Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

1135140

Komentarz

• o tym że bana nie dostaje ten kto się nie pali to bujda. sam mam / miałem? 4 pożary? kogoś bolało że dobrze mi idzie że gierka często włączona? prace mam przy kompie to mogę mieć pełne 8h włączone później wraca do domu żeby się z żoną nie kłócić to w monitor patrze :) żadnych programów nie korzystam i nie mam zamiaru!!

ale jak tak dalej pójdzie to chyba nie będzie ich i moje zmartwienie

powiem astalawista
  • a jak ktoś nie ma czasu i wchodzi od czasu do czasu na gre też go zbanujecie bo to bedzie znaczyło że używa bota jesteście już teraz żałośni choćbyście nie wiem jak ulepszyli program do botów nic nie wychwycicie i bedziecie banować aktywnych graczy kolega przed chwilą dostał bana za to że robi eventy od dechy do dechy wy chyba myślicie że jesteście jakieś Fbi a po za tym musicie do udowodnić w pierwszej kolejności zbanujcie sobie mózgi nigdy w życiu nie udowodnicie że ktoś używa botów bo nie ma takich programów a takie kity wciskajcie sobie dziecią 5 letnim bedziecie blokować konta jak wam i  bedzie pasowało a nie tym co boty używają
  • no_name (PL1)no_name (PL1) PL1 Posty: 75
    edytowano 24.04.2017

Przemysław08 (PL1) powiedział(a):
    Ciekawe czemu moderatorzy siedzą cicho czyżby bali się odezwać? ;)

To znana taktyka. Podejście psychologiczne. Dadzą graczom wylać emocje, wtedy łatwiej będzie im zarządzać (=rządzić). Czy nie przeceniam aby....?
    zagłada4 (PL1) powiedział(a):
    a jak ktoś nie ma czasu i wchodzi od czasu do czasu na gre też go zbanujecie bo to bedzie znaczyło że używa bota jesteście już teraz żałośni choćbyście nie wiem jak ulepszyli program do botów nic nie wychwycicie i bedziecie banować aktywnych graczy kolega przed chwilą dostał bana za to że robi eventy od dechy do dechy wy chyba myślicie że jesteście jakieś Fbi a po za tym musicie do udowodnić w pierwszej kolejności zbanujcie sobie mózgi nigdy w życiu nie udowodnicie że ktoś używa botów bo nie ma takich programów a takie kity wciskajcie sobie dziecią 5 letnim bedziecie blokować konta jak wam i  bedzie pasowało a nie tym co boty używają
    To norma - jak grasz za dobrze, znaczy, że myślisz. Potencjalnie jesteś "wrogiem" promek, bo nie potrzebujesz ich tyle (o ile w ogóle), co gracze przygodni lub maniacy.

ALE...

Jak zwykle gracze pogadają, pożalą się, porzucają groźbami i wyzwiskami, Support za dzień dwa wyda "oficjalne stanowisko w sprawie banów (2)", gracze poudają, że się przestraszyli, Support uda, że "zrobił porządek" (za co pewnie zostanie poklepany po ramieniu), i dalej zabawa w kotka i myszkę...

A więc do następnych żniw!

Chwała Supportowi!
  • IkaDo (PL1)IkaDo (PL1) Posty: 137
    Wiecie co? tak czytam i podziwiam inteligencję niektórych...

Było ostrzeżenie? Było. Dawali bany za boty? dawali. Była szansa na oczyszczenie się w oczach supportu? Była...

Teraz jak przyszło co do czego i kiedy "słowo stało się ciałem" nagle wszyscy stali się czyści jak łza i mają pretensje. Żenada...

