Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

1138140

Komentarz

• Ciapek7 (PL1)Ciapek7 (PL1) PL1 Posty: 43
    edytowano 25.04.2017
    zeuśmiechnięty II (PL1) powiedział(a):
    Ciapek7 (PL1) powiedział(a):
    oki Jakubie ja temat zamykam :))
    Pozdrawiam 

na 13 minut gry to Ci powiem ze idę faktycznie jak burza ;)
    ze Ci sie jeszcze nie znudziło ukłon dla ciebie ;P
    Ciapek7 @ pl 1
  • kusy (PL1)kusy (PL1) PL1 Posty: 28
    edytowano 25.04.2017

witam

Jaki mądry program stwierdził ze ja używam bota ?czy oprogramowania zewnętrznego ?

proszę o wyjsnienie mi okoliczności blokowania mojego konta o co to miało na celu ?

jak rozumiem wywalenie mi 40 k woja ? 

Jeśli nadal uparcie twierdzicie ze tak jest to podaje konto: ING

Proszę o zwrot nakładów  wlozonych w gre .

Zabierajcie swoje ******** piksele i i zamykajcie ten serwer  gdyż  tu się nie da grac z takim suportem co się tylko zaslania wymówkami bez zadnych konkretów , kretynizm wtórny nic dodać nic odjąć ,

EDIT:// Edycja wpisu - na forum nie podajemy prywatnych informacji typu nr konta / Jakub
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
    kusy @ pl 1
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) PL1 Posty: 89

No i rozeszło się po kościach. Parę osób dostało bany, niektórzy słusznie a niektórzy na wszelki wypadek. A gra wróciła do normalności aż do następnej aktualki, gdzie znowu coś będzie spitolone.

Pozdrawiam osobę która sobie uroiła, że też używam bootów - miałem więcej czasu dla rodziny.

Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • W zwiazku z wczorajszym banem prosze o informacje czemu mnie zbanowano mimo że nie uzywalem nielegalnego oprogramowania. 
    marekb @ pl 1
  • mades (PL1)mades (PL1) PL1 Posty: 25
    proszę bardzo banować mnie dalej blokować na stałe  bociki bedę używać  a kasę która wkładam w rubinki  przeznaczę na inny szczytny cel lub inną grę 
    blokada error
  • marekb (PL1) powiedział(a):
    W zwiazku z wczorajszym banem prosze o informacje czemu mnie zbanowano mimo że nie uzywalem nielegalnego oprogramowania. 
    Pewnie lżesz lub logował sie do Ciebie ktoś kto uzywał albo uzywałeś jak byłeś mały..   GGS nigdy nie zbanował by kogoś niewinnie.

Ale z pierwszej ręki wiem ,że miałeś chęci do użycia i dostałeś za usiłowanie :))  hahaha

Takę nawet o tym robaczku nie myśl ;)

• Monfik (PL1)Monfik (PL1) PL1 Posty: 81
    pozmieniajcie sobie hasła do gry to nikt bota nie użyje :) to i pretensji nie będzie :)
    pozdr.
  • msor (PL1)msor (PL1) Posty: 276
    Wiecie, co o tym mysle ?
    .
    .
    .
    Mysle, ze lubie pierogi ! heheh
  • klamca nazwe kazdego kto powiedzial ze to gra darmowa.ciekawi mnie czy Polskie wladze wiedza ze niemiecki ggs korzysta z gry hazardowej na polskim serwerze??nie placac zadnego podatku Polskiej stronie.
    Ban mnie w odole nie rosza.chyba napisze do pana ministra Morawieckiego.

