Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Wieże

Po najnowszej aktualizacji (18.04.2017) wieże zmieniły swoje miejsca na jednej ścianie są blisko siebie a na innej nie ma ich prawie w ogóle(nie jestem pewien czy to bug czy celowo zostało to tak zrobione) Screenshooty:

1. https://scr.hu/ANrVGd
2. https://scr.hu/JNJprL

Komentarz

• wygo (PL1)wygo (PL1) PL1 Posty: 31
    u mnie spadły lvl na kilku wieżach-na 4-ty poziom-a na piachach  na 1-szy kilku graczom z sojuszu również-
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    Z tymi wieżami to jakaś porażka jest i na postach i na krainach pozmniejszały swój lewel. Proponuję dać wszystkim surki i pomijaczy to je znowu podniesiemy  bo liczyć na odpowiedź suportu to można w nieskończoność. 
    zizu3 @ pl 1
  • kajo220 (PL1)kajo220 (PL1) PL1 Posty: 3
    Po przeczytaniu Waszych komentarzy sprawdziłem wszystkie zamki i na 2 postach straciłem po jednej wieży.
  • Proponowałbym, aby Administracja gry dodała możliwość samoistnego ustawiania wież, mam to samo i jest to dziwne...
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Witam,

W sprawie wież , które zmieniły swoją wartość proszę o indywidualny kontakt
    z suportem.
    Link jak w mojej sygnaturze.

Pozdrawiam
    Czubajka
  • pawek123 (PL1)pawek123 (PL1) PL1 Posty: 136
    Toć ten problem dotyczy większości graczy- czemu więc indywidualnie mamy pisać??
    za chwilkę może każdy błąd będziemy musieli do suportu pisać i czekać miesiącami na odpowiedź.
             pawek123

• większośc graczy ma problem z wieżami ..jak wszyscy zaczną pisac do supportu to powiecie że macie za dużo zgłoszeń ....zgłaszany jest problem na forum u dużej cżęści graczy to chyba powinno starczyć ..
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    pawek123 (PL1) powiedział(a):
    Toć ten problem dotyczy większości graczy- czemu więc indywidualnie mamy pisać??
    za chwilkę może każdy błąd będziemy musieli do suportu pisać i czekać miesiącami na odpowiedź.
      Jeśli większość graczy ma problem, natychmiast się tym zajmuje a tak nie jest. Nie ma powoli już żadnych kolejek w oczekiwaniu na odpowiedź, więc proszę to zrobić, zgłosić swój problem.

Jan
  • pawek123 (PL1)pawek123 (PL1) PL1 Posty: 136
    Jan M powiedział(a):
    pawek123 (PL1) powiedział(a):
      Jeśli większość graczy ma problem, natychmiast się tym zajmuje a tak nie jest. Nie ma powoli już żadnych kolejek w oczekiwaniu na odpowiedź, więc proszę to zrobić, zgłosić swój problem.

Jan
    Przed chwilą zgłosiłem problem- zobaczymy czas oczekiwania :)
             pawek123

Sign In to comment.