Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

ROZPAD KROLESTWA POLAN ,,ZDRADA ,, A MOZE WIRTUALNE EGO OBRAZA ?? :)))

BRACTWO CALIBURN nagle nabralo frekwencji    ,,,Mirek  cos Ty narobil ja tam widze niedawnych najemnikow

(nazwa najemnicy to chyba do wypasania bydla na pastwisku)  :D

Ale  znajac  troszke  przetasowania na Empaju to jak bys na wlasne zyczenie  chial ropitolic z czasem to co masz ,,,

( tu korone za 300 rubli bym na Twoim miejscu pilnowal bowiem  masz tam zbiorowisko grajkow z wielkim ego i generalem to oni nie beda chcieli byc  :))

-----------------------Pisze bowiem wiem ze jestes normalnym graczem i spokojnym pozytywnie nawet domnie nastawionym mimo ze  ,,, ponoc zly zemnie grajek ,, i opinie ma jak bym byl  jakims wielkim niebezpieczenstwem toksycznym  :)  :P  >:)

---------------------HM<<<  lubie ukladanki ukladac  i z doswiadczenia na Empaju wiem ze  KP  zmalalo do randi szkolki ,,

no  sami dociebie nieposzli od tak sobie na spacer ,,ktos ich musial sciagnac  ,

,tym samym olewajac calowicie sojusz KP i ich wiernych graczy na dobre i na zle

----------------OOO i jakis ogromny spadek bowiem Bronka generalkiem jest hahahhaha 

bedziesz zmuszony awansowac Bronke bo Ci numer taki wykreci alo cie urobi ze to zrobisz ..

---------------Dziwne zawsze bylo dlamnie dlaczego wielka Beonislawa nie wskoczyla w KP na Korone jak i tak rzadzila i tresowala wszystkich ??

----------------W kazdym razie  jak nie przyszla na event   nastepny to wychodzi ze  zdradzila wlasnych graczy w KP

i olala totalnie ich lojalnosc  ,,,,,,,,,,,,,,,,, oczym to swiadczy nie musze dopisywac ,,, a Lojalnosc  jest w cenie tylko tego nieda sie kupic

************Pozdrawiam lojalnych graczy KP i  mysle ze ilosc graczy nie jest wazna tylo dobre zgranie

i trzymanie sie razem  i 1 za 2 idzie w ogien  ,,,,,,,,,,,,,   w tedy  nie trzeba pelnego sojuszu a wiem to z praktyki  ..

Z dedykacja dla prawdziwych Graczy z jajami i swoja tozsamoscia  graczy Krolestwa Polan  ..

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
B )  Pozdrawiam
Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
«1

Komentarz

• IkaDo (PL1)IkaDo (PL1) PL1 Posty: 137
    Widać w czym byli najmocniejsi ;) w gębach ;)
    "Mówią, że kto patrzy, a nie widzi, to z takiego szydzi świat"...  ;) 
  • klops1983 (PL1)klops1983 (PL1) PL1 Posty: 167
    znowu ty :s daj zyc ;) 
    powiedział ten, który jako jeden  pierwszych zmienił sojusz... oj mielony, do konsumpcji to ty się nie nadajesz... >:)
    oj tam nieczepiaj sie ;)wojna sie skonczyla i wrucilem do swoich;] wiec no stres :) ja niewygaduje ze grasz w soj co cala mape juz zwiedzil a to malo spotykane;] i ze jak tak przeluklem twoje lupy to sa na poziomie kniazia a nie dyplomaty aka;] wiec proponuje zamiast szczekac to zacznij robic cos pozytywnego dla soja :)
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    Ardzen (PL1) powiedział(a):
    czyżby ten rozpad to efekt wojny z Rebelką?? a taka tu była spinka

>:) To tak jest wystarczy 1 gracz z wirtualnym mega Ego i po czasnie  majac na uwasze tylko i wylacznie swoja osobe 
    (jednach pozory i gre aktorska gra  ze niby zalezy mu na soju i aka ) :)

po czasie doprowadza ze ludzie inteligetni odchodza od niego a sojusz sie rozpada ,,zostaja tylko zazwyczaj Ci co go budowali i  posiadaja tak zwana lojalnosc   ,,,,  To 1 strona medalu ,,,,

2 Strona medalu ze  dokonala sie selekcja komu najbardziej nadal zalezy  na sojuszu i graczach  z ktorymi gral na dobre i na zle ,,,,,,,,,, 
    W tym wypadku liczebnosc max soja jest malo wazna  bowiem zostaja najczesciej najbardziej ogarnieci gracze i zgrani ze soba B)

A reszta szczurow  pouciekala z tonacego statku jak to zawsze bywa  ,,,,,,,,,,,,,,,,
      i tym samym dany sojusz wie juz na kogo moze liczyc  zawsze i wszedzie  co moim zdaniem jest bardzo pozytywna zmiana  .......

