Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Wielkanoc - Oferty

Z okazji Świąt Wielkanocnych, rozważylibyście może jakieś oferty z grosikami przy zakupie rubli, ma być coś jutro, ale najbardziej rozchodzi mi się, że od dawna już nie ma żadnych ofert, że za kupno rubli dostajemy także grosiki. Oferta prime + grosiki to było by coś :smiley:

Pozdrawiam! :wink:

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    danielko130299 (PL1) powiedział(a):
    Z okazji Świąt Wielkanocnych, rozważylibyście może jakieś oferty z grosikami przy zakupie rubli, ma być coś jutro, ale najbardziej rozchodzi mi się, że od dawna już nie ma żadnych ofert, że za kupno rubli dostajemy także grosiki. Oferta prime + grosiki to było by coś :smiley:

Powinny pojawić się specjalne oferty świąteczne, które w każdym wypadku dostosowane są indywidualnie do konta gracza.

Jan
  • Jan M powiedział(a):
    danielko130299 (PL1) powiedział(a):

Powinny pojawić się specjalne oferty świąteczne, które w każdym wypadku dostosowane są indywidualnie do konta gracza.

Jan
    Eh, czyli pewnie nie dostanę takiej oferty.
    Dzięki za odpowiedź :wink:

• paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 172
    No to się wysilili - 111%...

Dno i wodorosty po prostu
    paka33 @ 5
  • paka33 (PL1) powiedział(a):

No nie powiem, totalna żenada...
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    paka33 (PL1) powiedział(a):

Dziękuje za tę uwagę. Przekażę ją do Teamu Empire, że są tacy jak Ty, jest Was widzę nawet więcej i chcecie by zawsze były niższe oferty promocyjne co ucieszy tych co właśnie z nich korzystają. Dziękuje za każdą tego typu uwagę, każda pomaga optymalizować rozgrywkę.

Jan
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 172
    Ooo - a to da się niższe jeszcze wymyślić?
    To gratulacje za kreatywność.

Oferty są słabiutkie i nic tego nie zmieni.

Dziekuję za przekazanie naszych uwag do Teamu Empire - z pewnością zajmą się nimi - tak jak i zajmują się dziesiątkami jeśli nie setkami uwag innych graczy...
    Miło dokładać cegiełkę do rozwoju tej gry.
    paka33 @ 5
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Jeśli to miały być te wspaniałe oferty promocyjne to nie wiem czy się śmiać czy płakać szkoda czasu na nie.
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    olać te oferty, ja bym się cieszył jakby na moim koncie nie było ich w ogóle, spowolniaja tylko rozgrywkę i gitarę zawracają. ustawiam atak a tu nic nie działa, bo akurat niechciana reklama sie ładuje i wyświetla, a czas ucieka
  • Taki support kochamy, po prostu niesamowici, żadna inna ekipa nie jest lepsza... Nie ma co na to hajsu jednak wydawać, jak tak jesteśmy traktowani...
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    jezeli te oferty by dalo sie wyloczyc lub zwinac wszystkie gdzies to by bylo dobrze bo zaslaniaja nadal sporo miejsca ;/
    wiktorio123 @ pl 1
  • pisze sie do kogos a tu oferta wyłącza a tu druga . very wkurzające
Sign In to comment.