Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Technik zwany złodziejem

pewnie temat był juz gdzies poruszany, pewnie nie tylko ja na to narzekam, albo wszyscy sie do tego przyzwyczaili
Ale
technik, jak wszyscy bardzo kochają ten namiocik, jakże bardzo on nam pomaga w grze
ale dlaczego do jasnej anielki jest on taki drogi?
Dlaczego dzisiaj podchodząc do niego i mając 5baniek wydałem wszystko i nie mam wraz itemku na +20? 
A najśmieszniejsze jest to ze wydałem 2 banki na ulepszenie do +19 a potem ponad 2,5banki i wraz nie ulepszyło na +20 :P 

Tak, tak przyszedłem się tu pożalic, bo nie mam do kogo :D 

Komentarz

• pawek123 (PL1)pawek123 (PL1) PL1 Posty: 136
    szczęściarz z Ciebie-dziś  wydałem więcej i z mniejszym powodzeniem:(
    Tylko zapewne nie mamy co liczyć na jakąkolwiek poprawę bo nie zmienią coś na czym my tracimy.
             pawek123

• kurde wygadałem sie :D zaraz powiedzą ze za mało wydałem i jeszcze to pogorsza :D 
  • 30mln i podniesienie o 4 poziomy i jakoś nie becze
  • piotruncio (PL1) powiedział(a):
    30mln i podniesienie o 4 poziomy i jakoś nie becze
    powiedzmy że Ci wierze bo tak to można komu powidziec co w życiu w to nie grał :D 
    tak czy owak proponowałbym naszym moderatorom przekazac jakas sugestie odnoscie technika do supportu
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    tez uważam, ze technik to złodziej, ale zawsze jest możliwość ulepszenia za rubiny ze 100% skutecznością.
    sam nie wydaje rubinów na technika, ale czasami próbuje za złoto, więcej jak 0,5mln nie wydaje, jak się nie uda, to odpuszczam, widać ze w danym momencie nie mam szczęścia i już. Trzeba oddzielić żyłkę hazardzisty od zdrowego rozsądku.
  • szczerze to różnie to bywa :) jednej edycji podniesiesz za grosze a nastepnej wydasz majątek :)

ale co zrobisz , trzeba lać baronów po światach i zbierać monety na nastepną edycje i liczyć że bedzie lepiej :)
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
  • Witam 
     Jeżeli wyposażenie ulepszane przez nas ma wkuty klejnot to wychodzi drożej niż gołe wyposazenie.
    Osobiscie testowałem .
  • marian600 po twoim poziomie widać, że jeszcze malutko w tej grze widziałeś, szkoda że zrzutów nie zrobiłem dla niedowiarków
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811

TECHNIK   JEST CLOWO TRUDNY  ABY  OSTATNIE  OD OK  15 PODKRECENIA ZA RUBLE KRECIC   >:)

A TO DOBRY ZAROBEK  runinkow  strata to kupno nowych :)

Problem ten jesze bylby do zniesinia gdyby nie to ze  balans gry  zachwiany jest nie tylko przez rozne  inne 

bardziej  wplywajace na gre czynniki  ale >:)

TU takze technik ma  duzo do zachwiania i  juz

nie wspomne ze ktos pisze ze szanse graczy chce aby byly tkie same !!!!!!!!!!!!!!!    z chwila gdy  nawet

na tchniku  szanse graczy maleja jesli nie maja podkreconych artefaktow  co jest lacznie z diamentami 

co najmniej 50%  calosci  tej gry bowiem reszta to dodatki
    B)

Tak wiec  mozliwosc zdobywania monet  jest tak ograniczona ze nawet stary wyjadacz mi  niepowie ze barony ma porobione i mu  sie kreci na techniku wszystko jak tralala bo go wysmieje  ,,,  baronow mozna miec od groma i np ja ssporo ich mam i czasu do latania ale 

1-----------------Barony zostaly zredukowane do ponad 50%  mniej monet surki itp  jak ok  (tu strzelam  )  ponad 2 lata temy jak z barona ze szczytow mozna bylo lkko przyniesc 40.000 monet i po 10k kazdej surki

2--------------To asamo z eventami dano swinie skarbonki a obnizono  ilosc monet za 1 strzal np na normanda lub japonca

3------------I TU nieszczesne kruki  obce  itp  tam za wyslanie zaledwie ataku srrednio ok powiedzmy 3000 monet i podobny jest zwrot  ilosci monet
    Generalnie W Krukach oraz Obcych powinno byc tak samo placne bonusem monet przynajniej w takiej ilosci jak na normandach czy skosnookich ,,,,,,,,,,,,

A tak  nie licze  produkowania czerwonych choragiewek  bowiem w tedy trzeba latac po baronach aby zarobic na ich produkcje  i ,2,3  barony srednio  potrafia  iloscia monet pokryc  produkcje choragiewek na 1 atak obcego

Tym samym  gracze inaczej sobie radza jednak i to juz niedlugo wiec  trzeba  kupowac rubinki i  choragiewki  zanie tak czy inaczej :))

WYSTARCZYLO BY PODNIESC 2 RAZY OBNIZONA MINIMALNA ILOSC ZDOBYWANIA MONET  NA BARONACH
    TO I TAK BARDZO DUZO NIEDA ALE ZAWSZE TO COS NIZ NIC  :))

---------------------ok nie chce mi sie [produkowc bowiem jakakolwiek propozycja ze strony graczy niestety nie jest brana pod uwage co bacznie od dawna widze na forum

---------------------Generalnie gracze sie spinaja narzekaja i krytyke sieja z niezadowolenia  i tu  mimo ze nie lubie krytyki musze przyznac w wielu przypadkach ze maja racje  :)) >:)>:)>:)

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • piotruncio (PL1) powiedział(a):
    marian600 po twoim poziomie widać, że jeszcze malutko w tej grze widziałeś, szkoda że zrzutów nie zrobiłem dla niedowiarków
    piotruniu na 99% gram na tej grze dłużej niż ty :) 
    a marianek dlatego bo mam bana na głównym na forum :D:D:D 
    i serio 30baniek na 4 poziomy to przesadaa i nikt Ci w to nie uwierzy :D 
    chyba ze jestes jednym przypadkiem na milion któremu tak sie zdażyło to współczuje :P 
Sign In to comment.