Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

1133140

Komentarz

• może działają na zasadzie zastraszenia, stąd na oślep
    Luiza_5 @ pl 1
  • katarzyna08 (PL1)katarzyna08 (PL1) PL1 Posty: 93
    edytowano 24.04.2017
    ja bota nie używam i mam bana  
      a ich  informacje   się wykluczają bo przy logowaniu pisze jak masz  pytania to skontaktuj się z działem wsparcia  a na meilu piszą że pytania dział wsparcia nie będzie odpowiadał
    Post edited by katarzyna08 (PL1) on
  • jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66
    bo masz  pewnie  juz    u nich   kartoteke   :)))

jarobaro @ pl 1
    to tak   popisalem   sobie  na forum   i   juz  mam problemy z   zalogowaniem sie do   gry 
    brawo
    jarobaro @ pl 1
  • Dlaczego nie mogę zalogowac sie do gry? Nie jest to kwestia bana za boty bo nigdy w zyciu ich nie uzywałam
    inwencja2009 @ pl 1
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    nie wytrzymali napięcia może oni z naszych komputerów robili serwery do gry a jak nas zablokowali nie ma dostępu bo ostatnio gra coraz bardziej obciążała kompa:D:D:D nie ma graczy nie ma serwera i nie ma gry:D:D:D
    taki żarcik:)

• Witam nie używam i nigdy nie uzywalam obego oprogramowania to dlazego znowu jest problem z zalogowaniem się do gry to już nie jest smieszne
    grazyna    nigdy  nie mów  nigdy        moze  pora  zebys  zaczeła  
    jarobaro @ pl 1
  • Stykul87 (PL1)Stykul87 (PL1) PL1 Posty: 8
    nie obchodzi mnie to, ani razu nie uzylem zadnego programu na tej grze a nie moge sie zalogowac daje godzine i mam znow miec mozliwosc zalogowania sie
    nie bede placil za jakies widzimisie czyjes ze serwer padl czy sobie uznali ze korzystam z oprogramowania
    dla wiedzy nie korzystam a nie moge sie zalogowac czym to jest spowodowane???
    Stykul87 @ pl 1
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Oficjalne miejsce dyskusji związane z TYM wątkiem. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, czy wątpliwości, pozwólcie, że zbierzemy je tutaj, by wszelkie informacje dotyczące tak ważnego zagadnienia były zebrane i dobrze widoczne dla wszystkich Graczy zainteresowanych tym tematem. Postaram się odpowiedzieć na każde z pytań, a w razie niejasności - uzyskać dla Was tę odpowiedź bezpośrednio od Zespołu gry. 

Zapraszam do lektury oraz zadawania pytań. 

- Asia
    ***** *** W ****** WAM SIĘ POPRZEWRACAŁO CO TO ***** MA BYĆ https://scr.hu/404gDG JESTEM BARDZO CIEKAWY KTO MI ***** ODDA WOJO KTÓRE NA PEWNO ZDECHNIE BO PRZECIEŻ ****** SUPPORT MA NA TO ********!!!!
  • sarrah (PL1) powiedział(a):
    Julenka1 (PL1) powiedział(a):
    sarrah (PL1) powiedział(a):
    Kazdy kraj i jego obywatele do ktorych sa wysylane  przeslanki dotyczace uczciwosci samej w sobie i jego zasad zaakceptuje te zasady,dlaczego tego nie akcepujecie?
    A kto powiedział, że nie akceptujemy? Każdy kraj i jego obywatele generalnie stosują zasady uczciwości wobec wszystkich, którzy wobec nich postępują uczciwie. Mało kto uważa, że należy postępować uczciwie wobec kogoś, kto robi go qo bambuko, prawda?

Ta gra była reklamowana jako darmowa gra strategiczna. I taka na początku była. Czas poświęcony na  wojsko, które trzeba było zwerbować był relatywnie mały w stosunku do planowania i wysyłania ataków był relatywnie mały, a rubiny w ilości wystarczającej do tych ataków dało się w grze zdobyć, zakup był wtedy opcją - mając czas powiedzmy popołudniami i wieczorami dało się grać strategicznie nas poziomie tych, którzy kupują, a mają mało czasu.

