Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

BRAK MOZLIWOŚCI WEJŚCIA NA GRĘ I ZNIKAJĄCE WĄTKI NA FORUM

11823

Komentarz

• mostol (PL1)mostol (PL1) PL1 Posty: 4
    i na pewno wojo mi zwiało.... szkoda gadać
    elek63 @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    jedzenie dali prawie wszędzie tylko na beri nie ma. dali około 400k na zamek wiec jest czym karmić
  • kjasiu (PL1)kjasiu (PL1) PL1 Posty: 16

karac potrafią

ale i trzymać jezyk za zębami tez :)

• wiktorio123 (PL1) powiedział(a):
    patrzcie nie odpisza ale bana dostane 

kurwa mac 

Wiktor nikt Ci nie odpisze!
    od rana oczekiwałem odpowiedzi to dwa poprzednie wątki usunęli, a nie odpowiedzieli, więc spoko:)
    mrb555 @ pl 1
  • prace w toku
    ciekawe jak długo jeszcze...
  • ale lipa wracam z roboty podeślę troszke żarcia a od 4 godzin wejść na gierke nie mogę i wojo wszędzie do piachu!!!!!
  • kjasiu (PL1)kjasiu (PL1) PL1 Posty: 16
    na operze wszedlem
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    mrb555 (PL1) powiedział(a):
    wiktorio123 (PL1) powiedział(a):
    patrzcie nie odpisza ale bana dostane 

kurwa mac 

Wiktor nikt Ci nie odpisze!
    od rana oczekiwałem odpowiedzi to dwa poprzednie wątki usunęli, a nie odpowiedzieli, więc spoko:)
    a no czasem jednak trzeba próbowac do upadlego 
    wiktorio123 @ pl 1
  • Rysiul2007 (PL1) powiedział(a):
    ale lipa wracam z roboty podeślę troszke żarcia a od 4 godzin wejść na gierke nie mogę i wojo wszędzie do piachu!!!!!
    Niby ci kretyni jakies żarcie dali
  • U mnie działa. Na chromie gram. Żarcia na zielonym i na światach dali
    inwencja2009 @ pl 1
  • Yennefer_I (PL1)Yennefer_I (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 28.03.2017
    z niemieckiego sewera
    Cześć wszystkim,

Jak pan zauważył, niestety nasze serwery europejskie były konsultowane po 10:00 CET nieosiągalny. Powodem tego był problem z połączeniem z naszym centrum komputerowym naszego operatora, który nie mogliśmy zrobić w zasięgu wzroku, a zatem nie można rozwiązać bezpośrednio, ponieważ jest to odrębny podmiot, który nie jest bezpośrednio pod naszą kontrolą.

Ze względu na to połączenie problemów z centrum danych, to nie było możliwe dla nas do przeprowadzenia jakichkolwiek działań na serwerach napisać do ciebie, na przykład jedzenie dobrze, aby zapobiec niedobór żywności. Gdy serwery są dostępne dla wszystkich ponownie, jesteśmy poniżej poziomu zapisu wszystkich graczy 30 100000 Żywności i gracze na tym poziomie 200.000 żywności dobrze. (W każdym królestwie iw każdym zamku)

Rozważaliśmy także możliwość wycofywania pod uwagę jednak, miałby stratę ponad 4 godziny na potrzeby serwerów, dlatego ta opcja nie jest dla nas możliwe.

Jesteśmy bardzo niezadowoleni z tego niedogodności! :( zadośćuczynić, Przygotowujemy pakiet kompensacyjny dla ciebie, które powinny obejmować większość strat.

Gdy będziemy mieli więcej informacji na temat odszkodowania i aktualnej sytuacji, będziemy informować Cię oczywiście.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość!
    Twój Empire Records
    Mamy ponownie połączyć się z naszym centrum danych i po prostu sprawdzić integralność serwera gry. To wygląda dobrze i serwery powinny zostać odwołany ze służby wkrótce. Proszę mnie nie przybić do dokładnego czasu stałej, ponieważ nie mam, ale w ciągu następnych 30 minut wydaje się realistyczny. Jedzenie jakie pakowane we wszystkich zamków podczas konserwacji, a abholbares niebieski trucizna jest wyzwalany tuż po zakończeniu konserwacji.

• dudus71 (PL1)dudus71 (PL1) PL1 Posty: 146
    moze teraz te tylko 30 min zeby przetestowac serwery
    dudus71 @ pl 1
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    wknciu działa!
    czkawka55

• to nie zależy od przeglądarki, bo jedno konto na chromie mi weszło, a drugie nie chce.  Co do woja, mnie nie uciekło, ale jedzenie miało mi starczyć na 1dzień, więc nie wiem jak wygląda ta kwestia.
  • zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 47
    Jest jednak ale. U mnie wojo  przeżyło, u kolegi nie i to nie dlatego, że nie potarfiłby go wyżywić, tylko dlatego że była przerwa w grze niezawiniona raczej ani z jego, ani z Waszej strony. Zastanówcie się co z tym zrobić, bo jeśli  zaczną napływać zgłoszenia, to przez miesiąc  pewnie spod tego się nie wygrzebiecie.
  • Stykul87 (PL1)Stykul87 (PL1) PL1 Posty: 8
    dziala ale 3 kilo woja w piach poszlo

Stykul87 @ pl 1
  • irob1 (PL1)irob1 (PL1) Posty: 124
    mi poszło 6,5k woja do piachu ale najśmieszniejsze jest to że wszędzie jedzenie dodali a na metropolie nie
    irob1 @ pl 1
  • irob1 (PL1)irob1 (PL1) Posty: 124
    przez chroma nie mogłem zalogowałem się dopiero przez operę ale teraz znowu nie mogę ech

irob1 @ pl 1
  • Reage  (PL1)Reage (PL1) PL1 Posty: 8
    ja wogole nie moge:/
    Richisxxx @ pl 1
Ta dyskusja została zamknięta.