Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

BRAK MOZLIWOŚCI WEJŚCIA NA GRĘ I ZNIKAJĄCE WĄTKI NA FORUM

11523

Komentarz

• Dobra, wszystko miodzio, ale pytanie do was, moi drodzy moderatorzy. 
    Co z premią na nomadów, którą się kupiło wczoraj, i miało czas do 34 h?
    Rozumiem, że moja premka wciąż leci ? Bez zastopowania jej, jak i też gry?  

• Carpunlimited (PL1) powiedział(a):
    Witam. Mało się tu wypowiadam  bo brak czasu.. Powiem tak  te problemy wystąpiły już wczoraj  a dziś serwer już nie wytrzymał. Jestem graczem który nie gra całymi dniami  bo mam też inne zadania np. praca lub  prece przydomowe albo np. obowiązki związane z rodziną ..  Czytam tu w większości fanaberie tkz. balkonowców  ludzi którzy całymi dniami siedzą w blokach i świata poza grą nie widzą.Panie i panowie nie dajcie się zwariować  jak ktoś wyżej pisał idzcie na spacer z rodziną itp.  Awarie były i będą  nie tylko w grze ale i w życiu  te z grą można naprawić  bo te życiowe już niekoniecznie.  Nie obarczajcie  forum  waszymi sugestiami bo nikt tutaj nie jest temu winien a rekompensatę na pewno otrzymacie..   Pozdrawiam z malowniczych Bieszczad Paweł  Carpunlimited 
    czyli jednak prawdę mówili, trzeba rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady :smiley:
  • kjasiu (PL1)kjasiu (PL1) PL1 Posty: 16
    Carpunlimited (PL1) powiedział(a):
    Witam. Mało się tu wypowiadam  bo brak czasu.. Powiem tak  te problemy wystąpiły już wczoraj  a dziś serwer już nie wytrzymał. Jestem graczem który nie gra całymi dniami  bo mam też inne zadania np. praca lub  prece przydomowe albo np. obowiązki związane z rodziną ..  Czytam tu w większości fanaberie tkz. balkonowców  ludzi którzy całymi dniami siedzą w blokach i świata poza grą nie widzą.Panie i panowie nie dajcie się zwariować  jak ktoś wyżej pisał idzcie na spacer z rodziną itp.  Awarie były i będą  nie tylko w grze ale i w życiu  te z grą można naprawić  bo te życiowe już niekoniecznie.  Nie obarczajcie  forum  waszymi sugestiami bo nikt tutaj nie jest temu winien a rekompensatę na pewno otrzymacie..   Pozdrawiam z malowniczych Bieszczad Paweł  Carpunlimited 

drogi kolego ja już 2 tygodnie spacerowałem sobie z powodu braku możliwości wejścia do grzy tea bym trochę posiedział żeby nogi odpoczely od chodzenia
  • ciekawe kto mi k;;;;;a odda wojo co mi polegnie 

• Ciapek7 @ pl 1
  • Trans3 (PL1)Trans3 (PL1) PL1 Posty: 135

Język oryginału: włoski
    PRZETŁUMACZ WIĘCEJ
    Ustaliliśmy, połączenie z serwerem, ale musimy sprawdzić integralność systemu przed nim, klient zostanie osiągnięta ponownie i wszyscy użytkownicy mogą uzyskać dostęp
  • trebor134 (PL1) powiedział(a):
    jak bym tuska słyszał

Raczej innego kaczora... hmm pewnie to jego zemsta ;)))
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    no czubajka tam ostro blokuje jak nowy temat sie pojawi 

a tu sie nie odezwie  ;)
    wiktorio123 @ pl 1
  • Przemysław08 (PL1)Przemysław08 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 28.03.2017

To są ***** jakieś jaja żeby od godziny 10 nic nie zrobić? Haha żal jestem bardzo ciekawy co dacie tym graczom którzy wykupili premki na nomady, stracili wojska podczas gry serwery nie działały bo jakieś gówniane prezenty w stylu 1k demonów i ileś tam żarcia to nie zrekompensuje tego co gracze potracili, niektórzy wojska pewnie potracili w tysiącach i ja pewnie też.. Więc chciałbym wiedzieć co takiego wymyślicie hahaha pozdro

EDIT: wulgaryzmy, Czubajka
  • trebor134 (PL1) powiedział(a):
    jak bym tuska słyszał
    nie bierz tego do siebie, ale z tym awatarem pasujesz do stra szydło , ha ha
    patmax @ pl 1
  • Romek86 (PL1)Romek86 (PL1) PL1 Posty: 38
    uzwa ile jeszcze wojo w edenie  masakra

• katarzyna08 (PL1)katarzyna08 (PL1) PL1 Posty: 93
    edytowano 28.03.2017
    jak gracze  zaczną  wypowiadać się w niewłaściwy sposób  to się  też tu odezwą   no to gramy

• ziutaltas (PL1)ziutaltas (PL1) PL1 Posty: 98
    DZIAŁA
    ziutaltas @ pl 1
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    działa już!!!!
    zizu3 @ pl 1
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    Jak trzymasz wojo na plusie to jak ma ci zwiać?   
    oskarito5 @ pl 1
  • Gra działa ale na jak długo?

Ta dyskusja została zamknięta.