Potem gra zaczęła się zmieniać na grę wytrzymałościowo-zręcznościową (bo zwiększana była ilość wojska potrzebna do ataków i obron) z opcją gry strategicznej za zakup wojska. Ponieważ dostawca gry oszukał w ten sposób graczy (co innego reklamował, co innego dostarczył), to gracze zaczęli się bronić zastępując "wytrzymałościowo-zręcznościowy" element gry automatem, tak, aby stała się ona z powrotem strategiczna. To przecież proste jak budowa cepa.
    Wiekszosc krajow uni eurepejskiej  ma uregulowane,jasne i proste  zasady dotyczace tzw gier losowych a tym samym uregulowane stosunki prawne dotyczace  gier przegladarkowych

A moje pytanie ...gdzie sa warunki dotyczace tej gry?

GGS prowadzi tę gre według filozofii Kalego
    "Jak kali ukraść krowe to dobrze, ale jak Kalemu ukraśc krowe to źle"

Ale może zostane uwolniony od tej gry, skoro bedą banować aż do bana permanentnego - stracą swoje źródełko - ciekawe z ilu takich źródełek jak moje stać ich zrezygnować. Jak szybko do nich dotrze ze strzelają sobie w kolano albo nawet w oba kolana - jednym strzałem. Ja znajde sobie inną gierke , ale to juz napewno nie bedzie żadna z grupy GGS -zapomnijcie

Skopali porządną- dobrze zrównoważoną strategie wojenna , zrobili z niej eventovego gniota- gdzie trwa wieczny wyścig szczurów. Wojna stała sie elementem przeszkadzającym w zdobywaniu kolejnych ubranek, klejnotów, dekoracji, itp. gadżetów. Nikt juz nie kojarzy , że te gadżety miałyby służyć w wojnie. Tylko kiedy miałyby byc te wojny , przed nomadami czy po, w trakcie wojny z obcymi czy może odłózmy tę wojne do 'po festiwalu" , tylko którym ?

powiem tak SUPORTOWI - "kończ Waść wstydu oszczędź"

• superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    spokooko (PL1) powiedział(a):
    Julenka1 (PL1) powiedział(a):
    Kazdy kraj i jego obywatele do ktorych sa wysylane  przeslanki dotyczace uczciwosci samej w sobie i jego zasad zaakceptuje te zasady,dlaczego tego nie akcepujecie?
    A kto powiedział, że nie akceptujemy? Każdy kraj i jego obywatele generalnie stosują zasady uczciwości wobec wszystkich, którzy wobec nich postępują uczciwie. Mało kto uważa, że należy postępować uczciwie wobec kogoś, kto robi go qo bambuko, prawda?

Ta gra była reklamowana jako darmowa gra strategiczna. I taka na początku była. Czas poświęcony na  wojsko, które trzeba było zwerbować był relatywnie mały w stosunku do planowania i wysyłania ataków był relatywnie mały, a rubiny w ilości wystarczającej do tych ataków dało się w grze zdobyć, zakup był wtedy opcją - mając czas powiedzmy popołudniami i wieczorami dało się grać strategicznie nas poziomie tych, którzy kupują, a mają mało czasu.

Potem gra zaczęła się zmieniać na grę wytrzymałościowo-zręcznościową (bo zwiększana była ilość wojska potrzebna do ataków i obron) z opcją gry strategicznej za zakup wojska. Ponieważ dostawca gry oszukał w ten sposób graczy (co innego reklamował, co innego dostarczył), to gracze zaczęli się bronić zastępując "wytrzymałościowo-zręcznościowy" element gry automatem, tak, aby stała się ona z powrotem strategiczna. To przecież proste jak budowa cepa.
    Wiekszosc krajow uni eurepejskiej  ma uregulowane,jasne i proste  zasady dotyczace tzw gier losowych a tym samym uregulowane stosunki prawne dotyczace  gier przegladarkowych

A moje pytanie ...gdzie sa warunki dotyczace tej gry?

