Strona główna Polish Wasze pytania do gry Porady & Triki

Posterunki

Witam ,chciałbym się zapytać jak utrzymać posterunki surowcowe mam z tym problem a w mojej okolicy niema żadnych z żywnością.

Komentarz

• wydawaj rubiny albo jak masz mały lvl zabierz komuś dobrze rozwinięty ja tak zrobilem i raczej łatwiej utrzymuje niż żywnościowy daleko . albo no weź poszukaj daleko na końcach planszy jeden zywnościowy z kamieniem i jeden żywnościowy z drewnem obok siebie
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    jak coś to można przenieść się na koniec mapy tam powinny być nowe posterunki wiec łatwiej będzie coś znaleźć a zabrać komuś posta to też nie jest tak łatwo bo jak jest to aktywny gracz to sobie nie pozwoli na to.
  • Właśnie niemoge sie juz przeniesc a posty mam 3 i brakuje mi na glownym zarcia i innych zasobow to na  postach tak srednio i mam 41lvl
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    na surke jest tylko jeden sposób latać latać i jeszcze raz latać,są iwenty,baronowie i nie ma problemu z surka
    zizu3 @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    jak wyżej napisane latać po baronach, samurajach, nomadach, obcych i krukach i surka będzie.

a co do przeniesienia zamku to się da ile razy się chce tylko to kosztuje bodajże 5k rubinow
  • dokładnie to co napisali poprzednicy . możesz też jak wszystko za rubiny :)
  • jak odbic posterunek przy podniesionei bramie
Sign In to comment.