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Niestety prawdę mówiąc WY Twórcy gry sami swoimi głupimi mechanizmami w grze skłaniacie graczy do kombinowania. Bo jak nazwać uszczęśliwienie gracza 300 wojakami których nie jestem w stanie wyżywić i po kilku dniach nie logowania całe wojsko idzie w piach. Albo nasyłacie na mnie jakieś Kruki i mając nawet 3000 wojska obronnego nie jestem w stanie się obronić ataku nawet z rubinowymi zabawkami .
    Zamiast banować i walczyć w nielegalnymi programami, to bardziej byście się skupili aby gra pozwalała na to co może taki program. Co z tego że dodaliście możliwość rekrutacji 180 wojaków to i tak za mało. Dalej brakuje automatycznego leczenia, transportu surowców pomiędzy posterunkami. Teraz siadam sobie wieczorkiem do gry i zamiast skupić się na grze-walce to  cały wieczór transportuje surowce albo rekrutuje wojsko, bo albo nie ma z czego zbudować  albo nie ma czym walczyć. A po paru dniach jak wracam z delegacji to nawet jeszcze gaszenie dochodzi. Beznadzieja.
    .
  • Pomimo tego że pewnie za chwilę zostanę zmieszany z błotem muszę to napisać ;) Jestem całkowicie za całą tą kampanią. Skoro jedni potrafią grać bez auto to czemu inni nie mogą ? Sprawiedliwość musi być ;)
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    edytowano 15.06.2017
    dlaczego zmieszany , masz absolutną rację , tyle że nieudolność w realizacji założeń kampanii i trzedłużanie jej w nieskończoność powoduje duże emocje. Emocje które są po stronie frajeró - tzn takich jak ja którzy na stale zrezygnowai ze wspomagaczy i ciężko im konkurować z resztą i tej reszty która widzi ze raczej niema sie czego bać szczególnie bo suportowi brakło odwagi żeby uwalić z 15 czy 20 osób z mocnego soja mocnych graczy co by spowodowało ze inni by się zastanowili. Cóż jak człowiek gfra bez takiej ******* to spedza godziny nad topką sojową czy indywidualną albo poprostu budując swoj ą pozycje i się do gry przyzwyczaja = uzależnia  , a jak kozysta z zabawek co za niego atakują , bronia. slą surki i robią wszystko inne to po czasie niechce się grać . Jak bylo robo to wszyscy je mieli by było jakby częścią gry tyle ze ono poprawiało funkcjonalność a nie granie za gracza. Tak się w niedzielne popołudnie rozpisałem
    Post edited by Czubajka on
    Lepi @ pl 1
  • mam pytanie do Jana czy ten szalony wekend ktory sie zaczal to cos w stylu ze GGS bedzie wreczal albo przyznawal jakies prezenty ,dodatki zeby ulepszyc zamek,dowodcow,generalow za darmo?czy raczej ten szalony wekend to po to zeby wyudzic od userow realne ciezko zarobione pieniaki?zeby sprzedac cos taniej niz normalnie?
    Mam propozycje zmiany przy okazji moze GGS  przyznac kazdemu userowi kompletna zbroje Sterlinga z kola fortuny?bo chyba kazdy chcialby dostac za darmo sterlinga.To co ty proponujesz to nie jest szalony wekend.
    zycze szalonej wekendowej rozgrywki dla kazdego.

• moje wwpisy sa po to zeby zauwayc jak producent gry i cala reszta tej ekipy klamal piszac ze to gra jest darmowa.a kolejne wpisy moderatorow o szalonych wekendach i zeby sobie pilnowac bo kazdy znajdzie cos dla siebie to zwykle nabijanie ludzi w bambuko .ja sie nie matwie banem bo to jest brak argomentow ze strony GGS i najprosciej zeby sprawe zamknac to dac bana.
    Jak napisalem wczesniej kiedy zobacze ze GGS w ofercie szlonego wekendu przypisze do kazdego gracza np.
    komlpetna zbroje sterlinga
    wyglad do warowni
    komplet zbroje wladca zywiolow
    dowodce z krokow komplet zbroje
    12 nakladek na spichlerze
    konto premium 10 na 12miesiecy 
    jezeli taki wekend bylby np, 1 raz na 6 tygodni toby ta gra nabrala calkiem inneg rozwoju.i wtedy napewno byloby inaczej.
    zycze milego wekendu

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 766

---------- wekend  niewypal  chyba sie nie udal  a raczej  sporo  byc moze nie dano  ,,,moze w nasepny ?? :)

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • wiec ja dodam od siebie ze kampania przeciw botom jest ok bo widac po rankingu tygodniowym kogo juz 
    tam nie widac.nastepnym problemem jest posiadanie dodatkowych kont slupow ,sprawdzic to mozna bardzo szybko.
    jezeli zbanujecie koalicje HORDY SLUPOW gra bedzie uczciwa w wiekszym stopniu.
    zycze sympatycznej rozgrywki

• grzesio59 (PL1)grzesio59 (PL1) Posty: 1
    edytowano 30.05.2017
    korzystam zkata gracza z sojuszu moje kato dostalo dzis bana i piszom mi ze mam na meilu ja nie pamietam meil ani chasla swojego
    moze ggs jakies dowody za co ban a nie tak sobie ban od tak******* janie m mozesz mi to wytlumacyc jakim prawem ban jak zadnych dowoduw nie dajecie raz juz dawalem gotowy poze sadowy to i drugi raz dam kacper994
    Post edited by Czubajka on
Sign In to comment.