawimy i latamy. Samuraje i nomadzi ....szablon i do przodu.

Na eventach długoterminowych też można odświeżać nagrody i zmieniać kasztanów i dowódców, bo zapewne jeszcze jedna wiosna teraz będzie z tym samym dowódcą co ostatnio, a później znowu 3 razy Kali

Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • Inwazja Samurajów
    marian600 (PL1) powiedział(a):
    wybrałem samuraja, chociaz miałem rozterke czy nie wybrac nomada, ale jednak samuraj - dekorka ok, dowódca i kasztelan też, chociaz przydała by się jakaś nagroda podobna do ogonów które można kupic podczas inwazji nomadów

kwestią do poprawek według mnie są obcy i kruki (co de facto jest tym samym eventem) chodzi głównie o poprawe ilosci deffa w zamku, bo ten event jest jedną wielką loterią co daje niesprawiedliwe szanse na wygrana czy tzw topke. Można by załatwic to tak jak samuraja ze są na jakims poziomie (oczywiscie legendarnym) i ich liczba zwiększa się co atak ale oczywiscie nie zwiększa się w nieskończonośc
    bądź określić jakis nie szeroki zakres ilości deffa jaka nam się trafi np  od 1000 do 1500, i juz będzie o niebo lepiej, bo tak to nie masz pewności czy Ci się trafi 500 czy 6000

kolejne do poprawki archipelag sztormu - nagrody mało satysfakcjonujące, dowódca wg mni do poprawki albo chociaz dodac do niego jakąś mordke :) 

kolejna i chyba ostatnia moja uwaga to nagrody za top100 w samuraju i nomadzie - nagroda nie odzwierciedla poniesionego wysiłku ponieważ "pomaranczowy worek" można zdobyc 2-krotnie za zdobycie 10kilo pkt - raz za nagrode i raz kupic za 9450 :)

do tego dochodzi jeszcze kwestia turnieju sojuszy i eventu miast sojuszniczych, ale mówienie o nich nic nie da, niestety trzeba czekac, a jak długo to tego chyba sam support nie wie :D chociaz wspominjąc miasta to przyszło mi do głowy ze dla przeciętnego zjadacza generał jest jednym z ciężych do zdobycia i bardzo czasochłonnym, ale mogę sie mylic :P 
    chciałem zrobic edit, ale jakos nie widze opcji :D 
    mały edit jeszcze mojej wypowiedzi

archipelag sztormu - wydarznie nudne i długie
    a jakby tak zrobic ranking indywidualny z jakas fajną nagrodą? wg mnie moglo by tak wyglądac
    1. tygodniowe rankingi indywidualne graczy
    2. nie robic całkowitego restartu zamków, tylko statki, reszte budynków zostawiac
    3. no i wcześniej podane poprawki dotyczące nagród :)
  • Bitwa o Berimond
    Według mnie najlepszym eventem jest bitwa o Berimond.
    Jeszcze nie grałem, bo gram od półtora miesiąca.
    Widziałem, że niezłe nagrody i całkiem urozmaicona.
    Chciałbym, żeby się niedługo pojawiła.
  • Javor (PL1)Javor (PL1) Posty: 56PL1
    Bitwa o Stolicę
    Ja bym chciał, aby w Bitwach o stolicę, żeby dodano jakieś jednostki ataku i obrony nowe do tego eventu.
    W imię chwały i dobrej zabawy :smile:

• Inwazja Obcych
    obce - są- bezkonkurencyjne
  • Bitwa o Berimond
    Witam
    INWAZJA NA BERIMONDZIE TO ŚWIĘTOŚĆ !!!

A skoro to jest ankieta mająca sugerować zmiany
    to proponuję przywrócenie handlarki (takiej -jak była u samuraja,na początku tego eventu,u której można było za żetoniki losować różne nagrody) ale dla wszystkich eventów
    po to abyśmy sobie przypomnieli,że to gra/zabawa a nie twarde klepanie jednego czy drugiego eventu bo potrzebne graty na inny event.

pozdro
    MALTAAEL
  • Bitwa o Berimond
    Bitwa o Berimond i tak  opisalem swoja opinie w pytaniach do gry XD
  • Uszaty (PL1)Uszaty (PL1) Posty: 18PL1
    Bitwa o Stolicę
    Niestety moim zdaniem atakowanie obcego mija się z celem. Od x edycji nie miałem nawet 1000 wojska w zamku obcego...jeśli chcę ukończyć event na zamki 400-500 wojska biegam z max ogonami...innej opcji nie ma. Ja rozumiem że jest losowo itd. ale tłumaczycie nam , że to obraz rzeczywistych zamków...jaki zamek 70lvl ma 400-500 obrony...no bej jaj;) a w 95% takie zamki się trafiają. Proszę, napiszcie do centrali niech coś z tym zrobią bo tylko... po jedzenie tam biegam:)
    Pozdrawiam rycerz Miś;)
    „Dubito ergo cogito…”(wątpię więc myślę)
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) Posty: 747PL1
    edytowano 28.05.2017
    Bitwa o Berimond
    Uszaty (PL1) powiedział(a):
    Niestety moim zdaniem atakowanie obcego mija się z celem. Od x edycji nie miałem nawet 1000 wojska w zamku obcego...jeśli chcę ukończyć event na zamki 400-500 wojska biegam z max ogonami...innej opcji nie ma. Ja rozumiem że jest losowo itd. ale tłumaczycie nam , że to obraz rzeczywistych zamków...jaki zamek 70lvl ma 400-500 obrony...no bej jaj;) a w 95% takie zamki się trafiają. Proszę, napiszcie do centrali niech coś z tym zrobią bo tylko... po jedzenie tam biegam:)
    Pozdrawiam rycerz Miś;)
    >:)