Nie wiem co do Sojuszu Rebelianci w zasadzie brak jest miedzy nami kontaktu ,,

, ja chodze zawsze swoimi drogami,,,  ,,,Jednak jestem przekonany ze  wojna nadal by trwala

jesli bronka by nie odpalala wrotek zamiast na przeciwnika to po teesie do koalicjantow

aby ratowali bo Rebalia masakre im robi  o:)  zreszta  zawsze tak bylo  i bedzie ........... :p

---------Jak pisalem wczesniej  generalek nie wystarczyl bronce a prawdopodobnie Mirek  nie  dal sobie aby bronka ponownie bez korony rzadzila nastepnym sojuszem i doprowadzila go do rozpadu    

-----No ale stare znajomosci pozwolily  bronce wlasne ego podniesc i  znalazl sie w nowj koalicji 

( nieformalnie koalicji ale posiada  taka liczbe aka i dobrych sojuszy ze nie trzeba oglaszac lub  nazywac to po imienniu ) 

z pewnoscia swoje szeregi  jeszcze bardzo wzmocni poprzez przejscie dalszych sojuszy z Brave do Nich :)

Bronka stonka ale  szybko sie ustawil,,,,jedyne co to  tam se nie porzadzi nikim....
    .....jednak  moze wykorzystac  pewne  zatargi  ktore byly i  napewno o 1 sojuszu  lub 2  bedzie sie wyrazala

negatywnie i  staral sie urabiac aby doszlo do jakiegos konfliktu  po jakims czasie ..............  ludzie sie nie

zmieniaja  i  bronka ma reklame na cala mape  ze zniszczyl sojusz  ,,wlasne aki  i podle rzeczy robil z powodu

prywatnego ego  pomijam  ze szczyry pouciekaly z tonacego statku ,  bowiem w realu te gryzonie  wczesniej

wiedza kiedy uciekac jak cos tonie  :) hahahhahaaha

B )  Pozdrawiam
    IkaDo (PL1) powiedział(a):
    powiedział ten, który jako jeden  pierwszych zmienił sojusz... oj mielony, do konsumpcji to ty się nie nadajesz... >:)
    Ika ja cie  prosze nie dawaj linkow muzycznych ktorych Pulpet niejest w stanie ogarnac juz lepiej muza  typu

TEHNO , DANCE . HAUS  ,,  Gdzie niema przekazy jakiegos do ludzi bawiacych sie przyniej i jest neutralna ,,,,

a mielone i pulpety to kolega mi mowil jak pracowal , to  tam jak do [parowek ida podroby juz ostatniej  klasy i mozna je tylko zmixowac zmielic na maxa i dodac cos  aby jakos wygladalo

lepiej na mielone pol kilo lopatki albo szynki i aby baba w sklepie zmielila i wiesz co zresz  :D

PS............mielonka ja nie zapomnialem  o tobie i przypomne se kiedy trzeba ,,,mimo ze nie jadam takiego  zmielonego roznego  niewiadomego pochodzenia podroby ,,,  to  ja i  po 1.2.3 lata se czesto przypominam

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a zes nie zajec to nie uciekniesz :)  Pyskaczy niedouczony 

B )  Pozdrawiam
    edytowano 31.03.2017
    klops1983 (PL1) powiedział(a):
    oj tam nieczepiaj sie ;)wojna sie skonczyla i wrucilem do swoich;] wiec no stres :) ja niewygaduje ze grasz w soj co cala mape juz zwiedzil a to malo spotykane;] i ze jak tak przeluklem twoje lupy to sa na poziomie kniazia a nie dyplomaty aka;] wiec proponuje zamiast szczekac to zacznij robic cos pozytywnego dla soja :)
    Kops  

1-  jak zaczeliscie mnie  atakowac to po ponad milion potegi mieliscie i max w rankingu  lupow

2- ja mialem 300 k jedynie potegi i 0 lupow w rankingu

3- i mimo tego ryje rozwallaliscie sobie jak na dfa mialem sale o moje mujry do tego stopnia ze bronka aby se

wstydy zaoszczedzic to z wiosek pod moimi zamkami jak szczyr puszczal niecale 1 minutowe ataki