Na przyszłość polecam nadrobić z podstawówki jedną z umiejętności: czytanie ze zrozumieniem, bo jak widać analfabetyzm wtórny się w narodzie szerzy...
    "Mówią, że kto patrzy, a nie widzi, to z takiego szydzi świat"...  ;) 
  • co to ma być? żarty sobie robicie? czy na ślepo wybieracie graczy do banowania? nie używam żadnych programów poza IE do grania, żądam natychmiastowego odblokowania konta
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    A ja uważam że już tyle zostało zrobione żeby botów nie musiał być że bezczelnością jest ich używać. Gra już niemal wszystko robi sama , od układania ataków po rekrutacje woja w znaczniejszej ilości. Jak ktoś chce mieć mega wyniki a nic na grze nie robić i nic nie inwestować w swoje granie ani czasu ani kasy , to niech faktycznie znajdzie inna grę , proponuje tetrisa - takie moje prywatne całkowicie zdanie
    Lepi @ pl 1
  • Smieszna ta Wasza kampania. dostałem bana za niby używanie botow. być zalogowanym przez caly czas to używanie bota. Już dawno zastanawiałem się nad zakończeniem tej gry i wlasnie decyzja klepnięta. jak zmienicie podejście to poproszę o telefon  z przeprosinami. do d.. taka gra
    Henryk XVI @ pl 1
  • Morningstar (PL1)Morningstar (PL1) PL1 Posty: 18
    edytowano 24.04.2017
    Do tych wszystkich co tu płaczą na forum.

Kogo wy chcecie oszukać, że dostaliście bana za nic? Kolegów i koleżanki z sojuszu, swoich znajomych? Jesteście ******, co oszukiwali innych uczciwych graczy i teraz wasze ruble g... wam pomogą. Botów nie używacie? Ok, może i nie. A słupków po kilkanaście to nie macie, na których sobie robicie narzędzia i potem na główne konto przerzucacie żeby mieć ich pełno na eventy? To waszym zdaniem jest uczciwe?
    Właśnie za to też są bany i nie ****8głupot że dostaliście za nic, bo może przedszkolak wam uwierzy ale nie ktoś, kto w tę grę dosyć długo gra.
    Da się rywalizować z innymi nie kupując rubli i nie oszukując, trzeba mieć tylko czas i troszkę oleju w głowie. Jak się nie ma jednego albo drugiego, to się siedzi w środku stawki i się nie wychyla.
    Także prośba, dostaliście bana to się nad sobą i swoim postępowaniem zastanówcie a nie szukacie winy wszędzie, tylko nie u siebie.

PS. DO jednego z moich przedmówców. Te wszystkie eventy,ubranka,przedmioty miały być potem wykorzystywane w normalnych wojnach. Szkoda że większość serwera o tym zapomniała i traktuje te wydarzenia jako cel sam w sobie.

edit//  wulgaryzmy , Czubajka
    Post edited by Czubajka on
    Morningstar @ pl 1
  • Miałem już zamek w ruinach, zadzwonili do mnie z soja i przedwczoraj się zalogowałem. Dziś loguję się znów żeby pogadać a tu BAN do 02:52 :)
    Hehe a nie słyszeliście o restrukturyzacji w firmie. Gra jest nierentowna i jak w takiej sytuacji mają zamknąć serwer?
    ODP. Zrobić dochodzenie, zbanować graczy i zamknąć z powodu braku zainteresowania :dizzy:

Ale to i lepiej i tak gra umarła 2 lata temu.
    Mam chociaż nadzieję, że postępowanie supportu da do myślenia co po niektórym i definitywnie skończą ładować kasę w wirtualne zamki. Chociaż i tak już mało kto ruble kupuje.
    Nie dajcie z siebie robić przestępców. Bany za aktywność, dobre :cold_sweat:

Myślę, że działanie supportu pomoże wielu osobom w podjęciu decyzji o powrocie do reala. 
  • Niciak (PL1)Niciak (PL1) Posty: 237
    edytowano 24.04.2017
    Morningstar (PL1) powiedział(a):

Kogo wy chcecie oszukać, że dostaliście bana za nic? Kolegów i koleżanki z sojuszu, swoich znajomych? Jesteście ****, co oszukiwali innych uczciwych graczy i teraz wasze ruble g... wam pomogą. Botów nie używacie? Ok, może i nie. A słupków po kilkanaście to nie macie, na których sobie robicie narzędzia i potem na główne konto przerzucacie żeby mieć ich pełno na eventy? To waszym zdaniem jest uczciwe?
    Właśnie za to też są bany i nie *****... głupot że dostaliście za nic, bo może przedszkolak wam uwierzy ale nie ktoś, kto w tę grę dosyć długo gra.
    Da się rywalizować z innymi nie kupując rubli i nie oszukując, trzeba mieć tylko czas i troszkę oleju w głowie. Jak się nie ma jednego albo drugiego, to się siedzi w środku stawki i się nie wychyla.
    Także prośba, dostaliście bana to się nad sobą i swoim postępowaniem zastanówcie a nie szukacie winy wszędzie, tylko nie u siebie.