GGS prowadzi tę gre według filozofii Kalego
    "Jak kali ukraść krowe to dobrze, ale jak Kalemu ukraśc krowe to źle"

Ale może zostane uwolniony od tej gry, skoro bedą banować aż do bana permanentnego - stracą swoje źródełko - ciekawe z ilu takich źródełek jak moje stać ich zrezygnować. Jak szybko do nich dotrze ze strzelają sobie w kolano albo nawet w oba kolana - jednym strzałem. Ja znajde sobie inną gierke , ale to juz napewno nie bedzie żadna z grupy GGS -zapomnijcie

Skopali porządną- dobrze zrównoważoną strategie wojenna , zrobili z niej eventovego gniota- gdzie trwa wieczny wyścig szczurów. Wojna stała sie elementem przeszkadzającym w zdobywaniu kolejnych ubranek, klejnotów, dekoracji, itp. gadżetów. Nikt juz nie kojarzy , że te gadżety miałyby służyć w wojnie. Tylko kiedy miałyby byc te wojny , przed nomadami czy po, w trakcie wojny z obcymi czy może odłózmy tę wojne do 'po festiwalu" , tylko którym ?

powiem tak SUPORTOWI - "kończ Waść wstydu oszczędź"

Racja :)
    Ja bana dostałem za niewinność  , nie używałem , ale dostałem :) To jest filozofia GGS ,dać każdemu heh...

Dramat...
    superMati5 @ pl 1
  • Słuszna choć ryzykowna decyzja,
    Ostatnimi czasy nie dało się grać przez obciążenie generowane przez różnego typu  działające w tle booty. 
    Dawali oni bany z góry na du... Nie patrzyli czy ktoś używa czy nie tylko dawali, to jest ich idea..
    superMati5 @ pl 1
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) PL1 Posty: 103
    Dostałem bana, bo mam włączoną grę kilkanaście godzin dziennie. Żadnych bootów nie używałem od dawna, bo poprzednie bany dawane kilka miesięcy temu, skutecznie mnie od tego wyleczyły. Wtedy zrozumiałem ostrzeżenie, a teraz za co? Prewencyjnie?
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • To nie jest kampania o uczciwą grę, czy o równe szanse.

To jest kampania o kasę dla GGS.

Co uczciwego jest w rubinowych ofertach przysłaniających mapę? Za rubiny czyli za kasę można mieć wszystko. Wojsko, surowce, ubranka, dowódców oraz inne usprawnienia nie osiągalne bez rubinów to są równe szanse? Bo każdy może wybulić do kasy GGS? Boota tez może mieć każdy… i to za drobne w porównaniu do rubinowych „promocji” i chyba w tym problem.

Co bzdurnym regulaminem, który jest łamany notorycznie przez większość?  

Niewolno wysyłać linków. Dlaczego? Skoro wszyscy przesyłają screeny… Idiotyczna, ułomna cenzura wiadomości, która blokuje poprawne i ani trochę obelżywe słowa, tylko dlatego że w nich znajduje  się zbitek liter, który zostaje „rozpoznany” jako zakazany. Niech ktoś zgadnie dlaczego nie można napisać wiadomości że „gra szwankuje”? i tym podobne kwiatki ;)

Multikonta, gdzie większość topowych i nie tylko graczy słupki posiada…

Kasa, kasa.. musi się zgadzac ;) ale nie piszcie bredni o uczciwości, równych szansach czy regulaminach…

• lolo657 (PL1) powiedział(a):
    Dostałem bana, bo mam włączoną grę kilkanaście godzin dziennie. Żadnych bootów nie używałem od dawna, bo poprzednie bany dawane kilka miesięcy temu, skutecznie mnie od tego wyleczyły. Wtedy zrozumiałem ostrzeżenie, a teraz za co? Prewencyjnie?
    bo dostali Ci co juz byli na liscie 

u kampla komp chodzi 24 h on nie ma bota i ma bana zona ma odpalone 3 konta ba botach i banow nie ma ;p 

lolo657 (PL1) powiedział(a):
    Ja to samo...za niewinność  ;/
    superMati5 @ pl 1
Sign In to comment.