Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

ścinanie się gry

po ostatniej aktualizacji przy próbie przesyłania surki  miedzy krainami gra ścina się na około 10 sek i dopiero po tym czasie można  wybrać ilość przysyłanej surki , wcześniej gra w tym aspekcie działała plynnie
«1

Komentarz

• zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    też to zauważyłem oraz to,że gra generalnie stała się wolniejsza.
    zizu3 @ pl 1
  • Seserii i zizu3 to w takim razie ja wam polecam kupić nowy komputer, ponieważ mi wszystko działa normalnie , płynnie w miare i się nic nie ścina.

Pozdrawiam :D
  • ja mam nowy kompouter i tez mi zacina gra i ludziom z soja tez ...
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    DarkLuka (PL1) powiedział(a):
    Seserii i zizu3 to w takim razie ja wam polecam kupić nowy komputer, ponieważ mi wszystko działa normalnie , płynnie w miare i się nic nie ścina.

Pozdrawiam :D
    Luka mam nowego kompa,ale to bez znaczenia jest,jeśli przed aktualizacją było wszystko ok a po zacina to nie jest to kłopot z kompem. Po prostu coś tam im nie wyszło i muszą to poprawić a,że Ty nie masz kłopotów to super,ale to niczego nie dowodzi :)
    zizu3 @ pl 1
  • Witajcie 

Wygląda na to, że problem nie dotyczy pojedynczego gracza, lecz dosięgnął większej grupy, w związku z czym zgłaszam problem do Działu Technicznego.

Jeśli otrzymamy jakąkolwiek informację zwrotną, przekażemy Wam to na forum.

Pozdrawiam
    Jakub
  • Bim (PL1)Bim (PL1) PL1 Posty: 188
    edytowano 22.04.2017
    U mnie również gra po ostatniej aktualce bardziej sie zacina, szczególnie przy przesyłąniu surki i woja miedzy krainami oraz tuż przed pojawieniem się syfiastych reklam, tj ofert typu kup ruble
    Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
  • u mnie także gra ścina się przed wyskakiwaniem głupich reklam czy promek na zabawki za rubiny szczerze jeszcze nigdy nie widzialem żeby u zbrojmistrza byla przecena narzędzi za monety i raczej nie zobacze  :D
  • kris1982 (PL1)kris1982 (PL1) PL1 Posty: 32
    odgrzewam temat , gra się zacina
  • Robert13 (PL1)Robert13 (PL1) PL1 Posty: 53
    ban solidarnościowy???? a co do zacinania się gry to problem ten istnieje od zeszłotygodniowej aktualki aktualizacji do poprawki aktualki więc nie walcie głupa bo problem znacie od tygodnia!!!
    Robert13 @ pl 1
  • Witam, czy dziś można jeszcze będzie wejść na grę, czy większość jest podejrzewana o stosowanie botów i problem rozwiąże się sam. 
    A ktoś rozważał taką możliwość, że niektórzy spać nie mogą, albo nie mają co robić na emeryturze, albo nie wyłączają kompa i gry z innych przyczyn? Pozdrawiam
    Instincts @ pl 1
  • merlin9 (PL1)merlin9 (PL1) PL1 Posty: 34
    edytowano 24.04.2017
    Gra staje w miejscu nie można się zalogować od południa jest strasznie wolna i tnie się na moje to jest związane z banami na grze pewnie jak zwykle jedno próbują naprawić a psują resztę gratki dla suporcika 
  • Drodzy Twórcy gry i Admini mam problem z logowaniem wchodzę na grę i wyrzuca mnie po 10 sekundach proszę o szybkie skorygowanie błędu
  • taksi polska (PL1) powiedział(a):
    Drodzy Twórcy gry i Admini mam problem z logowaniem wchodzę na grę i wyrzuca mnie po 10 sekundach proszę o szybkie skorygowanie błędu
    Witaj
    Po pierwsze to nie miejsce na forum do tego typu problemów, więc połączę go z podobnym wątkiem w innym dziale.
    Jeśli dobrze zrozumiałem, udaje się Tobie wejść na grę lecz tylko na chwilę, ponieważ jesteś po krótkim czasie wylogowywany.....i nie udostępniłeś osobom trzecim dostępu do swojego konta.....
    Proszę spróbować wyczyścić przeglądarkę i ciasteczka lub zalogować się na innej przeglądarce.

Pozdrawiam
    Jakub

• PlayerAga17 (PL1)PlayerAga17 (PL1) PL1 Posty: 105
    Witam kiedy coś z tym zrobicie ? Od wczoraj wywala mnie co jakiś czas z gry..... próba ponownego zalogowania trwa długo i zatrzymuje się na ostrzeniu mieczy . 
  • PlayerAga17 (PL1) powiedział(a):
    Witam kiedy coś z tym zrobicie ? Od wczoraj wywala mnie co jakiś czas z gry..... próba ponownego zalogowania trwa długo i zatrzymuje się na ostrzeniu mieczy . 
    Witaj
    W takim razie zgłoś proszę ten problem do Supportu (link w mojej sygnaturze).
    Tutaj niestety, na forum nie jestem w stanie nic więcej pomóc w tej sprawie.

Pozdrawiam
    Jakub
  • seserri (PL1) powiedział(a):
    po ostatniej aktualizacji przy próbie przesyłania surki  miedzy krainami gra ścina się na około 10 sek i dopiero po tym czasie można  wybrać ilość przysyłanej surki , wcześniej gra w tym aspekcie działała plynnie
    tak samo jest jak pojawiają sie reklamy z suuportu,

Jan wezmiesz się w końcu do pracy, i zaczniesz wreszcie czytac co sie pisze.

Czy suuport do jasnej ch...... umie tylko banować, a może tak najpierw wezmie sie za naprawe gry?
  • Suport ostro pracuje aby zepsuć grę do końca :)
    A temat moderatorów naszego forum lepiej przemilczeć :)
  • O moderatorach juz kiedys pisałem ze nie moge tu nic zrobić, i zastanawiam sie po co tu są, jak oni nawet pierdnąć nie moge bez porozumienia z suuportem.

Problem był poruszany 5 dni temu i nic do tej pory nie zostało naprawione, może suuport zajmnie się problemami na grze a nie blokowaniem graczy, żeby kogos blokować wypadało by w pierwszej kolejnośći być w porzadku względem graczy.
  • Bim (PL1)Bim (PL1) PL1 Posty: 188
    Nie wiem co wy z ggs-u tam dłubaliście dziś, ale gra nadal zacina sie przy przesylaniu wojsk/surowcow miedzy krainami oraz przy ładowaniu sie reklam
    Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
  • Jan może sie wypowiesz ze nic nie naprawili jest tak jak było, czy znowu mamy czekać tydzień jak ktos sie tym zajmnie, Czy znowu zaczniesz chować głowę w piasek. Może zaczniesz w końcu informować graczy co się dzieje, czy suuport się tym zajmnie, jak nie masz czasu to zrezygnuj z tej funkcji, i może w końcu ktoś przestanie nas tu olewać.
Sign In to comment.