PS. DO jednego z moich przedmówców. Te wszystkie eventy,ubranka,przedmioty miały być potem wykorzystywane w normalnych wojnach. Szkoda że większość serwera o tym zapomniała i traktuje te wydarzenia jako cel sam w sobie.

800 lvl legendarny.... hmm... znam ludzi którzy grają w tą gre od 2010 roku i nawet nie zbliżyli sie do 800 grając jak to ująłeś "nie kupująć rubli i nie oszukująć", więc nigdy w to nie uwierzę że NIGDY nie miałeś słupka czy piaskownicy...Teraz możesz sobie mówić że ty święty, bo osiągając wszystko w tej grze, możesz sobie pozwolić na granie "bez spiny"

PS. Twój sojusz walczy teraz o topke na samurajach, a żeby to zrobić trzeba mieć motorek w ****** i mase rubinów w soju na boostery, więc...

edit// wulgaryzmy, Czubajka
    Post edited by Czubajka on

• 1. Moderatorzy nie mają tu nic do powiedzenia, nie mogą nic zrobić, już kiedyś pisałem o tym, oni mogą sobie tylko pokiwać palcem w bucie.
    2. Jeśli przeszkadza im zewnetrzne oprogramowanie niech je zlikwidują lub pozwą tych co je robią, dlaczego za to maja być banowani gracze? lub niech słuchają graczy co piszą,
    3. Niech najpierw zlikwidują wszystkie boty które są na grze, a pózniej każą graczy, najpierw trzeba być samemu w porzadku zeby karac innych.
    4. Z gry wojennej zrobiliscie grę ewentową,
    5. Zabraliscie miasta i turniej sojuszy, bo od początku to było złe, trzeba w pierwszej kolejnosci  to naprawić bo brak jest zbrojek do kompletu.
    Zrobiliście takie głupoty na tej grze, ze po prostu chce się smiać i zastanawiam się komu głupota bije do łba,
    Jak mozna np. na szczytach za ilość zasobów czy rubinów postawic zamek na róznych poziomach i tak jest na zimie piaskach berii czy róznych inny ewentach, to jest juz totalna głupota, kiedys budowało sie od podstaw, i tak powinno to zostac.
    Jest wiele jeszcze rzeczy które są do poprawki np.werbunek, produkcja narzędzi ale o tym nie chce mi się juz pisać, słuchajcie co piszą gracze 
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    Morningstar ja nie płacze ale chciał bym dowodów jak takie mają niech je przedstawią bo jak na razie odpowiedz supa nie musimy na nic odpowiadać to chyba trochę nie tak .
    Poza tym to nam napisali na moderatorzy forum cytuje;
    Po pierwsze, już przeprowadzamy szeroki przegląd naszych graczy. Taki jak ich konta gry, ich aktywność w grze. Będziemy używać tego jako podstawy do rozpoczęcia blokowania graczy, używających botów od dzisiaj i to w skali, jakiej jeszcze nie było !!!
    na tej podstawie blokują ??

• oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    tor80 jak przegląd graczy ??? 

Bany poszły dla niektórych graczy, którzy nie używali botów.   To jak to przeglądali? Dali bany jaki nick im wpadł pod rękę i tyle.  a pitolenie, że dokładnie sprawdziliśmy kto używa botów to można sobie komu innemu wciskać.