4- jak sam cieniasie pokazales ostatnio a ja 2k honorku na wabika mialem to sie dal zlapac jak  leszcz na

haczyk i poleciales na koniec mapy dzie mialem posta nawet nieruszonego nierozbudowanego ,,,

nie poleciales na moje zamki bo ja gram tylko zamkami a nie postami bo to praktyczniejsze w kazdj sytuacji .........
    wiec  nie napinaj sie  bo uj  ci z tego a jak chcesz  pokazac ze masz jaja to wypad na mape

1 osobowy sojusz i ja tez i popapramy te klopsiki  na maxa  czas 1 miesiac ustaweczki

jak taki madrala jestes  choc daleko ci do madralinskich

PROSZE BARDZO NAP;ISALEM SAME FAKTY POPARTE NIEJEDNOKROTNIE SECRENAMI

I CO DALEJ CHCECI SIE PYSKOWAC ?? 
    BO JA CALY CZAS PRZYGOTOWANY  WRAZIE CZEGO I SEKUNDA  UMNIE ,,,,,
    ,,,,,  MIMO ZE Z TOBA ANI ZASZCZ\YT  ANI POZYTEK
    TYLKO STRATA CZASU  BY CIE RZWALKOWAC JAK CIZSTO  NA MAPIE  !!!!!!!!!!!!!!!!!!

DOBRA RADA JAK CHCESZ PYSOWAC TO NA MAPIE I PUZNIEJ NA FORUM WKLEJKI 
    A JAK NIE TO *********TYLE  ,,,,,,,,,,,,,,,   PYSKOWAC KAZDY UMI JAK MALOWAC 
    B) ALE  OD  MOWIENIA , PISANIA DALEKO TAKIM DO UDOWADNIANIA NA MAPIE  ZE TO CO MOWIA I PISZA  MA WIARYGODNOSC

edit: wulgaryzmy, Czubajka
    Post edited by Czubajka on
    B )  Pozdrawiam
     :)ehh musze przyznac ze po 2min czytania niedalem rady.co do tbl to powiem tyle ze robilo pod kp i ze to byla wylegarnia amina tak szlyszalem. ludzie mowili jak mozecie palic swoje aka. a no widac ucichlo i ksieciunio wrucil do swojej wylegarni ;) ludzie takze mowili niepisz z nim bo to sensu niema, no i po uplywie miesiaca stwierdzam ze mieli racje :) monologi sa niedo 'strawienia' mysle ze jestes niedowartosciowany w realu i probujesz na sile tutaj sie dowartosciowac ehh reasumujac...nie moja bajka;] nie ta klasa;] uprawiaj swoje gwiazdorstwo forumowe i badz spelniony ;)
    KLOPS1983            ///////////////////////////////

-----------------wyskakuj na mape a niepyskuj i nierob z siebie kogos kim niejestes ,,, 1 na 1 3 tygodnie zabawy do

4 tygodni z poslizgiem i badz pewny ze sporo rzczy zrozumieszz i wszystko odszczekasz masz  dobre posty

wiecej potegi i wiele rzczy niz ja wiec masz przewage a ja  moge jeszcze abys mial wieksza  odpiac wioski i

posterunki   co sprawi ze przewaga Twoja wzrosnie  co najmniej 1000 %  w przeliczeniu  ,,,czekam :)

-----------ja nie  poto temat zakladalem abys w nim pysowal innym i spamowal a juz napewno nie mi

mnie znaja wiec kariere taki  mini klopsik to moze robic ale ja nie musze juz  :D

-----------nie odpuszcze ci  i jak trybniesz co to GO  to wlasnie to  ze nieodpuszcze ci a to zobaczymy co jak gdzie i kiedy >:)

------------a z nie dowartosciowaniem to stary tekst tych co brak im argumentow do jakiej kolwiek rozmowy 

bowiem  przepasc intelektualna nie pozwala im na bardziej   tworczego ,,, ;)

GO

B )  Pozdrawiam
    edytowano 31.03.2017
     :)ehh musze przyznac ze po 2min czytania niedalem rady.co do tbl to powiem tyle ze robilo pod kp i ze to byla wylegarnia amina tak szlyszalem. ludzie mowili jak mozecie palic swoje aka. a no widac ucichlo i ksieciunio wrucil do swojej wylegarni ;) ludzie takze mowili niepisz z nim bo to sensu niema, no i po uplywie miesiaca stwierdzam ze mieli racje :) monologi sa niedo 'strawienia' mysle ze jestes niedowartosciowany w realu i probujesz na sile tutaj sie dowartosciowac ehh reasumujac...nie moja bajka;] nie ta klasa;] uprawiaj swoje gwiazdorstwo forumowe i badz spelniony ;)
    mielony moje kondolencje jeżeli na serio wierzysz w tą propagandę, co ci KP wciskało na nasz temat... No, ale jak się jeszcze nie nauczyłeś, pyskowanie nie popłaca.