1--cyt---400-500 obrony...no bej jaj;)   /.  Proszę, napiszcie do centrali niech coś z tym zrobią

----najpierw trzeba miec te jaja ,  krytyka to nie polityka  ^_~^centrali co cie ma ,,,,,,,,,,,

2--cyt---po jedzenie tam biegam:)  Pozdrawiam rycerz Miś;)

---po  to misie sa aby biegaly i na maxa zapi^_^^_^^_^^_^^_^

--- a jak glodne to uszaty pysk do miodu wsadzic i po zarciu wsadzic tam gdzie  gleboko ^_^^_^^_^^_^^_^

---Tak jak z pastucha krola nie zrobi to i z misia rycerza tez nie wymlodzi  bo ^_^^_^^_^^_^ falstart i G O masz

uszate klapciate  stolic nie maja :)B)>:)
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Monfik (PL1)Monfik (PL1) Posty: 81PL1
    Ja mam pytanie. Na liście jest tylko Ciernista. Wybrzeża mieczowego i podziemi natomiast nie ma.

Ja za tymi trzema bym zagłosował i propozycja:

Zmienic dotyczczasowe ubrania na jakies inne, które mogłyby dobrze służyc do zwykłych eventów jak Nomadzi czy samuraje np.

Moga sie te ubrania nawet mieszać Bohater i Hełm na cienistej, broń na wybrzezu, i np. art i zbroja w podziemiach. Komplet da podobna jakośc co komplet z Beri (na zieleni).

Bankowo rozłoży to graczy po eventach i da szanse innym zdobyc zupełnie cos innego gdzie w trakcie trwania akurat ciernistej beda obcy czy kruki. Jeden pójdzie tu, drugi powalczy w krukach.

Pozdrawiam

• Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Ciernista Kraina
    szczególnie że gracze są skazani na podziemia w szczególności , chcąc mieć coś fajnego na fladze.   Chciałbym przypomnieć że nawet pokazywaliście kiedyś nowe sety na ciernie i podziemia - ale temat umarł 
    Lepi @ pl 1
  • Bitwa o Stolicę
    Jeśli brak walki o  stolicę, to miasta powinny zniknąć,. co z surowcami, szczególnie specjalnymi,wpłaconymi na miasta, kto mi je odda? Dlaczego jeden sojusz ma tą stolicę tak długo? jest nagrodzony jakoś szczególnie?
     I w ramach równości szans proszę o fortece pod zamkiem, bo inni je mają, a ja nie! A może zamek można by do fortec przesunąć?Wszystkie zamki - przy fortecy- z jednakową odległością.
    Kto zna dobrą grę strategiczną, gdzie nie zmienia się co chwilę zasad? i jest urozmaicenie?
     bo ile tych samych zbroi na kasztelana, czy dowódcę można zdobyć?
    A może jest założenie, że gracz gra rok, zdobywa wszystkie zbroje i kończy grę, po co tłuc ciągle to samo? 
    Poza tym Janie bardzo nie spodobała mi się groźba zablokowania konta gracza, bo śmiał o coś zapytać? Widocznie tak jest napisane, że nie wszyscy rozumieją!Zablokujcie wszystkich, co dyskutują i będzie ok. Samozadowolenie. Instincts

Instincts @ pl 1
  • Inwazja o Berimond (zielona mapa)
    Zaletami Berimondu na zielonej mapie są w szczególności: bardzo dobry klejnot na poszerzenie murów jako nagroda dla top50, trudności w automatyzacji jego wykonania (nie lubię się ścigać z automatami) oraz bardzo dobry dowódca na NPC. To, że trudno automatyzować jego wykonie jest czynnikiem przemawiającym za tym, aby dawał więcej monet, mógłby też dawać więcej rudy. Bardzo dobrym pomysłem byłoby też dodanie możliwości wygrania/zakupu bardzo znaczącej ilości chorągiewek, nie koniecznie ogonów, ale na przykład takich, które dają +4 i używa się ich zazwyczaj na obcych przeciwko zamkom, które mają około 1 k obrony. Powinien też zostać wprowadzony jako jeden z elementów wydarzeń miesięcznych.

Jednocześnie, warto, aby na obcych/krukach dla 70 lev  zwiększono częstotliwość pojawiania się zamków z 1-1,5 k wojska obronnego. Obecnie latanie prawie wyłącznie po zamkach po 500 i mniej defa i czekanie aż się wreszcie coś większego trafi jest nużące.
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • Borin Hood (PL1)Borin Hood (PL1) Posty: 23
    edytowano 22.06.2017
    Inwazja Kruków
    Właściwie obcy i kruki to to samo, ale głosuję na kruki, bo fajniej wyglądają.
    Ich główną zaletą jest to, że można łatwo zdobyć chwałę bez wkurzania innych graczy.
    Do nagród dodałbym jeszcze najemników cieni, żeby się zrobiło na mapie trochę ciekawiej.
    I jeszcze jedno: obcych i kruki można by było połączyć w jeden event.
Sign In to comment.