Niech banuja..  potem bedą żałować bo zostana gracze nic nie wnoszący do  zysków suportu.  
    Emprie schodzi na psy. i tyle.    Suport zamiast ułatwiać grę  to   ją  szpeci.  
    oskarito5 @ pl 1
  • kolego mornigstar mylisz się i to grubo, jak jesienią dostałem bana to nic nie pisałem bo faktycznie używałem wtedy robo ale od tamtego czasu ani razu nie włączyłem tego programu, słupków też nie mam bo nie ma czasu na granie na kilku zamkach, wystarczająco dużo obowiązków jest z jednym kontem
    do supportu już napisałem ale dodam to jeszcze tu, jeżeli nie zostanie zdjęta blokada z mojego konta jeszcze dziś to żądam natychmiastowego usunięcia wszystkich moich włości i wszelkich danych z serwerów tej chorej firemki
  • powinni wcześniej to udowodnić  bo moim zdaniem  gdy siedzi się przy grze cały  dzień  i  klepie się wojo  żeby było  czym  atakować i bronić się  to jesteś robotem 
  • oskarito - bany poszly NIE TYLKO za boty, lecz również za multiki. Za logowanie się na konta kolegów/koleżanek również
    Niciak (PL1) powiedział(a):
    Morningstar (PL1) powiedział(a):

Kogo wy chcecie oszukać, że dostaliście bana za nic? Kolegów i koleżanki z sojuszu, swoich znajomych? Jesteście gnojkami, co oszukiwali innych uczciwych graczy i teraz wasze ruble g... wam pomogą. Botów nie używacie? Ok, może i nie. A słupków po kilkanaście to nie macie, na których sobie robicie narzędzia i potem na główne konto przerzucacie żeby mieć ich pełno na eventy? To waszym zdaniem jest uczciwe?
    Właśnie za to też są bany i nie pierd... głupot że dostaliście za nic, bo może przedszkolak wam uwierzy ale nie ktoś, kto w tę grę dosyć długo gra.

800 lvl legendarny.... hmm... znam ludzi którzy grają w tą gre od 2010 roku i nawet nie zbliżyli sie do 800 grając jak to ująłeś "nie kupująć rubli i nie oszukująć", więc nigdy w to nie uwierzę że NIGDY nie miałeś słupka czy piaskownicy...Teraz możesz sobie mówić że ty święty, bo osiągając wszystko w tej grze, możesz sobie pozwolić na granie "bez spiny"

PS. Twój sojusz walczy teraz o topke na samurajach, a żeby to zrobić trzeba mieć motorek w d**pie i mase rubinów w soju na boostery, więc...
    Nigdzie nie napisałem że jestem święty, to po pierwsze. Każdy popełnia błędy, ważne by umieć z nich wnioski wyciągnąć
    Po drugie jak ktoś od 2010 nie jest w stanie nabić 800 legendarnego, to raczej nie może zaliczać siebie do aktywnych graczy.
    Po trzecie - support wielokrotnie ostrzegał, że zabierze się za nieuczciwych graczy. Był czas na przemyślenie swojego zachowania i tego, czy po ostatnich zmianach chociażby w kolejce werbunku etc naprawdę warto tyle ryzykować.
    Po czwarte - jak dla mnie mogą zlikwidować wszystkie boty i multiki. Każdy będzie miał po 1 koncie i wtedy dopiero wyjdzie przewaga tych osób, które poświęcają grze CZAS, a nie pieniądze.
    Ja ruble kupiłem pierwszy raz kilka tygodni temu po to tylko,żeby odblokować koło w trybie pro, bo bez tego się nie dało. Nie potrzebuję kupować, bo można je na wiele sposobów zdobyć w grze. Jedynym ograniczeniem jest czas....
    PS. Teraz GGS może mnie zbanować za nie-kupowanie rubelków hehe.
    Morningstar @ pl 1
  • Jakby chcieli weryfikować uczciwie to by wprowadzili chociażby mechanizm captcha i dawali losowo raz na dzień komunikat typu "król nie może odczytać wiadomości, przepisz kod z obrazka i pomóż władcy"

A te bany to kpina z graczy. Teraz znowu losowo dali bany graczom. Już kilka razy tak robili z tego co pamiętam.
  • katarzyna08 (PL1) powiedział(a):
    powinni wcześniej to udowodnić  bo moim zdaniem  gdy siedzi się przy grze cały  dzień  i  klepie się wojo  żeby było  czym  atakować i bronić się  to jesteś robotem 

Tak powinno być.
    Ale oni wyszli z takiego załozenia:  znajdzcie człowieka a paragraf sie na niego znajdzie

tylko mnie zastanawia czy tak można karac jak się nie udowodni winy, czy jakis prawnik może się wypowiedzieć na ten temat
Sign In to comment.