BTW. są inne metody sprawdzania graczy niż łupy (bo nie każdy 24h przeznacza na grę), ale co ty możesz o tym wiedzieć...

podobnie jak 2/3 KP jak się okazuje...
    mielony zakąską nie jesteś więc się między wódkę a nią nie wciskaj, bo o twoim soju jeszcze więcej można powiedzieć...
    a co do szczekania to psem nie jestem i się nim nie czuję, więc zmień słownik (chyba, że jesteś aż tak bardzo ograniczony, że się na etapie podwórka zatrzymałeś...)
    ...zakąską nie jesteś więc się między wódkę a nią nie wciskaj

....(chyba, że jesteś aż tak bardzo ograniczony, że się na etapie podwórka zatrzymałeś...)

>:)>:)>:):o:o:o:o:*:*:* ............. o:)

B )  Pozdrawiam
     :) niepowiem nie;] aczkolwiek chyba nie ty stawiasz warunki obecnie... po pierwsze mam widziec ze 1 1 ma sens. po drugie nie 3 tyg tylko z 3dni bo ja niejestem graczem ktury lubi sam siedziec na mapie tak dlugo po 3 przestan obrazac ludzi na forum  4 na moich warunkach i w czasie odpowiadajacym mi;] po 5 moje warunki to min to zebys zdjal te pozarnicze ubranka zamknal te bramy 48h bo to nic nieboli'...' i narazie to powiem tak 23h siedzisz jak szczurek w ciemnosci i wstajesz o 4 rano zeby honor posciagac z akwy albo zeby z wioski przydzwonic. to drugie to ja tez lubie.heh wiec pokaz ze robisz postepy i chcesz i przestan obrazac ludzi a obiecuje ze wyjde i bedziesz mogl sie spelnic;] piatek piatunio no stres i browara wypij ;)
  • ale za to EE nabyło nowych graczy , gdzieś zachodzi słońce a gdzieś wstaje nowy dzień ;)
     :) niepowiem nie;] aczkolwiek chyba nie ty stawiasz warunki obecnie... po pierwsze mam widziec ze 1 1 ma sens. po drugie nie 3 tyg tylko z 3dni bo ja niejestem graczem ktury lubi sam siedziec na mapie tak dlugo po 3 przestan obrazac ludzi na forum  4 na moich warunkach i w czasie odpowiadajacym mi;] po 5 moje warunki to min to zebys zdjal te pozarnicze ubranka zamknal te bramy 48h bo to nic nieboli'...' i narazie to powiem tak 23h siedzisz jak szczurek w ciemnosci i wstajesz o 4 rano zeby honor posciagac z akwy albo zeby z wioski przydzwonic. to drugie to ja tez lubie.heh wiec pokaz ze robisz postepy i chcesz i przestan obrazac ludzi a obiecuje ze wyjde i bedziesz mogl sie spelnic;] piatek piatunio no stres i browara wypij ;)
    mielony ty raczej powściągnij język, bo biedy sobie napytasz (tak z dobroci mego ponoć chamskiego serca radzę)... i w słownik zainwestuj w końcu. A nawet w  trzy...
    ehh pies to chodz jak je nieszczeka...ehh
    ehh pies to chodz jak je nieszczeka...ehh
    każdy sądzi według siebie...
  • edytowano 31.03.2017
    IkaDo (PL1) powiedział(a):
    Widać w czym byli najmocniejsi ;) w gębach ;)

Jeźdźcy Apokali
    Wiekszy Obciach 
    Evoki 
    Herb Mertu
    Polishe Dragons
    Czarne Pantery 
    .Elita Empire.
  • marsoni (PL1)marsoni (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 01.04.2017
    BRACTWO CALIBURN!
    był to kiedyś wspaniały sojusz!
    Lecz przyszedł czas, gdy zaczęły w nim grać pewne osoby, mające po kilka kont, osoby dążące do fuzji z innymi sojami, Każdy z tych sojuszów BARDZO zle na tym wyszedł:-)
    Nie wiem, jak jest teraz, ale byłem w tym soju, i byłbym nadal, gdyby nie multi konta pewnych ********:-)
    pozdrawiam
    Mars

edit: wulgaryzmy, Czubajka
    Post edited by Czubajka on
Ta dyskusja została zamknięta.